Bağlama Duası

Sizlere de benim gibi çok fazla söylenen bir kaynana denk geldiyse bağlama duası yaptırabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Farklı bir olay yaşıyor ve kendine bağlama duası ile kocanızla daha yakın olmak istiyorsanız bu kadar tercih edilen ve yaptıklarında en iyisi olan hocamız ile görüşebilirsiniz.  Uzun zamandır gözlemlediğiniz biri varsa sevdiğini kendine bağlama duası ile sizlere hiç beklemediğiniz bir an da âşık olmasını sağlayabilir ve kendinizi vazgeçilmez kılabilirsiniz. Bazı iplere düğüm atılıyor ve o kişinin ismi söylenilerek duanız başlamış oluyor herkesin kolayca yapacağı bir şey değildir. Sevgiliyi kendine bağlama duası yaparken o insanla aranızın da iyi olması gerekir hiç tanımadığınız biri için gerçekleştiremezsiniz ancak sevgili olmanız gerekiyor.

Evliliğimi Kurtarmış Olduk

Ben uzun süren evliliğimin ardından kocamı ailesi yüzünden kaybetmeye başlamıştım bize o kadar çok müdahale ediyordu ki eşim de etkileniyordu. Annemin tanıdığı bir isim Medyum Burak hocamızın numarasını 0553 371 8994 alarak hemen iletişime geçtim kocayı kendine bağlama duası yapmasını uygun gördük. Aynı ay içerisinde bana daha çok tutunurken ailesinden de bir o kadar uzaklaşmaya başlayan eşimle aramda tek bir sorun bile bırakmadık.

Sonuç Mükemmel

Sanki ilk gün ki sevgili hallerimizi yaşamaya başladığımız da bir evladımız daha olacağını bile öğrendik. Sizlere bir de [email protected] hesabını vermek isterim her yerden rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Bozma Duası başlıklı makalemizde büyü bozma duası, en etkili büyü bozma duası ve kuranda büyü bozma duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 1054 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
24 Hayır

“Bağlama Duası” için 1 yorum var.

 1. Merhaba, 34 yaşındayım ismim Nazan. 3 senelik evliyim, çocuğum yok ve mutlu değilim. Kocam Hamdi 1.5 sene kadar önce Cem diye bir adamla tanıştı. Cem ile tanışana kadar mutlu bir evliliğimiz vardı ama artık aynı evde yaşayan iki yabancı gibiyiz. Cem pavyondan çıkmayan, ağzından alkolü eksik etmeyen iğrenç bir insan. Tanıştıkran sonra kocamı kötü etkiledi ve kocam pavyona gitmeye başladı. İlk başlarda bahaneler uyduruyordu fakat bir süre sonra ben anladım, o saatten sonra utanmadan bana pavyona gidiyorum diyerek evden çıkmaya başladı.
  Elbette buna katlanamıyordum ama kocasını terk eden kadın olarak damga yemek istemiyordum. Terk edilen masum kadın kulağa çok daha iyi geliyordu. Bir şekilde Hamdi’nin beni terk etmesini sağlamalıydım. Fakat bu pek mümkün değildi. Eve geldiğinde yemeği oluyor, ev işlerini yapıyordum. Üstüne üstlük istediği her şeyi yapabiliyordu. Onu aldatsam dahi beni neden terk etsin ki?
  Bu düşünceler kafamdayken hayatıma bir süre devam ettim. Evde para olmadığında dahi Hamdi’nin yüzüme bakıp arkadaşlarla pavyona gidiyorum demesi beni deli ediyordu. Ama bir şey yapamıyordum. Bağırıp çağırsam dahi ona engel olamazdım. O akşam çıkıp gidince ne yapabilirim sorusu üzerine çok düşündüm ve hamaylı yardımıyla bu sorunu çözmeye karar verdim. Bunu son seçenek olarak istiyordum ama başka bir şansım kalmamıştı.
  İnternette yaptığım aramalar sonucunda Medyum Burak Hoca’ya rastladım. Kendisini aradım ve sorunumdan bahsettim. Hoca telefonda soğutma hamaylının bu sorunu çözebileceğini söyledi. Fakat 10 günlük yapım süresini ve 15-60 günlük tesir süresini beklemem gerekiyordu. Sorun değildi, 1.5 senedir bununla savaşıyordum. Birkaç günün zararı olmazdı.
  Ertesi gün ve sonraki gün ve ondan sonraki birçok gün Hamdi pavyona gitti. Gece geç saatte eve geldiği günün sabahında bana baktı ve boşanalım dedi. Tepki vermedim. İçten içe mutluluktan çıldırıyordum ama ağzımı bile açmadım. Yalandan bile olsa üzülüyormuş gibi yapmadım.
  Hamdi evden çıkınca telefonuma sarıldım ve Burak Hoca’ya teşekkür ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir