Aşık Etme Duası

Aşık etme duası internet sayfalarında en çok aranan dualar arasındadır. Bu duanın bunca insan tarafından bu kadar çok isteniyor.

Aşkıma karşılık buldum

Şüphesiz birçok kişinin kendine âşık etmek istediği bir insanın olmasından kaynaklanıyor. Dua genellikle sabahleyin ya da mümkünse uykudan kalkıp yapılır. Abdestli olarak duayı uygulamak gerekir. Deli gibi âşık etme duası bir takım tılsım ve vefkler ile uzman bir medyum tarafından özenle yapıldığında kesinlikle olumlu sonuçlar alınır. Çok tesirli aşık etme duası aşkına ve sevgisine karşılık bulamayanlar için çok faydalıdır.

Sevdiğim adama olan aşkım ta çocukluk yıllarımda başladı fakat bu hep karşılıksız bir aşktı. Yaşıtlarım evlenmiş çoluğa çocuğa karışmışlardı fakat ben hala çocukluk aşkımın beni fark etmesini bekliyordum. Medyum Burak’a ait olan birini kendine aşık etme duası yaşantımı değiştirip beni dünyanın en mutlu insanına dönüştürür diye nerden bilebilirdim ki? Ama oldu. Hocamızın kendine aşık etme duası o kadar tesirliydi ki çocukluk aşkım gelip bana evlilik teklifi etti.

Deli gibi aşık bana

Çok faydalı ve güçlü bir duaya ihtiyaç duyuyorsanız medyum Burak dışında kimseyle görüşme yapmayın zira kandırılabilir dolandırılabilirsiniz. Ahlakı ve üslubu son derece düzgün olan hocamız köpek gibi aşık etme duası ile benim hayal sandığım şeyi gerçeğe dönüştürdü. Erkeği kendine aşık etme duası arayışında olanlara 0553 371 89 94 ‘ü aramalarını veya [email protected] adresinden iletişime geçmelerini öneriyorum.

Bir önceki yazımız olan Soğutma Duası başlıklı makalemizde en etkili soğutma duası, iki kişiyi soğutma duası ve kocayı karısından soğutma duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 1064 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir