Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Evde aşk büyüsü nasıl yapılır sorunun cevabını genellikle ev, aile, ilişki anlamında bir takım sıkıntılarda olanlar, çıkmaza girenler, ruhsal açıdan çökmüş durumdakiler öğrenmek isterler.

Evde aşk büyüsü evden gidenleri ya da evde sürekli sorun çıkaranları ruhsal açıdan iyileştirmek, düzeltmek için yapılır. Bir takım kötü niyetli kişiler tarafından kişilik ve ruhsal yönden baskı altına alınmış karakteri güçsüzleştirilmiş insanlar doğal olarak yaşadıkları eve ve aynı evdeki kişilere sıkıntı verirler. Bu anlamda evde aşk büyüsü nasıl bozulur size bu yazı ile yardımcı olmak istiyorum.

İkinci bahar

Bu işe girişirken aslında çok düşündüm. Kandırılacak mıyım ya da dolandırılacak mıyım diye. Sonuçta medyum Burak ismini ilk kez duymuştum ve bu konuda hiçbir deneyimim yoktu. Okudum olumlu tarzdaki yorumlar bir bakıma daha hızlı harekete geçmeme vesile oldu zira bunca insanın memnun kalmasına şahit olmasaydım sanırım arayamazdım. Medyum Burak bana yapmış olduğu aşk büyüsü ile eşimle yeniden birleşip evlilik hayatımı sürdürmeme aracı oldu. Çektiğim onca üzücü günün ardından sayesinde yeniden doğmuş gibi oldum. Eşimle şuan ikinci baharımızı yaşamaktayız ve eskisinden daha çok mutluyuz bizi birbirimize sıkıca kenetleyen hocama sonsuz teşekkürler ediyorum.

Sorunlarınıza etkili çözüm

Aramak, iletişim kurmak isteyenler 0553 371 89 94 üzerinden irtibat sağlayabilirler bunun yanı sıra mail ile iletişime geçmek isteyenler ise [email protected] adresinden konuşma başlatabilirler.

Bir önceki yazımız olan Nohut Büyüsü Etkileri başlıklı makalemizde nohut büyüsü, nohut büyüsü nasıl bozulur ve nohut büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2792 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
16 Hayır

“Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır” için 18 yorum var.

 1. Kocam çok çapkın bi erkek sürekli olarak gözü dışardaydı hep başka kdınlara kur yapardı bnm yanımdayken bile sürekli olarak başkalarıyla knşurdu bi gün artık bu duruma dayanamadım ve artık yeter olmuyo böyle artık dedim. ama o bni sevdğni ve ayrılmak istemediğnii bir saha böyle bir şey olmayacağını, söyledi bende inandm tbi ama sonra fark ettim ki bu kez benden gizli gizli yapıyo başkalarıyla knşyo filan bi gün ben bunun mesajlarını yakaladım o da gene kendini affetmeye çalşto ama yok yeter artık dedim, ama nende ayrılmak istemiyordum çnkü her şeye rağmen on, u seviyodum.sonra bi arkdşma. Durumu anlatım oda bana medyum a gidip göz bağlama celbi yaptıralım dedi başta bi korktum çnkü ben daha önce hiç böyle bişey yaptırmamıştım gerçekten bişe tedirgin oldum kocamada bi zarar gelsin istemiyordum ama arkdşm bana celbi anlatı korkulacak bişiy yokmuş günah da değilmiş bi zararında yokmuş sonra tmm dedim gidelim ama gitmeye gerek yokmuş medyum burak hocaya internetten ulaştık ve göz bağlama celbi yaptırdık bu celbi yaptırdık, sonra gerçekten biraz zaman geçti ve eşim, sanki birden sihirli bi değnek değmiş gibi faklı, davranmaya başladı artık bnm yanımdan ayrılmıyodu eşim artık bana karşı oldıkça ilgili davranmaya başladı artık esksi gibi kimseyle knşmuyodu baktm mesajlarına kimse yoktu sadece benle konuşmaları vardı ben gene de hemen pes etmek istemedim bi süre daha onun davranışlarını inceledim sanki kadınlardan soğumuş gibiydi gerçekten çok başka biri olmuştu eşimi ilk defa böyle gördüm gerçekten bambaşka biriydi iyi kide bu celbi yaptırmışım bu göz bağlama celbi dayesinde eşim tamamen bana sadık biri oldu gerçekten cok, farklı biri oldu eşimle artık çok, mutlu bi evliliğim var gerçekten çok mutluyum iyiki de arkdşımı dinlemişim ve bu ceşbi yaptırtmışım bu celbi yaptırmasaydım eğer gerçekten boşanırdım çünkü artık bu aldatma durumuna katlanamaz olmuştum bu yüzden iyi kide bu celbi yaptırmışım bu celb sayesinde evliliğimi kurtardım iyiki de arkadaşımı dinlemişim göz bağlama celbi gerçekten de çok, işe yaradı bnm durmumda olan herkese tavsiye ederim

 2. Uzun süre birlikte olduğum sevgilim benden ayrıldı kısa sürede başkasıyla nişanlandı. Medyum Burak sevgilimin yeniden bana dönmesi için aşk büyüsü yaptı ve gerçekten bana geri döndü…

 3. Sevgilim bana bir türlü evlenme teklifi etmiyordu. Medyum Burak’la tanıştıktan ve bağlamak için celbi işlemi yaptırdıktan sonra bu işimiz daha da hızlandı. Sonunda bana evlenme teklif etti ve kabul ettim. Teşekkürler

 4. Eşim son derece varlıklı bir aileye sahip ve ben de ilk günden eşimin ailesini etkilemek istedim. Hemen zaman zaman yardım aldığım Burak Hoca ya danıştım ve kendisinin aşık etmek için hamaylı ile onları kendime hayran bıraktım.

 5. Ailemde yaşanan bir olay ile medyum Burak Hoca ile tanıştım. Sizi mutsuz eden kişilerden kurtulmak istiyorsanız bu konuda tek isim bence kesinlikle soğutma büyüsü işlemlerinde Burak Hocadır.

 6. Hem yüzyüze, hem de uzaktan destek alabileceğiniz bence gerçek hoca, Burak Hoca. 05333718994 ve [email protected] bilgilerinden kendisine ulaşabilirsiniz.

 7. Evli ve iki çocuklu bir kadınken, kocam gönlünü bir başka kadına kaptırdı. Ben de çaresiz kalmıştım. Arkadaşım çok üzüldüğümü görünce Burak Hoca nın numarasını verdi hemen ara dedi. Hoca soğutma büyüsü konusunda destek verdi. Memnun kaldım.

 8. Ben Burak Hoca dan aşık etme hamaylı konusunda destek aldım ve yurtdışında yaşayan bir bayanım. Uzaktan bile bu etkili konusunda süper yardımcı oldu. [email protected] kendisinin mail adresi.

 9. Burak Hoca ile siz de aşık etme hamaylı desteği alabilirsiniz. Kendisi bunu 10 günde yapıyor ve özel duaları siz de okuyorsunuz, ayrıca 60 gün üzerinizde taşıyorsunuz. Ben aşk için yaptırdım ama siz farklı niyetler için yaptırabilirsiniz.

 10. Benim sevgilimle yaşadıklarım film olur. Biz ailelerimizi geride bıraktık ve bir yaşam kurduk. Ancak bir süredir o bana çok soğuktu. Meğer ailesi ne yapmış etmiş büyülemiş eşimi. Medyum Burak hoca olmasa ben bu büyülerde eşimi kurtaramazdım.

 11. Burak Hoca dan çocuklarım için belirli aralıklarla bağlama için hamaylı desteği alıyorum. Okula başlayan miniklerim için bu konuda en son destek aldım. Her zamanki gibi anlayışlı ve son derece yardımcı oldu kendisi.

 12. Sevgilimle aramın düzelmesini Burak Hoca sağladı. Gerçekten hemen aşkı hemen nazara gelen ve kısmeti çok kapalı bir insanım. Bunu hocamla aştım, aşık etme büyüsü etkisi çok yüksek bence.

 13. Kısmetimin açılması için görücülerim gelmeye başlar başlamaz annemle soluğu Burak Hoca nın yanında aldık. Çünkü aşık olduğum birisi vardı. Aşık etme büyüsü konusunda kendisi bize çok yardımcı oldu, sevdiğim kapıma geldi beni istedi.

 14. Sevdiğim erkek arkadaşımı, evlenmeyi düşündüğüm erkeği ailem kesinlikle kabul etmiyordu. Ben ise ondan başkasını düşünmüyordum ve Burak Hoca dan destek aldım. Kendisi bağlama için celp yaparak sorunumuzu çözdü.

 15. Oğlumun eşiyle sorunları için hocamdan desteği aldım. Burak Hoca bağlama büyüsü bağlama için celb hazırladı, oğluma taktım ve o da beni dinledi 90 gün çıkarmadı, çok sakin bir insan oldu.

 16. Erkek arkadaşımla tanışır tanışmaz, annemin aklını dinledim ve hemen Burak Hoca dan bağlama büyüsü desteği aldım. Gerçekten eşeğimi sağlam kazığa bağladım. Gözü benden başkasını görmez halde.

 17. Burak Hoca ile aşık olduğum ve evli olan, ayrılması da karısının inadı yüzünden mümkün olmayan sevdiğim hakkında çalışma yapıyoruz. İnanmazsınız, daha on gün olmadan karısının boşanmaya ikna olduğunu bana söyledi.

 18. Burak Hoca gerçekten evladımı eve bağlama konusunda bağlamak için celp ile bana yardımcı oldu. Duaları ile onu dize getirdi. Evladım ile bozuk olan aram tekrar düzeldi sağolsun kendisine minnettarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir