Medyum Ali Gürses Yorumları

Türkiye’de sektör haline gelen medyumluk ile pek çok kişi para kazanmaktadır. Medyum Ali Gürses internette adı geçen bir isimdir.

Ciddi bir talebin olduğu medyumluk alanında olumlu medyum yorumları yapılan kişiler hakkında karar verilerek pek çok kişi daha güvenilir bir medyumdan destek alır. Çevrenizde pek çok kişi büyü uygulaması yaptırmaktadır.

Medyum Ali Gürses kimdir? yapılan yorumlar ve çevrenizdeki kişilerin fikirleri sayesinde sizler de bu hocadan destek alıp almamak konusunda karar verebilirsiniz. Aşk, iş ve aile yaşantınızda sizlere destek sağlamayan birçok uygulamaları gerçek medyumlar yerine getirmektedir. Fakat medyum Ali Gürses güvenilir mi kaygısından uzak kalamayacak ve yapılan uygulamanın tesirini görüp göremeyeceğinizi kısa sürede merak edeceksiniz. Medyum Ali Gürses referans sayfamızdan yorumları takip edebileceğiniz bir kişidir. Yapılan medyum Ali Gürses şikayetleri hakkında daha detaylı inceleme yaparak sizler de bu hocanın sahtekar mı olup olmadığına rahatlıkla karar verebilirsiniz. İletişim bilgilerini kullanarak şahsa ulaştığınızda da ciddi anlamda bu konularla ilgili hizmet verip vermediğini anlayabilirsiniz.

 

Daha önce bu tür uygulamalar yaptırmadıysanız kendi kişisel eşyalarınız veya büyü uyguladığınız kişinin kişisel eşyaları ve saatli olarak okunacak sözcüklerle istenilen etkinin hızlı bir şekilde sağlanabilmesini kolaylaştırabilirsiniz. Fakat güvenilir bir medyum kişi bulmanız gerekecek.

 

Medyum Ali Gürses yorumları ve yapılan uygulamaların ne oranda tesir edip etmediği konusunda bilgi bulabilmeniz sitemiz sayesinde mümkün olacaktır.

 

Medyum Ali Gürses Dolandırıcı Mı?

Türkiye’de en ilgi duyulan hizmetler arasında yer alan medyum artık online olarak gerçekleştirilmektedir. Medyum yorumları, medyum Ali Gürses gibi pek çok hoca hakkında objektif yorumları bulabilmeniz mümkün olacaktır. Medyum Ali Gürses sahtekar mı şeklinde kargaşaya gerek kalmadan bu kişi hakkında yapılan tüm olumlu ve olumsuz yorumları online olarak inceleyebilirsiniz. Sonrasında kararınızı vererek bu medyumdan destek alabilirsiniz. Medyum Ali Gürses güvenilir mi ve pek çok uygulama talebinde bulunduğunuz medyum Ali Gürses kimdir online adresi üzerinden hakkında olumlu yada olumsuz bilgi bulabilmeniz mümkün olacaktır.

Medyum Ali Gürses Şikayetleri

Medyumların pek çoğu yüksek ücret talep ederek müşterilerine hizmet vermektedir. Online olarak hizmet veren medyum Ali Gürses şikayetleri ve yorumları açısından sayfamızda değerlendirmede bulunabilirsiniz. Medyum Ali Gürses hakkında ne kadar araştırma yaparsanız yapın sitemizden tam olarak fikir sahibi olabilmeniz mümkün olacaktır. Bu nedenle öncelikle güvenilir olmayan uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Medyum Ali Gürses referans konusunda sizlere yorumlar ile hizmet verebilecek bir medyumdur. Hakkında tam olarak bilgi alabileceğiniz şeffaf bir platform oluşturulmuş bulunuyoruz.

 

Birçok hocaya ait yorumlar bulunuyor. Buna rağmen olumsuz yorumların bazılarında kişilerin kendi hatalarının da söz konusu olduğu görülmektedir aşk büyüleri söz konusu olduğu veya ayırma büyüleri yapıldığında kişilerin kişisel eşyaları ve okunacak tılsımların saatleri de büyük önem taşıyor. Bu uygulamalara bağlı kalmayan kişiler için uygulamanın tesir etmesi de mümkün olmuyor. Bu nedenle işlemin başarısı işlemi gerçekleştirecek hoca kadar işlemin başarısına katkıda bulunması gereken uygulatan kişinin de uğraşıyla tamamlanabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Medyum Murat Osman Yorumları başlıklı makalemizde medyum, medyum murat osman ve medyum murat osman dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 11576 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
34 Hayır

“Medyum Ali Gürses Yorumları” için 23 yorum var.

 1. Selamlar hürmetler arkadaşlar biz batman g***li köyünde ikamet eden 4 kardeşiz hayvancılık ve tarım arazi işleri yapıyoruz köyümüz daha önce Siirt merkeze bağli idi. batman ili hasan keyfe bağlandı. Daha önce işlerimizin yoğunluğundan evlerine en geç giren aileler biz idik. 2017 yıllında batmana bağlandığından beridir işlerimiz çok geriledi. İlk zamanlar çok çok iyi idi. Sonraları Hayvanlarımızdan birkaç tanesi öldü hastalıktan dolayı hiç anlam veremedik. Buradaki daha önce husumetli olduğumuz ailelerin evimizin her köşesine rızık bağlama büyüsü yaptırdıklarını işittik muhtemelen bitene cinci hocaya gittiler. Biz olduğumuz yerden bi yere kıpırdamadan bizi oraya geçirdiler, hiç bişeyle alakamız olmadı kimsenin işinede burnumuzu sokmadık bunu bize yapanlar muhtemelen aynı işi yaptığımızdan dolayı batmamız için düşmanlık besledikleri için yaptılar.
  Bizde nasıl bozarız bunu diye araş tırken bu sayfayı bulduk. Medyum Burak hoca varmış bu tarz kilitleri o açır derler bizde yaptırmak istiyoruz ancak çok insanlara güvenemiyoruz . Daha önce kısmet bağı açma rızık açma gibi büyüleri bozduran odlumu aranızda internette 0553 371 89 94 böyle bi numarası var ama kimdir necidir bilmiyoruz. Herkez övmüş bu hocayı başka hocalarında isimleri var dolandırıcı diye yazmışlar ama aralarında en sorunsuzu bu hoca gibi görünüyor. Bilginiz varsa yardımcı olun bize saygılar selamlar.

 2. Selam arkadaşlar ben sevgi Antalya da yaşıyorum 27 yaşındayım zihinsel engelli yuzde 40 raporum var. Ben evlendim 3 yıl önce 1 tane kızım var ama o sağlam çok şükür 2 yasında cok akıllı çok güzel ama babası kötü oda eneglli bize kötü davranıyor bize küfür ediyor eziyet yapıyor bize korkuyor kızımız kendisi sonradan kaza yaptı engelli oldu biz dernekte tanıştık evlendik. Ruhsal sıkıntılar içerisinde alışamadı bu hayata bazen küskün oluyor bazen iş yapmıyor. Küskün olmadığı zamanlar çok iyi mutlu neşeli bize seviyor. Ama şuanda hayatı iyi gitmiyor, para kazanmak zor oluyor ona . ev geçindirmek şimdi sıkıntı, ben onun iyi olmasını istiyorum. Öğrendim ki burak hocamız sağolsun herkeze işlerin iyi gitmesi için kısmet amcası yapıyor. Bende eşime yaptırmak istiyorum eğer tutarsa da bir çok arkadaşım var işleri yolunda değil onlarda yaptırmak istiyoruz.
  Herkezin tutmuş bizimki de tutsun burak hocaya buradan selamlarımı sunuyorum çok teşekkür ediyorum .

 3. Ben sema arkadaşlar merhabalar herkesin sıkıntısı kendine farkındayım yukarıda birçok dert tasa yazıyor sağ olsun Burak hoca da maşallah hepsi ile ilgilenmiş çok iyi sonuçlar çıkarmış ne güzel umarım benimkide öyle olur inş. Bekleyip göreceğiz benimde eşim evimizi terk etti onun için Burak hocaya geri gelmesi için boy hamaylı yaptırdım. Başka bi kadınla imam nikahı kıymış onunla birlikte yaşıyor gelip söyledi bunu bize hepimiz şok olduk. Annesi de bizimle yaşıyor kendi annem gibi severim kendisini maddi olarak hiçbir beklentim zaten yoktu evimizin masrafını zaten annesinin maaşı çıkarıyor benimde var maaşım. Problem bana bunu yapması çok zorumuza gitti 2 çocuğumuz var kin tutmaya başladılar babalarına ilerleyen zamanda daha da farklı olmaya başlayacak olaylar daha kötüye gidecek bende Burak hoca ile iletişime geçtim sağ olsun yardım etti şuan işlem bekliyorum, eğer olur da geri dönerse ve hamaylımız tutarsa bende biraz ona ders vereceğim. Umarım olur şuan tek beklentim hayattan geri dönmesi ve çocuklarını yeniden kazanması.

 4. Eski nişanlım başkasıyla nişanlanmış
  2018 yılında düğünüme bir ay kala nişanı attık. Bazı özel sebepler var kısmi de olsa biraz anlatayım. Bizi bir arkadaşım tanıştırmıştı iyi çocuk şöyle çocuk vs bir şekilde bir araya geldik oturduk konuştuk aradan biraz zaman geçti söz yaptık sonra nişan yaptık düğün tarihini belirledik evi tuttuk eşyaları yerleştirdik düşünebiliyormuısunuz eylül ayında düğünümüz var temmuz ayındayız ve eksik hiçbişeyimiz kalmadı bu zaman diliminde beni aldatmasına şahit oldum gözümle bişey görmedim ama hal ve hareketleri bunu çok belli etti eski çıktığı kız nişanlanmışsın diyerek buna mesaj atmış ben seni hala seviyorum şudur budur demiş o da ona cevap yazmış. Benim canımı çok yaktı ben çok üzüldüm eşyaların parasının yarısını ödedim eşyaları ona bıraktım ona mı yanayım. Altınlarını gurur yapıp geri verdim onamı yanayım babam çok üzüldü annem desen ağlamaktan mafoldu ona mı yanayım her yanımla üzüldüm üzüldük. Şimide bi arkadaşım bana söyledi nişan yapmışlar evleneceklermiş bu adam benim gibi birisini üzdü okızı da hak etmiyor üzülüyorum o kıza allah kurtarsın demekten başka hibişey demiyorum hayırlı olmayacak kızım ayrıl ilerde boşanırsınız ben söyleyim keşke su yazdığımı okuma şansın olsa ama neredee.. Ben kızı düşündüğüm için değil bu kadar rahat olmasına kzıyorum evlilik yapmasınlar kız bunu bıraksın o da benim yasadıklarımın aynısını yaşasın diye ayırma celbi yaptırdım hemde piyadaki en iyi medyum olan Burak hocaya yaptırdım eminim tutacak kaç kişinin yorumunu okudum iki kişiylede medyum burak hocaya işlem yaptırdıkları için arayıp konuştum herkes tavsiye ediyor bakalım 15-90 gün içinde ayrılırlar diye bekliyoruz bugün 14 gün oldu yaptıralı belki yarın kokusu çıkar belki 90 gün sonra çıakr bilmiyorum ama onun evlenmeye hakkı yok hayırlısı diyelim bekleyelim.sonucunu da burdan merak edenleriniz olacak yazarım inşallah

 5. Sevdiğim bir çocuk vardı ama resmen bana gıcık oluyodu bana karşı çok itici ve sert davranıyordu onu sevdiğimi söylemeye hiç cesaret edemedim bı yüzden ama bigün arkadaşlarımın hazına geldim gittim çocuğa onu sevdiğimi söyledim o da benle dalga geçti kendini nası bana yakıştırırsın dedi, o an yıkıldım bi de herkesin içinde baana böyle davrandı artık o kadar kırılmıştım ki kendimi eve kapattım artık hiç dışarı çıkmaz oldum kimseyle ki görüşmez oldım sonra bi gün bi arkdşm geldi bni görmeye artık toparlan kendine gel dedi onunla dışarı çıktık ama o gün çocuğu gene gördm ve hala unutmamş bnle dalga geçmeye devam etti keşkem hiç çıkmasaydım dışarı dedim sonra arkadşm kolumdan tuttu beni bi yere götürdü oturduk uzun uzun arkadaşımla konuştuk bana bişeyler anlattı arkadaşım internet ile ilgili çok araştırmacı birisi en ufak şeyi bile araştırır. O an telefonundan aşk büyüsü gibi şeyleri araştırdı ben baya çekindim tabi büyü yaptırmam dedim korkarım dedim büyü yaptırmıycaz sen merak etme ben senin için uğraşıyorum dedi. Aşk celbi yaptırıcaz dedi iyi bi medyum arıyorum dedi telefonundan medyum Burak hocanın numarasını çevirdi önce kendisi benim adıma konuştu sonra telefonu bana verdi aşk celbini yaptırdık. bir kaç hafta içerisind celb etkisini gösterir dedi sonra tekrar eve gelsek gerçekten aradan bi kaç hafta geçti geçmedi telefonum çaldı açtm bu çocuk bnimle görüşmek, istediğini söyledi bende önce kabul etmedim, gene dalga geçer diye sonra çık ısrar etti kabul ettim görüştük ve bana aşık olduğunu yaptırdıkları içinde çok pişman olduğunu söyledi gerçekten çok şaşırmıştım sanki o eski çocuk gitti üzerine beni seven bana deli gibi aşık biri geldi gerçekten celb işe yaramıştı hemen arkadaşımı aradım işe yaradı dedim sonra çocukla sevgili olduk o benmle dalga geçen çocuk gitmişti artık herkese beni sevgilisi olarak tanıttı arkadaşları, da çok, şaşırdı çünkü onların yanında banimle dalga geçmişti şimdi gerçekten çok güzel giden bi ilişkimiz var iyi ki, arkadaşım o gün bni tutup medyuma götürmüş iyiki de bu celbi yaptrımışız yoksa ben hala evde kapalı oturuyor olacaktım ama şimdi, çok, mutluyum sevdiğim çocuğa kavuştum artık oda bni seviyo ce çok mutuyuz çok bu celb sayesinde oldu hepsi önce bana yardımcı olan arkadaşıma teşekkür ediyorm sonra da bana yardımcı olan her derdimi özenle dinleyen medyum burak hocaya sonsuz teşekkür ediyorum ve kendisini herkese öneriyorum.

 6. Selamm millet, herkese iyi günler
  Ben yıllardır platonik aşık olduğumu adama kavuştum. Çok mutluyum, onca sene bekledikten sonra nasıl mı oldu? Gelin anlatayım.
  Ben üniversite stajı yaparken, okulumun ayarladığı şirkete gittim. Aslında çok istediğim bir şirket değildi ve isteksiz bir şekilde gittim. Fakat gidince müdür bey beni Mert’in yanına verdi. Mert’e ilk görüşte aşık oldum. Bana bakarak gülümsedi ve hayırlı olsun dedi. İçimden umarım seninle hayırlı şeyler yaşarız diye düşündüm. 1 aylık staj sürem boyunca o şirkette işe girmek için kendimi sevdirmeye çalıştım. Başardım da stajım bitince müdür bey istersem hemen burada işe girebileceğimi söyledi. Bir saniye bile düşünmeden kabul ettim. İstediğim tek şey Mert’e yakın olmaktı. Öyle de oldu, Mert’in karşısındaki masaya yerleştim. Her kafamı kaldırdığımda Mert’i görmek beni mutlu ediyordu. Ben Mert’e olan aşkımla yanıyordum fakat Mert benden hoşlanmıyordu bile.
  Dayanamıyordum buna, her gün işe acaba bugün bir şey olacak mı diye gidiyor, acıyla eve geri dönüyordum. 1 hafta kadar bu durum böyle devam etti, bu şekilde devam etmemeliydi.
  Bunları düşündüğüm sırada bağlama celbi yaptırmaya karar verdim. Kuzenim şu an evlendiği adama bağlama celbi yaptırmış ve istediğini almıştı. Kuzenime mesaj atıp celbi kime yaptırdığını sordum. Medyum Burak Hoca’ya yaptırdığını söyledi ve numarasını attı. Hocayı hemen aradım ve randevu aldım.
  Hocanın yanına gittim ve Mert’ten bahsettim. Hoca bağlama celbinden uzun uzun bahsetti, o kadar detaylı bir şekilde anlattı ki, gitmeden önce kafamda oluşan tüm soru işaretleri ortadan kalktı. Celbi üzerimde taşımak ve 90 gün beklemek dışında yapmam gereken hiçbir şey yoktu.
  90 gün boyunca Mert’in bana aşık olacağını bilerek, beklemek çok zordu. Çok heyecanlı ve sabırsızdım.
  Bir süre sonra günleri saymayı bıraktım, Normal bir sabahta işe gittim, ofise girdiğim anda Mert’in kafasını kaldırıp bana gülümsemesini hala unutamıyorum. Öylesine dolu dolu ve güzel baktı ki bana…
  Masama oturur oturmaz yanıma geldi ve öğlen yemeğine birlikte çıkalım mı diye sordu. O an çığlık atarak sarılmak istedim ona. Kalbim yerinden çıkacak gibiydi, sonunda hayallerim gerçek olmuştu.
  O günden sonra yatağa mutlu girdiğim her gece Burak Hoca’ya dua ettim. 1 senedir birlikteyiz Mert’le ve çok mutluyuz.

 7. Kızım ve damadım sürekli kavga ediyor ve ayrılma noktasına geliyorlardı. Damadıma soğutma büyüsü yapıldığını öğrendim ve Medyum Burak bu büyünün tesirinden bizi kurtardı. Aşk büyüsü uygulaması yaptı ve şimdi ikisi de çok mutlu…

 8. Eşimin iş yerinde bir bayanla beni aldattığını öğrendim. Bayan ona büyü yaptırmış ve bende bu büyüyü bozmak için Medyum Burak’la tanışıp onlara ayrılma büyüsü yaptırdım. Eşimi tekrar kazandım. Teşekkürler Medyum Burak…

 9. Babamı sevdiğim kadınla evlenmem konusunda hiçbir şekilde ikna edemiyordum. Birbirimizi sevdiğimiz halde asla izin vermezken, annem beni Burak Hoca ya götürdü. Bize bağlamak için hamayl işlemi hazırladı ve süper etkisi oldu. Evliliğimize izin verdi.

 10. Kötü niyetli kişilerin musallatından kurtulmak için bence Medyum Burak Hoca çok iyi bir isim. Kardeşimde birtakım olumsuzluklar vardı ve biz de bağlama hamaylı yaptırdık hemen hoca ya. Bize mükemmel şekilde yardımcı oldu.

 11. Erkek arkadaşımla gerçekten süper ve sıcak bir ilişkimiz var. Bu da Burak Hoca nın soğutma büyüsü sayesinde oldu. Kendisi danıştığım kesinlikle en doğru hoca ve kendisine çok şey borçluyum.

 12. Hiçbir sağlık sorunum yokken son zamanlara çok sıkıntılar yaşamaya başlamıştım. Evliliğim tehlikeye girmişti. Arkadaşım yani kankim ısrarla Burak Hoca ya danışalım dedi. Hoca bana yapılan ayırma celbi işlemi ile kurtardı beni.

 13. Burak Hoca ile ayırma için hamaylı konusunda çalıştık. Üzerimdeki saçma ve rahatsız edici belirtiler vardı. Hamaylı taşımaya başladım kısa bir süre sonra ferahlamaya başladım ve inanılmaz bir insan.

 14. Burak Hoca yı ne kadar övsem azdır. Kardeşimi kavga ettiği karısından o kurtardı. Çocuk çok güzel ve sevecendi ama kısa süre önce çok asabi olmaya başladı. Ayırmak için hamaylı işlemi ile hoca sağolsun kurtardı.

 15. Kötü gözlerden çok korkarım ve evlendiğim gibi hemen bir hoca aramaya başladım. Çok güvendiğim bir akrabam medyum Burak hoca önerisinde bulundu. Hemen kendisine ulaştım ve aşık etmek için büyü hazırladı. Harika sonuçlar.

 16. Mahalleden beni çekemeyenler, nazarları mı değdi, büyü mi yaptılar dedim. Çok havalı ve dikkat çeken bir bayanım ve kıskananlarım çok. Üzerimde halsizlik olduğunu anladım ve hemen Burak Hoca ya danıştım. Üzerimde yoğun enerji olduğunu anladı bana bağlama için hamaylı yaptı. Boynumda taşımaya başladıktan sonra etkisini olumlu anlamda hissettim.

 17. Hamaylı ile kızımın evliliğinin manevi anlamda korunmasını Burak Hoca ya borçluyum. Onun mutlu olması için aşık etme celbini asla çıkarttırmıyorum. Hocamın işlemlerinden memnunum.

 18. Aşık etme celbi ile evlilik yapmamı sağlayan isim Burak Hoca oldu. Benimle evlenmek istemeyen ve sürekli oyalayan sevgilimin ikna olmasını sağladı.

 19. Aşık etme büyüsü ile aşk etkisini Burak Hoca çözdü. Sevdiğim erkek bir türlü bana yanaşmıyordu ve Burak Hoca nın etkisi son derece önem taşıyor. Onun sayesinde onu kendime bağladım ve evlenmeye razı ettim.

 20. Hak ettiğim halde, gerçekten iyi bir insan olduğum halde, bir türlü sevmek sevilmek bana nasip olmadı. Bir erkek olarak aslında kadınlara her zaman munistim. Neyse ki Burak Hoca aşk büyüsü ile kısmetimi açtı da ben de hayatımın kadınını buldum.

 21. Şıllık bir kadın illeti yüzünden kocamdan çekmediğim kalmadı. Bunu bırakması için Burak Hoca ya en son danıştım. Keşke kendisini daha önce tanısaymışım. Hem soğutma büyüsü, hem de ayırma celbi ile eşimi vazgeçirdi.

 22. Medyum Burak Hoca benim için sıradan bir hoca değil. Kendisinin yaşam enerjisi dahil, yeteneklerine hayranım. Sıkça danışırım. En son kardeşimin ilişkisinde başarılı olması için aşık etme celbi hazırladı.

 23. Hocalara ve medyumlara kesinlikle inanan bir insan değildim. Ta ki Burak Hoca karşıma çıkana kadar. Erkek arkadaşım beni terk etti ve aşık olduğum için bu nedenle bunalıma girdim. Annem ısrarla Burak Hoca telkini yaptı, ne kaybederim derim, aksine aşk büy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir