Ayırma Duası

Kim için ya da neden istediğinizin ayırma duası yaptırmanız da bir önemi yok çünkü bununla ilgilenecek olan aslında sizlersiniz.

Sonucu Çok Yakın

Hocamızla olan görüşmeleriniz de sadece bu duayı istediğinizi söylüyor ve onun tarafından hazırlanacak olan yazılı kartı bekliyorsunuz. Söylenilen günlerde ve adetlerde birebir okuduğunuz da değişimi kendinizde fark edecek ve karşılığını almış olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Bu ayırma duası denenmiş olduğu için birçok kişiden güzel yorumlar duyabilirsiniz ayırma duası 330 kere okuduğunuz da gönlünüzden geçen isime gideceğini de bilmelisiniz. İstemediğiniz ve çocuğunuz ile görüşen biri varsa sevgilileri ayırma duası yaptırabilirsiniz.

Belki sabırsızlanacak ve sonucu hemen almak isteyeceksiniz bu kuvvetli ayırma duası ile oldukça mümkün hele ki karşınız da Medyum Burak gibi bir hoca varsa mutlaka tuttuğunuzu koparabilirsiniz. Ben ona [email protected] hesabından ulaşmıştım kolay ve etkili ayıma duası istemiştim sonrasında daha detaylı görüşebilmek açısından bana 0553 371 8994 nolu numarayı verdi daha sık ve üzerinde durarak çalışmalara başlamıştık. Bana sesiyle ve ilgisiyle o kadar çok güven verdi ki ben gönülden bu duanın tutacağına inandım.

Sizi Kimse Üzemeyecek

En etkili ayırma duası istiyorsanız geleceğiniz adres aslında çok basit ve bana göre işinde bir numaradır. Bundan sonra isteklerinizi şekillendirebilir canınızı sıkan bir çift olduğun da sizi zamanında üzdükleriyle kaldıklarında artık cezalarını hocamız sayesinde onları ayırarak verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Duası başlıklı makalemizde bağlama duası, kendine bağlama duası ve kocayı kendine bağlama duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 946 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
19 Hayır

“Ayırma Duası” için 1 yorum var.

 1. Merhaba ben Hatice, 23 yaşındayım. Başarılı bir üniversite öğrencisiyim. Okuduğum bölümde Nalan adında bir hocam var.Kendisi profesör ve projeler üzerine çalışmalar yapıyor. Benim de yakından ilgili olduğum bir ders ile ilgili bir çalışma yapılacağını, benim de dahil olmamı istediğini söyledi. Duyunca ne kadar mutlu oldum anlatamam. Bu haberi çevremdeki herkese söyledim, yıllar sonra bu kadar mutlu olmuştu.
  Kısa bir süre sonra çalışmalara başladık. Hocanın kurduğu bir ekip vardı ve okulun laboratuvarında çalışıyorduk. Her gün gece geç saatlere kadar çalışmalarımız sürüyordu. Bu yüzden çalışmalar bitince biri beni arabasıyla eve bırakıyordu. Yine gece 2 sularına kadar çalıştığımız bir gece Tamer beni evime bıraktı. Arabayı durdurduğunda ben teşekkür ettim ve inmeye yeltendim. Tamer bana ben sana aşık oldum, seninle olmak istiyorum dedi.
  Öncelikle Tamer hiç benlik biri değildi, ikinci olarak çalışmanın içinden biriyle sevgili olmak hoş karşılanmayabilirdi. Düşünmeden reddettim fakat Tamer bunu yediremedi. 30 dakika kadar sonra beni aradı ve ‘Çalışma yüzünden mi? Eğer öyleyse çıkabilirim.’ Dedi. Tamer çalışma için mühim bir iş yapıyordu ve çalışmayla bir alakası yoktu.
  Ertesi gün labortuvarda Tamer’in bana bakışları hiç hoşuma gitmedi. Çok uzun uzun bakıyordu, bu fark edilirse Tamer ile bir ilişki yaşadığım düşünülebilir ve projeden uzaklaştırılabilirdim. Bunun verdiği endişe ile o gece Tamer’e mesaj attım ve bana bakmamasını istedim. Nedenini bildiği halde bana sadece ‘umrumda değil’ yazdı. Bir şeyler yapmalıydım.
  İnternetten bu durumda kalan hem cinslerimin neler yaptığına baktım ve bir forum sitesinde bir kızın Medyum Burak Hoca’da soğutma hamaylı yaptırdığını ve kolayca kurtulduğunu okudum. Bu yazıyı gördükten sonra hem soğutma hamaylı hem de Burak Hoca hakkında uzun uzun araştırma yaptım. Çözüm yolunu bulmuştum, emin olduğum anda geriye yaslanıp derin bir oh çektim. Çünkü bu projede olmak benim için çok önemliydi.
  Sonrasında Burak Hoca’yı aradım, kendisine durumdan bahsettim. Gayet net ve sakin bir şekilde halledebileceğini söyledi. 10 günlük hazırlanma süresi ve sonrasındaki 15-60 günlük tesir süresi korkutsa da yapacak başka bir şeyim yoktu. Bu sürede Tamer’in bir aptallık yapmamasını umarak beklemeye başladım.
  Telefonla konuştuktan 20 gün kadar sonra çalışırken Tamer laboratuara geldi ve bana iğrenç bir mahlukatmışım gibi baktı. Bıyık altından güldüm, istediğimi elde etmiştim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir