Canbar Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Canbar büyüsü çok etkili bir aşk büyüsüdür, gerçek ve güvenilir hocaların elinde bu büyüden kişiler mükemmel sonuçlar alabilirler.

Canbar aşk büyüsü dünya genelinde etkisi bilinen bir büyüdür ve bir kişinin sevdiği kişinin kendisine aşık olması için yapabileceği bir büyüdür. Birine karşı duygularınız var, o sizin farkınızda değil. Ya da platonik bir aşkınız var, karşınızdaki kişinin sizi fark etmesini istiyorsunuz. Bu durumda, etkili aşk büyülerinden olan canbar size yardımcı olacaktır. Peki canbar aşk büyüsü nasıl yapılır, bunu ancak doğru, güvenilir ve gerçek medyum, hocalar yapabilir. Belki sevdiğinizle bir ayrılık yaşamaktasınız, ayrılan çiftler için de canbar, çok etkili bir büyüdür ve ayrılanları birleştirme özelliği de vardır.

Canbar büyüsü nedir, bu büyü, Asya ülkelerinde ilk olarak ortaya çıkmıştır. Buradan yüzyıllar içinde dünya genelinde yayılmıştır. Gerçekten çok kuvvetli bir büyü olduğundan, tam sonuç vermesi ve beklenilenlerin aksine, olumsuz netice vermemesi için mutlaka gerçek hocaların elinde yapılması çok önemlidir. Bu büyüyü doğru yani bilen birinin yapması halinde, kişiler ayrılarsa, çok daha aşık olarak tekrar bir araya gelirler. Bir erkeğin ya da kadının aşık olması için yapılması halinde ise, belki de karşı taraf büyüyü yaptırandan çok daha aşık olarak büyünün etkilerini yaşar. Bu büyü birkaç haftadan ile birkaç ay arasında, her olayın kendi özel durumuna göre etkisini göstermektedir.

Canbar Büyüsü Yapımı

Deri üzerine yazılan özel harflerle yapılan, sadece bilen kişilerin yapmasında sonuç verecek bir büyüdür. Genel olarak, başka etkenlerin olmaması halinde, 7 ile 14 gün içinde etkileri görmeye başlanır. Peki ben canbar büyüsü ile nasıl ve nerede tanıştım. Sevdiğim, aslında platonik olarak aşık olduğum bir erkek vardı. Bu erkeğin benim farkında olmaması çok üzüyordu beni ve bir çare aramaktaydım. Bir arkadaşım evlenmişti ve bana medyum Burak Hoca sayesinde evlendiğini söyledi. Nasıl dediğimde, kendisinin gerçek medyum olduğunu, onun sayesinde kısmetinin açıldığını ve ayrıca aşk büyüsü de yaptığını anlattı. Ben de hemen medyum Burak Hoca yı değerlendirmeye karar verdim.

Medyum Burak Canbar Büyüsü İşlemleri

Medyum Burak Hoca ya mutluluğumu borçluyum diyebilirim. Onun sayesinde sevdiğim erkeğin, benden çok derin duygularla bana bağlanmasını gerçekleşti. Gözlerimle görmeseydim, yaşamasaydım bunların olduğuna inanamazdım. Medyum Burak Hoca, bırakın ülkemizi, bence dünyanın sayılı, özel yetenekleri olan medyumlarından biri diyebilirim. 0 553 371 89 94 numaralı telefon üzerinden kendisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz ve randevu alabilirsiniz. Uzaktaysanız, bu şekilde de size destek verecektir. Zaten ben bu şekilde destek aldım kendisinden. Bir de mail adresi [email protected] adresinden de hocayla iletişime geçebilirsiniz. Kendisinin istediklerini elde ettim ve yaptım. Yani sizin de inanmanız çok önemli. Ben kendisiyle görüştükten sonra, hemen onun özel yeteneklerinden ikna oldum ve sizin de kendisinden çok memnun kalacağınızdan eminim.

Bir önceki yazımız olan Kara Büyü başlıklı makalemizde kara büyü, kara büyü çeşitleri ve kara büyü nasıl bozulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1642 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
9 Hayır

“Canbar Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?” için 17 yorum var.

 1. Kızım ve damadımın arası açılmıştı. Onları tekrar birbirine aşık etmek için Medyum Burak ile tanıştım ve ona aşk büyüsü yaptırdım. Çok memnunum sizlere de tavsiye ederim.

 2. Medyum Burak’ın en önemli iki yöntemi var hamaylı ve celp olmak üzere celp 14 gün, hamaylının süresi 10 gün. Celp daha etkili ve daha uzun sürdüğü için fiyat konusunda hamaylıdan daha fazla olabilir ama sonuçlar mükemmel…

 3. Hamaylı için Burak Hoca dan daha iyisini bilmediğimi söylemem lazım. İnternet üzerinden araştırma yapın kesinlikle bana hak vereceksiniz. Eşimle aramın düzelmesi için hamaylı yaptırdım, aramızdaki sevgi bağı arttı.

 4. Bana musallat olan eski sevgilimden kurtulmak için yapmadığım kalmadı. Savcılığa bile verdim ama sonuç alamadım. Ben de en sonunda tavsiye ile Burak Hoca dan yardım istedim, ayırma büyüsü ile beni kurtardı.

 5. Aşık etme hamaylı konusunda medyum Burak ı tek geçerim. Evliliğimi bozmaya çalışan terbiyesizlerin şerrinden Burak Hoca ile kurtuldum. Büyü işlemlerini yaptı kendisi.

 6. Ailemle sorunlarım vardı ama ben bunu düzelmesini istiyordum. Onların benimle yeniden barışmaları için Burak Hoca bana yardımcı oldu. Aşk büyüsü ile onları yeniden kazanmamı sağladı.

 7. Medyum Burak Hoca bana aşık etme hamaylı işlemi hazırladı. Bu 60 gün süren bir işlem ve şu anda 5. günündeyiz. Bu kısa sürede bile olumlu etkilerini gördüm, siz de destek alabilirsiniz. Bağlamak için hamaylı işlemi yaptırmayı ihmal etmeyin. Sonuçlar muhte

 8. Mevlüt verdiğim sırada çok sevdiğim arkadaşım ile kavga ettik. Beni bir türlü affetmedi. Kimseye birşey demeden Burak Hoca ya sordum. Oda bağlama için hamaylı işlemi yaparak bunu düzeltebileceğini söyledi işlemi yaptı artık eskisi gibiyiz.

 9. Ben Burak Hoca ile bağlama büyüsü vesilesiyle tanıştım. Evlilik için kızım ve nişanlısını için kendisinden ayırma büyüsü desteği aldım, gerçekten dürüst bir insan.

 10. Yıldızname ve nazardan korunmak ve kısmetim açılsın diye Burak Hoca dan bağlama için hamaylı desteği aldım. Gerçekten ona danıştıktan sonra içimde mutluluk ve huzur doldu. Sonrasında işlerim de her zaman düzgün gitti.

 11. Çok sinirli ve sürekli huzursuz olan kocamın üzerinde nazar olduğunu düşünüyordum. Burak Hoca ya annemle danıştık ve rahat etmesi için bağlama için hamaylı yaptı. Gerçekten ilk birkaç günden beri eşimde hemen değişiklik olmaya başladı.

 12. Yurtdışında giden nişanlımın başkasına bakmaması için Burak Hoca dan aşk için hamaylı işlemi yaptırdım. Eşim 60 gün üzerinde taşıdı ve benim de aklım kalmadı.

 13. Babamın gerçekten rezalet bir kadın olan kız arkadaşından ayırmayı ayırma büyüsü ile Burak Hoca sağladı. Kendisinden çok derece memnun kaldım ve 21 günde bu işi hallettim.

 14. Soğutma büyüsü bence kadınlara yapılan büyüler arasında en kötü olanı. Bu benim başıma geldi ve ayrılmak istediğim eski sevgilim yapmış. Burak Hoca bağlama büyüsü yaparak beni kurtardı.

 15. Erkek arkadaşım Sedat ın gerçekten kıymetini bilemedim. Ayrıldık yıllar geçti, ancak ben kendisini unutamadım. Bir arkadaşım Medyum Burak dedi, ben de neden olmasın yardım alayım dedim. Soğutma büyüsü yaptırdım ve inanamadığım şekilde sevdiğim beni aradı.

 16. Bağlama büyüsü, pişman etme üzerine Burak Hoca ile harika bir çalışma yaptık. Beni terk eden sevgilim için zaman geçirmeden Burak Hoca ya danıştım. O da hemen bana yardımcı oldu. Dediği süre içinde sevgilim yalvar yakar döndü bana.

 17. Görümcelerim iki tane, dırdırlarında gerçekten illallah ettim. Sürekli kıskançlık, çekiştirme, kocamı gazlama. Neyse Burak Hoca var da bunların dillerini bağladı, Bağlama büyüsü yaptı sonuçtan çok memnunum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir