Kısmet Açma Duası

Kısmet açma duası seveceğiniz insana kavuşmada etkisi büyük dualar arasındadır. Sevenleri bir araya getirme etkisi paha biçilemez.

Bu dua hayatınız adına önemli etkiler bırakabilecektir. Sizde hayatınızı yoluna koyma açısından baktığınızda evlilik konusunda bereket açma konusunda uzman yardımından faydalanabilirsiniz.

Kısmet açmak için yapılması gerekenler

Kimi zaman kısmetim kapalı sızlanmalarında bulunanları duymuşsunuzdur. Uzun yıllar evlenme arifesine hiçbir zaman girememiş ya da evlilik fikriyle görüştüğü kişilerin kendince nedensiz gidişlerini dert edenlerin yakınmaları kulağınıza gelir. Aslında bu durumlar bazen etrafımızdaki kişilerin bize kötü düşüncelerle yaklaşması neticesinde gerçekleşebilmektedir. Bu durumda denenmiş kısmet açma duaları etki gösterebilecektir. Bu konuda medyum Burak tavsiyesi ile bu dualardan fayda görmüş insanların dinleyebilirsiniz. Burak Hoca bu konuda etkisi güzel sonuçlar alınabilecek kısmet açmaya yardımcı olmuş ve insanları mutlu edebilmiştir.

Kapalı kısmeti açmak

İşlerinin ters gittiğine inanan ve bunu kısmetsizlik olarak görenler bu konuda olumlu bir adım atmak isterler. İstediğim kişi ile her şey yolunda gitmiyor ya da neden bu kısmetsizlik peşimi bırakmıyorum diyenler için insanın kısmeti neden kapanır sorusu gündeme gelir. Tam da bu noktada Burak Hoca gibi kıymetli bir hocadan yardım alarak kısmet nasıl açılır konusuna yanıt bulabilirsiniz. Kısmet kapalılığı sadece evlilik hayatını akla getirmemelidir. Biraz iş hayatı ve sosyal hayattaki yoksunluklar da şansın açılması ile yoluna girecek durumlardandır. Sizlerin tercihlerinizle yaşadığınız olumsuzluklar bazen hayatım hiç yolunda gitmiyor söylemleriyle psikolojik bunalımlara bile sebep olabilmektedir. Bu bunalım durumlarına kesin bir dur demek için hayatınızı yoluna sokacak bilgili kişilerle irtibata kurmaya ihtiyaç duyarsınız. Hem sizi rahatlatacak hem de hayatınızda büyük değişimlere dokunabilecek birileri yüzünüzde gülümsemeye sebep olabilecektir. Siz de bu konuda 0553 371 8994 numaralı hattı arama fikrini değerlendirebilirsiniz. Böylelikle medyum Burak ile kısa zamanda iletişime geçmiş olabileceksiniz. Kısmet açmak için okunması gereken dualar konusunda kendinizi iyi hissettirebilecek bu medyuma sonuna kadar inanarak yardımını almaktan kendinizi geri bırakmamalısınız. Kısmetinizin kapandığını belirten bazı durumlar hayatınızda varsa bu konuda nasip açma duası size çare olacaktır. Hayatınızdaki ani değişimler, kendinizi iyi hissetmeme, özgüven kaybınız, şimdiye kadar yapmam dediklerinizi yapmaya başlamak, hayatınızı sıkıntıya sokan durumlar ve aile ortamınızdaki büyük tartışmalar gibi hususlar sizlerin kısmet kapalılığınızı net bir şekilde ortaya koyabilecektir. Bu konudan emin olmaya başladıysanız durum değerlendirmesi ve gerekli önlemleri alarak bu olumsuzlukların önüne geçmek gerekecektir. Bu konuda da tavsiye alacak olduğunuz medyum Burak’tan yardım alma fikrine kendinizi adapte edebilirsiniz. Bazen öyle anlar gelir ki kendinizi ifade edemez ve topluluk karşısında ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bu durumun böyle devam etmesini kimse istemez. O halde dilerseniz [email protected] hesabına yazacağınız bir mail ile de size yardım elinin uzanmasına fırsat verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğine Kavuşma Duası başlıklı makalemizde ayrılanlar için kavuşma duası, hızlı sonuç veren kavuşma duası ve sevdiğin insana kavuşma duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 2172 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
18 Hayır

“Kısmet Açma Duası” için 1 yorum var.

  1. Annemle aramız hiç bi zaman anne kız gibi olmadı sürekli giydiğim kıyafetlere yaşam tarzıma her şeyime karıştı sanki bu yaşadıüım hayat benm değilde onungibi ne isterse yaptım ama o kadar sıkıldımki artık kendi kararlarımı kendim verip kendi hayatımı yaşamk istiyodum üniversiteyi şehir dışında okumama rağmen telefonla bile kadın her leyime karışıyo du bi gün erkek arkdşmla onu tanştrmak istedim ama resmen çocuğu yerib dibine soktu bana da asla bu çocukla birlikte olamazsın dedi ama ben onu çok seviyorum ve anneminde onu sevmesini istiyorum bu gidişke annem bize engel olmak için elinden geken her şeyi yapacak gibi buna bi dur demem lazm ama sözle olmaz Bişiyler yapmam lazm benm internette gezerken bi kaç bişiy okudum celb işlemi uygulatanlar sevdiklerine kavuşmuşlar bende bu yöntemi denemek istiyorum ama nası yapılır hiç bilmiyodun sonra en güvrnilir görfüğüm medyum Burak’ı buldum ve annem de erkek arkdşımı sevsin diye celb yaptırdım bu celbi yaptırdıktan sonra gerçekten kısa zaman snra annemin bize karşı olan tavrı bi anda değişti artık sanki annem yok gibiydi karşımda kızım sen seviyorsan bizde severiz dedi ben resmen şok oldum bu crlb gerçekten de ile yarıyomuş gerçekten çok mutluyum şuan sevdiğim adamla birlikteyim ve annemde artık bize engel olmuyo çok şükür iyi ki de bu celbi yaptırmışım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir