Medyum Ali Sami Hoca

Medyum Ali Sami Hoca dertlerinize derman olmak yerine sıkıntı olabilir. Hakkındaki olumsuz yorumları internet sitemizden okuyun.

Yıldıznamenize bakarak tüm hayatınızı geçmişi ve geleceği ile değerlendiren birçok medyum bulunuyor. Medyum Ali Sami Hoca dan yardım talep edenler genellikle olumsuz yorumlar ile karşı karşıya kalıyor.

Yıldızname doğum saati, tarihi ve anne adınızı söylediğinizde oluşturulan haritadır. Bu haritaya göre kaderinizde olabilecek imtihanlar; yaşadıklarınız ve yaşayacaklarını ile ilgili çok önemli tespitler yapılabilmektedir. Ancak buna bakacak kişinin ciddi yetenekleri olması ve kendini gizli ilimler üzerinde en üst seviyeye getirmesi gerekecektir. Sitemizde Medyum Ali Sami hoca kimdir sorusunun yanıtı olarak inceleyebileceğiniz şikayetler mevcuttur.

Medyumlar ne iş yapar?

Dünya üzerinde insan yoktur ki negatif enerjilere maruz kalmasın. Nazar ya da kötü niyetli kıskanç insanların yaptırdığı bazı üç harfli musallat işlemleri hayatı zehir etmektedir. İnsanlar bu tür kötülüklere maruz kaldıklarında ne kadar çare arasalar bir sonuç elde edemez hale gelirler. Bu sebeple daima yardıma ihtiyaç duyarlar. İşleri, ilişkileri, sağlıkları kötü gitmeye başlar. Bu duruma düşüp delirenler hatta intihar edenler bile mevuttur. Medyum, bu gibi durumlarda bize yardım eli uzatacak ve manevi şifa bulmamızı sağlayacak kişidir.

Sitemizde bu tür sorunlarınıza çözüm bulacak medyumlar arasında yer alan Medyum Ali Sami Hoca güvenilir mi görebilmek için tek bir tıklamanız olumsuz yorumları ve şikayetleri görmeniz yeterli olacaktır. Musallat özellikle çok ağır ve nesilden nesile sirayet eden bir durum olarak gözlenmektedir. Medyum Ali Sami Hoca Yorumları kendisinin bu konuda ne kadar başarısız olduğunun bir kanıtı olarak sitemizde yer almaktadır. Medyum yorumları mutlaka incelenmeli ve özellikle günümüzde yer alan bu hoca gibi sahtekardan uzak durulmalıdır. Kendilerini medyum olarak tanıtan bu kişiler sizleri daha da kötü duruma düşüreceklerdir. Sitemizde Medyum Ali Hoca şikayetleri ile ilgili birçok bilgiye rastlamanız mümkündür. Medyum şikayetleri size hizmet alan kişiler ile ilgili fikir edinmede önemli bir yol gösterici olacaktır.

Güvenilmez Medyum Ali Sami Hoca

Medyum Ali Sami Hoca aldığı eğitim ve tecrübesiyle tüm kötü enerjileri yok ettiğini söylemekte fakat birçok insanın zor durumda kalmasına sebep olmaktadır.

Güvenilir medyumlar bizlerin göremediği alemler ile iletişime geçip; başımıza gelen ve elimizde olmayan kötü durumlardan bizi kurtaracaktır. Hemen sitemize tıklayın ve Medyum Ali Sami Hoca sahtekar mı düşüncesinin ne kadar gerçek olduğunun farkına varın. Medyum Ali Sami Hoca referans sayfamızdaki hoca hakkındaki şikayetlere göz atın. Aradığınız olumsuz yorumları bolca bulacaksınız. Medyum yorumları size yol gösterecektir. Sitemizde yer alan olumsuz yorumlar Medyum Ali Sami Hoca Dolandırıcı mı sorusunu aklınıza getirecektir. Hazırladığı muska, hamaylılarla sorunlarını çözemeyen kişileri gördüğünüzde ve yaşadıklarını okuduğunuzda gerçekten hayrete düşeceksiniz. Bunalımlı günler sizi bekliyor olabilir ve hayatınız sorunlu hale gelebilir. Ailenizle sevdiklerinizle aranız daha da bozulabilir. Hocanın yapacağı dualar ve üzerinizde taşımanızı isteyeceği muskalar ile tüm sorunlarınızı daha da kötü hale getirebilir. Daha detaylı şikayetler hakkında bilgi sahibi olmak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyum Ali Gürses Yorumları başlıklı makalemizde medyum, medyum ali gürses ve medyum ali gürses dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1396 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
19 Hayır

“Medyum Ali Sami Hoca” için 4 yorum var.

  1. Merhabalar Dila benim adım 25 yaşındayım Diyarbekir de yaşıyorum Dicle üniversitesinde sınıf öğretmenliği okuyorum 2. Sınıftayım aslen İzmirliyim buraya okumaya geldim. Birlikte yaşadığımız bir kız arkadaşım daha var kendisinin bir erkek arkadaşı vardı 1 yıldır birlikteler geçtiğimiz ay ayrıldılar. Çocuk ayrılıktan sonra bambaşka biri çıktı, çok sorunlar çıkardı dolaylı olarak ta beni buluyor bu sorunlar çok korkuyorum kendisinden arkaşımı arayıp psikopatça kelimeler, bastırılmış sözler, tehditler savuruyor. Benimle ilgili tehditler etmeye de başlamış polise gidip şikayetçi olmaktan korkuyoruz ailesinin olaydan haberi olursa okul hayatı bitecek. İnternete yazdım bu tarz sayfalar çıktı karşıma ancak aklım çok karıştı birisi farklı bir şey yazmış başka biri başka bir şey yazmış Burak hocanın sitesini de gezerken buldum yorumları okuduk çok heyecanlandık bir çok kişiye yardımcı olmuş ayrıma ve soğutma celbini yaptıranlar yorumlar yapmışlar çoğunun işi olmuş bizde yaptırmak istiyoruz hatta ikimizde yaptırmak istiyoruz benim alakam olmamasına rağmen bende yaptırsam garanti olması için sizce uygun olurmu ? yoksa sadece arkadaşımın mı yapması gerek. Lütfen yardımcı olun

  2. Merhaba arkadaşlar ben yiğit Kütahyaliyim burak hocamla tanışalı bir yıl oldu. Saolsun bana ikinci kez yardımı dokunuyor daha önce hocama aşk ve baglama celbi yaptirdim sevgilimle aramı düzeltti çok minnettarım onunla evlenmek istiyorum, ama erken olduğunu söylüyor. Benim yaşım geçiyor artık evlenmem gerek. Aramızda 6 yaş var onun içinde aslinda tam zamanı ama erken olduğunu söylüyor. Onun için kısmet açma ve evlilik celbi yaptırdım Tutatacagini ümid ediyorum daha 20 gün oldu şuan beklemedeyiz bakalım

  3. Aşk büyüsü yaptırdım dolandırıldım
    İnternete aşk büyüsü diye yazdığımız zaman ya da türevlerini yazdığımız zaman bisürü aşk büyüsü yapan medyum karşımıza çıkıyor emin olun birçoğu hiçbir şeyden anlamıyor tamamen kurdukları düzen sahtekarlık üzerine bugüne kadar 5-6 tane medyuma aşk büyüsü yaptırdım sonuç alamadım telefonuma bakmadılar başka telefonlardan aradığım zaman yüzüme kapatıp telefonumu engellediler. Aralarından tek bir medyumdan sonuç aldım onun adı da medyum Burak gerisi hikaye abi kimse inanmasın kimse güvenmesin. Neden medyum burak diyorum kısaca size başımdan geçenleri anlatayım…
    İnternten tanıştığım bi kızla uzun bir süre arkadaş olarak takıldık ikimizde istanbuldayız buluşmamız kolay oluyordu ben kızın benden hoşlandığını düşünüyordum hal ve hareketleri öyle görünüyordu günün birinde ona hediye aldım benimle çıkarmışın diye sordum hayır dedi o hayır deyince ban beynimden vurulmuşa dndüm benimle sadece arkadaş olarak görüşüyormuş beni arkadaşı olarak görmüş aşk hissetmiyormuş ben kafayı yedim seviyordum sürekli yineledim ısrarcı oldum yok olmadı sonra aşk büyüsü yaptırmak istedim bana aşık olsun diye birden fazla medyuma aşk büyüsü yaptırdım yapamadılar beceremediler cevap olarak kız çok inatçı dediler inadını kırmamız gerekiyor bidaha işlem yapalım dediler yok kırıldı kırılmadı ıvır zıvır belli bir zaman sonra telefonuma bakmadılar başka numaralardan aradım engellediler hakaret bile edenler oldu sonuç param pulum ziyan oldu. En son bir kere daha denemek istedim ama bir yazı okudum orda birisi aynı bnm gibi aşk büyüsü yaptırmayın aşk celbi yaptırın diye yazmış amacı insanları doğru yere yönlendirmekti ben öyle gördüm iyikide öyle görmüşüm bu yüzden medyum burak diyorum tek bir seferde kız arkadaşımın bana aşık olmasını sağladı şimdi dizimin dibinden bile ayrılmayacak kadar beni seviyor hatta geçmişte nasıl olurda ben istemiyorum dedim diye kendisine kızıyor. Bu arada aşk celbi dediğimiz işlem 15 ile 90 gün arasında tutabiliyor çpğunluk olarak herkeste etkisini göstermiyormuş baya uzun uzun muhabbet ettik medyum burak hocayla iyi günler

  4. Aşk büyüsü yaptırdım hiç etki etmedi aşk celbi daha iyi emin olun.
    Büyü camiasında adından sıklikla söz ettiren ismini vermek istemediğim bir mdyuma iki defa aşk büyüsü yapdırdım hiç etki etmedi. İlk yaptırdığım aşk büyüsünde benim yapmam gerekenler vardı harfi harfine uydum medyum hoca ne dediyse yaptım. Bana ortalama 40 günde etkisini gösterir hatta ilk yirmi günde belirtilerini gözle görmeye başlarsın dedi ne belirtisi oldu nede etkisi oldu ikinci yaptırdığım aşk büyüsü çalışmasında yine aynı medyum kişiyi tercih ettim burda aslında büyük bir hata yaptım madem adamın yaptığı işlem sonuç vermedi daha niye yaptırıyorum kendime o kadar kızıyorum ki boşu boşuna para verdimm iki defa çöpe giden parama mı yanayım yoksa iki defa umutlanıp manevi kaybıma mı yanayım bilemedim. Ha bu arada benim medyumdan tek isteğim eski erkek arkadşımıı geri döndürmekti aşk büyüsüyle geri getirebiliriz demişti medyum sözde bana yine aşık olacak yine geri dönecek beni seveeck bana bağlanacak ne geri geldi ne aşık oldu ne aradı ne sordu bırakın adamın yüüznü bile görmedim aşk büyüsü yaptırdığım zamanlarda. Ben kendisinden ayrılmıştım pişman oldm o da yeni bir kız arkadaş edinmiş kendisine ben ayırmak istedim onunla olan aşkını sonra bana yeniden aşık olsun istedimnm. Son kez denemek istedim ama bu seferr aynı medyuma değil farklı bir medyuma farklı bir yöntem denetmek istedim. Aşk celbi diye bişey yaptırdım dua ile oluyormuş bu buyü yapar gibi malzeme kullanılmadan bir kagıda dua yazıması sonra hocanın dua etmesile oluyormuş nihayet başarılı sonuç aldık eski erkek arkadaşımı kız arkadaşından ayırıp bana geri dönmesini sagladık. sizlerde aşk büyüsü yaptıracağınıza medyum burak hocaya aşk celbi yaptırmanızı oneriyorum. Gümümüzde emin olun aşk büyüsü hikaye aşk celbi gibi şeylerden sonuç alınıyor bizzat denedim bizzat test ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir