Medyum Ali

Medyum Ali yorumları sayesinde kararlarını verebilmen kolay olacak. Şikayerleri tek tek oku ve kararını ona göre hızlı şekilde verebilirsin.

 

Gerçek medyum yorumları sitemiz ile geçmiş ve gelecek arasında ki köprüyü inşa ederek başarı merdivenlerini hayatın her köşesinde tırman. Medyum, geçmiş ile gelecek arasında ki kapıyı aralar. Medyumlar her zaman merak konusu olmuştur. Gizli ilimler, yüzyıllar öncesinden süregelen herkesin bilmediği öğretiler medyumlar tarafından bilinmektedir. Medyumlar neler yapar; yöntemleri nelerdir? Siz de bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız sitemizde bulabilirsiniz. Medyum seçiminde doğru kişiye ulaştıysanız hayatınızda çok ciddi farklılıklar oluşacaktır. Medyum, sezgileriyle sizin geçmişinizi ve geleceğinizi görecektir. Size öğrenmek istediğiniz gerçeği verecektir. Hepimizin hayatında çözemediği ani problemlerle karşılaştığı olmuştur ve olmaya devam edecektir. Bu tür durumlarda sitemizde yer alan kişilerden biri olan Medyum Ali yorumlarını okuyarak kararlarını verebilirsin. Hakkında olumsuz ve olumlu olmak üzere yorumlar vardır.

 

Medyumlar hangi konularda destek olurlar?

Medyumlar hayatımızda merak ettiğimiz neredeyse her sorunun cevabını bulmamıza yardımcı olurlar. Ayrıca bizi negatif insanların kem gözlerinden dolayı yaşadığımız olumsuzluklardan da kurtarırlar. Özellikle yıldızı düşük olan kişiler kıskanç insanların üzerlerinde bıraktıkları negatif etkilerden zarar görürler. Ellerini attıkları her şey adeta kurur. İlişkileri, işleri başta olmak üzere sağlıkları dahil her konuda zarara uğramaya başlarlar. Bir de kıskanç insanlar kendilerine büyü yaptırdıkları takdirde işler iyice içinden çıkılmaz hal alır. Bu gibi durumlarda sitemizde sizin de inceleyebileceğiniz ve size yardımcı olarak yaşamınızı düzene sokabilecek güce sahip medyum yorumları ışık tutacaktır. Birçok farklı sitede medyum şikayetleri görmüşsünüzdür. Günümüzde o kadar çok sahtekarlık yapan sözde medyum var ki sizin de bunlarla ilgili yorumları görmeniz normaldir.

Medyum Ali sahtekar mı diye düşünmenize gerek bıraktıracak birçok danışan yorumu sitemizde yer almaktadır. Her birinin hikayesi ayrı olan bu kişiler gerçek yorumlarını dile getirmişlerdir. Sitemizde yer alan medyum yorumları size karar vermenizde yol gösterecektir. Medyum Ali yorumları konusunda bilgi almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

 

Hayatınızın alt üst olduğuna inanıyor ve sorunlarınızı çözecek bir uzman arıyorsanız sitemiz size yol gösterecek kişilerle iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Mesleğinde uzman ve insana değer veren sorunlarınıza kendi sorunları gibi çözüm üreten uzmanlar sayesinde kara günler geride kalacaktır.

 

Medyum Ali dolandırıcı mı diye sizi kemirip duran soruya yanıt bulmak sitemiz üzerinden mümkündür. Medyum Ali referansları içinizi rahatlatmayacaktır. Referanslar az olduğu için gözünüz kapalı olarak bu kişiye güvenemeyeceksiniz ve başka bir hoca ile sitemiz üzerinden irtibata geçeceksiniz.

 

Medyum Ali ile Şikayet Yaşayanlar

Medyum Ali kimdir sorusunun karşılığı hayatını insanların genel olarak dolandırmaya adamış ve bunun için mücadele eden kişi olacaktır. Medyum Ali şikayetleri ile ilgili soru işaretlerini kafanızdan atmak için sitemizde yer alan bilgileri okumanız yeterli olacaktır. Böylece Medyum Ali güvenilir mi değil mi her şey açık ve net bir şekilde ortaya çıkacaktır. Yaşadıklarım canıma yetti diyorsan sitemize tıkla ve en güvenilir medyum yorumlarının bulunduğu sayfamızda hayal ettiğin hayata kavuş.

 

Bir önceki yazımız olan Medyum Turan Hoca başlıklı makalemizde medyum, medyum şikayetleri ve medyum turan hoca hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1444 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
12 Hayır

“Medyum Ali” için 3 yorum var.

  1. Merhabalar ben Feyza Nur bi arkadaşım için yazıyorum kendisi 30 yaşında daha önce bir sevdiği vardı askerden gelmesini bekledi çocuk askerden gelince de başkası ile evlendi ve sevdiğine kavuşamayınca biraz hayata küstü, aslında bayağı bayağı küstü psikolojik sorunlar yaşadı bir süre. Son zamanlarda iyi ama bize belli etmese de neşesini kaybetti farkındayız. Eski gülden ile şimdikinin arasında çok uçurum fark var. Biz kendisi ile bebeklikten arkadaşız, aynı evin içinde büyüdük, aynı kıyafetleri giydik, aynı yemeği yedik, aynı okula gittik bir gün bile kötü bir kavgamız olmadı ailesiyle benim ailem çok sağlam komşulukları oldu açıkçası kardeş gibi büyüdük, çok güzel hayallerimiz vardı. Onun bu durumu şuan beni de çok üzüyor. Ben evliyim bir kızım var diğeri de yolda, aslında birilerine kapısını açsa biraz daha değişik olacağına ailesi de bizde inanıyoruz da kimsede çıkmıyor karşısına. O olaylardan sonra üzgün olduğu, içine kapandığı, tedavi gördüğü çevre tarafından duyuldu. Beklide böyle bir şey vardı diye kısmeti kapandı bilemiyoruz. Ailesi de üzgün normal olarak çocuklarının böyle olmasını hiçbir aile istemez bide kız çocuğu ise daha çok üzülür erkekler gibi değiller kızlar onlar her yerde her şekilde her şartta yaşarlar ama kızlar öyle değiller. Ben arkadaşıma yardımcı olmak istiyorum uzun zamandır takip ediyorum bu olayları ama güvenecek çok kişi olmadığını gördüm çünkü durumumuz önemli bir kez daha başarısız olmasını üzülmesini istemiyorum, hem kendisinin hem ailesinin. Burak Hoca diye birinden bahsediyorlar Kısmet açma ve evlilik ile ilgili bazı şeyler okudum yorumlara baktım çoğu kişinin işlemi tutmuş başarılı bir Hoca gibi görünüyor. Bu arkadaşımıza yaptırmak istiyoruz ailesinin de bilgisi var ama nasıl bir yol izlememiz gerekiyor bilmiyoruz. Çoğunlukla kişiler kısmet açma ve evlilik celbi ni kendilerine yaptırmışlar biz fark ettirmeden yaptırmak istiyoruz kendisinin bilmesine gerek duymadık. Gizlilik bizim için çok önemli Sizce ailesinden biri yaptırsa ya da verilecek muskayı , dua yı evin içine assak nasıl olur? Kendisine fark ettirmek istemiyoruz.

  2. Merhabalar! ben İstanbul dan yazıyorum adım Emre 29 yaşındayım çok sevdiğim bir nişanlım var. Kendisi ile tanıştığımızda askere gitmeme 15 gün vardı arkadaş ortamında tanıştık, birbirimizden hemen etkilendik ve ilişkimiz başladı. Çok zamansız gelse de bu olay ben ona, o bana hemen bağlandık. Var olsun beni askerliğim bitene kadar bekledi askerden geldikten sonra da ben hemen evlenmeyi planlıyordum ama onun okulunun bitmesi ailesi derken biraz uzadı bu olay. Nişanlanmadan önce ailesi ile tanıştığımızda bir çok sorun oldu nişanlımın ailesinin kültürel yapısı ailevi yapıları ile çok uyuşmadık ailesi beni istemedi açıkçası sanırım hor görüldüm ama nişanlım beni sevdiği için ailesi katlanmak zorunda kaldı. Sonuç olarak nişanlandık 2 yıldır nişanlıyız evlilik için çok baskı yaptığım için bir çok kez kavgalar oldu aramızda ama hemen düzeliyordu çünkü bir birimizi seviyoruz. Bir türlü razı edemedim sevdiğimi evlenmeye ailesi çok engel oluyordu sevemediler bir türlü bizi aramızdan nelere geçti yazmak bile istemiyorum nişanlım ne ailesinden geçebiliyor ne benden de geçebiliyordu. Geçen yıl bana ablam bahsetmişti Burak hocanın varlığından, bana anlattı sonra yardım ettiği insanları gördüm hemen aradım durumumuzu anlattım kendisi çok ilgili birisi hemen durumuzu anladı aslında bu konuda yapılacak iki şey var ancak bizim boy hamaylı yaptırmamızı önerdi birde dil bağlama da yapılıyormuş ama en etkili olan boy hamaylı idi biz onun tavsiyesini yaptırdık çok şükür tuttu hemde 1 ay bile sürmedi. Artık sevdiğim benim nihayet =) tabiî ki ailesi de hala benim ailem ama neticede sevdiğim benim oldu ona çok teşekkür ediyorum bana yardım ettiği için gerçekten korkmuştum ilk başlarda “umarım yanlış bişey yapmıyorumdur” diye ama iyi ki de burak hocama gelmişim sağ olsun hatrı var olsun her daim

  3. Kocamı kız arkadaşından ayırmayı zor da olsa başardım.
    Merhabalar eminim benim gibi olan bir çok kadın vardır. benim gibi olan tüm kadınlara burdan aslında mesaj vermek istiyorum. 2 yıllık evli bir bayanım görücü usulü evlendik eşimi pek tanıma fırsatım olmadı. Başka bir şehre gelin gittim evliliğimizin ilk 1 yılı gayet güzel geçti bir çocuğumuz oldu elerinizden oper . çocuk olduktan sonra eşimde bazı değişiklikler sezmeye başladım bi fabrikada çalışıyor işten çıktıktan sonra hemen evine gelen adam artık geç saatlerde gelmeye başladı. sorduğumda neden gec geliyorsun dediğimde mesai oluyor oraya kalıyorum dedim ilk ay maaşı bırakın mesai ile fazla yatmayı eksik bile yatmış yani işe gitmediği zamanlar bile olmuş maaşından kesmişler ben hayatından birisi olacağını hiç düşünmedim aklıma bile gelmedi ikinci ay yine aynı şekilde her akşam mesaiye kalıyorum dedi geç gelmeye başladı maaşına bakıyorum yine eksik yatmış hesap sormaya başladım ne oluyor gibisinden bana yalan dolan şeyler söylüyor kaçamak cevaplar veriyor. Nyse komşumun kocası ile aynı yerde çalışıyorlar kocana sor bakalım bizimki ne halt yiyormuş öğren dedim kocası demişki aramızda kalsın işyernde bi kız var onunla çok yakınlar söyleme demiş kadın söylemek istemedi en basta ama benden duyma dedi böyleyken böyle bi kız var onunla takılıyormuş işyernden izin alıp çıkıyorlarmış nere gittikleri belirsiz ben tabi hmn telefonla esmii aradım hç vaktrmadım akşam gec gelicem dedi babama söyledim bni Avninin işyerne götürmsn arabnla diye gtürdü baktım herzamn bindiği servise binmedi başka servise binip gitti srviste 5-6 kişi vardı bir tane de kız vardı buyuk ihtimalle o kız diye tahmn ettm. Aradan biraz zaman gcti ben nasıl yaparım nasıl ayırırım diye düşündm aklıma büyü yaptırmak geldi eğer konuyu açarsam kavga grultu çıkacak zaten bahane arıyor bırakp gider diye korktum ben köyden gelmiş bir kadınım etrafımda arkadmda beni svncak kmse yok. Btane medyum buldm evimize yakın bryerde ona eşimi kız arkadaşından ayırma büyüsü yaptırdım adama birsürü paraa verdim hiç bişey olmadı o adama hakkımı helal etmiyorum boşuna medyumluk yapıyor. İnternetten araştırdım biriürü kaşrıma medyum cıktı ama hangisine işlem yaptırcamı bilemedim yorumları okudum medyum burak diye bir hocadan çok bahsediliyor kendisini aradım ayırma hamaylı yapalım birbirlerinden soğurlar uzaklaşırlar dedi yaptırdım 1 ayda araları bozuldu eşim yaptığı hatasını kabullendi bana farklı davranmaya başladı şimdi mutluyuz bakalım inşllah bidaha böyleşeyler ypmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir