Kısmet Duası

Hayatın her yönüyle olumlu gitmesini istemek sizlerin hatası değil bunu kendimde düşündüğüm için kısmet duası yaptırmaya yöneldim.

 

Benim için ne aşk ne de iş yönünden pek şanslı olmadığım birkaç seneydi ilk önce hayırlı kısmet duası araştırmasına girdim google bu konuda beni en iyi hocaya çıkartırdı yorumları da okuyarak hareket edecek ve şansımı deneyecektim. Hocamızın yardımlarıyla sorunsuz ve hızlı bir şekilde nasip kısmet duası yaptırabilirsiniz üzerinize doğru veya uzaktan isminize bunu okuyor ve sizi aynı gün içerisinde rahatlatmayı başarıyor. Benim gibi detaycı bir insanın bile denediği bu yönteme bayılacaksınız.

Bende başta Güvenemiyordum

İlk önceliğim bunu yaşayan insanlarla konuşmaktı sonuçta tecrübeler de çok önemlidir kısmet duası denenmiş yazarak kişilere ulaştım yorumlarını okudum ve bu konuda ki sonuçlarını merakla dinledim nitekim sayelerinde bu güvensizliğimi kırdım ve ilk önce kendime güzel bir iş sonrasında da hayırlı bir kısmet buldum. Bunların hepsi gelişi güzel olmak yerine tam tersi en mükemmel oluyor ve senelerce arasam böylesi denk gelmez diyebiliyorsun. Şans kısmet duası son olarak da yapar ve gönülden inanırsanız gerçekten yaşantınız kısa sürede değişebilir.

Çabalamak Başarmak Demektir

Sizler bu yola girdiğiniz de rahat olmalısınız karşınız da ki insan profesyonel olarak çalışıyor [email protected] hesabına mail atabilirsiniz veya dilerseniz 0553 371 8994 numarasından da ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evlilik Duası başlıklı makalemizde dua, dualar ve etkilik evlilik duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 618 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

7 Evet
8 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir