Büyü Çeşitleri

Büyü yapmak büyü yaptırmaya yeltenmek gibi doğaüstü güçlerden faydalanarak gerçekleştirilen büyü çeşitleri oldukça çoktur.

Büyü yaptırmak yaptırmayı düşünmek ve bu uğurdan vazgeçmemek kişiler tarafından lanetli kabul edilmekle aynı hükümdedir. Birbirilerinin menfaatini düşünen insanoğlunun başvurduğu bu durumlar oldukça tehlikelidir.

Büyü neden yaptırılır?

İnsanoğlu sağlıklı bir düzende yaşamak varken neden büyü yaptırır tam bilinmez. Çıkar ilişkisinin hüküm sürdüğü zamanda büyü çeşidi merakı ve bu konuda araştırma içine gitmek tamamen vazgeçilmez olmuştur. Bayanların en çok fayda gördüğü ve tercih ettiği bağlama büyüsü kimi zaman eşler arasında dahi yaptırıla bilinir.

Büyü yaptıran kişiler büyünü etkisini birtakım belirtiler ile fark edebileceklerdir. Büyülenen kişide korkulu rüyalar görme, gece sıçramaları, ruhsal dengesizlikler, aşırı yorgunluk, nefes darlığı, göğüs ağrısı, tembellik, tedirgin olma, vücutta uyuşmalar hissetme, yalnız kalma arzusu ya da yalnızlıktan korkma gibi durumlar oluşabilir. Bu durum ya da benzerlerini kişide fark ettiyseniz Medyum Burak ile kurduğunuz iletişimden aldığınız faydayı gözlemliyorsunuz demektir. Burak Hoca’dan fayda görenleri görerek ya da duyarak ona web site üzerinden ulaşarak yorumlarını da okuyabilirsiniz. Böylece maruz kalınan durumlar ve çaresi olarak yaptırılana durum değerlendirmelerini daha yakından takip edebilme olanağına kavuşmuş olabileceksiniz. Onun gücüyle kendinizde hissedebileceğiniz iyi duygu durumlarını yaşayabilirsiniz.

Kaç çeşit büyü çeşidi var? İnsanın insana edeceği kötülüğü isimlendiren çeşitli büyüler aslında kötülükler başlangıcı gibidir. Yine de bu konuda netseniz bu konuda Medyum Burak gibi isim yapmış birinden yardım almayı düşünebilirsiniz.

Karı kocayı bağlamak için, bir kişinin ticari ilişkilerini bozmak için, karı kocanın boşanması ya da bekar birinin hiç evlenememesi için yapılabilen büyü çeşitleri vardır. Beyaz, gri ve kara büyü isimleriyle adlandırılabilinen bu büyüler kişilerin taleplerine göre gruplandırılır.  Beyaz büyü kara büyünün etkisinden korunma amacıyla yapılır. Kara büyü ise kötülük gözetilerek tamamen yaptıran kişinin karına bir durumun söz konusu olduğu durumdur. Gri büyü ise ikisinin arasında yer alan ikisinden de bazı özellikleri içinde barındıran bir büyü çeşididir. Törensel, cinsel, aşk ve kötülük büyüsü olarak adlandırılan büyü çeşitleri de etkileri büyük büyü çeşitleri arasındadır. Büyüler aşk ve cinsel büyüde amaç aynıdır. Birinde cinsellik amaç birinden kişiyi kendine aşık etmek amaçtır. Kendi içlerinde benzerlikleri bulunan bu büyüleri yaptırmadan önce çok iyi düşünülüp taşınılması gerekmektedir.

Sizlere gereken yardımı sağlayacak olan Burak Hoca’ya güvenerek büyüler, çeşitleri, nasıl yapılacakları, sizin içinde bulunduğunuz duruma en uygun büyü çeşidi tartışmasını gerçekleştirebilirsiniz. 0553 371 8994 numaralı telefonu arayarak sizlerin kendinizi iyi hissedeceğiniz durum değerlendirmesini gerçekleştirmeniz ve böylelikle hangi büyüden faydalanmayı arzuladığınızı iletmeniz gerekecektir. [email protected] hesabı da aktif bir hesap olup Burak Hoca’ya ulaşmak isteyenlerin düzenli kullandıkları bir mail hesabıdır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nedir başlıklı makalemizde büyü, büyü bozan hocalar ve büyü nasıl anlaşılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1692 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
14 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir