Kısmet Açma Yöntemleri

Kısmet kelimesini iş ve evlilik olarak iki gruba ayırabiliriz bu nedenle herkesin merak ettiği kısmet açma yöntemleri

Google üzerinde en çok arama yapılan içeriklerden biridir. Bir takım konularda özellikle meslek ve evlenme konusunda sürekli terslikler yaşayanlar kısmet açma duası ya da kısmet açma duası denenmiş için medyumları ararlar. Bu anlamda benim güvendiğim ve sizlere tavsiye edebileceğim tek isim medyum Burak. Kendisi en kısa zamanda kısmet açma duası konusunda uzman olmuş biri olduğu için kapını güvenle çalabilirsiniz. Birazdan sizlere resmi iletişim bilgilerini paylaşacağım. Arzu ettiğiniz zaman görüşme yapabilirsiniz.

Medyum Burak Olmasa evde kalacaktım

Evlilik herkes gibi benim de hayalimdi. Özellikle belirli bir yaşa gelince insan kara kara düşünmeye başlıyor kısmetinin açıp ya da kapalı olup olmadığını sorguluyor. Eş, dost, akrabalar dahi neden hala evlenmediğini, ne beklediğini sorguluyor ve yaşının geçtiğini vurguluyor. Artık tüm bunlardan bana öylesine gına gelmişti ki sonunda ben de kısmetimin bağlı olduğuna inanmış, annemin ısrarları ile medyum Burak’a mail yollamıştım. Hocamız maili hızla cevapladığında hayırlı kısmet duası ile bu işi kökünden halledeceğimizi belirtmişti. Gerçekten kısmet ayağıma gelecek miydi bilmiyordum ancak denemekte fayda olacağından emindim. Yaptığı dua benim çok hayırlı bir yere gelin olmamı sağladı. Şuan 3 aylık hamileyim.

Asla paracı biri değil

Hocamızın kısmet duaları bu kadarla da sınırlı değil mesleki açıdan sıkıntılar çekiyorsanız işlerinizin açılması için iş için kısmet açma duası yaptırabilirsiniz. 0553 371 89 94 ‘ten her zaman hocamıza ulaşabilir [email protected] adresinden de istediğiniz zaman yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evlenmek için Dua İşlemleri başlıklı makalemizde acilen evlenmek için dualar, bekarlara evlenmek için dua ve evlenmek için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 2340 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
23 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir