Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua

Evlilikte zaman zaman sıkıntılı dönemler yaşanabilir. Kocanın karısına düşkün olması için dua bu sıkıntılı süreçte fayda sağlar.

Eşler kavga ettiklerinde bazen durumu kafalarında büyütebilirler. Bazen de sorun gerçekten büyütülecek sıklıklarla yaşanabilir. İşte bu anlarda kocanın karısına düşkün olması için dua yardımımıza koşabilir. Evlilik akdinde eşlerin birbirine bağlanması için bu dua yardım ederek hayatınızı daha klay hale getirebilir. Sorunların üstesinden gelerek o özlediğiniz kahkaha dolu günlerin eksik olmadığı günleri dolu dolu yaşamaya başlarsınız.

Eşimin bana düşkün olması için dua işe yarar mı?

Kocamı kendime nasıl bağlarım düşüncesi içine giren eşler kocanın karısını çok sevmesi için dualar okuyabilir. Bu dualar yardımıyla çok etki görebilir, eşlerindeki değişime inanamazlar. Karı koca arasındaki olumsuz iletişime istinaden okunan bu dualar etkili olduğu kadar Allah katında da kabul gören dualardır. Kurduğunuz ailedeki gereksiz tartışmaları giderebilmek adına kocayı kendine bağlamanın yolları arayışınızda dualar ve gücünden faydalanma arzunuz sizlerin etkili sonuç almanızı sağlayabilecektir. Hayatınız daha mutlu devam etsin ve bu aile birliğini koruyun istemez misiniz? Tatsız tartışmaların aranıza soğuk duvarlar örmesini istemezsiniz değil mi? Ya da geri dönülmez bir yola girerek aile birliğinizin dağılmasını. Elbette ki olumsuz hiçbir durum istenmez. Siz de kocanın karısına düşkün olması için okunan dualar gücüyle hayatınızın daha anlamlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bazen karısının isteklerini anlamayan ya da anlamak istemeyen erkeklerle evlilik gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Bu durumda sizin canınızı sıkıp ne yapabilirim eşim bana nasıl bağlanır sorusunu kendi kendinize sorabilirsiniz. İşte bu noktada dualar ve etkilerini araştırabilir Burak Hoca gibi ünlü bir uzman desteğiyle aile birliğinizi ayakta tutmayı deneyebilirsiniz.

Eşimin bana bağlılığını arttırmak için ne yapabilirim?

Evinizdeki kavga ortamından sıkıldınız ve ufak şeyleri büyüterek aranızın açılmasından rahatsız mı oluyorsunuz? O halde kocayı kendine bağlama duaları imdadınıza koşarak sizlerin istediğiniz bağlılığı yakalayabilmenize imkan yaratılabilecektir. Evlilik sürecinde zaman içinde duygusal yoğunluklarda azalmalar olabilir. Başka bir kadına yakınlaşma ya da başka evlilik birliği ilişkileri göze daha çok hitap edebilir olabilmektedir. İşte böyle zamanlarda kocamı kendime nasıl bağlarım arayışınız için kocanın karısına düşkün olması için okunan dua yol göstericiniz olabilecektir. Aranızdaki muhabbeti güçlendirme adına faydalanacağınız bu dua birçok kişinin hane birliğini sağlamlaştırmıştır. Sizde sorunlarınızdan uzaklaşmak arzusu taşıyorsanız zaman kaybetmeden Burak Hoca ile irtibat telefonu aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. 0553 371 8994 numaralı telefon numarasından faydalanarak aile birliğinizi tehdit eden tüm sorunları askıya alabilecek sıkıntınıza çare bulabileceksiniz. Dilerseniz [email protected] adresine mail atarak hayatınızı kurtaracak o kişiden yardım talebini iletme tercihinizi çabuklaştırabilirsiniz. Yaşadığınız her türlü sorunu Burak Hoca’ya aktarabilir, sıcak muhabbetli günlerin gelmesi için okunacak dualar ve etkileriyle ilgili görüş alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Burak Hoca’yı aramak için hala neden bekliyorsunuz?

Bir önceki yazımız olan Kuvvetli Ayırma Duası başlıklı makalemizde ayırma duası, ayırma duası nasıl yapılır ve ayırma duası yapan hocalar hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua” için 1 yorum var.

  1. Sevdiği kız kısa bi süre önce başka biriyle nişanlandı ailesinin sözünü dinleyen biriydi o yüzdem ailesinin bulduğu biriyle nişanlandı ona çok yalvardım yapma etme dedim ama o ailesine karşı çıkamayacağını söyledi bende gözümü kararttım ailesinin karşısına çıktım kızınızı seviyorum oda beni seviyor dedim ama babası o kadar sert bi adamdıki beni evden kovdu bende artık me yapacağımı bilmiyordum başlarına bela olmıyım diye bi de polise gitmişler artık kızın yanına bile yaklaşamaz olmuştum sonra bi arkadaşım bana gel ayırma celbi yaptıralım tanıdım bi medyum var dedi bnmde başka çarem kalmamıştı. Bu yöntemi kullanmam lazımdı ve kesin sonuç almam lazımdı düğünlerine de az kalmıştı artık yapacak bi şey bulamadım ve arkadaşım tavsiye ettiği medyum burak hocayı telefonla aradım durumumu anlattım ayrılsınlar çocuk bundan soğusun diye ayırma celbi yaptırdım. medyum bana bu celb işlemini en fazla 90 gün içinde etki edeceğini söyledi ama düğün tarihine de 3 ay vardı artık hemen celbin etkisini görmem lazımdı sonra celp gerçekten 20-25 gün içinde etki etti tam evlenmelerine bir kaç gün kalmştı ki çocuk kızı terk etmiş şok oldum tabi kzıın ailesi de şok oldu artık bu saatten sonra kızı da kimse almaz diye düşünüyorlardı bende tabi boş dırurmuyum hemen ailenin karşısına çıktım kızınızla evlenmek istiyorum dedim onlardan da çaresizce Kızı bana verdiler şimdi bizim, düğünümüz olacak çok mutluyum bu ayrılık celbi sayesinde sevdiğim kızı nişanlısından ayırdım ve şimdi biz evleniyoruz düğünde filan sıkıntı olmasın diye bi de gittim kızım ailesine yönlendirme celbi yaptrdım bu celb sayesinde de bize hiç sorun çıkartmadılar tamamen her şey bizim istedğmz gibi oldu düğün için öyle büyük büyük şeylerde istemediler gerçekten çok mutluyum iyiki bu iki celbi de yaptrmışım özellikle yönlendirme celbi çok iyi oldu yoksa kızın ailesi çok üstüme gelirdi her şeyi istedikleri gibi yaptırırlar bizimde ayılmamız sağlarlardı ama şimdi evliyim ve mutluyum ve her şey benm istediğim gibi oldu düğüne öyle çok para da harcamadık yönlendirme celbi sağolsun iyiki de bu celbi yöntemini yapmışım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.