Geri Döndürme Büyüsü

Geri döndürme büyüsü kaybedilen sevgiliyi ya da eşi yeniden kazanmak, elde etmek için yapılan etkili ve tesirlidir

Ayrıldığınıza pişman olduğunuz sevgiliniz varsa, size dönmesini istiyorsanız eski sevgiliyi geridöndürmebüyüsü tercihiniz olmalıdır. Yapılan büyülerin gerçekçi ve etkili olması bakımından medyum tercihinizi medyum Burak’tan yana kullanmanızı şahsen ben öneriyorum zira birazdan bahsedeceğim hikayenin mutlu sonunu kendisine borçluyum.

Eski sevgilim geri döndü

Maddiyata olan düşkünlüğüm sevgilimi aldatmama neden olmuştu. Bir süre yeni sevgilimle gezip tozup eğlendikten sonra anladım ki paradan daha değerli olan şeyler var hayatta. Anlayacağınız sevgilimi aldatıp terk ettiğim için köpek gibi pişmanlık yaşadım. Elbette beni affetmeyeceğini biliyordum ancak savaştım yılmadan mücadele ettim ama sonuç hep aynıydı. Daha önce Medyum Burak ile tanışmış bir iş arkadaşım bana hocamızın numarasını verdi. Görüşme esnasında her şeyi anlattım sevgiliyi geri döndürme büyüsü gerektiğini söyleyen hocamız yaptığı uygulamaların ardından eski sevgilimin bana geri dönmesini sağlamış oldu.

Hayalimi gerçekleştirdi

Sizin de buna benzer bir hikayeniz olabilir. Eski eş ya da sevgiliyi geri döndürme büyüsüyaptıranlar çoğu sonuçtan memnunlar siz de tercihinizi medyum Burak’tan yana yapacak olursanız 0553 371 89 94 den veya [email protected] adresinden irtibat kurup görüşmelerinizi başlatabilirsiniz. Mutlu sona çok yakınsınız arkadaşlar içiniz rahat olsun sonucunda gülen taraf siz olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan En İyi Medyum Ankara başlıklı makalemizde ankara en iyi medyum, ankara eryaman medyum ve ankara etlik medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 934 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
21 Hayır

“Geri Döndürme Büyüsü” için 1 yorum var.

  1. Kocamla daha yeni evliydk ama beni aldattığını öprendim meper zaten biz evlenmeden öncede o kadınla ilişklri varmış ama ben fark edememişim eşimle konuştum hemen böyle bişeyi asla kabuk edemem boşanalım dedim ama eşim bni sevdiğini ve böyle bir şeyin bir daha yaşanmayacağını söyledi ama ben de ona ne kadar inanmak istesemde bi kere güvenim kırılmıştı sonra tamam dedim bi süre gerçekten hiç bişiy yapmadı ama sonra tekrar beni aldattığını öğrendim ve gene aynı kadındı bende ikisinin arası bozulsun elim ondan soğusun diye soğutma hamaylı yaptırmaya karar verdim hamaylı ile iki kişinin birbirinden nefret etmesini sağlayabikiyomuşuz bende denemek istedim snra medyuma burak ulaştım ama bu işlem kişidem kişiye göre değişiyomuş ne zaman etki edeceği farklılık gösterebilir dedi medyum Burak bende olsun sonuç alacaksam sorun yok beklerim dedim işlemi başarılı olduktan sonra artık tamamen eşim bana bağlı biri olcakmiş ve sadece beni sevecekmiş o kadını da bi daha hiç arayıp sormayacakmş ve işlemin tutma şansıda çok yüksekmiş bende sırf bu yüzden hamaylı yaptrıdım bakalım şimdi etki etmesini bekliyorum bakalım gerçekten işe yarayacak mı göreceğiz eğer ile yararsa gerçekten ben bu kadından kurtulmuş olcam inş işe yarar da evliliğimi kurtarmış olurum yoksa kesin kararlıyım artık boşayacam bu adamı bu şekilde beni aldattığını bile bile evlilik yürütemem ini işe yarada buna mecbur kalmam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir