Geri Döndürme Büyüsü

Bir erkek olarak nişanlım tarafından terk edildiğim de çok üzülmüş ve aslında biraz da sinirlenmiştim

Bu yüzden peşini bırakmadım ve geri döndürme büyüsü yaptırmaya karar verdim. Gururum zaten incinmişti o yüzden kimseyle paylaşmadan hocamızı araştırmaya koyuldum o kadar çok mutluluk yorumları okudum ki hakkında tüm endişelerim yok oldu geri getirme büyüsü tek çıkar yolum olacaktı. Telefon ile aradığım da bana bir de gideni geri getirme büyüsü yapıp yapamayacağını sordum aslında işinin ehli bir insandı ancak heyecanla tedirginliği bir arada yaşıyordum. Görüşmeye başladığımız da 0553 371 8994 numaralı telefondan iletişime geçtik eşimin ismini söyledim en çabuk geri getirme büyüsü yapmaya koyuldu bir de fotoğrafını istedi ve üzerine doğru yaptığı geri getirme büyüsü kaç günde tutar diye sordum çok kısa zaman da sonuç alacağımı duydum.

Hayat Devam Ediyor

Hayatımı devam ettirebilmem için bunu yapmam gerekiyordu çok sevdiğim insanı yeniden kazanmalıydım sevgiliyi geri getirme büyüsü benim dönüm noktam olacaktı. Medyum hocamızla yaptığımız görüşmeler sonrasında terk eden sevgiliyi geri döndürme büyüsü en yakın zamanda hazır demişti. Niketim gerçekten de öyle oldu ve eski nişanlım bana mesaj atmaya başladı.

Şimdi Kazanmaya Çalışıyorum

Ne olursa olsun bunu yapabildiği için her zaman hocama minnettar olacağım biz şimdi kaybettiğimiz güvenimizi yeniden kazanmaya çalışıyor ve yalnızca birbirimiz ile ilgileniyoruz[email protected] hesabından sizler de ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur başlıklı makalemizde sabun büyüsü, sabun büyüsü belirtileri ve sabun büyüsü nasıl bozulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2194 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
22 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir