Bu Dua Sayesinde Evlendim

Sizlerin kısmetini şansını açmak ve bu dua sayesinde evlendim demenizi sağlamak için yaşadıklarımı kısaca sizlere anlatacağım.

Yüzükleri Taktık

Uzun zamandır bekâr olduğum için her geçen gün umudumu da kaybediyordum hayatımın aşkını bulamamıştım ve açıkçası artık aramak içinde çok yorulmuştum. Sırf ailem bu duruma üzülüyor diye evlilik duası araştırmaya başladım basit bir yöntemle çok da sizleri sıkmadan kısa kıs dualar okutuyor ve her türlü kısmetin açılması için okuyup üflüyor. Mutlaka karşılıklı olmanıza da gerek yok uzaktan iletişim kurularak da bunu halledebiliyorsunuz. Benim için aslında tek ve en önemli istek evlenme duası idi bunu da yaptım ve çok fazla da zaman geçmeden ciddi biriyle tanıştım ona ilk görüşmede âşık oldum.

Biz tanıştığımız da duaların üzerinden de uzunca vakit geçmemişti gözlerimizin içine aşkla bakıyor adeta hızlı bir şekilde evlenme programımızı ayarlıyorduk. Benim için rüya gibi gelen günler mutluluğumu her geçen gün arttırdı iyi ki kimseyi dinlemeden ve pes etmeden hocamızı bulmuşum ve hayatımı değiştirmişim diyorum. Şimdi düğün hazırlığı yaparken son kez sevgi duası yaptık ve ben zevkle tüm hazırlıklarıma koşturuyorum.

Medyum Burak Vazgeçilmezim

Sizlerin de mutlu sona ulaşmasını istediğim ve hocamı herkese tavsiye edip duyurmaktan yana olduğum için burada belirtmek istedim. Ben [email protected] ve 0553 371 8994 numaralı telefondan kendisine ulaştım ve irtibatımı da hala kesmedim.

Bir önceki yazımız olan Evlilik İçin Dua başlıklı makalemizde evlenmek için dua, evlilik için dua ve hayırlı evlilik için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 5228 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
24 Hayır

“Bu Dua Sayesinde Evlendim” için 18 yorum var.

 1. Medyum Burak tarafından ayırma büyüsü işlemi yaptırdım. Eşim ve sevgilisi kısa sürede ayrıldı ve şimdi biz çok mutluyuz. Medyum Burak’a ne kadar teşekkür etsem azdır…

 2. Eşimin ailesi ile bir türlü anlaşamıyordum. Deyim yerindeyse 2 tüyümüz bir araya gelmiyordu. Özellikle kayınvalidemle. Onun bana ısınması için Medyum Burak’tan bağlama büyüsü konusunda yardım aldım ve sonuçtan çok memnunum. Şu anda aramızdan su sızmıyor.

 3. Soğutma büyüsü konusunda Burak Hocayı tek geçerim. Ayrıma büyüsü için kendisinden destek aldım. Sevdiğim adamı kazanmak için bunu yaptım ve dediği sürede hocamın, büyünün etkisini gördüm.

 4. Görücü usulü ile nişanlandığım erkek beni asla benim onu sevdiğim kadar sevmiyordu. Resmen öylesine takılıyordu. Neyse ki Burak Hoca ile bunu aştım çünkü etkili aşk büyüsü yaptı.

 5. Bana sürekli şiddet uygulayan, bir türlü yakamı bırakmayan eşimden ayrılmak için çare arıyordum. Soğutma büyüsü ile Burak Hoca beni kurtardı o artık benim danıştığımve güvendiğim hoca.

 6. Babamın huysuzluğundan ve sürekli asabiyetinden çok sıkılmıştık. Hocaya danışmaya karar verdik, annemin arkadaşları bize Burak Hocayı önerdiler. Hoca babama bağlama büyüsü yaptı ve onu bir meleğe çevirdi.

 7. Aşık etme celbi konusunda bence ülkemizde yapabilen birkaç hocada biri Burak Hoca. Kendisinden sevdiğimi bana aşık etmesi için destek aldım. Gerçekten bana dediği sürede tüm dedikleri oldu ve harika bir etki gördüm.

 8. Evlenmek isteyenler, sevgilisini ikna etmek isteyenler kesinlikle Burak Hoca bu konuda bir numara. Ben bu deneyimi yaşadım ve sevgilimin bana evlenme teklif etmesini sağladı kendisi aşık etme büyüsü sayesinde bana deli gibi bağlandı.

 9. Bence hoca dan yani bir medyumdan yardım almak isterseniz, benim gibi Burak Hoca ya gitmelisiniz. Ben aşık etme hamaylı desteği aldım ama siz başka konularda yardım da alabilirsiniz. 0 553 371 89 94 kendisinin telefonu.

 10. Kocama son derece güçlü bir büyü yapılmış ve beni terk etti. Tanıdıklarım bu sorunumedyum Burak çözer dediler. O kadar kuvvetli büyü ki hoca özveri ile uğraştı ve çok şükür bağlama için celb de yaparak biri birbirimize bağladı. 90 gün ben de hocamın dediklerini yaptım.

 11. Babamın annemi bırakmasını tamamen Burak Hocanın etkili soğutma büyüsüne soğutma için celp işlemine borçluyum. Kendisinin insanlığından da ayrıca etkilendim, sizlerin de tanımasını isterim.

 12. Eltimin fesatlığından çok bunalmıştım. Aslında kayınbiraderim de evliliğinden hiç mutlu değildi,, ben de kadından kurtulalım diye Burak Hoca dan ayırma büyüsü yardımı aldım, bu kadından kurtulduk.

 13. Burak Hoca ile hem iş hayatımda, hem de aşk hayatımda artık mükemmel bir çizgi beni bekliyor ve oldu da. Kendisinden bağlama için celp desteği aldım ve ömürlük olarak artı duaların gücü benimle.

 14. Aşık etme büyüsü ve sıkça aldığım hamaylı destekleri ile yani Burak Hoca sayesinde gerçekten mutlu bir evliliğim var. Kendisini sizlere de tavsiye ederim.

 15. Medyum Burak Hoca derdimi dinleyerek, acil durumun olmasından kaynaklı bana hızlı aşk büyüsü yaptı. İnanamadım sonuç aldım, sevdiğim beni aramaya başladı.

 16. Bir beyle ciddi şekilde görüşmeye başladım ve kısmetsiz bir hanım olduğum için bu ilişkim de olumsuz olmasın diye hoca desteği aldım. Burak Hoca ile görüştüm size bağlama hamaylı uygun dedi. Bana 60 gün taşımam için özel kolye yani muska hazırladı, dualar

 17. Beni büyü ile başkasına giden kocama Burak Hoca kavuşturdu. Kendisi gerçekten zor aşk büyü yaptı. Ayrıca mutlu olmamız için celb hazırladı. Bunu her hoca yapamaz, etkili bir işlem ve tavsiye ederim.

 18. Merhaba hocam ciddi giden bir ilişkim vardi taki sevdiğim adamın beni aldattığını görene kadar biz evlenecektik güzel bir ilişkimiz vardı onu halen seviyorum yardımcı olun lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir