İletişim

Telefon: 0553 371 89 94

Mail: [email protected]

Hocamıza danışmak isteyenler aşağıdaki forma mesaj yazarak bakım yaptırmak istediklerini söyleyebilir.

  KATEGORİ HARİTAMIZ

  Hizmet verilen bölgeler: Medyum Ankara, Medyum İstanbul, Medyum Almanya, Medyum Hollanda, Medyum İzmir, Medyum Bursa, Medyum Antalya, Medyum Adana, Medyum İsveç, Medyum Danimarka, Medyum İsviçre, Medyum Avusturya, Medyum Norveç, Medyum Amerika Tüm bu ülke ve şehirlere hizmetimi ulaştırıyorum.

   

  Değerli ziyaretçiler; Medyum Burak Hoca Kimdir? diyorsanız medyum burak hakkında yazımızı okuyup yukardaki iletişim adreslerinden hocamıza ulaşabilirsiniz.

  MEDYUM BURAK KİMDİR?

  Medyumluk yetenekleri ile güvenilir hizmet sağlayan ve ruhsatlı bir şekilde hizmet veren medyum sayısı ülkemizde yok denecek kadar azdır. Bu sebeple bu alanda danışmanlık almak isteyenlerin son derece dikkatli olmaları gerekiyor. Bir medyumun ruhsatlı bir şekilde çalışıyor olması büyük önem taşımaktadır. Tüm yaşamınızı etkileyecek konularda destek alacağınız için yanlış kişilerle muhatap olmanız boşa kürek sallamanıza ya da durumunuzun değişmeyip daha da kötüye gitmesine sebep olabilir. Gerçekten yetenekli ve eğitimli bir medyum ruhsat alarak tüm yaşamını bu işe adamış olduğunu belgelemekten geri durmayacaktır. Medyum Burak almış olduğu çalışma ruhsatına sahip olan ülkemize kazancından vergi veren sayılı medyumlar arasında yer almaktadır. Kendisi uzun yıllardır sadece Türkiye’ye değil tüm dünyada ki danışanlara hizmet vermektedir. Nerede olursanız olun yardım elini size uzatabilmektedir.

  Medyum Burak Hoca dini inanç ve bilgileri dikkatleri üzerine çekmektedir. Doğuştan gelen yeteneği ile dertlerinize çare bulmak için tüm gücüyle çalışmaktadır. Medyum, alemler arasında ki perdeyi kaldırabilen; son derece özel yeteneklere sahip kişidir. Medyumlar, üçüncü gözleri açık, zekaları ve sezgileri ile inançlarını birleştirerek hizmet veren kişilerdir. İslam inancına uymayacak yöntemlerden uzak durmak hem danışan hem de medyum için hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple hizmet alacağınız hocalar İslami açıdan donanımlı, merhametli, şirkten ve insanları aldatmaktan uzak bir şekilde sizlere rehberlik edecek kişiler olacaklarıdır. Bunun için doğuştan gelen yeteneğin yanında yıllar süren eğitim ve tecrübe gerekecektir. Hocamız bu konuda son derece ileri düzeyde bir rehberdir. Sizi en içinden çıkılamayacak durumlardan çekip çıkartacaktır. Gizli ilimler sayesinde Burak Hoca, aşk büyüsü ya da aşk duası gibi tılsımlar hazırlamaktadır. Sizde bu büyü çeşitleri ile çok özel tılsımlara sahip olabilir; hocamızın öngördüğü süreler içerisinde hayalinize kavuşabilirsiniz.

  Burak Hoca ile rahatlıkla iletişim kurabilir; kendisinin ilminden faydalanabilirsiniz. Son derece sıcak kanlı olan hocamız aynı zamanda gerekli mesafeyi koruyan bir kişiliğe sahiptir. Nerede nasıl davranmasını bilen, empati kurabilen, sizlere yardım edebilmek için tüm gücüyle çalışmalarını yürüten asil bir zattır. Kendisini aradığınızda ulaşılabilir olmakta ve sorularınıza daima cevap vermektedir. İletişimde asla zorluk yaşamazsınız. Hocamıza telefon ya da internet yoluyla her zaman ve dünyanın her yerinden başvuruda bulunabilir; rehberliğinden faydalanabilirsiniz.

  Hocamız Havas, ilm-i ledün, parapisikoloji başta olmak üzere gizli ilimlere hakimdir. Bu alanlarda gerçek bir dehadır. Kendini her geçen gün alanında ileriye götürecek eğitimler almıştır. Tüm bunların yanında kişisel gelişim alanında da ilerlettiği çalışmalar ile oldukça dikkat çekici başarılara imza atmıştır. Bu alanda uzman olan hocamız danışanlarına kuantum, hipnoz, nlp eğitimlerini de vermektedir. Bu alanlarda çok geniş bir perspektif üzerinden eğitim almak istiyorsanız kendisi en doğru adres olacaktır.

  Şu anda ülkemizde hem Medyum hem de sipritüalist hem de kişisel gelişim uzmanı olan tek kişidir. Burak Hoca bu alanların tamamında diplomalara sahiptir. Danışanlar açısından bu şekilde donanımlı bir hocadan destek alabiliyor olmak son derece önemli bir şanstır diyebiliriz. Geçmişten gelen öğretiler, ilim ve bilimi birleştirebilen hocamız danışmanlarına hem medyum olarak hizmet vermekte hem de psikolojik olarak mutlu olabilecekleri hayat yolunu daha doğru bir şekilde dizayn edebilmeleri noktasında yardımcı olmaktadır. Advanced, Master Trainer diplomaları ile sizi uzman olarak yönlendirecek olması hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlayacaktır.

  Çekingen ya da sorunlarını dile getirmekten kaçınan biriyseniz endişe etmeyin. Hocamızı arayın o sizin kendinizi anlatabilmeniz ve çekingenliğinizi üzerinizden atmanızda size destek olacaktır. Sizinle mükemmel bir iletişim kuracaktır. Hemen irtibata geçin ve hayatınızı değiştirecek en önemli ilk adımı atın. Gerisini hocamıza bırakın.