Medyum Bestami Hoca

Rehberiniz olan yorum sitemizde, medyum Bestami Hoca gibi hakkında olumsuz yorumlar olan medyumların yorumlarına ve detaylara ulaşabilirsiniz.

 

Gerek itibarlı, gerçek medyum isimler, gerekse itibarı olmayan ve zamanınızı boşa harcamanıza neden olacak Medyum Bestami gibi isimler ve daha fazlasını en doğru ve tarafsız analizlerle sitemizde bulabilirsiniz. Medyum yorumları içeren sitemiz, alanında tek olarak hizmet vermektedir. Günümüzün vazgeçilmez rehber kaynağı olan internet üzerinden, 7 24 güncellenen içeriklerimizle hizmet veriyoruz. Mobil telefonlarınız, bilgisayarlarınız tüm cihazlarınızdan her an sitemize ulaşabilirsiniz. Medyum yorumları ve medyum şikayetleri üzerinden incelemelerinizi yaparak, her an rehberlik almak istediğiniz medyuma karar verebilirsiniz. Arkadaşlarınız size bir isim önermiş olabilir, ya da internet üzerinden bir isim almış olabilirsiniz hemen sitemize tıklayın ve değerlendirmelere göz atın.

 

Medyum Kimdir, Ne Tür Hizmetler Alabiliriz

Medyum kimdir, Medyum Allah vergisi yetenekleri ile, olayları, yaşanacakları önceden hissedebilen, ya da diğer alemlerle, ruhlar alemi ile iletişim kurma yeteneği olan, ya da bu sayılan her iki hasleti de barındıran kişidir. Malum olmak deyimi bu kişilerde doğuştan gelen bir yetenektir diyebiliriz. Bu kişilerin dini inançlarının kuvvetli olması, Allah sevgileri de onların yeteneklerine yetenek katar. Ayrıca mistik güçleri kullanabilmeleri ile büyüler konusunda da kişilere yardımcı olabilirler. Muska yazarak olumsuz enerjilerden kişileri kurtarabilirler, onlara koruma sağlayabilirler. Tabi bunların etkili olması noktasında, elbette medyumun gerçek olması, bir dolandırıcı olmaması çok önemlidir.

Medyum Analizleri Sitesi

Medyumlar konusunda her zaman doğru bir rehbere ihtiyaç vardır. Çünkü dünya genelinde olduğu gibi, ülkemizde de son derece gerçek ve dürüst, sizlere gerçekten yardımcı olacak hocalar olduğu gibi, bir de sahte, dolandırıcı hocalar bulunmaktadır. Bunlar öyle dolandırıcılardır ki, onlara paranızı verir güvenirsiniz, sizde bir samimiyet oluştururlar ancak sonunda bir ümit alamazsınız ve paranız da gider. Gerçek hocalar için maddiyat her zaman ikinci plandadır ve onlar ilk olarak temiz kalpleri ile size yardımcı olmaya odaklanırlar. Böyle gerçek bir insana ulaşmak için, sitemizden yardım almalısınız. Yüzde yüz gerçek hocaların kimler olduğunu, gerek olumlu, gerekse olumsuz yorumları inceleyerek öğreneceksiniz.

Sitemizde medyumların isim olarak ayrılan kategorileri bulunmaktadır. Medyum Bestami Hoca kimdir bunu öğrenmek için sitemizdeki şikayetlere hakkında olumsuz olarak yapılan yorumlara analizlere göz atabilirsiniz. Medyum Bestami Hoca yorumları hakkında okucağınız şikâyetler işlem yaptırmaktan vazgeçmemiş sebep olabilir. Fakat işini iyi yapan medyumlarda da sayfamızda yer verilmektedir. Medyumların bulunduğu yer ve iletişim bilgileri yanında son derece önemli bilgileri de bulacaksınız. Medyum Bestami Hoca dolandırıcı mı, varsa medyum Bestami Hoca şikayetleri gibi gerçekten önemli ön bilgileri alacaksınız. Yapılan yorumlar gerçek medyum olmadığı yönündedir ve şikayetler oldukça fazladır.

 

Güvenilir bir hoca bulmak asla kolay değil ve özellikle medyum Bestami Hoca güvenilir mi sorusunun cevabını arayanların karşısına hocanın güvenilmez olduğu ortaya çıkacaktır. Tamamen sizlerden gelen yorumları asla ve asla değiştirmeden yer vermekteyiz. Güvenilir mi yoksa medyum Bestami Hoca sahtekar mı, nasıl bir hoca ve medyum bilgileri en doğru sitemizde bulacaksınız. Şikayetler hoca hakkındaki düşüncelerinizi değiştirecektir ona göre kararınızı verebilirsiniz. Bir referans sitesi olarak, size medyum Bestami Hoca referans bilgilerini sunmaktayız. Fakat yapılan yorumlar olumsuz olması nedeniyle kendisine olumlu yönde bir referansı bulunmamaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Medyum Ali Gürses başlıklı makalemizde medyum, medyum ali gürses ve medyum ali gürses dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.


Medyum Bestami Hoca Sıkça Sorulan Sorular

“Medyum Bestami Hoca” için 31 yorum var.

 1. Ben bu tarz şeylere çok inanan bi kız değildim bizim arkdşlar hep medtyuma gidip işte sevdiklerne kavuşmak için filan celb yaptırırlardı bana da anlatırlardı ama ben aman der geçerdm hep öyle şey mi olur bak inanmayın günaha giriyonuz filan dedim hep ama sonra bi gün bi çocuğa aşk oldum çocuk da bana bi türlü pas vermiodu duygularımı da açtım çocğa ama yok o bni hiç takmadı istemedi sonra baktm bi gün bizim mahalledn biz kızla eleleler artık o kdar sinir olmştum ki kendmi eve kapattım . snra dedm nasıl sa unuturm nolcak aradan zaman gçeti filan ama yok ben bi türlü çocuğu aklımdan çıkaramıyom ne yapsam ne etmsem yok olmuyo bende en snnda bizim kızlara gittim dedim böyle böyle sevdiğpim biri var unutamyrm da bana bi akıl verin kızlarda ddi medyuma burak varr biz ona gidiyoz hp ona gidelim tamam dedim napalım bşka da çare yok yani çocuk beni hiç bi şekilde istmyo napcaz. Bende dedim tamam gidelm o zaman gittik medyum buraka anlattm durumu medyuma da dediler aşk celbi yapalım aşk celbi yaptırdık ben zannedyrm ki hemen ertesi gün çocuk beni sevecek bana geleck filan ama celb yapması zormş medyum 14 gün boyunca sadece celbi yaptı bide 90 gün bounca celbin etki etmsini beklemek gerekiyomş iyi deimd napalım bu kadar bekledik az daha bekleriz nolcak ben beklemeye başladım ama beklemeklede zaman geçmiyodu neyse öyle böyl derken zman geçti 90 gün doldu ben hemen o gün bi telfon aldım çocuk beni aradı görşmek istediğnii söyledi mutlulktan havaya uçtm resmen bnde direk medyum burak hocayı aradım dedm aradı çocık işe yaradı hocam sonra çocukla knştk bana aşk oldığunu söyledi şimdi güzel giden bi ilşkimiz var bu celb işlemi ömür boyu da etki ediyomş gerçekten 90 gün bekldiğme değdi iyiki de böyl bir şey yaptırmışım hiç aklıma gelemzdi ama demekki oluyomuş yani iyiki bizim kızları dinlemişim onlarda daha neelr neler için bu celbi kullanıyorlar. Denemk isteyen olrsa diye söylylrm medyum burak hoca çok iyi işinin ehli bir ihemen de dediği gibi verdiği sürede celb etkisini sötermye başladı kısa zman içerisinde de sevdiğim de beni sevmeye başladı siz de aşk clbi yaptırıp sevdiğinize kavuşabilirsibiz. Ben bu numradan medyum burak hocaya ulaştım siz de arayabilirsiniz. 05533718994 bu mdyum burka hocanın nımarası isteyen herkes ulaşsın başta meşgul olyuo çok fazla müşterisi var çnkü ama snra mutlaka size geri dönüyo hoca mtlaka size ulaşıyor o yüzden tereddt etmeyn yani aramaya devam edn mutlaka cevp alırsınız siz de

 2. Herkeze selam Simay benim adım Kocaeli den yazıyorum. Abim 39 yaşına uzun zamandır evlenmeyi bekliyor ama bir türlü kısmet bulamadık seçtiği kızlar onu seçmiyor, onu isteyenleri o istemiyor askerden geldiğinden beri sürekli bu çabadayız ama bir türlü nasip olmadı. Buradan kız arıyoruz gibi görünmeyeyim bizde Burak hoca ile görüştük sağ olsun bize de celb yazdı. Kuzenim ona daha önce işlem yaptırmıştı, çocuğun sevgilisi onu terk etti geçen sene uzun bir süre bunalıma girdi sonra nasıl oldu ise bir anda sevgilisi geri geldi. Ona sormuştum nasıl oldu? Diye, bize Burak hocayı anlattı ama biz inanmadık böyle şeyler yok derdik. Aradan zaman geçti yine hatırlattı bana kısmet açma celbi yazdığını söyledi biraz takip ettik birçok kişiye yardım ettiğini gördük, maşallah çokta memnunlar insanlar. Durumu bizden kritik olan vakalar vardı onlara bile kısmet bulmuşlar. Bizde yaptırmaya karar verdik bugün bize gönderdiği kargo geldi şuan lık bekliyoruz bakalım gerekli olanları yapacağız annem kız kardeşim hep birlikte duaları okuyoruz . bakalım nasıl bir son çıkacak.

 3. Herkes e selam ben kısaca kendimi tanıtayım ismim Hakan 28 yaşındayım askerden geldikten sonra 3 yıldır bir yerde çalışıyorum. Allaha şükür anne baba sağ. Fakat ben tek çocuk olduğum için annem ve babam artık yaşnadılar annem 63 babam da 72 yaşında hala evlenmediğim için mürüvvetimi göremediler. Artık yaşlı oldukları için de gözümüz arkada gitmeyelim diyorlar. Benim nasibim kapalı sanırım evlenecek kız bulamıyorum aslında seçici birisi değilim ama karşıma sevgili mayetinde bir kız çıkmıyor diybilirim. Ben ortaokulu izmit merkezde okudum o zamanlar orada oturuyorduk babam emekli memur olunca il il gezdik. İzmtte ortaokula giderken küçüklük işte o zamanlarda telefon vs de yoktu zaten biz küçük olduğumuz için teknoloji ilerlemiş olsa bile bizim elimize geçmezdi. Ayşen isminde bir kıza aşık olmuştum o zamanlar konuşmaya bile çok çekinirdim o da öyle birbirimizi görünce tutulur konuşmazdık çocukluk aşkı derler ya tamamen ondan bahsediyorum. Arkadaşlarımız aracılğı ile birbirimize mektup yazar gönderirdik Gamze diye bi arkadaşı vardı bizim sınıftaydı onunla çok samimilerdi ona verirdim mektubu bide okuma derdim. Neyse ki aradan yıllar geçti biz yine izmite taşındık ordan ev almıştık 1 yıldır aynı eski yaşadığım mahallemin bir yakınındaki mahleye geldik oturduk aklımda hala Ayşen vardı hala buralarda mı diye merak ediyordum belkide evlenmiş barklanmıştır bilmiyprum ki neyse gittim araştırdım taraştırdım aradan yıllar geçmiş olsa da hala aynı aprtmanda otuuyorlar beni görünce çok şaşırmıştı ama iki yabancı gibi davranmak zorunda kaldık çünkü çok zaman geçmişti ben çekiniyorum evlimisin diye sormaya belki sevgilisi var hiç bilmiyorum evlerinin hemen önündeki dükkanda bi bakkal var orada gidip yalandan bişeyler alıp arabama gidip binip uzaklaştım. Ben bu konuda ne yapabilirim içim içimi yiyor diye internetten araştırdım eski kız arkadaşımla nasıl yeniden arkadaş olabilirim diye aslında taktik araştırdım. Benim karşıma büyüler çıktı. Büyü yaptırmak istedim biraz korktum ya ona ya bana zarar gelir diye. Araştırma yaparken medyum burak diye bir hocanın aşk celbi yaptığını duydum ona celb yaptırdım şimdi bekliyorum bakalım ya nasip diyecez bekleyeceğiz ben bu kızla ciddi düşünüyorum allah ona da bana da hakkımzıda neyse hayırlısını versin demekten başhka çare yok. Aşk celbini yaptıralı daha 2-3 gün oldu burada adım adım gelişmeleri sizlerle payşıcam blki bana eskisi gibi yenden mektub yazıp gönderir komik gibi biraz aama o zamanları tekrar yaşamak istiyorum. Annem babam da sağken evlendiğimi coluk çocuğa karıştığımı görsünler istiyorum allahım sen bana yardımcı ol yarabbim.

 4. Erkek arkadaşmı çok seviyorm ama başka kızlara çok bakıyor bende göz bağlama celbi yaptırdım. Ciddi derecede faydasını gördüm diyebilirim. Kısaca anlatayım erkek arkadaşımla sürekli dışarıda gezerken gözlerine bakıyorum diğer kızlarla göz teması kuruyor yakışıklı da olunca kızlarda bakıyor bi bana bakıyorlar bi ona bakıyorlar falan böyle kendimi ezik gibi hiseetitm kaç defa küstüm aramız bozuldu ama bir şekilde hatalarıyla kabul ediyorum ama bu durumu sonlandırmak için ne yaparım diye düşündüm araştırdım göz bağlama büyüsü diye bi yazı okudum bitane medyum sağolsun dolandırdı beni o kadar paramı aldı kendisine hakkımı da helal etmiyorum. Ben kapalı bir bayanım dinime de çok düşkün bir insanım erkek arkadaşım benim gibi değil uyuşmadığımız konular olsa da evlenebilecğeim insan bu diyorum kendi kendime. Daha sonra medyum burak hocaya ulaştım dolandırıldım başka bir medyum tarafından sende dolandırma hocam allah rızası için dedim bizim öyle bir niyetimiz yok zaten biz büyü yapmayız insanları kandırmayız büyü süreçleri zor herkes yapamaz ama erkek arkadaşına göz bağlama celbi yapalım dedi celp ne hocam dedim ne olduğunu da anlattı bana tamam dedim yaptırdım 1 ay falan gözlemledim erkek arkadşaımı öyle benim gıcık olduğum şeyleri yapmaz oldu yani kızlara falan bakmıyor mesela bi kafede oturuyoz diyelim o duvara dönük oturuyor karşısında hiç insan olmuyor o zaman eskiden olsa sen oraya otur ben buraya otur derdi karşıdaki kıızlarla bakışırdı şimdi de acaba evlenme celbi mi yaptırsam diye düşünüyorum bizim evlenme sürecimiz biraz sıkıntılı olacak gibi ya hayırlısı bakalım bu anlattıklarım daha yeni ama faydasını gördüm.

 5. Sevgilim uzun zamandır bana uzak duruyordu. Bu durumun nedenini araştırdığımda Medyum Burak ile yolum kesişti. Bağlama büyüsü yaptırdım ve bu büyü sonrasında eski hayatımıza geri döndük. Teşekkürler Medyum Burak…

 6. Eski sevgilimin başkasıyla nişanlandığını duyunca çılgına döndüm. Kıskandım ve bir arayış içine girdim. Medyum Burak’la tanıştım onun bağlama büyüsü sayesinde sevgilimi tekrar kendime bağladım. Nişanlısından ayrılmasını sağladım. şimdi çok mutluyum…

 7. Evlilik celbi sayesinde bugün beni seven bir adamla evliyim. İlk başlarda aslında onun bana karşı duyguları yoktu ve ben Burak Hoca sayesinde evlilik celbi ile sevdiğimin kalbini kazandım, sonrasında kendime koca ettim.

 8. Askere giden oğlumun evliliğinin kötülüklerden korunması için Burak Hoca dan bağlamak için celp desteği aldım. Kendisi etkili bir muska hazırladı ve benim de içim rahat etti.

 9. Eşimle sürekli tartışmaktaydık ve artık tüm bunlar geride kaldı. Artık herkes bize gıptayla bakıyor. Ben bunu Burak Hoca sayesinde aştım ve aşık etme büyüsü ile bize birbirimize kazandırdı.

 10. Hem özel hayatımda, hem de işlerimde bir süredir gerçekten kısmetsizlik yaşıyordum. Ben Burak Hoca dan destek istedim. Bana özenle bağlama için celb hazırladı, gerçekten dediği sürede bu olumsuzlukları aştım.

 11. Bağlama için hamaylı konusunda Burak Hoca yı tek geçerim. Kendisinin etkili yeteneklerinden çok verimli sonuçlar aldım. Ayırma büyüsü ile sevdiğim erkeğin ben kazandım.

 12. İşyerimde başarılı olmak çok istiyordum bu nedenle, tedbiri elden bırakmadım ve Burak Hoca dan aşık etme hamaylı desteği aldım. Kendisinin aşık etme hamaylı ile son derece kendine güvenen biri oldum.Allah razı olsun hocam.

 13. Eşimin sinirlenme sorunu için gitmediğimiz doktor kalmadı. En son aile büyüklerimiz bu işi hoca çözer dedi. Hocaları bilen bir tanıdık Burak Hoca en iyisi dedi ve biz de kendisine danıştık.Eşime büyü yapılmış, hoca aşık etme büyüsü yaptı ve sorunu çözdü. Daha sakin hale geldi.

 14. Görümcemin sürekli beni çekiştirmesinden ve fesatlıklarından çok sıkıldığım için bir hocaya danışmak istedim. Burak Hoca internetten baktım, yorumlar olumluydu. Ben de kendisine danıştım, etkili bir bağlama büyüsü ile kurtuldum.

 15. Kimsenin evliliğine birşey yapamadığı oğluma Burak Hoca yardımcı oldu. Kendisinin ayrılmaya eğilimi vardı. Birçok uzmana danıştım olmadı ve hocanın bağlama büyüsü işlemi ile ile oğlumun bozulmak üzere olan evliliği düzeldi.

 16. Medyum Burak Hoca bana kısmetimin açılması için aşık etme hamaylı desteğinde bulundu. Celp işlemlerinde bence en iyi isim ve kendisinden gerçekten memnun kaldım.

 17. Nişanlımın tüm kötü huylarını Burak Hoca halletti. Çok asabi ve kıskanç bir insandı ve kendisinin bağlama büyüsü ile gerçekten munis bir insana dönüştü. Birkaç günde etkisini görmeye başladık bile.

 18. Burak Hoca aşık etmek için celp işlemleri ile gerçekten herşeyi yoluna koyan bir insan. Oğlumun başarısız evliliğinin düzelmesi için kendisinden yardım aldım ve bize bağlamak için celbi hazırladı. Bunu her hoca hazırlayamaz ve gerçekten oğlumun evine mutluluk geldi.

 19. Kocamı bırakmak için denemediğim yol kalmadı. Her türlü kavgayı ettik. Ama beni bırakmamakta ısrarcı davrandı. Burak Hoca nın ayırma büyüsü sayesinde, onun duaları ile bundan kurtuldum. Celbi taktım daha birkaç günde etkisi oldu.

 20. Aşk büyüsü desteği aldığım Burak Hoca kesinlikle bu alanda bir numara.. Ne zamandır sevdiğim erkek için bunu istiyordum ama maalesef şarlatanlara para kaptırdım. Neyse ki hocam bu durumu düzeltti.

 21. Giden sevgili aşık etme konusunda Burak Hoca süper. Sevgilim beni terk edip gitmişti Burak Hoca bununla ilgili işlem yapabildiğini söyledi. Aşk etme celbi hazırladı beni bırakan sevgilim kısa sürede beni arayıp dönmek istediğini söyledi.

 22. Bildiğiniz dolandirici inanmayin surekli para istiyor ve islemde ise yaramiyor inamayin yalan söylüyor zehir zikkim olsun aldığı para ilk isimiz dava acmak ve şikayetçi olmak bunu bilin yetim parasi aldi ve islem yapmadi islemi ise yaramdi zehir zikkim olsun o para size adliyede bitecek bunun sonu biz istedik ki aile bosanmasin ama dolandirildik bestami hocaymis inanmayin tv da verecem bekleyin siz

 23. Medyum Bestami denen dolandırıcı sahtekara kesinlikle inanmayın beni aylarca oyaladı 4000 TL mi aldı şimdi telefon engelledi bir çok isimle çıkıyor bir çok yorum sitesi var yorumları kendisi yazıyor

 24. Dolandırıcı medyum bestami ye Kesinlikle inanmayın hakkında birçok şikayet dilekçesi verilmiş savcılığa para yatırdığınızda ya ulaşamazsınız yada sürekli para ister

 25. Süleyman ve baransel aynı kişi sahtekaeın önde gideni asla inanmayın dolandırıcının önde gideni

 26. Bu medyum bestami denilen şarlatana kardeşim çok yüklü paralar kaptırmış bankalardan kredi çekmiş bir süre ilgilendikten sonra kardeşimin parası bitince ne mesajlarına ne aramalarına dönmez olmuş üzerine ağır hakaretler ederek engellemiş , bizim bunlardan haberimiz yoktu kardeşim bir mektup bırakarak canına kıydı kardeşimin ölümüne sebep olan herkes hesap verecek adalet önünde mektup ve kardeşimin telefonu şu an savcılık incelemesinde en kısa zamanda bu adam bulunup cezasını çekecek inşallah. Siz siz olun bu sahtekara güvenmeyin.

 27. Medyum Bestami bir dolandırıcı bn senin işini hallederim dedi parada yatırdım ama arıyorum ya meşkul ya başka bahane ensonunda engel attı güvenmeyin

 28. Allah belanı versin adi dolandırıcı kimse bu medyum bestemiye inanmasın dolandırıcının teki

 29. Medyum bestami denen soytarı çok can yaktı sırada o var her yere yazacağım seni

 30. *Medyum Bestami hoca* bu alemin en büyük dolandırıcısıdır. Yıllar boyunca gizli ilimler ve manevi ilimler üzerine sayısız araştırma yaptım, sayısız kişi ile çalıştım ya da çalışmayı denedim ama ben bunlar kadar karakter yoksunu insanlar görmedim. Söyledikleri her laf *yalan*, her şey oyun. Bir de öyle iyi çalışmışlar ki derslerine, *her yalana bir kılıf uydurmak için bin tane yalanın hazır cevabını ezberlemişler*. Siz siz olun bu karakter yoksunu insanlara paranızı kaptırmayın, para hadi neyse kazanılır. Kimse üç beş kaybetti diye fakir olmaz ama bu karakter yoksunu insanlar sadece paranın derdinde değiller, aynı zamanda insanların umutlarını da çalıyorlar vakitlerini de. Uzak durun bu *Bestami hoca* denen insan müsvettesinden. Ben yuvamı kurtarmak için araştırmalar yapıp denk gelebileceğim en kötü insanlara denk geldim, içimdekini bir ben bilirim. İstedim hayatım yoluna girsin, dünyam düzelsin ama nafile. Parayı geçtim, umutlarım ve zamanım o kadar boşa harcandı ki kendimi hiç böyle hissetmedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir