İzmir Medyum

İzmir medyum isimlerini ve kimden destek alacağını bilen kişiler, büyü yapma, büyü bozma konusunda en doğru yardımı alabilirler.

İzmir’in hangi ilçelerinde doğru hocalar, gerçek medyumlar var. Danışmadan bunları bilmek, bir ön inceleme yaparak doğru isimlere ulaşmak çok önemli. İzmirdeki medyumlar elbette ülkemizin diğer kentlerindeki gerçek hocalar gibi, danışanlarına ellerinden gelen desteği ve yardımı vermeyi amaçlamaktalar. Ancak, gerçek isimleri yani iyi niyetli ve yetenekleri ile size destek olacak isimleri bulmanız gerekiyor.

İzmir medyumları size destek olacak, belki aşk büyüsü, belki papaz büyüsü ya da başka büyüler konusunda size yardımcı olacaklar. Ancak önemli olan, büyü yapma ya da büyü bozma olsun, doğru isimleri bulmak. İzmir medyum telefonları, internet üzerinden bulunabilir, birçok isim var arama motorlarında ancak doğru isimleri bulmak önemli.

İzmir Bozyaka medyum Hülya, İzmir in Bornova ve Bozyaka İlçeleri nde bulunan ya da bu ilçelere yakın olan kişiler için bir seçenek. İzmir medyum Baransel, İzmir medyum Ece de şehirde danışmak isteyenlere işlem yapan isimler. Bir medyum olmak, kesinlikle eğitimler veya ben oldum demekle olunan bir sıfat değildir. Kişilerin doğuştan öngürü, durugörü yetenekleri olur. Bunlar Allah vergisi olan yeteneklerdir ve onlar birini gördükleri zaman, neler yaşadıklarını ve neler yaşayacaklarını hissedebilirler. Onlar yeteneklerini asla kişilere zarar vermek için kullanmazlar. Tam tersi iyilik yapmak isterler ve bunun için yeteneklerini kullanırlar.

Medyum Burak İle Kısmetim Açıldı

Ben de medyumdan destek alma şansını yaşayan bir insanım. Benim şansım doğru isimden destek almak oldu. Medyum Burak Hoca ile tanışmam kısmetimin açılması için büyü yaptırmak istememle gerçekleşti. Bundan sonra artık her adımda kendisinden destek alıyorum, arkadaşlarıma da öneriyorum. Kısmetsiz bir kadındım. Hem iş anlamında, hem de eş olarak kısmetimin kapalı olması yüzünden çok çektim. Bunun artık geride kalmasını istiyordum.

Medyum Burak Hoca hakkında bir yorum okudum ve ilgimi çekti. Diğer medyum yorumlarını da okudum. Kendisinden yardım almaya karar verdim. 0 553 371 89 94 telefondan kendisine ulaştım. Hemen bana dönüş yaptı ve o kadar kibar bir insan ki kendisine hemen ısındım ve güvendim.

Mail adresi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. [email protected] ile mail atarsanız, zaten çok ilgili bir insan ve hemen yardımcı oluyor. Yetenekleri öyle gelişmiş ki, son derece etkilendim. Kendisi daha ben söylemeden de kısmetin kapalı, buna çözüm arıyorsun dedi. Ağzım açık kaldı, gerçek medyum olduğuna çok daha fazla inandım. Ben mesafem olduğu için, direk olarak yani yüzyüze şekilde kendisiyle görüşemedim. Ancak siz de benim gibi farklı bir şehirdeyseniz, ya da evden çıkmanız mümkün değilse, mesafeli yani uzaktan şekilde destek, yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Medyum başlıklı makalemizde ataşehir medyum, avcılar medyum ve bağcılar medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1496 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
13 Hayır

“İzmir Medyum” için 1 yorum var.

  1. Sevgilimle aramız çok iyiydi hatta beni annesi ve kız kardeşiyle tanıştırdı ama sonra bana karşı bi tuhaf davranmaya başladı heralde dedim ya annesi beni beğenmedi ya da bi sorun var sonra sevgilimle konuşmaya çalıştım dedim bi sorun mu var neden bana böyle davranıyosun bi sorun mu va bişiy mi yaptım bilmeden fark etmeden ama o yok seninle bi alakası yok bu ara kafam çok dolu dedi ama benim içime hala sinmemişti sonra bi gün telefonla konuşmasına şahit oldum meğer annesi beni istemiyomuş başka birini bulmuş o yüzden meğer bana karşı böyle davranıyomuş sonra ben bu durumu anladığımı hiç belli etmedim ona ama bi şekilde bu durumu da halletmem lazım dı sonra bende internetten celb işlemini gördüm araştırdım gerçekten işe yarıyo demişler bende denemek istedim annesi de beni sevsin diye sevgi celbi yaptormaya karar verdim iyi bi medyum buldum medyum Burak adı celb yaptırmak için celbi yaptırdıktan sonra Burak hocanın demesine göre gerçekten artık sevgilimin annesi de beni svecekmiş işlemin tutma şansı çok yüksek dedi böylece sevgilimle de aram düzelmiş olcak şimdi bekliyorum bakalım celb işe yarasın da kaynanam beni sevsin diye iyi ki de bu fikir aklıma geldi yoksa kesin bu kadın bizim ayrılmamıza sebep olurdu bende sevdiğimle ayrılmak zorunda kalırdım ama şimdi kaynanamda beni sevicek ve ortada bi engel kalmamış olcak Burak hocamın telefon numarası 0 (553) 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir