Evlenmek İçin Dua

Evlenmek için dua bir türlü evlenemeyen, kısmeti açık olmayan insanlar için yapılan çok yararlı ve oldukça etkili bir uygulamadır.

Yaşını almış her insan vakti zamanı geldiğinde hayırlısı ile evlenmek ister.

 

Fakat bazen bazı şeyler ters gider ve bundan sonra evlenemeyeceğinize inanırsınız. Evlenme duası evde kalmışlar için bay bayan herkese uygun olan bir duadır. Çabuk evlenmek için dua örneğini medyum Burak’ın web sayfasında bulabilir, açıklamaya uygun şekilde abdestli olarak her akşam uyumadan önce okuyabilirsiniz.

Dua sayesinde evlendim

Ben bir arkadaşımın önerisi ile hocamızın internet sitesiyle tanıştım. Sayfada biraz gezindikten sonra kuranda evlenmek için dua kısmında dualara göz gezdirdim. En kısa zamanda evlenmek için dua yorumlarını okumak da beni çok rahatlatmıştı. Hemen hemen hepsi olumlu olan yorumlara baktığımda hocamızın bu konuda titiz, özenli ve samimi olduğuna ikna oldum. Düzenli şekilde her gece yatmadan evvel duayı okuyup uyudum. Birkaç gün içerisinde hayatımda çok güzel bir yenilik gerçekleşti.

Kısa sürede evlendim

Bu dua ile karşılaşıncaya dek evde kaldığımı düşünüyordum. Evlilik hakkında hiçbir olumlu düşüncem kalmamıştı ki imdadıma Medyum Burak yetişti. 3,5 aylık evli bir bayan olarak tüm evde kalmışlara, kısmeti kapalı olanlara hocamızla iletişim kurmayı tavsiye ediyorum. Hemen evlenmek için dua arıyorsanız 0553 371 89 94 nolu hattan veya [email protected] adresinden hocamızla iletişim kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşık etme duası yapıldığı nasıl anlaşılır? başlıklı makalemizde anında aşık eden dua, aşık etme duası ve aşk duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 1594 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
26 Hayır

“Evlenmek İçin Dua” için 1 yorum var.

  1. Ben küçükken annem eve misafir geldikten sonra ya da evde huzursuzluk çıktığında evin içerisinde büyü arardı özelliklede çiçeklerin içine kanepelerin altına koltukların arasına halıların altına aklına neresi geldiyse bişeyler arardı. Hatta bazen değişik bir cisim bulduğunda büyü mü diye kendi kendine sorgulardı. Ben şuan 35 yaşında bir adamım annemin bu şekilde söylemleri hala kulağımda çınlar. Bende de alışkanlık olmuş gibi evin herhangi bir yerinde sakız bulsam nerden geldi büyümü acaba diye merak eder dururum. Bazen eşimle tartışır kavga ederiz bizi ayırmak için büyümü yaptılar acaba diye düşünürüm. Evlendikten sonra belli bir dönem çocuğumuz olmadı yine büyü mü yaptılar diye merak ettim. Aslında benimkisi sadece alİSkanlık gibi gorulsede biraz internetten araştırma yaptığımda gerçekten bu şeylerin doğru olduğuna annemin de haklı yere büyülerden şüphelendiğine inandım. Yani bazi insanlar vardır büyü diye bir şey yoktur derler. Gerçekten çocukluğunuz ve aile yapınız bu gibi konulara kulak aşinalığı olduysa eğer büyülere inanan bir insansınızdır. Ben neden araştırdım bilmiyorum ama aklımdaki şüpheleri gidermek için araştırdığım gerçektir. Bugüne kadar hiçbir medyumu aramadım bir yardımda bulunmadım ama bulunmayacağım anlamına gelmez. İnternetten hangi medyuma daha çok güveniliyor bunu araştırır işlem yaptıracaksam öyle yaparım ama bakıyorumki her medyum hakkında olumlu ya da olumsuz yorumlar yazılmaktadır. Hangisine nasıl güvenirim bilmiyorum ama ben birgün medyuma büyü bozdurmak ya da büyü yaptırmak istersem eğer beni ikna edecek gerçekten birinin bir medyuma çalışma yaptırdığını okur ve inanırsam öyle o medyumu tercih ederim. Farklı farklı konularda yok şu medyum dolandırıcı, yok şu medyum sahtekar gibi konulara pek itibar etmem olumsuz yorumları her zaman göz ardı ederim çünkü hayatımızın bir parçası da büyülerdir. Örneğin benim çok samimi olan çocukluk arkadaşım diyebileeğim sezer ismindeki arkadaşım yıllardır evlenmek istiyor ama bir türlü evlenemedi. Medyum burak hocaya evlenme celbi yaptırdmış geçen seneden bu yana şimdi evlilik hazırlığı içinde tabi şuan evlenemiyor malum salgın hastalığı yüzünden ama birkaç ay içinde her şy yoluna girecek ve evlenecekler. Geçen gün öyle muhabbet ettik de ben evlenme celbi yaptırmasaydım hala bekar kalcaktım diyor. Düşünün yani.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir