Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü, bir erkeği bir kadına, bir kadını bir erkeğe kalıcı bağlar ve onu ancak gerçek medyum gibi büyücüler yapabilir.

Bir erkek bir kadını seviyor olabilir, o kadın kendisinden uzaklaşmış olabilir. Aynı şekilde, bir kadın bir erkekten sevgi bekleyebilir, onun kendisinden gitmemesini isteyebilir, ancak kadın erkekten uzaklaşmış olabilir, bu durumda erkeğin kadına bağlanması için büyü yapılabilir. Bağlama büyüsü belirtileri olarak, büyü yapılan kişide bir uykusuzluk başlar. Gece uykularında düzensizlik olur. Ya uyuyamaz, ya da uykudan sıçrayarak kalkar. Rüyalarda kabusa varan varlıklar, canlılar görmeye başlar. Uykudan ter içinde uyanmalar söz konusu olur. Kişi evhamlı hale gelir,mesela sürekli takip edildiğini düşünür.

Bir yorgunluk, halsizlik durumu kişiye musallat olur. Mantık aranmadan bir bağlanma durumu ortaya çıkar. Karşısındaki kişiye anlamadan dinlemeden, gözlerini kapayarak, körü körüne bir bağlılık olur ve adeta kul köle olma durumu yaşanır. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır derseniz, işte bu belirtilerden gayet net anlaşılır. Bağlama büyüsü yapılan kişi nasıl davranır diye merak edenler, yukarında sayılan belirtilerin yaşanması durumunda,anlayın ki bir büyü yapılmış kuvvetle muhtemel olabilir.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl bozulur, bunları gerçek hocalardan destek alarak, en net ve doğru şekilde öğrenirsiniz ve anlarsınız. Zaten, gerçek hocaların yani medyumların dışında, üfürükçü denilen kişilere danışanların hem zamanları boşa gider, hem de paraları ve kesinlikle umutları.

Ben bir erkeği kendine nasıl bağlarsın diye kara kara düşünmekteydim. Kendine bağlama büyüsü konusunda gerçek bir hocadan destek almak istiyordum. Kocam benden son zamanlarda inanılmaz soğumuştu. Gerçi, her zaman kendisi çapkın bir insandı ama bana bağlıydı. Son zamanlarda ise neredeyse beni terk edecek duruma gelmişti. Bağlama büyüsü yorumları üzerine internette inceleme yaptım ve medyum Burak ın en doğru isim olduğunu anladım. Kendisi ile iletişime geçtim.

Bağlama büyüsü yaptıranlar hep en iyi desteği Medyum Burak Hoca dan aldıklarını belirtmişler. Hem bağlama büyüsü desteği aldım, hem de hoca bana bağlama büyüsü nasıl çözülür gibi konularda da bilgi verdi. İyi ki kendisinden destek almışım, çünkü inanılmaz dürüst ve doğru bir insan.

En iyi Medyum

Medyum Burak Hoca gerçek, Allah vergisi olarak medyumluk yetenekleri olan bir insan. Onu herkese tavsiye ederim gerçekten, onun sayesinde benden kopmak üzere olan eşimin bana bağlanmasını sağladım. 05553718994 telefonu ya da [email protected]  adresinden kendisine sizlere de ulaşabilirsiniz. Kendisiyle aynı şehirdeyseniz, yüzyüze olarak randevu alabilirsiniz. Ayrıca, başka bir şehirdeyseniz de bundan sıkıntını olmasın. Uzaktan da yardımcı oluyor ve birçok arkadaşım bu şekilde kendisinden destek aldılar. Bağlama büyüsü konusunda, kendisinin dediklerini harfiyen yaptım, herşeyden önce ona inandım çünkü yetkin bir insan. Siz de olumlu sonuçları alacaksınız beyler ve hanımlar.

Bir önceki yazımız olan Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde aşık etme büyüsü, aşık etme büyüsü nasıl yapılır ve aşk büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 3428 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
18 Hayır

“Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?” için 2 yorum var.

 1. Merhaba ben İdil 24 yaşındayım lise mezunuyum ve Kayseri”de yaşıyorum. Size başımdan geçen ve geleceğimi son anda kurtardığım bir anımı anlatmak istiyorum.
  Ben liseden mezun olduktan sonra Kayderi”de bir giyim mağazasında bir iş buldum ve uzun süredir orada çalışıyorum. Mesai saatleri biraz uzun olsa da işimden gayet memnunum. Biz Konya’nın ilçesinde yaşıyoruz ve buradaki insanların kafası hala 1980lerde. Bunlara ailemde dahil.
  Ailem beni görücü usulü durumu iyi biriyle evlendirmek istedi. Bunu istemediğimi söyledim ama dinlemediler. Çocuk annesine alış veriş yapmak için .çalıştığım mağazaya gelmiş ve nasıl yaptılarsa aileme ulaşmışlar. Bunu istemediğimi söylediğimde babam bana evde başımıza mı kalacaksın evlen git birazda kocan baksın sana dedi.
  Ben çekip gitmeyi düşündüm ama babam ve evlendirilmek istediğim adamın bir şey yapacağından korktum açıkçası. Bir süre hiç kimseden ses çıkmadı ve ben de iptal olduğunu inandım ve rahatladım fakat yanılmışım. Ertesi gün babam bana seni istemeye gelecekler haberin olsun dedi.
  Dünyam başıma yıkıldı resmen ne yapacağımı bilemiyordum. Hayatımın bittiğini artık hiç mutlu olamayacağımı düşündüm. Hayatımda hiç olmadığım kadar mutsuz bir gün geçirdim.
  Beni istemeye geldiler ve sözlendim. Hiç tanımadığım ve hiç beğenmediğim bir adamla sözlendim. Evlilik aşamalarını kısa sürede geçip kısa zaman sonra evli olacaktım.
  Bundan bir şekilde kurtulmam gerekiyordu ben de hamaylı yaptırmaya karar verdim. Konya’da hamaylı yapan bir sürü hoca medyum vardı ama ben iyi bir hoca bulmalıydım. Çevreme sordum soruşturdum ve Medyum Burak Hoca ismini aldım. Hocayı bir de internetten araştırdım ve hakkındaki yüzlerce olumlu yorum onu seçmemi sağladı.
  Hocayı hemen arayıp en yakın zamana randevu aldım. Randevu günüm geldiğinde beni bu işten kurtarabileceğini ümit ederek gittim Burak Hoca’nın yanına. Hoca’nın yanına gittiğimde Burak Hoca’nın beni karşılama biçimi kendinden emin oluşu ve benimle çokça ilgilenmesi beni çok rahatlattı. Burak Hoca’nın yanına gittiğimde bu işten kurtulduğumu biliyordum. Burak Hoca bana çocuğa soğutma hamaylı yaparsak benimle evlenmekten vazgeçeceğini ve başımın yanmayacağını söyledi ve bu inanılmaz mantıklıydı. Hoca bana süreci detaylıca anlattı ve yapmam gerekenleri söyledi.
  Hoca büyüyü yaptı ve tesir süresini beklemeye başladım. Bu işten kurtulduğumu bilmek beni çok mutlu etmişti ama bir an önce karşı taraftan haber gelsin istiyordum.
  Yaklaşık 20-21 gün sonra çocuğun babası babamı arayıp evlenmekten vazgeçtiğini söyledi. Babam bana senden bir şey olmaz bu adam neden vazgeçti başıma kaldın falan diye bağırsa da umrumda değildi. Ben kurtulmuştum.
  Bu olaydan kısa bir süre sonra evi terk etmeyi kafaya koymuştum. Şimdilik kurtuldum ama bir daha böyle bir şey yaşamak ve babamla aynı evde yaşamak istemiyordum.
  Şu an istediğim gibi denize kıyışı olan bir ege şehrinde yaşıyorum ve hayatımda çok sevdiğim bir adam var. Burak Hoca olmasa şu an istemediğim sevmediğim bir adamla evli olacaktım. Burak Hocaya ne kadar teşekkür etsem azdır.

 2. Merhaba ben Seda 24 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Bir gün kantinde çay içerken Ahmet yanıma geldi ve bir şey konuşmak istediğini kapıya gelip gelemeyeceğimi sordu. Ben kapıya çıkınca bir sigara yaktı ve konuşmaya başladı. Ahmet bana aşık olmuştu ve bana olan aşkını öyle cümlelerle anlatıyordu ki…
  Ahmet çok iyi ve çalışkan biri ama ben ona karşı bir şey hissetmiyorum. Yani benim hoşlandığım tarzda bir insan değil. Ahmet ile sevgili olmak istemem ayriyeten olamam da yani.
  Ben Ahmet’i kırmadan hayır demeye çalışsam da Ahmet paramparça oldu. Oturup ağlamak istedim orada Ahmet kadar iyi birini üzüyor olmak beni kötü etkiledi.
  Bu olaydan sonra Ahmet hiç yanıma gelmedi. Bir ortamda denk gelsek bana cevap vermedi hatta yüzüme bile bakmadı. Platonik bir aşk yaşıyordu bana karşı ama beni rahatsız etmek istemiyordu. Bir süre böyle devam etti. Ben Ahmet’in bunu atlatacağını düşünüyordum ama o bir türlü yapamıyordu. Bu durum her geçen gün beni daha çok üzüyordu. Artık bir şeyler yapmam gerek diye düşündüm ve bu durumu arkadaşlarıma açtım. Bir arkadaşım bana soğutma hamaylı diye bir şeyden bahsetti. İlk başta pek kaale almadım açıkçası ama internetten araştırdıkça başarılı sonuç alan insanları gördüm. Özellikle Medyum Burak Hoca’yı ziyaret eden insanlar hep olumlu sonuçlar almıştı. Denemekten zarar gelmez diye düşündüm ve aradım. Hoca bana soğutma hamaylının bunu çözeceğini ama Ahmet’in bir süre sonra benden nefret edeceğini söyledi. Bir süre düşündükten sonra bu durumun beni üzeceğini ama Ahmet’in üzülmesinden önemli olmadığına kanaat getirdim ve kabul ettim. Tesir süresi 15-60 gün sürüyordu.
  Şansıma yaz tatiline denk gelmişti tüm bunlar. Ailemin yanına dönecek ve okula geri geldiğimde Ahmet olayını çözmüş olacaktım. Yaz tatili boyunca bunun merakıyla yaşadım. Okula gittiğim ilk gün Ahmet’le karşılaştım. Ahmet gülümseyerek yanımdan geçip gitti. O eski bakışından eser yoktu gözlerinde. Gerçekten beni sevmeyi bırakmıştı. Emin olmak için yanına gittim ve günaydın dedim. Cevap olarak bana soğuk bir şekilde efendim dedi. Apaçık nefret ediyordu benden.
  Şu an Ahmet’in Betül ile bir ilişkisi var ve çok mutlular. Onlar mutlu olduğu için ben de mutluyum. Burak Hoca’ya ne kadar teşekkür etsem az.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir