Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua

Evlilikte zaman zaman sıkıntılı dönemler yaşanabilir. Kocanın karısına düşkün olması için dua bu sıkıntılı süreçte fayda sağlar.

Eşler kavga ettiklerinde bazen durumu kafalarında büyütebilirler. Bazen de sorun gerçekten büyütülecek sıklıklarla yaşanabilir. İşte bu anlarda kocanın karısına düşkün olması için dua yardımımıza koşabilir. Evlilik akdinde eşlerin birbirine bağlanması için bu dua yardım ederek hayatınızı daha klay hale getirebilir. Sorunların üstesinden gelerek o özlediğiniz kahkaha dolu günlerin eksik olmadığı günleri dolu dolu yaşamaya başlarsınız.

Eşimin bana düşkün olması için dua işe yarar mı?

Kocamı kendime nasıl bağlarım düşüncesi içine giren eşler kocanın karısını çok sevmesi için dualar okuyabilir. Bu dualar yardımıyla çok etki görebilir, eşlerindeki değişime inanamazlar. Karı koca arasındaki olumsuz iletişime istinaden okunan bu dualar etkili olduğu kadar Allah katında da kabul gören dualardır. Kurduğunuz ailedeki gereksiz tartışmaları giderebilmek adına kocayı kendine bağlamanın yolları arayışınızda dualar ve gücünden faydalanma arzunuz sizlerin etkili sonuç almanızı sağlayabilecektir. Hayatınız daha mutlu devam etsin ve bu aile birliğini koruyun istemez misiniz? Tatsız tartışmaların aranıza soğuk duvarlar örmesini istemezsiniz değil mi? Ya da geri dönülmez bir yola girerek aile birliğinizin dağılmasını. Elbette ki olumsuz hiçbir durum istenmez. Siz de kocanın karısına düşkün olması için okunan dualar gücüyle hayatınızın daha anlamlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bazen karısının isteklerini anlamayan ya da anlamak istemeyen erkeklerle evlilik gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Bu durumda sizin canınızı sıkıp ne yapabilirim eşim bana nasıl bağlanır sorusunu kendi kendinize sorabilirsiniz. İşte bu noktada dualar ve etkilerini araştırabilir Burak Hoca gibi ünlü bir uzman desteğiyle aile birliğinizi ayakta tutmayı deneyebilirsiniz.

Eşimin bana bağlılığını arttırmak için ne yapabilirim?

Evinizdeki kavga ortamından sıkıldınız ve ufak şeyleri büyüterek aranızın açılmasından rahatsız mı oluyorsunuz? O halde kocayı kendine bağlama duaları imdadınıza koşarak sizlerin istediğiniz bağlılığı yakalayabilmenize imkan yaratılabilecektir. Evlilik sürecinde zaman içinde duygusal yoğunluklarda azalmalar olabilir. Başka bir kadına yakınlaşma ya da başka evlilik birliği ilişkileri göze daha çok hitap edebilir olabilmektedir. İşte böyle zamanlarda kocamı kendime nasıl bağlarım arayışınız için kocanın karısına düşkün olması için okunan dua yol göstericiniz olabilecektir. Aranızdaki muhabbeti güçlendirme adına faydalanacağınız bu dua birçok kişinin hane birliğini sağlamlaştırmıştır. Sizde sorunlarınızdan uzaklaşmak arzusu taşıyorsanız zaman kaybetmeden Burak Hoca ile irtibat telefonu aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. 0553 371 8994 numaralı telefon numarasından faydalanarak aile birliğinizi tehdit eden tüm sorunları askıya alabilecek sıkıntınıza çare bulabileceksiniz. Dilerseniz [email protected] adresine mail atarak hayatınızı kurtaracak o kişiden yardım talebini iletme tercihinizi çabuklaştırabilirsiniz. Yaşadığınız her türlü sorunu Burak Hoca’ya aktarabilir, sıcak muhabbetli günlerin gelmesi için okunacak dualar ve etkileriyle ilgili görüş alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Burak Hoca’yı aramak için hala neden bekliyorsunuz?

Bir önceki yazımız olan Kuvvetli Ayırma Duası başlıklı makalemizde ayırma duası, ayırma duası nasıl yapılır ve ayırma duası yapan hocalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 7048 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
16 Hayır

“Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua” için 20 yorum var.

 1. Sevdiği kız kısa bi süre önce başka biriyle nişanlandı ailesinin sözünü dinleyen biriydi o yüzdem ailesinin bulduğu biriyle nişanlandı ona çok yalvardım yapma etme dedim ama o ailesine karşı çıkamayacağını söyledi bende gözümü kararttım ailesinin karşısına çıktım kızınızı seviyorum oda beni seviyor dedim ama babası o kadar sert bi adamdıki beni evden kovdu bende artık me yapacağımı bilmiyordum başlarına bela olmıyım diye bi de polise gitmişler artık kızın yanına bile yaklaşamaz olmuştum sonra bi arkadaşım bana gel ayırma celbi yaptıralım tanıdım bi medyum var dedi bnmde başka çarem kalmamıştı. Bu yöntemi kullanmam lazımdı ve kesin sonuç almam lazımdı düğünlerine de az kalmıştı artık yapacak bi şey bulamadım ve arkadaşım tavsiye ettiği medyum burak hocayı telefonla aradım durumumu anlattım ayrılsınlar çocuk bundan soğusun diye ayırma celbi yaptırdım. medyum bana bu celb işlemini en fazla 90 gün içinde etki edeceğini söyledi ama düğün tarihine de 3 ay vardı artık hemen celbin etkisini görmem lazımdı sonra celp gerçekten 20-25 gün içinde etki etti tam evlenmelerine bir kaç gün kalmştı ki çocuk kızı terk etmiş şok oldum tabi kzıın ailesi de şok oldu artık bu saatten sonra kızı da kimse almaz diye düşünüyorlardı bende tabi boş dırurmuyum hemen ailenin karşısına çıktım kızınızla evlenmek istiyorum dedim onlardan da çaresizce Kızı bana verdiler şimdi bizim, düğünümüz olacak çok mutluyum bu ayrılık celbi sayesinde sevdiğim kızı nişanlısından ayırdım ve şimdi biz evleniyoruz düğünde filan sıkıntı olmasın diye bi de gittim kızım ailesine yönlendirme celbi yaptrdım bu celb sayesinde de bize hiç sorun çıkartmadılar tamamen her şey bizim istedğmz gibi oldu düğün için öyle büyük büyük şeylerde istemediler gerçekten çok mutluyum iyiki bu iki celbi de yaptrmışım özellikle yönlendirme celbi çok iyi oldu yoksa kızın ailesi çok üstüme gelirdi her şeyi istedikleri gibi yaptırırlar bizimde ayılmamız sağlarlardı ama şimdi evliyim ve mutluyum ve her şey benm istediğim gibi oldu düğüne öyle çok para da harcamadık yönlendirme celbi sağolsun iyiki de bu celbi yöntemini yapmışım

 2. Merhaba ben Selvi, 27 yaşındayım. Üniversite mezunuyum, okulu bitirdikten sonra bir süre işsiz kaldım ve şu an çalıştığım işi bulana kadar cidden sancılı bir dönem geçirdim. Şu an okuduğum bölüm üzerine çalışıyorum ve işimi/mesleğimi çok seviyorum.
  5 ay kadar önce çalıştığım departmana yeni biri işe girdi, ismi Emre. İlk başta hepimiz çok sevmiştik, sıcakkanlı, cana yakın, çalışkan biriydi. Tecrübeli olduğum için şirketin işleyişini ve işi anlatmam için benim yanıma verdiler. Adaptasyon sürecini benim yanımda geçirecekti anlayacağınız.
  Ben bilgisayarda düzenli bir işlem yaparken Emre’nin gözlerinin göğüslerime kaydığını hissettim ve rahatsız oldum. Öksürmüş gibi yaparak uyardın Emre’yi. Ertesi gün öğlen yemeğine çıktığımda yemekhanede arkadaşımla sohbet ederken Emre’nin bana baktığını hissettim. Bu beni ikinci kez rahatsız edişiydi. İş yerinde herhangi bir olay çıkartmak istemedim çünkü dediğim gibi işimi hem zor buldum hem de severek yapıyorum.
  İş çıkışında Emre yanıma geldi ve onun konuşmasına izin vermeden, hareketlerin ve bana bakışların rahatsız ediyor lütfen kendine çeki düzen ver dedim. Bana pişkin pişkin bakıp gülümsedi ve ‘Hoşuma gittin, sana yükseldim ne yapayım.’ dedi.
  Sinirlerime hakim olamadım ve tokat attım. Sonra arkama bile bakmadan hızlı hızlı yürüyerek uzaklaştım. Ertesi gün ilk kez işe gitmek istemiyordum. Bir sapığın hayatıma bu kadar müdahale etmesine izin veremezdim. Gidip yönetici ile konuştum. Yöneticim bana inandığını ama Emre’nin şirkette çok üst seviyede tanıdıkları olduğunu, eğer kanıtım yoksa bir şey yapamayacağını söyledi. Buna rağmen Emre’yi yanına çağırıp konuştu ama hiçbir şey değişmedi. Yanımda biber gazı taşımaya ve tek başıma dolaşmamaya başladım. Böyle bir şeyle yaşamak istemediğim için internetten araştırma yapmaya başladım ve soğutma hamaylı diye bir şeye denk geldim. Benim gibi bir olay yaşayan kadınların kullandığı ve güzel sonuçlar elde ettiği bir büyüydü.
  Hamaylı yapacak hocayı bulmak, büyüye karar vermek kadar önemliydi ben de araştırmaya başladım. Tek seferde kurtulmak istiyordum şu Emre denen sapıktan. O yüzden çok fazla araştırma yaptım ve sonucunda Medyum Burak Hoca’ya karar verdim. Kendisini aradım ve randevu aldım.
  Burak Hoca’ya durumu izah ettikten sonra durumu kolayca halledebileceğini söyledi. Zaten Burak Hoca’nın yaptığı soğutma hamaylının başarı oranı çok yüksekti. Ben büyünün hemen yapılmasını istedim ve sağ olsun Burak Hoca anlayış gösterdi ve aynı gün yaptı büyüyü.
  Hamaylı tesir süresi boyunca Emre’yi görmek istemediğim için yıllık iznimi kullandım ve ufak bir seyahate çıktım. Döndüğümde Emre belasından kurtulmuş olmak istiyordum.
  İzinden sonraki ilk iş günümde Emre ile birlikte bir iş yapmamız gerekiyordu ve Emre bana bakarak ben onunla iş yapmam dedi. İş yerindeki arkadaşlar durumdan bi’haber olduğu için bu tepkiye anlam veremedi ama ben içimden büyük bir oh çektim. Sapığımdan kurtulmuştum. İş çıkışında Burak Hoca’yı aradım ve teşekkür ettim.

 3. merhaba 42 yaşındayım ismim Berna, evliyim ve 3 çocuk sahibiyim. Evli bir kız kardeşim var adı Betül ve başımdan geçen tüm olay kız kardeşimin kocası Yılmaz yüzünden oldu.
  Evlerimiz çok yakın o yüzden sık sık görüşüyoruz. Betül ün ben de tabakları vardı, Yılmaz onları almaya geldi. Ben de nezaketen bir kahve ikram ettim. Sohbet ederken telefonum çaldı. Konuşmam biter bitmez Yılmaz bana sana ilgi duyuyorum dedi. Dona kaldım ne diyeceğimi bilemedim. Bela okumak küfür etmek istiyordum. Bardağını alip iyi günler dedim ve odama gittim. Sokak kapısının kapanma sesini duyana kadar çıkmadım. Ne yapacağımı bilemiyordum. Bunu duyduktan sonra nasıl görüşecektim onlarla?
  bunu saklamaya karar verdim çünkü eşim duysa neler yapacağını hayal etmek bile beni çok üzüyordu.
  Sözleştigimiz için Betül ve Yılmaz bize akşam yemeğine geldiler. Hiç yanlarında oturmak istemedim. Sürekli mutfağa gittim. Gece eşim neden oturmadığımi vs sordu elbette, geçiştirdim.
  Kız kardeşimle görüşmek istiyordum ama Yılmaz’ı görmek istemiyordum. Görüşmelerimiz azalırsa eşim bir seylerden şüphelenmeye başlardı. Birkaç gün kara kara düşündükten sonra soğutma hamaylı yaptırmaya karar verdim. Böylece hem görüşmeye devam edecektik hem de ben zor durumda kalmayacaktım. Elbette böyle ciddi bir şeyi yaptırmak için iyi bir hoca araştırmaya başladım. Saatlerce araştırma yaptıktan sonra Medyum Burak Hoca’yi seçtim. Sitesindeki bilgilendirici açıklamalar işinin ehli olduğunu açıkça gösteriyordu.
  Aradım hemen ve derdimi anlattım. Uzun uzun dinledi beni kendisi, birine icimi açmak bile çok iyi hissettirdi.
  sonrasında bana süreçten bahsetti, yapımı 10 gün kadar sürüyordu, 15-60 gün bir tesir süresi vardı. Akabinde bu dertten kurtulmuş olacaktım. Bu süre zarfında evde olmak istemiyordum o yüzden kocama yazlığa gitmek istediğimi söyledim ve yola çıktık.
  3.5 ay kadar kaldık yazlıkta, bu sürede Yılmaz’ın benden soguduna eminim çünkü hiç aramadı. Geldiğimiz günün akşamı Betül ve Yılmaz’ı yemeğe davet ettik. Yılmaz yorgun olduğu için gelmeyeceğini söyledi. İstediğim buydu zaten…
  Sonraki süreçte Yılmaz benimle aynı ortama girmekten hep kaçındı. çok mutluydum.
  Burak Hoca kocamı hapisten beni de vicdan azabından kurtardı, Allah razı olsun

 4. Pek çok kişi gibi ben de ilişkimde sorun yaşıyordum. Medyum Burak kafamı netleştirdi. Sevgilimle şimdi daha sıcak ve samimi bir ilişkimiz var. Teşekkürler…

 5. Arkadaşım eşinin ailesi ile hiç anlaşamıyordu. Kayınvalidesi onu hiç istemiyordu. Medyum Burak’ı ona tavsiye ettim. Onun sayesinde araları düzeldi. 30. Uzun yıllardır yaşadığım bir ilişkim var.

 6. Eşimle evliliğimi herkes kıskanıyor. Bunun nedeni aslında Burak Hoca nın yaptığı aşk hamaylı. Ardından da bize evlilik celbi hazırladı ve biz şu anda harika bir çiftiz.

 7. Bağlama büyüsü yaptırmak isterseniz kesinlikle medyum Burak Hoca diyorum. 0 553 371 89 94 telefondan kendisine ulaşabilirsiniz.

 8. Sevdiğim erkeği etkilemek için Burak Hoca dan destek aldım. Hem güzellik büyüsü yaptı, hem de aşk büyüsü yaptı. Süper sonuçları oldu diyebilirim.

 9. Her zaman yani birkaç senedir sevdiklerim için Burak Hoca ya danışırım. En son askere giden oğlum için kendisini muska hazırladı. Sevdiği ile kavuştular hazırladığı aşık etme hamaylı sayesinde.

 10. Sezgileri ve aklı ile, medyum hetkilendiğim insan Burak Hoca oldu. Kendisi bana birkaç kere bağlama büyüsü yani ne zaman destek alsam yardımcı oldu. Size de tavsiye ederim.

 11. Arkadaşlar, Burak Hoca ile bir niyetim konusunda aşık etme celbi çalışması yaptık. 90 gün kendisinin dediği şekilde üzerimde taşıdım ve niyetim oldu. Kendisini tavsiye ederim.

 12. Çok özel bir insandan, medyum Burak Hoca dan destek almak benim için büyük bir zevk oldu. Ben kendisinden iş yaşamında başarılı olmak için bağlamak için celbi desteği aldım. Süper aynı zamanda bir yaşam koçu.

 13. Burak Hoca dan soğutma büyüsü yardımı aldım. Evliliğimde kara bulutlar dolaşmaktayken, hemen onu aradım ve bana bu konuda yardımcı oldu. Olumsuzlukları bertaraf etti sağolsun.

 14. Birçok büyü çeşidi olduğunu Burak Hoca ya danıştığımda öğrendim. Kendisine sevdiğimle kavuşmak için gitmiştim, bana ayırma büyüsü konusunda çok destek oldu ve kavuşmamızı sağladı.

 15. Burak Hoca soğutmak için hamaylı konusunda bence ülkemizdeki en iyi isim. Birçok amaçla ayırmak için celp için kendisinden destek alabilirsiniz, ben ayırma amaçlı destek aldım.

 16. Soğutma büyüsü ile ayrıldığımızı Burak Hoca ya gidince anladım. Zaten sürekli, tartışmalarımız vardı ve bunu nedeni büyü olmasıymış. Burak Hoca olmasa çoktan ayrılacaktık ve bağlama büyüsü yaptı hocam işinde bir numara.

 17. Hoşlandığım çocuğun benden etkilenmesi, beni beğenmesi için bağlama büyüsü desteği aldım Burak Hoca dan. Kendisi bana çok yardımcı oldu ve sizin de destek almanızı öneririm.

 18. Evden giden karım için o kadar üzüldüm ki. Evime çok giren çıkan kadın olsada onun yeri ayrı aşığım ona. Burak Hoca bana aşık etme hamaylı işlemi yaptı. Söylediği süre içerisinde eşim eve geri döndü.

 19. Burak Hoca yaptığı aşık etme celbi ile imkansız görünen ayrılan sevgilimi bana döndürdü. İnanılmaz bir insan. Kötü bir haldeydim ve barışmam imkansızdı. Kuzenimin zorlaması ile hocaya gittim. 14 günde celb hazırladı ve 90 gün taşıdım. Sonuç inanılmaz.

 20. Benim gibi kavgacı ve hiper aktif bir kocanız varsa, onun sakinleşmesi için doktor desteğinin yanında, pozitif enerjisinden yararlanmak için güvenilir bir hocadan da destek aldın. 0 553 371 89 94 kendisinin telefonu ve kocama için hazırladığı bağlama celb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir