Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü yalnızca evlilik, aşk gibi konular için değil, iş ile ilgili olarak da kullanılır.

Mesela uzun süredir işsizlik çekiyorsanız ya da istediğiniz kadar para kazanamıyor işler yolunda gitmediği için maddi zorluklar yaşıyorsanız iş için kısmet açma büyüsü yaptırmak rahatlatıcı bir seçim olacaktır.  Bu açıklama ile kısmet açma büyüsü nedir merak edenlere az da olsa yardımcı olabildiğime inanıyorum. Zira ben bu deneyimi medyum Burak sayesinde yaşadım ve son derece memnun kaldım.

İş hayatım berbattı

Benim sorunum iş konusundaydı. İç çamaşırı satan bir esnafım. Son iki yıldır satışlarda büyük düşüş olmuştu. Maddi açıdan çok zor durumdaydım ve ailemin ihtiyaçlarını karşılama konusunda zorlanıyordum. Sürekli internette araştırma yapıyordum kısmet açma büyüsüyaptıranlar yorum ve düşüncelerini paylaştıkları kısımları okuyup duruyordum. Sonunda arayıp yardım istemem gerektiğini fark edip harekete geçtim. Hocamızla yaptığımız ufak bir görüşmenin ardından beklemeye başladım. Yaklaşık hafta içinde işlerimde gözle görünür bir değişim gerçekleşti. Müşterilerim arttı müşteriler çoğaldıkça mal yetiştiremeyecek duruma geldim bu doğrultuda yeni bir dükkân açabilecek duruma geldim. Şuan çok şükür maddi açıdan hiçbir sıkıntım yok.

Bereketli günler yakınınızda

Siz de benim gibi iş anlamında rahatlamak, ferahlamak, bolluk yaşamak isterseniz önce kısmetaçma büyüsü yaptıranların yorumları konulu yazıları okuyun. Böylelikle içiniz rahat şekilde arayacaksınız. 0553 371 89 94 ve [email protected] adreslerini kaydetmenizi öneririm zira bir gün lazım olabilir.

Bir önceki yazımız olan Geri Döndürme Büyüsü başlıklı makalemizde geri döndürme büyüsü, geri getirme büyüsü ve hamaylı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 890 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

7 Evet
7 Hayır

“Kısmet Açma Büyüsü” için 1 yorum var.

  1. Kısmetim kapalı evlenmek istiyorum evlenemiyorum kız arkadaşım olsun isitpyum olmuyor, işim gücüm rastgitmiyor ot geldim saman gidicem diyen kişiler varsa yaşadığınız sikintilardan kurtulmak istiyorsanız burada anlatacaklarimi iyi dinlemenizii istiyorum cunki bende sizin gibiydim evlenemedim 34 yaşına kadar geldim 10 sene evlenmek için mücadele verdim ne yaptıysam olmadı şimdi evliyim mutluyum eşimi çok seviyorum işim gücüm iyi fabrikada çalışmıyorum artık kendi işimi kurdum kısacası paşaalar gibi yasıyorum. Bu gudubetsiz yaşantımdan nasil kurtuldum anlatayım şimdi. Bu arada ismim Kenan 34 yasindayim bir kızım var ellerinizden oper. Ben ta ki 3 sene öncesine kadar olumslzuklar içinde yasayan bir insandım kız arkadaşım hiç olmadı işim gücüm rast gitmedi genç yasta annemi babamı kaybettim vs ya aklınıza gelecilbek tum olumslzukları sayabilirim size… ben neden hayatım diğer insanlar gibi neşeli, mutlu değil diye merak ettim durdum araştırdım kısmet açma büyüsünün olduğunu gördüm ilk olarak bir medyuma gidip benim yaşantımda hep sıkıntılar var mutlu değilim dedim bana psikoloji doktoruna git dedi aptalca bişey dediğinin farkındaydım sonra başka bir medyumu telfonla aradım konuştum derdimi anlattım dinledi sağolsun iyi bir medyumdu benim üzerime büyü yapıdıgını söyledi kısmetimin büyüyle kapatıldığını söyledi tamam o zaman ne yapmamız gerek dedim kısmet açma büyüsü yapacaz dedi yapalım ee sonuç yok. Bir denedi 3 ay bekledim aynı, iki denedim 4 ay bkldim aynı hiç bişey olmadı ne büyüyü bozabildi ne de kısmetimi açabildi . sonra medyum burak hocayı buldum kendisi Konyadaymış hatta yanına kadar gittim kendisinden yardım istedim bu işler büyüyle olacak işler değil dedi sana kısmet açma celbi yaopalm 3 aya kalmaz hayatın düzene girer dedi. Bu 3 ay süreç içerisinde hiç olmayan şey oldu. Eşimle tanıştım düşünebiliyormusunuz ya ilk defa bi çıktığım insan oldu ve bu kişi evleneceğim insandı. Buradan dyorum ki kısmetiniz nasibiniz kapalıysa medyum burak hocayı arayın yanına gitmeyin bnm gibi telefonda derdinizi anlaştın isterseniz yazın kendisi gerçekten mülayim bir insan ve emin olun bana gvenin benim gibiyseniz hayatınız çok değişecek özellikle de nasip ve kısmet yönünden çok değişeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir