Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Gürses adlı kişiye daha önce işlem yaptıran kişilerin yorumlarını en doğru en gerçekçi şekilde okuyabileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz.

Büyü ya da negatif enerjiler için bu alanda eğitimli ve tecrübeli medyumlardan yararlanabilirsiniz. Medyum Ali Gürses hakkında olumlu yorum ve şikayet bulunuyor bu yorumlara ulaşmanızın en kolay yolu sitemizden geçiyor. Medyum Ali Gürses kimdir sorusunun detaylı cevabını sitemizde bulabilirsiniz. Kendisi yorumlar ile dikkatle takip edilebilen ; buna göre tercih edilip edilmeyeceğine karar verilebilen medyumlar arasında yer almaktadır.

Bazı durumlar gerçekten can sıkıcı bir hal alır. Kimimizin yıldızı düşüktür. Yani negatif enerjilere inanılmaz açıktır, koruma kalkanı zayıftır. Kendi kendine bile nazar değdirir bu kişiler. Şu anda bunu okuyanlardan birçoğu bu durumu yaşamıştır. Böyle kişiler için hayat gerçekten çok çetin geçmeye başlar. Sağlığı bozulur, ilişkileri bozulur, tüm rızk ve kısmet kapıları kapanır. Gerçekten bir şeye maşallah desem üç gün yaşar cümlesi böyle insanları tarif eder. Bunun dışında bir de ne yazık ki hayatımıza giren dost bildiğimiz ya da akraba bildiğimiz veya aslında hiç tanımadığımız ama bizi tanıyan insanlar arasında çok kötü niyetli olanlar mevcut. Bu tür insanlar bir takım kötü niyetli büyücülere giderler ve birtakım büyüler yaptırarak hayatınızı karartabilirler. Bu tür ileri vakalarda kendi başımıza mücadele etmemiz mümkün değildir. Gerçek medyumlar ile ile hayatınıza şifa enerjisi yayılacak. Herkes kötü zaman geçirebilir. Bu anlarda gerçek bir hoca yada medyum bulmanız size yardımcınız olacak.

 

Büyünün etkileri nasıl anlaşılır?

Her şey güzel giderken bir anda değişir ve içinden çıkılamayacak hal alır. Ailenizle, eşinizle sürekli büyük kavgalar edersiniz. Yine arkadaşlarınızla da aynı duruma gelirsiniz. Sabahtan akşama kadar çalışsanız da verim alamaz; para kazanamazsınız. Para kazansanız bile o kadar bereketsiz olur ki kazancınız nereye gitti anlamazsınız. Gökten altın yağsa sizin kafanıza taş düşer tabiri caizse. Deliliğe, ölümlere kadar varabilir.

Büyü ya da Negatif Enerjilerde Nasıl Yardım Alabilirim?

Bir medyumdan yardım almak istemek ciddi bir karar gerektirir. İyi bir araştırma yapmak ve güvenilirliğinden de emin olmak gerekir. Medyum yorumları bu konuda bizler için önemli bir yol göstericidir. Medyum, başımıza gelen olağanüstü durumun neden, nasıl ve kim tarafından yaşatıldığını bizlere söyleyebilme yeteneğine sahip kişidir. Ayrıca bizleri bu problemlerden kurtaracak en önemli yardımcıdır.

Sitemizde yer alan Medyum Ali Gürses yorumları size daha önce kendisinden hizmet alanlar tarafından birebir yazılmıştır. Medyum Ali Gürses dolandırıcı mı ya da Medyum Ali Gürses sahtekar mı şeklinde kafasında soru işareti olanlar sitemizde yer alan bu yorumlar sayesinde karar vermede kolaylık sağlayabilirler. Medyum şikayetleri olup olmadığını merak edenlerde sitemizde Medyum Ali Gürses şikayetleri araştırabilirler. Medyumumuz ile ilgili birçok veriye sayfamızda rastlanmaktadır, tüm yorumlara açık bir site olarak yayınlamamız için sizlerden yorumlarınızı bekleriz . Sayfamızda Medyum Ali Gürses referansları hakkında bir çok veri bulunmaktadır. Her bir yorumu tek tek sitemizden okuyabilir ve hemen kararınızı başka bir medyum ile iletişime geçmekten yana kullanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Medyum Ali Sami Hoca Şikayetleri başlıklı makalemizde medyum, medyum ali sami hoca ve medyum ali sami hoca dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 2991 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
24 Hayır

“Medyum Ali Gürses” için 6 yorum var.

 1. Merhabalar ben Banu aslen Özbekistanlıyım 3 yıl önce bende Burak Hocamıza işlem yaptırmıştım, sağ olsun beni o zaman ki evli olduğum insana ayırma ve soğutma yapmıştı çok şükür ki tuttu. Bana çok eziyetler etti, beni darp etti şiddet uyguladı, yabancı vatandaşı olduğu için çok zor kurtuldum ama Burak hocamızın hazırladığı muska ile kurtuldum. İşlem tamamlandıktan sonra 1 sene daha o muskayı çıkaramadım korkumdan, 2 senedir takmıyorum ve şuan çok mutluyum. Bu geçmişte olan bi konuydu ve size şunu söylüyorum duanın gücüne inanmanızı tavsiye ederim size. 1 yıldır aynı markette çalıştığım çocukla birlikteliğimiz var. Ben onu çok sevdim çok çok iyi bir insan onunla olduğum için kendimi hep şanslı görüyorum buradan ne kadar onu anlatsam benim için az gelir, bana çok iyi davranıyor ve onu çok seviyorum. Onunla evlenmek istiyordum ama ona belirtemedim korkmaması için. Kendimi açıklamaya çalıştım ama pek anlayamadı ya da ben anlatamadım. ÇOK ÇOK ÇOK sağ olsun Burak bey ile yine görüştüm bana boy hamaylı yaptı ve gönderdi. Diğer ayrıma için aldığım muska 2. Ayda tutmuştu neticesi gerçekleşti ve def olup gitti. Bu gelen dua nın da onun gibi 2 ayda tutmasını beklerken daha 20 gün oldu ve hakan bana evlenmek istediğini söyledi ben inanamadım Çok sevindim çok mutlu oldum 2. Kez daha anlamış oldum bunun gücünü gerçekten çok teşekkür ediyorum hocama onun yeri benim için bundan sonra çok çok ayrı. saçma sapan bilmediğiniz kişilere de gidip dolandırılmayın bence Burak hoca ile görüşün …

 2. Merhabalar ben yurtdışıdna evlenen birisiyim adım osman 5 yıl önce evlendim. Nasıl yurtdışından evlendim onuda anlatayım işçi olarak yurtdışına çalışmaya gittim öyle bir seferlik değil sürekli olarak gidip geldim yıllarca Bahreyn de çok çalıştım ordan bir kıza aşık oldum neyse aradan birkaç yıl geçti evlendik Türkiyeye geldi hem orda hem de burada düğün yaptık. Çokcuk yapma konusunda aceleci davdandım bu benm için yanış bir karar oldu çocuk olduktan sonra eşim zaten zaman geçiremiyor buralara alışamadı derken çocuk olunca hepten eve kapalı kaldı bende çalışıyorum kadına da hak veriyorum tabi dil bilmiyor arkadaşı yok akrabası yok yabancı bir yedrde bende akşam işten geliyrum yorgun oluyorum yatyorum sabah kalkp gidiyorum tek başına kalan bir kadın ne yapayım elidmden gelen hersey yapıyorum haftasonu çalışıyordum gezdiriyordum kar kış yazın sıcağı demeden 5 ylı böyle geçirdik. Havaların ısınmasından sonra geçen yıl ülkesine gideceğini gezip gelmek istediğini söyledi bende hemen kabul ettim çünkü yok gidemezsin diyemem kadın zaten sıkıltı neyse gitti cocuguda götürdü ve bir daha da gelmedi. Tam 1 yıldır gelmedi ben gidip ara sıra yanına gidiyorum hala evliyiz cogumu görüyorum hasretine dayanamıyorum çok ikna etmeye calıstım gelmiyor evimiz var çocuklarımın eşyaları eşimin eşyaları öylece duruyor evde üzülüyorum. Ayrılmak istemiyoruz ben orda sıkılıyorum sen buraya gel diyor burada işe gir çalış diyor ama ben yapamam bir hafta on gün yanında kalıp geri ülkeme dönüyorum. Şimdi abimin eşi yengem oluyor bana geri döndürme büyüsü yaptır belki gelir dedi. Son çare olarak onu yaptırmak istedim ama dolandırıldım. Ben medyum burak hocaya geri döndürme celbi yaptırdım iki hafta oldu yaptıralı sanki istediğimi alacak gibiyim. Eşim oraya gelirsem işe girerim diyor evi taşıyalım ordan diyor yani asla gelmem diyen kişi şimdi şart koşarak gelmek istiyor gibi bakalım ne olacak ne bitecek inşallah gelir bende o da birbirimizi seviyoruz.

 3. Eşim geri dönsün diye boy hamaylı yaptırdım
  Benim karım beni 4 ay önce bıraktı annesinin yanında yaşamaya başladı. benden ayrılmak istiyor ama ben ayrılmak istemiyorum 3 tane de çocuğumuz var bir oğlum bir kızım yaşları büyük ama bir kızım küçük eşim çocukları bana bıraktı kısacası terk edip gitti. annesi ve ablası sağolsun benim hakkımda dolduruyor onu ablası kaç defa aradı bırak kardeşimin peşini ayrılın diyor annesi yaşlı kadın aradım kaç defa bana hakaret ediyor anlamadım ben nasıl iş bu insan üç çocukla böyle yalnız bırakılır mı hiç mi insaf yok. Bende suç yok değil var ama hatamı anladım eşimi aldatmıştım aslında aldatmakta denilmez sadece birisine mesaj yazdım bunun adı aldatmak oldu büyük kızım telefonumdan mesajı okuyup annesine söylemiş zannettiler ki ben o kadınla görüşüyorum aşk yaşıyorum falan ama öyle bir şey yok. Ha bide işsizim günü birlik işlerde denk gelirse gidip çalışıyorum eşim evden gideli 4 ay oldu tam 3 ay uğraştım geri gelsin yuvamızı yıkmayalım diye gidip mahkemeye boşanma dilekçesi vermiş çok üzüldüm ben yuvamın dağılmasını istemiyorum eşimin birkaç yakın akrabalarını aradım aramızı bulsınlar diye olmadı birkaç aramamdan sonra telefonuma da bakmaz oldular. Son çare olarak konuyu anneme açtım böyle böyle diye o da elinden geleni yaptı olmadı Antalyada yaşıyoruz bu arada sonra annemin bir tanıdığı arkadaşı daha doğrusu komşusu eve geri döndürme büyüsü yaptır dedi ben rastgele internetten bulduğum büyü yapan medyuma danıştım bana dediki 2 haftada geri getirme büyüsüyle eşin gelir yaptırdım hiç bişey olmadı boşu boşuna para harcadım sonra medyum burak diye bir hocanın boy hamaylı yaptığını ve birsürü kişiye yaptığını sonuç aldıklarına dair yorumlar okudum hatta birisi sağolsun telefon numarasını da vermiş bu burak hocanın kendisini aradım anlattım ilk başta zannettim ki yanına gidilmesi gerekiyor ama telefondan da hallediliyormuş telefondan eşimin yaptıklarını benim yaptıklarımı anlattım çocuklarımız var eşim geri dönmüyor dedim bana boy hamaylıyla eşini geri döndürme işlemi yaparsak yüksek ihtimal geri döner dedi hocam inşallah dönerse bende senin hakkında güzel yorumumu tüm insanlara ulaştırıcam dedim öylede oldu bana dediki bugüne kadar yaptığım işlemlerden sonuç almayan diye bir şey yok ama yinede kader kısmet işi bunlar dedi peşinen söyleyeceğini de söyledi şimdi eşim geri döndü bahanesi de çocuklarımız var oldu desede baba evinde yapamadığını düşünüyorum yani bişeyler bahane oldu geri dönmesine bundada boy hamaylının etkisi var eminim teşekkür ederim burak hocam.

 4. Merhaba ben Kardelen, 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim.Bundan 5 sene kadar önce babam vefat etti.
  Annem hayatı boyunca hiç çalışmamış bir kadın. Babasının himayesinden çıkıp, kocasının himayesine girdi. Babamın vefatından birkaç gün sonra biz şimdi ne yapacağız demeye başladı. Ben o sıralarda lisede okuyordum. Hafta sonları için bir işe girdim. Annemde iş bakmaya başladı fakat bir şey bulamayınca gündelikçilik yapmaya başladı. Kendimize yetecek kadar para kazanıyorduk.
  Üniversiteye başlayınca okuldan çıkınca yapabileceğim bir iş buldum. Ben 2. İşe girince maddi olarak çok rahatladık. Sonra birden annemin yeni ‘aşkı’ Bekir çıktı. Bekir taksici, bize nazaran güzel paralar kazanıyor. Annem bizi rahat ettireceğini, başımızda bir erkek olması gerektiğini söyledi. Ben buna var gücümle karşı gelsem de annem Bekir denen hödük ile evlendi.
  Bekir ilk zamanlar psikolojik şiddet uyguluyordu, sonra bir gün bana tokat attı. Zaten hiç geçinemiyorduk, yaşadığımız tartışmalarda annemin Bekir’in tarafını tutması da rahatsız ediyordu.
  Bu tokat bardağı taşıran son damla oldu, çantamı aldım ve öğrenci evinde boş bir odası olduğunu bildiğim arkadaşımın yanına yerleştim. Odayı kiraladım, okul,iş ev derken günlerim yoğun geçiyordu.
  Annemle sık sık telefonda konuşuyorduk, çok nadir de olsa yanına gidiyor ve nasıl olduğuna bakıyordum.
  Bir gün okuldan çıkıp annemin yanına gittiğimde suratın morluklar gördüm. Bu ne diye sorunca, Bekir ile tartıştık. Sonrasında çok özür diledi dedi. Annem sadece maddi olarak kendisine yetemeyeceğini düşündüğü için evlenmiş Bekir’le ve boşanmamasının sebebi de aynı. Anneme maddiyatı halledebileceğimi söylesem de evlendikten sonra ben ne yapacağım diye sordu. Kendi ayaklarının üzerinde duramamaktan korkuyordu.
  Bekir o günden sonra sürekli anneme şiddet uyguluyordu. Çok isterdim Bekir’in ağzını burnunu kırmayı ama gücüm yetmezdi. Bir şekilde annemi kurtarmam gerekiyordu.
  Bu durumu ev arkadaşlarıma anlattım ve bana Medyum Burak Hoca’dan bahsettiler. Ev arkadaşımın kuzeni Medyum Burak Hoca’da bağlama hamaylı yaptırmış ve olumlu sonuç almıştı. İnternetten Burak Hoca’yı araştırmaya başladım. Hakkında yüzlerce olumlu sonuca denk geldim. Bunları gördükten sonra hocaya danışmak istedim.
  Hocayla görüşmeye gittiğimde başımdan geçenleri, annem ile Bekir’i neden ayırmak istediğimi anlattım. Hoca bana ayırma hamaylı yaparak ikisini ayırabileceğini söyledi. Kabul ettim ve hocanın 60 güne kadar çıkabilir dediği tesir süresini beklemeye başladım.
  Bir gün okuldan çıkmış eve doğru giderken annem aradı, ağlıyordu. Hemen yanına gittim ve boşanacaklarını söylediler. Annemi teselli ederken içimden sevinç naraları atıyordum. Şimdi annemle birlikte yaşıyoruz, ikimizde çalışıyoruz ve güzel bir hayatımız var.
  Arkadaşım Burak Hoca’yı anlatmasa kim bilir annemin başına neler gelirdi.

 5. Merhaba millet ben Sedef, özel bir firmada denetçi olarak çalışıyorum. Kocam Behzat ile 7 senedir evliyiz. Biz evlenmeden önce Behzat çok fazla kadınla birlikte olmuş. Benimle tanıştıktan sonra duruldu, yani en azından bana öyle söyledi. Ben de herhangi bir şeyini yakalamadığım için buna inandım.
  Eşim Behzat özel bir okulda öğretmen olarak çalışıyor, iş yerlerimiz yakın. Bu yüzden arada bir birlikte yemeğe çıkıyor veya uğrayıp bir merhaba diyoruz.
  Geçen gene merhaba demek için Behzat’ın yanına uğradım ve okulda yeni gelen öğretmenlerden biriyle çok yakın olduğunu fark ettim. Çok samimi bir şekilde sohbet ediyorlardı, rahatsız oldum tabii. Yanlarına gittim ve kadına elimi uzatıp ‘Merhaba ben Sedef, Behzat’ın eşiyim.’ Dedim. Kadının benden haberi olmadığını o an ki şaşkınlığından ve Behzat’a bakışından anlamak zor değildi. Kadın gitti, ben de Behzat’a baktım ve bir açıklama bekledim. Behzat, kadının yeni geldiğini, okula adapte etmeye çalıştığını falan söyledi. İnanmadım tabii, Behzat bu kadını beğenmişti ve benim aralarında olacak şeye engel olmam gerekiyordu.
  Direkt konuşarak bu sorunu çözemeyeceğim için iş yerinde bir arkadaşımın yaptırdığı ve işe yarayan soğutma celbini yaptırmaya karar verdim.
  Akşam arkadaşımı aradım ve hangi hocaya gittiğini sordum. Arkadaşım Medyum Burak Hoca’ya gittiğini, hocanın sorulan her soruya detaylıca cevap verdiğini kesinlikle Burak Hoca’yı tercih etmem gerektiğini söyledi.
  Ertesi gün işe gidince hocayı aradım ve görüşmeye gittim. Hocaya kocamdan ve içinde olduğum durumdan bahsettim. Henüz ortada bir şey yoktu ama ben bir şeyler olmadan çözmek istiyordum. Hocaya soğutma celbi istedim ve kafamdaki soruları sordum. Hoca aynı arkadaşımın dediği gibi tüm sorularıma detaylı bir şekilde cevap verdi.
  90 günlük tesir süresini beklemem gerekiyordu, eğer bu kadar güçlü bir şey istiyorsam tesir süresi uzun oluyordu. Bu yüzden sorun etmedim. 90 gün boyunca öğlen molalarında kocamın yanına gittim ve onunla öğlen yemeği yedim.
  Tesir süresi boyunca onu kadından uzak tuttum yani, 90.gün eve geldiğinde bana yeni gelen hocayla tartıştığını söyledi. Ben ne oldu diye sorduğumda. Ona bir süredir uyuz oluyordum, bir şey yapsa da laf çarpsam diye bekliyordum. Bugün yaptı dedi. Müstakbel yuva yıkıcıdan kurtulmuştum, hemen Burak Hoca’yı aradım ve teşekkür ettim.

 6. mrb arkadaşlar ben 1.5 yıldır bir adama platönik bir şekilde aşıktım, malesefeki işyerinde ne yaptım ne ettiysem
  bir türlü ilgisini çekemedim artık benim için olması imkansız bir aşktı bu ama vazgeçemediğimdi,bazen kendime olan güvenimin
  sarsıldığı dönemlerde oldu olmadı değil tabiki,düşünsenze bir adama deli divane aşıksınız,etrafında pervane oluyorsunuz,dikkatini
  çekmek için yapmadığınız hiçbirşey kalmıyor ama o adam sizin suratınıza bile bakmıyor.Bu durum tabikşi sizi zedeliyor acaba ben güzel
  bir kadın değilmiyim ondanmı beni görmüyor,beni farketmiyor diye düşünüyorsunuz,lakin yapı olarak çok inatçı bir mizacım olduğu için
  pes etmedim tabiki,vazgeçmek benim için bir yenilgiydi ve yenilgiyi hazmedemezdim hiçbir zaman,üstelik bukadar çok isterken
  tabikede…bende bu durumu başka bir yolla halletmeye karar verdim ve internetten hoca aramaya başladım o esnada buldum
  …. hocayı,verilmiş sadakam varmış bu konuda çok fazla dolandırıcı varken piyasada çok şükür ki ben doğru hocayı bulmuşumMedyum Burak .hocayı .
  0 (553) 371 89 94 numarasından aradım ve anlattım hocamda bana aşk celp işlemi yaptı aşık olduğum inanın aynı aşk ile bana bağlanması
  için,bu işlem 15 ile 90 gün arasında sonuçlanan çok etkili bir işlemmiş hoca bana öncelikle eminmisin diye sordu çoketkili
  olduğu için bu işlem bendende evet cvbını alınca işlemi yapıp bana gönderdi 15 gün içinde bende bu gümüş kolyeyi boynumda taşımaya
  başladım ve arkadaşlar yaklaşık buğun 39.gün ve biz dün akşam yemeğe çıktık olaylar inanılmaz bir şekilde tamda benim istediğim
  şekilde ilerledi binlerce şükürler oldun Allah Burak hocadan binlercekez razı olsun
  ,kesinlikle tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir