Evlenmek için Dua İşlemleri

Evlenmek için yanıp tutuşan ama bir o kadar kısmetsiz biriyseniz evlenmek için dua işlemleri yaptırarak eşinize kavuşabilirsiniz.

Hayallerimi evlenmek için dua yardımı ile değerli insan medyum Bura Hoca gerçek kıldı. Kişiler bazen asla bir eksikleri olmasa da kısmetsizlik ya da şansızlık nedeniyle, evlenemeyebilirler. Her ne kadar karşılarına insanlar çıksalar da, bu insanlarla evlilik şeklinde mutlu sona ulaşamayabilirler. Bu durumda, gerçek bir medyumdan olumlu enerjiyi çekmek için evlilik için dua ritüeli şeklinde yardım almak gerekir.

Evlilik için Dua ile Herşey Yoluna Girecektir.

Evlenmek kısmetinin açılması ve hayırlı bir evlilik yapmak için gerçek medyumdan evlilik duası desteği almak son derece önemlidir. Bu duaları verecek hoca, gerçek bir hocadır ve kişilere her şeyden önce duaların gücüne inanmaları noktasında telkin de vermektedir. Bu telkinle her şeyden önce kişi kendisinin kısmetinin düzeleceğine inanır. Bu enerjiyi diğer alemlerle bağlantı yetenekleri olan, özel Allah vergisi sezgi ve öngörü yeteneklerine sahip medyumlar verebilir. Bu özellikler de herkese nasip olmaz. Ancak medyum Burak gibi özel insanların elinde olan, onlara doğuşta verilen kişilerde bulunmaktadır. Bir elin parmaklarını geçmez. Onlar özel insanlardır, danışmak isteyenlerin ise kendilerini gerçek medyum olarak tanıtan kişilere karşı dikkatli olması gerekmektedir.

Medyum Burak Hoca ile evlenme duası deneyimim

Ben otuzlu yaşlarının başında bir kadındım. Aslında, eli yüzü düzgün, bakımlı bir kadınım. Yani koca bulamayacak kadar kötü görünen ya da kendine bakmayan bir bayan asla değilim. Evinden işine işinden evine giden namuslu bir kadınım. Ancak, neden bilmem bir türlü evlenme kısmetim açılmadı. Karşıma çıkan insanlar da evlilik istemedi ya da yanıma yakışan kişiler değildi. Bir kısmetsizlik vardı başımda. Annemin gününden büyüklerden biri bu konularda çok yetenekli bir hoca var ona gitmelisin dedi. Ben ilk önce çekindim, daha önce hocaya gitmemiştim. Medyum olduğunu öğrendim kendisinin.

Medyum Burak Hoca ile iyi ki tanışmışım. 0 553 371 89 94 telefon numarasından hemen aradım ve randevu aldım. [email protected] ise mail adresi. Her iki iletişim kanalından da gayet sağlıklı şekilde iletişim kurabilirsiniz. Benimle son derece ilgili şekilde görüştü, rahatlattı. Acilen evlenmek için dualar konusunda bana bilgi verdi. Bana yapmam gerekenleri tek tek anlattı ve herşeyden önce inanmam gerektiğinin de altını çizdi. Onun verdiği bekarlara evlenmek için dua ritüelleri sayesinde bir andan kendime güvenim arttı ve duaların etkisinden yararlandım.

Bence her konuda yardım alınabilecek, gerçek bir medyum. Özel bir insan. Ben kendisinin dua gücünden ve yeteneklerinden mest oldum. Artık her konuda kendisine danışıyorum. Herkese öneririm bu özel insanı. Yardım etmeyi çok seven, parada gözü olmayan bir insan. Siz de zora düştüğünüzde bu özel insandan yardım alabilirsiniz. Hem de dost kazanmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Kısmet Açma Duası başlıklı makalemizde baht açma duası, bereket açma ve denenmiş kısmet açma duaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 1776 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
17 Hayır

“Evlenmek için Dua İşlemleri” için 1 yorum var.

 1. Merhaba 28 yaşındayım, ismim Kübra. Üniversitede reklamcılık okudum ve Konya’da bir şirkette mesleğimi yapıyorum. Üniversite 3.sınıfta arkadaş ortamında tanıştığım Erol ile 3 senelik bir ilişki yaşadık.
  Erol birçok alanda kendini geliştirmek isteyen, uzun saçlı, eğlenceli, komik biriydi. Arkadaş ortamında karşılaştığım anda ondan etkilenmiştim. Tanıştığımız günün akşamı bana mesaj attı ve uzun uzun konuştuk. Birkaç gün sonrada sevgili olduk. Okuldaki sen 1.5 senemde bana çok destek oldu ve birlikte güzel günler yaşadık. İkimizde okulumuzu uzatmadan bitirdik. Benim şansım yaver gitti ve staj yaptığım yerde işe girdim fakat Erol iş bulamadı. Çok uzun süre iş bulamamak Erol’u psikolojik olarak çok kötü etkiledi. O kadar stresli ve sinirliydi ki konuşamıyorduk bile, en ufak şeye kızıyordu. Bir süre dayandım ve ona destek olmaya çalıştım fakat bir gün kendimi tutamadım, kavga ettik ve ayrıldık.
  Ben onu,o beni çok seviyordu ama sinirimize yenik düşmüştük. Bu durumu atlatmam çok uzun sürdü. Aylarca kendime gelemedim. Ben Erol’dan sonra kimseyle sevgili olmadım. Ortak arkadaşlarımızın dediğine göre onun da hiç sevgilisi olmamış. Erol 1.5 sene kadar önce bir iş kurdu. Allah yardım etti ve şu an işleri çok iyi gidiyor. Erol ile tek sorunumuz onun yaşadığı karanlık dönemdi. Bunu arkadaştan duyar duymaz Erol ile tekrar birlikte olmak istedim.
  Erol’u aramayı çok istedim ama gururuma yediremedim. 1 ay kadar onun aramasını bekledim ama o da aramadı. Bu böyle olmamalı diye düşündüm ve Hamaylı yaptırmaya karar verdim. Tam olarak istediğim şey buydu, sonraki adım olarak bunu yaptıracak birini bulmalıydım. Gördüğüm yorumlara dayanarak, Medyum Burak Hoca’da karar kıldım. Hoca’yı aradım ve geri getirm büyüsü istediğimi söyleyip randevu aldım. Hocayla konuşurken çok mutlu olacağımızı bildiğini, Hamaylı kolaylıkla yapabileceğini söyledi. Mutluluktan yerimde duramıyordum. Erol’a kavuşmama çok az kalmıştı.
  Hamaylı yapıldıktan sonra tesir süresini beklemem gerekiyordu. İşten çıkıp eve doğru gelirken telefonum çaldı ve arayan Erol’du. Ekrana bakarken neler hissettiğimi açıklayamam. Çok karışık duygular yaşadım birkaç saniye içinde fakat çok mutlu ve heyecanlıydım. Telefonu açtım ve bana bir şey konuşmak istediğini, bu akşam kahve içip içeyeceğimizi sordu.
  Şu an çok mutlu bir ilişkimiz var. Tek sorunumuz Erol’un işsizliğiydi. Burak Hoca olmasa ikimizde birbirmizi aramayacaktık ve bu güzel ilişkiye yazık olacaktı. Burak Hoca’dan Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir