Medyum Adel

Medyum Adel ile sizlere yardımcı olacak en doğru diğer medyumları seçmek için sitemizden objektif değerlendirmeleri bulabilirsiniz.

Korkusuz ve tarafsız sitemiz, altını çizerek belirtelim, kesinlikle belirli hoca ya da hocaların tanıtım ya da resmi sitesi değildir. Ayrıca, hocaları tanıyan, bizzat bilen ve buna göre işlem yapan bir editörlük sistemimiz de kesinlikle bulunmamaktadır. Tarafsız, kimseye yaranma amacımız ve çabamız olmayan bir siteyiz. Bizim amacımız, gerçekten medyum hoca olarak insanlara yardımcı olmak için çabalayan kişileri, gerçekten destek almak isteyen ziyaretçilerimizle ve sitemiz üyeleri ile buluşturmaktır. Aslında bu noktada sizlere de oldukça iş düşmektedir. Nasıl mı, sizler de hocalarla yaşadığınız olumlu ya da olumsuz yorumları mutlaka iletmelisiniz. Medyum yorumları ve medyum şikayetleri en kısa sürede asla sizden gelen içeriğe dokunulmadan yayınlansın ve herkes faydalansın.

Sık Yapılan Bir Büyü Domuz Yağı Büyüsü

Domuz yağı büyüsü kültürümüzde herhalde en bilinen büyülerden biridir. Bu büyünün çok özel ritüelleri bulunmaktadır ve adından da anlaşılacağı üzere ana malzemesi domuz yağıdır. Evinizde kapı eşiklerinde ya da az açılan dolap içleri gibi alanlarda yağ izleri görmeniz durumunda, hanenize, kişisel eşyalarınız üzerinde izler görmeniz durumunda ise kendinize domuz yağı büyüsü yapıldığından şüphe etmeniz yerinde olacaktır. Peki domuz yağı büyüsü neden yani hangi amaçla yapılır. Gerçekten bu büyünün kişileri olumsuz etkilemeyi amaçlayan, önemli zararlar verebilecek kara büyülerden olduğunu belirtelim. Bu nedenle büyünün belirtilerini anladığınız ya da şüphelendiğin an hemen sitemizden bu konuda en doğru hocayı aramaya geçmelisiniz.

Daha çok birbirini seven çiftleri ayırmak, dostların arasını bozmak, kişiye özel yapılırsa kısmetsiz olmasını sağlamak, sağlığını bozmak, mutsuzluk ya da psikolojik sorunlar yaşatmak gibi birçok nedenle yapılabilir. Büyü etkili olduğundan hemen kendini göstermeye başlar. Mutlu evlilikler bir anda mutsuz gitmeye başlar, sevgisizlik hakim olur, şiddetli kavgalar yaşanmaya başlar. Kavgalar başlar, tartışmalar yaşanır. Kişiye yapılan büyülerde kişi sevdiği insanlardan uzaklaşır, takip edilme hissi yaşamaya başlar, uykusuzluk ya da durmadan uzun saatler uyuma durumu yaşanır. Kişinin mesleğine yönelik büyü yapılmasında, işlerinde bereketsizlik başlar ve kişi borç batağına sürüklenmeye başlar, iflas durumuna gelir.

Doğru medyum hocaları sitemizden seçebilirsiniz

Medyum Adel kimdir ve diğer şekilde, diğer medyumlar da kimlerdir yani doğru medyum seçimi için sitemizden yararlanabilirsiniz. Medyumların özel kategorilerini sitemizde bulabilirsiniz. Medyum Adel yorumları ve Medyum Adel şikayetleri için yani hem olumlu yorumları, hem de olumsuz yorumları sitemizde bulabilirsiniz. Objektif ve bizzat hocalarla görüşen, kendilerinden olumlu ya da olumsuz şekilde yardım alan, memnun kalan ya da şikayet edenlerin deneyimlerini okuyacaksınız. Bu şekilde hem hangi hoca güvenilir onu anlayacaksınız, hem de hangi konuda hangi hoca iyi bunu da anlayacaksınız. Medyum Adel sahtekar mı, Medyum Adel güvenilir mi ya da tam tersi Medyum Adel dolandırıcı mı anlayacaksınız. Medyum Adel referans bilgilerini bulacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Medyum Onur Sin başlıklı makalemizde medyum, medyum onur sin ve medyum onur sin dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1035 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
20 Hayır

“Medyum Adel” için 1 yorum var.

 1. slm arkadaşlar seneler sonra ilk defa netten biriyle tanıştım,ben kimseye güvenmem normalde bu
  hayatta ve sevmem,hissetmem,yada onu tanıyana kadar öyle zannediyordum açıkçası,onu gördüğüm andan
  itibaren evet aradığım bu dediğim,içimin titrediği o anı hiç unutamıyacağım,tek taraflı değildi tabiki
  bu yaşadıklarım,güzel bir ilişkiye başladık tanıştığımız hafta,onunlayken zamanın nasıl geçtiğini bile
  anlamıyordum,sürekli yanında olmak,hiç ayrılmak istemiyordum resmen,lakin onun bir sıkıntısı vardı,en sonki
  ilşkisindeki kadın ruh hastası şeklinde takıntılıydı ona ve ayrıldığını bir türlü kabullenemiyordu,birtürlüde
  rahat bırakmıyordu,heryerde karşımıza çıkıyor ve telefonla taciz ediyor ve bizi çok geriyordu,sonra birgün
  tesadüf nette dolanırken Burak hocanın sitesine girdim orda benim yaşadığıma benzer bir durum yaşayıp kurtulan
  bir kadının tesadüf yorumunu okudum,çok etkilendim ve hemen 0553371 89 94 numarasını aradım burak hocanın,anlattım
  yaşadıklarımızı ve hocamda eski sevgilisi sevgilimden kopsun,uzaklaşssın diye soğutma celp işlemi önerdi ve yaptırdım
  bende işlem 2 haftaya yakın bir sürede elime geçti,o sırada ilişkimiz son hız devam ediyordu sürekli yanımda olduğu
  içinde aramaları,msjları vs vs görüyordum bende sevgilime gelen,işlemin oluşum süresi yaklaşık 3 aymış arkadaşlar
  işlem geldikten yaklaşık 3 hafta sonra aramalar,msjlar artık çok azalmaya başladı ve şuan 46,gündeyiz yaklaşık 4 gündür
  ne arayan ne msj atan var,inanılır gibi değil,Allah razı olsun Burak hocamdan,işinin çok ehliymiş bizi o ruhastası
  kadından kurtardı çok şükür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir