Medyum Ali Sami Hoca Şikayetleri

Medyum Ali Sami şikayetleri üzerinde durmak gerekirse bu konuda en doğru sonuçları sitemizden öğreneceğiniz çok doğru olurdu.

Medyum Ali Sami doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olduğunu savunmaktadır fakat yapılan şikayetler durumun tam tersi olduğunu göstermektedir.

Medyumların birçoğu sizlere tüm hayatınız boyunca rehberlik eder; doğru kararlar almanızda ön ayak olur. Hepimiz birer enerjiyiz. Tüm pozitif ya da negatif enerjilerden etkileniriz. Bir başkası sahip olduğunuz eşyayı ya da başarıyı kıskandığında kötü enerjisini yayar ve siz direkt olarak bundan etkilenirsiniz. İşte buna nazar ya da göz diyoruz. Ayrıca tüm dinlerde yasaklanan kötü enerji yayan bir takım ritüeller yapan ya da yaptıranlar da vardır. Bu bir kişinin kaderiyle oynamaktır. Kısmet kapılarını kapatmak, rızk kapısını kapatmak kişiyi huzursuz etmek ve hatta delirmesini ya da ölmesini sağlamak bile mümkündür. Dinimiz bunları kesin bir dille yasaklamasına rağmen ne yazık ki bu tür şeyler yaptırılmaya devam edilmektedir. İnsanarın tüm hayatını felce uğratan bu durumun etkileri tüm ailesine de hatta tüm soyuna sirayet edebilecek güçtedir.

Negatif Enerjilerden Kurtulmak İçin Ne Yapabilirim?

Bu tür durumlarda üzerinizde taşıyabileceğiniz dualar, hamaylılar oldukça işe yarayacaklardır. Bu muskalar eğitim almış aynı zamanda alemlerle arasında ki perdeyi kaldırmış olan medyum tarafından yapılmaktadır. Kötülüklerden ve kötü enerjilerden kendimizi kurtarmamızı sağlar.

Bu konuda güvenilir olmayan kişilere ait medyum yorumları sitemizde yer almaktadır. Medyum, size geçmişten ders alarak geleceği nasıl inşa edeceğiniz ile ilgili fikirleri veren kişidir. Alt üst olmuş bir hayatınız varsa; düşük bir yıldıza sahipseniz hayatınızda en az bir kez medyum desteğine ihtiyaç duyacaksınız demektir. Medyum Ali Sami Hoca kimdir sorusuna yanıt arayanlar da sitemizde hakkında yapılan çok sayıda şikayetleri okuyarak fikir sahibi olabilirler. Kendisi ile ilgili merak ettiğiniz tüm olumsuz yorumları burada bulabilirsiniz.

Medyum Ali Sami Hoca Kimdir

Hepimiz yaşadığımız zorlu süreçlerde destek alabileceğimiz, güvenilir bir kişi arayışı içerisindeyizdir. Medyum Ali Sami Hoca güvenilir olmayan kişilerden biridir. Dolandırılan binlerce kişi kendisinden yardım talebinde bulunmuş fakat sonuçları hüsran olmuştur.

Birçok kendine medyum diyen sahtekâr kişiler mevcuttur. Bunlardan uzak durmak gerekmektedir. Medyum şikayetleri bu tür sahtekârlar sebebiyle çok fazladır. Medyum Ali Sami Hoca olumsuz yorumları bize bu konuda yol göstermekte ve hoca ile iletişime geçen herkesin memnuniyetsizliğini ortaya sermektedir. Medyum Ali Sami Hoca şikayetleri ile ilgili çok sayıda yorum görülmemiştir. Hocaya işlem yaptıran kişiler genellikle zarar görmektedir. Hakkında olumsuz yorum yapılan kişilerin şikayetlerini okuyun siz de zarar görmeyin.

Medyum Ali Sami Hoca dolandırıcı mı, Medyum Ali Sami Hoca sahtekar mı sorularına yanıt olarak evet yanıtını sitemizde cevap olarak bulabilirsiniz. Hoca insanlara yardım etmek bahanesi ile yaşadıkları korkunç olayları atlatamamalarına yol açmaktadır. Bu sebeple kimse tarafından takdir edilmemekte güvenilir bulunmamakta ve tecrübelerinden faydalanan tüm danışanlarca bir daha asla tercih edilmemektedir. Medyum Ali Sami Hoca Referansları olumsuz olduğu için hakkında şikayetler sitemizde yer almaktadır. Hepsini tek tek okuyabilir; Medyum Ali Sami Hoca güvenilir mi sorusuna olumsuz cevap bulabilirsiniz. Bu medyuma güvenmemenizi öneririz.

 

Bir önceki yazımız olan Medyum Süleyman Hoca başlıklı makalemizde medyum, medyum şikayetleri ve medyum süleyman hoca hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 986 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
25 Hayır

“Medyum Ali Sami Hoca Şikayetleri” için 2 yorum var.

  1. Aramızdaki mezhep farklından dolayı evlenemeyen birisiyim. Kız arkdaşımla 4 yıldır beraberiz birbirimizi seviyoruz kız alevi ben sunniyim ama ailesi sunnilere kız vermem diyor evlenecek olan benim ailelere ne oluyor anlamıyorum bırakın artık bu düşünceleri insanlar artık kendilerini yenilemeli diye düşünüyorum benim ailemde de kabahat var onlarda istemiyor ya kız o kadar dürüst o kadar samimi o kadar iyi niyetli bir insan ki ama ailelere baktığımız zaman sanki onlar birbiriyle evlenecekmiş gibi davranıyorlar. Ben kendi babamın rızasını alrak evlenmek istiyorum kızda ailesini arkasına almak istemiyor kaçıp yuvamızı kursak kurarız bunu asla düşünmedik ailelerimizin rızası olsun ,istedik… internette bir yazı okumuştum birisi aynı bu şekilde birbirimizi seviyoruz ama evlenemiyoruz engellerden bahsetmiş onun da mezhep farklılığı olduğunu ailelerinin izin vermediklerini söylemiş büyü yaptırarak evlenmmişler aileleri kendi rızalarıyla evlenmelerini istemiş birden düşünceleri konuşmaları değişmiş falan bu yazıyı okuyunca çok etkilendim bende kendisine yazdım hangi medyuma büyü yaptırdın hangi büyüyü yaptırdın diye haftalarca bana cevap yazmasını bekledim tam ümidi kestim derken mail bildirimi geldi yorumunuza cevap geldi diye hemen açtım okudum bana medyum burak hocayı söylemiş evlenme celbi yaptırdım demiş o arada kendisi ile biraz mesajlaştık evliliği gayet iyiymiş ailelerde iyi anlaşıyorlarmış baya mutlu etti çocuk beni sevindim. Çok fazla zaman kaybetmeden kız arkadaşıma anlattım ona da okuttum ilk başta kokrtu büyü medyum kelimelerini duyunca ne yapıyoruz biz dedi. Neyse kendisinden onay alamadım ama ben kendisinden habersiz şekilde evlenme celbi yaptırdım bu celb sayesinde evlenecek olan biz ve ailelerimiz etkilenecekti zararının olmayacağını söyledi medyum burak hoca bana çok örneklerini gösterdi eğer evlenme büyüsü yaptıtrırsan olumsuz şyler olabilir sen evlenme celbinde karar kıl dedi neyse yaptırdım bir hafta gibi bir süre de bana çalışmasını yaptı bir kağıda dua yazmış bana gönderdi onu yanından hiç ayırma dedi vs vs ilerleyen zamanlarda mutlu sona ulaştık kız arkadaşımın babası düşünmüş taşınmış birbirini seven insanlara neden böyle bir ızdırap yaşatıyoruz diye karar vermiş benim babamda tabi aynı şekilde kendileri buluşmuşlar görüşmüşler babalarımız evlenme tarihi falan almaya başlamışlr oturmuşlar hangi eşyayı alalım kimleri düğüne çağıralım diye bildiğiniz kanka olmuşlar bu durum çok hoşumuza gitti aradan 8-9 ay geçti ve evlendik mutluruz iyiki medyum burak hocaya evlenme celbi yaptırmışım yoksa eski kafa muhabbetleriyle hayatımıza mutlsuzluk getirecektik.

  2. Evliyim eski erkek arkadaşım bana takıntı oldu
    Merhaba her genç insan gibi benimde bekar olduğum zamanlarda gönül verdiğim kişiler oldu ama bir tanesi varki bana fena taktı. Evli olmama rağmen sosyal medya hesaplarıma mesaj atıyor seni bulucam gittiğin şehire gelicem kocanın karşısına çıkıcam falan diyip durdu çok korktum benim kocamda delinin teki heryerden sildim engelledim farklı hesaplarla yine mesaj attı artık hesaplarımı kapatmak zorunda kaldım eşim soruyor niye kapattın açıklama yapamıyorum. Sonra durumu benim gibi olan insanların mutlaka var olduğunu düşünerek geogladan araştırdım birsürü kişinin anlatıgı şeyleri okudum bir yazı dikkatimi çekti ayırma hamaylı diye bişey birisi bundan yaptırmış adam bir şekilde uzaklaşmış tabi onun anlattığına göre eski arkadaşı evlenmiş vs. benim eski arkadaşımda belki evlenir benden uzak durur diye aklıma fikir geldi bende ayırma hamaylı yaptırmak istedim ama o kişi hangi medyuma yaptırmış onu bilmiyorum internetten araştırdım bi tane medyuma işlem yaptırdım sana kargoyla büyüyü göndericem dedi bunu git toprağa göm dedi paramı aldı ama ne kargo geldi ne büyü geldi aradım telefonuma da bakmadı sonra telefonu kompile kapandı gitti. o yorum yazan kişiye cevap yazdım günler sonra bana cevap verdi mesajımda hangi medyuma ayırma hamaylı yaptırdın diye sordum medyum Burak dedi. Hemen telfon numaraısnı buldum aradım başımdaki durumu anlattım tabi arkadaşımın telefonundan aradım kız arkadaşım bekar ilk etapta güvenemedim medyuma ama konusunca anladım ki gerçekten çok değerli bir insanmış. Ayırma hamayl yaptırdım aradan 3 ay falan geçti bana askıntı olan takıntı olan eski erkek arkadaşım hiç yazmadı sosal medya hesaplarımı geri açtım bana mesaj attığı profillere tek tek baktım birisinde nişanlandı yazıyordu oh be dedim rahatladım bu ayırma hamaylı bişeylere vesile oluyormuş geçrekten insanlardan uzk durması için ya başına bi iş geliyor senden uzaklaşıyor ya senden soğuyor ya da evlilik nişanlılık gibi şeyler başına geliyor allaha şükür 3 aydır kulağım rahat ben eminim ayırma hamaylının çok etkisi oldu. Benim gibi durumu olan insanlar kadınlar varsa hiç çekinmeden yaptırsınlar cümlelerime burada son veriyor medyum burak hocama sonsuz teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir