Ayırma Duası 330 Kere

Ayırma duası 330 kere anlaşıldığı gibi çiftleri birbirinden ayırmak, uzaklaştırmak birbirine soğumaları için yaptırılır.

Aynı zamanda size zarar verdiğini düşündüğünüz biri varsa o kişiyi kendinizden uzaklaştırmak adına yapılır

Çok zor günlerdi

Başınızdan def etmek adına da ayırma duası yaptırabilirsiniz. Ayırma duası nedir hangi durumlarda etkili sonuç verir bunları ancak işin uzmanından öğrenmek gerekir. Kesinlikle etkili ve son derece hızlı sonuç veren bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Hayatta çok kez kırgınlıklarım oldu ancak hiçbiri aşkımın elimden alınması kadar acı vermedi. Beraber olduğum erkek beni bir başkasıyla aldatmıştı. Yemeden içmeden kesilmiş günlük hayata adapta olamama sorunları yaşıyor olmamla birlikte aynı zamanda sevgilimi elimden alan o kadına da kötülük etmek istiyordum. Kimse bana yardımcı olamıyordu bu konuda danışabileceğim tek kişinin medyum Burak olduğunu düşünüp melek dilinde ayırma duası ile bana yardımcı olmasını istedim. Birkaç kez kendisi ile telefon görüşmesi yaptık. Resim ve birkaç gerekli bilgiyi kendisine illetim. Üç gün sonra sevdiğim erkeğin o kadından ayrıldığını ve bana geri dönmek istediğini öğrendim. Hem çok şaşkındım hem de çok mutlu. Her şeyin bu kadar kısa sürede gerçekleşebileceğine elbette ben de inanamazdım ancak yaşadıklarım hayal değildi rüya da görmüyordum. Medyum Burak’ın mucizevi duası sonucunda Allah’ın da izniyle sevgilimle yeniden beraber olduk. Şuan evlilik arifesindeyiz.

Aramak için tereddüt etmenize hiç gerek yok

Ayırma duası nasıl yapılır bunun sırrı ve formülü şüphe yok ki Medyum Burak’ta. Siz de benim gibi sevdiğinizi bir başkasına kaptırmış olabilir bu yüzden her gün acı çekiyor olabilirsiniz kendinizi çaresiz hissediyorsanız size yardımcı olması bakımından 0553 371 89 94 nolu numaradan hocama ulaşabilir isterseniz de [email protected] adresinden hocamıza yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kısmet Açma Duası başlıklı makalemizde en kısa zamanda kısmet açma duası, hayırlı kısmet duası ve iş için kısmet açma duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 35215 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
56 Hayır

“Ayırma Duası 330 Kere” için 20 yorum var.

 1. Sevgilim sürekli beni başka kadınlarla aldatıyordu. Fiziksel özelliklerim çoğu zaman bahanesi oluyordu. Medyum Burak soğutma büyüsü yaptı ve hayatımız değişti. Sizler de muhakkak destek alın.

 2. Medyum Burak’ın 2 yöntemi var. Hamaylı ve celp şeklinde hamaylı üzerinde taşıdım ve çok büyük faydasını gördüm. O işlemler sayesinde korkularımdan arındım. Şimdi çok huzurlu ve mutluyum. Medyum Burak’a minnettarım.

 3. Eşimle severek evlendik ama bana son zamanlarda çok soğuk davranmaya başlamıştı. Bir oynak kadın aklını çelmiş. Hemen daha önce de kendisine danıştığım Burak Hocayı aradım ve etkili bir aşık etme hamaylı hazırladı.

 4. Burak Hoca ya çok ama çok minnettarım. Kendisi bağlama büyüsü ile sevdiğim erkekle evlenmemi sağladı. Umutsuz bir aşıkken, onun da bana gelmesini ve bana evlenme teklif etmesini sağladı.

 5. Kendime uzun zamandır ayırma büyüsü yaptırmak istiyordum. Manevi anlamda kuvvetlenmek için bunu istedim ama dolandırıcı hocalardan çekiniyordum. İnternette araştırma yaptım, Burak Hocayı buldum. Bana etkili olan muskamı hazırladı.

 6. Babamı kumar illetinden kurtarmak istiyorduk. Kendisi bütün gelirimi buna harcıyordu. Aile bağlarımız kopmuştu. Biz neler yaptık olmadı en sonunda Medyum Burak hoca ile görüştük ve babama bağlama büyüsü yaptı kurtulduk. Bağlarımız kuvvetli artık sözümüzü

 7. Herkese merhabalar.Medyum Burak Hoca ile yaşadığım deneyimle gerçek aşkımı geri kazandım. Bizim sevgimizi çekemeyenler büyü yapmışlar. Hocam bağlama için hamaylı yaptı ve eşimi bana geri kazandırdı.

 8. Eşimle birbirimizi severek evlendik ama kaynanam beni hiç istemedi. Sonra evimizde duvarlarda, kapılarda özellikle görünmeyen iç kısımlarda yağlar bulmaya başladım. Domuz yağı büyüsü yapılmış, Burak Hoca bağlama büyüsü yaparak eşimi bana aşık etti tekrar.

 9. Eşimle ne kadar emek versek de evladımız olmadı. Doktorlar da çare olamadı. Ayrılma noktasına geldik. Umudumu kesmişken, annem bir hocaya git ne kaybedersin dedi. Ben de Burak Hoca nın internetten güvenilir olduğunu gördüm ve kendisinin bağlama büyüsü ile moral bulduk. Tekrar deliler gibi bağlıyız birbirimize.

 10. Ülkemizde hocayım diyen ama asla olmayan, çok sahtekar tipler var. Bunlara aslında itibar etmemek lazım. Ben uzun araştırdım ve bir yakınım için medyum Burak Hoca dan soğutma için hamaylı konusunda yardım aldım. Asla bir olumsuzluk görmedim.

 11. Medyum Burak Hoca ya gelinimin oğluma bağlı olması için gittim. Hazırladığı aşık etmek için celbi gelinime çok iyi geldi ve hayrını gördük. Oğluma daha aşk dolu gözlerle bakıyor artık.

 12. Komşularımın durmadan dedikodumu yapmalarından bıktım usandım. Ben de Burak Hoca dan bağlama büyüsü desteği aldım. Gerçekten ağızları kapandı, benimle uğraşamaz hale geldiler.

 13. Beni terk eden eşimin geri geleceğinden asla ihtimalim yoktu. Bıraktı gitti dedim ancak arkadaşlarım Burak Hoca konusunda çok ısrar ettiler. Ben de danıştım ve geri bağlama büyüsü ile onu kazandım.

 14. Evliliğimizde çok mutlu olduğumuz zamanlardan bir süredir eser kalmamıştı. Çok tartışmalar yaşamaya başladık ve eşimin bana karşı ilgisi olmadığını anladım. Burak Hoca dan soğutma büyüsü işlemleri yardımları aldım. Çok yararını gördüm.

 15. Medyum Burak sayesinde kuzenimiz kötü giden evliliklerinden kurtuldu. Çevresi bile çare bulamadı bu duruma ama hocanın bağlama büyüsü ile çok şükür kurtuldu kuzenimiz.

 16. Evlenmeye hazırlanan kızım için Burak Hoca dan bağlamak için hamaylı desteği aldım. 10 günde hazırladığı özel kolyeyi kızım tam 60 gün boyunca taktı. 10 gün aralıkla dualarımız okuduk. Kızım umduğundan da daha aşık bir kocayla evlendi.

 17. Hanım gününde Burak Hoca nın bahsi geçti. Son derece iyi ve nefesi kuvvetli dediler. Merak ettim. Ben de eşimle aramın iyi olması için kendisinden bağlama celbi desteği aldım. Eşim 90 gün taktı, daha ilk günlerden farkı hissetmeye başladım.

 18. Merhaba ben de ayırma duasi yaptırmak istiyorum gerçekten tutuyormu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir