Medyum Ali Gürses Şikayetleri

Medyum Ali Gürses medyum olduğunu söyleyen kişiler arasında adı geçen biri olarak karşımıza çıkıyor. Siz de sayfadan bu kişi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Medyum arayışınızda karşınıza çıkacak medyum Ali Gürses hakkında medyum yorumları ve medyum şikayetleri ile alakalı sizlerde dikkat çekici paylaşımlar yapabilirsiniz . Pek çok medyum gibi Online olarak bu alanda faaliyetlerini sürdüren medyum Ali Gürses hakkında başınızdan geçenleri dilediğiniz şekilde yazıp yorumlarlarınızla sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
ve medyum Ali Gürses şikayetleri dikkate alındığında ve şikayet edenlerin yorumlarının altına yapılan yorumlar incelendiğinde yorumlara göre uygulayanların doğru şekilde hareket ettiği görülmektedir. Peki, medyum Ali Gürses kimdir, güvenilir midir, dolandırıcı mı? şeklinde pek çok soru aklınıza gelebilir.

En güvenilir medyumlar ilgilenen kişiler tarafından isim isim bilinmektedir ve pek çok büyüye ilgisi olan kişiler bu medyumları yakından tanımaktadır. Arkadaş ortamlarında hem de yakın çevresinde sıkça duymuş olduğunuz medyum isimleri ile sizler de ilk defa hayatınızda büyüye merak sarabilirsiniz. Büyülerin tesiri hakkında detaylı bilgi sahibi olduğunuzda da fikriniz değişmeyecektir.

Medyum Ali Gürses Sahtekar Mı?

Medyum Ali Gürses güvenilir mi, medyum Ali Gürses sahtekar mı akılda pek çok soru işareti oluşuyor. Medyum Ali Gürses dolandırıcı mı medyum ali Gürses nasıl bir medyum gibi soruların cevabı arayışınızda şahsa yapılan yorumlar sizlere fikir sahibi olma imkanı tanıyor.  Bunun dışında yakın çevrenizde, ailenizde medyum araştırması yapanlar da sizlere medyumunuz hakkında bilgi verebilir.  Sitemizde hem tavsiye edenlerin hem de etmeyen kişilerin yorumlarına yer verilmiştir.

Medyum şikayetleri, olumsuz yorumları sizlere tercih edeceğiniz kişi hakkında bilgi verirken yakın çevrenizin de yaptığı olumlu yorumlar medyum tercihiniz de büyük bir önem taşımaktadır. Hem maddi hem de manevi olarak kayba neden olan pek çok medyumda maalesef bu sektörde bulunuyor. Medyum Ali Gürses hakkında yapılan yorumları incelerken sizin durumunuzu ve sizinle aynı uygulamayı yaptıranların elde etmiş olduğu başarılı ve başarısız sonuçları da araştırabilirsiniz.  Memnun kalan yada kalmayan kişilerin tüm yorumlarına sayfamızda yer veriyoruz. Bu nedenle çevrenizde %100 emin olunan kişilerden bu alanda destek alabilirsiniz. Ancak bu şekilde tam olarak doğru bilgiye erişmiş olursunuz.

Medyum Ali Gürses Referans

Web sitemizde Medyum Ali Gürses online adresleri üzerinde yapmış oldukları işlemler, bugüne kadar uygulamış oldukları yöntemler ve uygulamayı yaptıranların elde etmiş oldukları sonuçlar paylaşılmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan İzmir Medyum başlıklı makalemizde izmir bozyaka medyum hülya, izmir medyum ve izmir medyum baransel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 18199 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

31 Evet
47 Hayır

“Medyum Ali Gürses Şikayetleri” için 21 yorum var.

 1. Ayırma celbi ile kocamdan nihayet ayrılabildim
  Kocamla severek evlendm ama ilerleyen zamanlarda aşkın sevginin karın doyurmadığını nladım çünkü bnm kocam çalışmıyor eli ayağı tutuyor iş bul çalış diyorum çalışmıyor zar zor gönderiyorum işe bir iki gün çalışıp işten çıkıyor sorunu ne bilmiyorum normalde şen şakrak bi adam ben çalışıyorum bnm kazancımla evi geçindiriyoruz ancak tek maaş yetmiyor br tane kız cocugumuz var okul masrafları çıkacak önümüzdeki yıl ben nasıl üstesinden gelicem evimiz kira kırk kanaat geçiniyoruz yok adam çalışmıyor hadi el işinde çalısmıycan git dışarlarda bişeyler sat pazara git çarsıya git kendi işini yap ona da yok diyor öğlene kadar yatıyor gece geç saate kadar bilgisayarda oyun oynuyor okey oynuyormuş napıyor orda kadınlarla mı konuşuyor bilmiyorum anlamadım 6 yıllık evliyi bu arada ama daha fazla dayanamadım ben en son dayanamadım bu iş böyle olmaz kadir ayrılalım artık ben yoluma sen yluna bak memleketine mi gidersin burda dururmusun annenin evine mi gidersin ben dayanamıyorum ben çocugumuda yanıma alır çalışır geçinirim dedim. Ayrılmak istemiyorum dedi böyle deyincede iş uzayacak diye düşündüm kendi kendine benden boşanmak istesin diye ayırma büyüsü yaptırdım medyumun adı aklıma gelmedi yaptığı büyü hiç bişeye yaramadı 3 ay boyunca sürekli beni kandırdı bnm kocam inatçmıyş büyü tutmuyormuş onda yok şöyle ypok böyle diyip durdu adam sonra telefonlarıma bakmadı neyse dolandırıldık hakkımı helal etmiyorum ona da zaten parayı zor kazanıyoruz sağlık olsun diip umudumu kestim ondan son olarak bi arkadaşımın önerisi üzerine medyum burak hocayla telefonda görüştüm ilkten temkinli yaklaştım ağzını aradım dolandırıcımı değilmi diye gayet iyi bi hocaya benziyordu paranın yarısını gönderirim tutarsa sonra kalanını gönderirim dedim kabul etti neyse aradan 40 45 gün gibi bi zaman geçti kocam ben seninle aynı evde yasamak istemiyorum ben gidiyorum dedi ayrılalım dedi ben şok oldum asla ayrılmam diyen adam ayrılmak istedi benimde işime gelir vallah dedim öyle ayrıldık tabi medyum burak hocanın hakkını yiyemem kalan ödemesini de gönderdim kendisine allah yolunu bahtını açık etsin sana uzun ömürler versin dedim telefonda sağolsun

 2. Aşk hamaylı hakkında bilginiz varmı
  Heinize merhaba arkadaşlar benim baımdan geçen bi aşk serüveni hikayem var bunu size anlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Eminim ki hepiniz kendinize içinden çıkamadığını konularda yardım armak için bu sayfada veya benzersayfalarda dolaşıyorsunuz. Bildiğniz üzere aşk büyüsü ile ilgili sorunları ortadan kadırmak için birçoğumuz büyü yapan medyum hocalardan yardım sitiyoruz. Ancak emin olabiliyoruz ki piyasadaki birçok büyü yapan hoca insanları dolandırma çabası içeridinde oluyorlar. Ben dahil bircgumzda para kaptırdık denilebilir. Ben ksaca başmdan geçeni anlatayım sonrasında konuya yine bağluycam. Ocak ayıgibi bana görücü geldiler normalde hiç tanımadığım bilmediğim insanlar bi yakın akrabamız tarafndan beni önermişler ZOnguldakta yaşıyoruz istanbuldan ailece beni görmeye geldiler. Neyse hoş beş tanıştık ailelerimiz çay içtiler falan beni isteyen genç ile birlikte ablamda yanımdayken diğer odaya geçtik aramızda konşturdular bizi ben bana göre biri değilsin tip olarak dedim o da kabul etti yani geri çevirdim nasibimi hiç tepki vermeden sen bilirsin dedi birazda üzüldüm açıkçası aslında istemediğimden değil onlar gelmeden önce anneme dedim ki gelmesinler bilinç altına yerleştirmişim birkere istemeyeceğimdiye neyse aradan biraz zaman geçti o genç hep aklımda olduğunu hissettim anneme dedim acaba yanlış mı cevap verdim çünkü hem maddi olarak hem de kültür olarak iyi insanlardı bi anlık verdiğim cvp yanlış oldu. Bizi tanıştıran aktabamı arayıp bidaha gelsnler dedim gelmeseler bileocugun telefon numarasını bana verirmisin dedim neyse verdi aradım kendisini aslında ben senden hoşlandım ama geri çevirdiğim için sonradan üzüldüm acıma duygusuyla değil de yaptığım yanlış oldu dedimocuk bana o tren geçti artık beni istemeyeni ben hiç istemem dedi kapattık tlefonu aradan birkaç gün geçti mesaj attım hala fikrin değişmedimi diye cevap bile vermedi bidaha aradım telefonabakmadı bende artık inada bindirdim ne yaptıysam olmadı. sonra kendi kendime dedim ki aşk büyüsü yaptırayım bana aşık olsun yaptırdım hiç bişeye yaramadı sonrahangi medyum daha iyi diye araştırma yaparken medyum Burak hoca diye birisi çok ama çok önerilen medyum olrak karşıma çıktı onu telefonla aradım kendisine durumu anlattım aşk celbi ya da aşk hamaylı yaptıralım ikisi de bu gibikonularda etkili dedi. Ben bana daha sıcak aşk hamaylı olduğunu söyledim onu yaptırdık. Ardan kısa bir süre geçtikten sonra beni istemeye gelen çocuk aradı konuştuk yeniden istemeye gelecekler bus efer bende istiyorum diycem herşey gönlümce olacak inşallah.

 3. Merhaba ben Ceren. 27 yaşındayım. Liseden sonra işe girmiş ve kendi ayaklarının üstünde durmayı başarmış bir kadınım. İşe girdikten 2-3 sene kadar sonra ailemin yanından ayrıldım ve iş yerinden bir arkadaşımla birlikte eve çıktım.
  Uzun mesai saatleri, mesaiden sonra arkadaşlarıma ve kendime ayırdığım zaman beni epey yoruyordu. Yıllık izinlerimde gittiğim tatilleri beni psikolojik olarak dinlendirmemeye başladı. Herkesin mental olarak sığındığı limanları vardı, yani sevgilileri. Fakat benim bir sevgili adayım bile yoktu. Ev arkadaşım 1 senelik bir ilişkisi vardı. Çok yakın olduğumuz için bana sevgilisi hakkında bir sürü şey anlatırdı. Bu düşüncelere daldığım bir gün, yine arkadaşımın sevgilisinin yaptığı sürprizi dinlemek benim açımdan bardağı taşıran damla olmuştu. Sevgilim olmalıydı.
  İşten çıkınca arkadaşlarımla düzenli olarak yaptığımız aktivitelere katılmamaya, kendime yeni ortamlar bulmaya başlamıştım. Yeni ortamlar yeni insanlar demekti. Belki de yeni insanlardan biri hayatımın aşkıydı. Fakat ne kadar çabalasamda kendime uygun birini bulamıyordum. Birkaç sene önce internette gördüğüm kısmet açma hamaylı geldi aklıma. Kısmet açma hamaylı yaptıran insanlar, kendilerine uygun kişilerle tanışıyor ve mutlu ilişkiler yaşıyordu. Tam aradığım şey olduğunu fark ettim. İnternette biraz gezindikten sonra Medyum Burak Hoca’da hamaylı yaptıran insanların hemen hepsinin olumlu sonuç aldığını gördüm. Bu yüzden kendisini aradım ve randevu aldım. Hocanın yanına gittiğimde, ne istediğimi anlattım. Hamaylıyla ilgili bilgilendirici bir konuşma yaptıktan sonra aklıma takılan birkaç şeyi hocaya sordum.
  Oradan ayrıldığımda yapmam gereken tek şey beklemekti. 2 aya kadar çıkabilen bir tesir süresi vardı. Bu süre zarfında yeni ortamlara girip, yeni insanlar tanımaya devam edecektim.
  İşten çıkıp eve döndüğüm bir gün apartmanın kapısında bir nakliye kamyonu gördüm. Dairemin olduğu kata ulaştığımda oraya birinin taşındığını fark ettim. Tanışmak için içeri girdiğimde hayatımın erkeğini gördüm. 2 senedir birlikteyiz kendisiyle. Çok mutlu bir ilişkimiz var.Medyum Burak hocama bir hayat borcum oldu herkese öneriyorum kendis ile çalışmayı bu kadar sahtekarın olduğu bir dönemde işini layıkıyla yapan dürüst bir medyum telefon numarası 0-553-3718994

 4. Selaamm herkesee
  Ben Nesrin, 34 yaşında öğretmenim. Üniversiteyi ailemden ayrı okudum, o andan itibaren hiçbir ili sevemedim. Bu yaşıma kadar oradan oraya savrulmakla geçti ömrüm. Son 10 senede 6 şehir değiştirdim ve şu an Konya’da bir özel okulda çalışıyorum. Bu kadar değişken bir hayat yaşadığım için olsa gerek, hiç evlenmedim.
  Yeni çalıştığım işe girdiğimde beni burada tutan bir şey vardı. Her geçen gün alevlenen aşkım. Okulumdaki müdür yardımcısına ilk gördüğüm andan itibaren aşığım. Müdür Yardımcısı Birol benim hayatımın anlamı oldu kısa sürede.
  Ben ona karşın bu kadar derin hisler beslerken, onun için kaldıysamda bu şehirde, o bunun farkında değildi. Veya daha kötüsü, biliyor ama bilmemezliğe veriyordu.
  Birol’a olan aşkım benim hayata tutunduğum dalım oldu. İşe gidip-gelme sebebim, sabah uyanma sebebim, nefes alma sebebim…
  Bir mesai çıkışında dayanamadım ve Birol’a hissettiğim her şeyi anlattım. Birol bana uzun uzun baktı ve hiçbir şey demeden çekip gitti. O an yer yarılsaydı da içine girseydim, dilim kopsaydı da konuşmasaydım diye düşündüm.
  Arkasından baktım gidişini izledim uzun uzun, eve geldiğimde Birol’un benim olacağını biliyordum.
  Bağlama celbi yaptırmaya karar verdim. Böylece Birol bana bağladığında ona bir süre pas vermeyerek intikam alacak hem de belli bir zaman geçtikten sonra Birol’la sevgili olacaktım.
  İnternetten bunu yapabilecek bir hoca ararken, yaptığı birçok şeyin tuttuğunu öğrendiğim Medyum Burak Hoca’ya rastladım. Hocayı aradım ve en kısa zamanda görüşmek istediğimi söyledim. Hoca bana bağlama celbinin ciddi bir şey olduğundan ve sürecin nasıl ilerleyeceğinden bahsetti.
  Hoca bana celbi verecek, ben bu celbi üzerimde taşıyacağım. Ben celbi üzerimde taşırken hoca düzenli olarak celbi okuyacaktı. 14 günlük yapım süresinden sonra, 90 gün tesir süresini beklemem gerekiyordu.
  Bekleme açısından herhangi bir sorun yoktu, Birol’un ağzından çıkacak 2 tane lafı aylardır bekliyordum. Bana aşık olmasını beklemek hiç sorun olmaz diye düşündüm. Fakat öyle olmadı, her geçen gün daha çok sabırsızlandım, beklemeye dayanamadım. Birol’un davranışlarında bir değişiklik hissetmeye çalıştım fakat bir şey olmadı. 90 gün olduğunda ise Birol öğretmenler odasına girdi, bana baktı. Bana dolu dolu baktı, bir duygu vardı o bakışta. Benimle konuşmak istediğini söyledi, gittim yanına.
  Uzun uzun gözlerime baktı, ben onun gözlerinde yüzüyordum sanki. Derin bir nefes aldı ve seni seviyorum ded. Normalde planım onu biraz süründürmekti fakat o an öyle bir hava oldu ki, dayanamadım… Ben de seni seviyorum Birol dedim. 2 seneyi geçti birlikteliğimiz, 3 ay önce sözlendik. Burak Hoca sayesinde hem hayatım düzene girdi hem de hayatımın aşkı, müstakbel kocamla bir araya geldim.

 5. Medyum Burak birkaç kez aşk büyüsü işlem gerçekleştirdi ve sonuçları mükemmel. Sizler de 0553 371 89 94 ve [email protected] adresinden iletişim kurabilirsiniz.

 6. Evlenmek istiyordum ve birçok defa evlilik noktasına geldim. Fakat olmadı. Sevdiğimi kendime bağlayamadım. Medyum Burak’la tanışıp onun tavsiyelerine uydum aşık etmek için celbi ile sanki bahtım açıldı şimdi mutlu bir birlikteliğim var.

 7. Bağlama büyüsü konusunda Burak Hoca dan destek aldım. İyi ki kendisine danışmışım, eşimle aramın mükemmel olmasını ona borçluyum. 0 553 371 89 94 telefonundan siz de kendisini arayabilirsiniz.

 8. Manevi ilimler konusunda Medyum Burak Hocayı tek geçerim. Ben kendisinden etkili bir soğutmak için celb desteği aldım, konunun özeline girmemeyim, ancak herkese tavsiye ediyorum.

 9. Burak Hoca resmen hayatımın bomba gibi olmasını sağladı. Çok yakışıklı ve süper bir adamla tanışmıştım ama elimden gitmesin diye ne yapmam lazımdı. Hemen anneme anlattım ve Burak Hoca yı bulduk. Kendisi aşık etme büyüsü ile sorunu çözdü.

 10. Sevgilimle harika bir ilişkim var. Herkes bana bu paralı ve yakışıklı adamı nasıl tutuyorsun diyor, ben de Burak Hoca nın aşk büyüsü sayesinde diyorum.

 11. Beni bırakıp giden kocam için birkaç hocaya gittim ama ancak oyaladılar ve paramı aldılar. En sonunda Burak Hoca dan yardım aldım ve kocam yerinin evi olduğunu hemen anladı ve bağlama için celp işlemi bunu sağladı.

 12. Eşimle iki senelik evliyiz. Peşimden o kadar koştu ki, benimle olmak için neredeyse Ferhat gibi dağları deldi. Ben de ona vardım ama kısa süre sonra benden soğudu. Burak Hoca bağlama büyüsü ile onu bana geri döndürdü.

 13. Kısmetimin kapalı olmasından bıktım usandım gerçekten. Ne özel hayatımda ne de iş hayatımda kısmetsizlik yakamı bırakmadı. Ben bunu en sonunda Burak Hoca ile yıktım, aşık etme büyüsü sağolsun işlemleri ile bana can verdi.

 14. Soğutma büyüsü düşmanlarınız için bence son derece etkili bir büyü. Bu büyüyü bana sürekli düşmanlık yapan iş rakibim için yaptırdım. Burak Hoca yaptı. [email protected] kendisinin mail adresi, telefonu da açık oluyor her zaman.

 15. Paramı dolandırıcı sahte hocalara çok kaptırdım. En son Burak Hoca ya rastladım da gerçek medyum kimmiş bunu öğrendim. Kendisine soğutma için celp işlemi yaptırdım. Herkese kendisini tavsiye ederim.

 16. Bir gün arkadaşlarım gelmişti ve bundan sonra çok sevdiğim hatunun aralarında olmadığını fark ettim. Kendisine açılamadan uzaklaşmıştı. Hemen Burak Hoca ya danıştım, bağlama büyüsü ile onu getirteceğini söyledi. Gerçekten dediği sürede gizlice o kişiyi yerine koydu.

 17. Medyum Burak hoca beni kötü etkilerden koruyacak bağlamak için celp büyüsü işlemi yaptı. Bu nedenle, hocamdan destek almak çok yerinde oldu. Hayatım düzene girdi sayesinde

 18. Burak Hoca ile tanışana kadar medyum ve hocalara inanmazdım. Kendisine tamamen dalga geçmek üzere danıştım ancak muhteşem bir aşık etme hamaylı çalışması yaptı.

 19. Kocamla mutsuz bir evliliğim vardı, yani aslında ne zaman sıkılsam kendimi para harcamaya veriyordum. Psikoloğa gittim ama asıl ihtiyacım duaların gücüymüş. Ailemin beni Burak Hoca ya yönlendirmesi ile bunu anladım. Hocamın bağlamak için celbi bağlama büy

 20. Medyum Burak aşk büyüsü işlemleri ile yurt dışından bile bana yardımcı oldu. 0 553 371 89 94 telefonundan siz de benim gibi uzaktan da destek alabilirsiniz. Bence arayın ve yaşamınıza olumlu yön verin.

 21. Giden sevgilinizi tekrar kazanmak için kesinlikle Burak Hoca ya gidin. Kaybolan zamanınız yerine yapacağı aşık etme celbi işlemi ile sevdiğiniz ile zaman geçirin ben çok memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir