Medyum Burak İle Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşık olmak isteyenler medyum Burak ile evde aşk büyüsü nasıl yapılır? öğrenebilirsiniz ve irtibat kurarak yardım alabilirsiniz.

Aşk büyüsü nedir

Birine karşı ilgisi olanlar aşık etme büyüsü yaptırmaktadır. Evde aşk büyüsü konusunda sizlere destek olan medyum Burak bu konu ile ilgili bazı tavsiyeler vermektedir. Aşk büyüsü nasıl yapılır medyum Burak pek çok vermiş olduğu bilgilerden yararlanarak yaptırabileceğiniz gibi evde aşk büyüsü nasıl yapılır bu konuda bilgi alarak kendiniz uygulayabilirsiniz. Medyum Burak sayesinde en etkili aşk büyüsü yaptırabilir ve hayalini kurduğumuz kişi ile birlikte uzun bir ömür yaşayabilirsiniz. Aşk büyüsü yapılan kişilerde belirtiler nelerdir, nasıl ortaya çıkar canbar aşk büyüsü nedir ve nasıl yapılır bilgi alabilirsiniz. Medyum Burak’ın yapmış olduğu pek çok büyü arasında yer alan aşk büyüsü yaptıranların yorumları başarılı sonuçlar alındığına dair bilgi mevcuttur. Medyum Burak ile aşk büyüsü yaptırdığınızda elde edeceğiniz sonuçlar muhteşem olacaktır ve kısa sürede karşıdaki kişinin size olan ilgisini göreceksiniz.

Evde Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Medyum Burak tavsiyeleri her zaman işime yaradı. Daha önce birkaç konuda daha desteğini aldığım medyum Burak evde aşk büyüsü ile hayatımın yeniden değişmesini sağladı. Sizlere de tavsiye ederim. 0553 371 89-94 ve [email protected] adresi üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Yapacak olduğu dualar ve yapacak olduğu büyü ile hayatınız değişecek ve çok daha mutlu bir yaşam süreceksiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Hocalar
Yazdır
Bu sayfaya 1080 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
17 Hayır

“Medyum Burak İle Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?” için 1 yorum var.

  1. Nişanlım son zamanlarda baya değişti
    Adım Zeynep hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum. Ben erkek arkadaşımla 6-7 ay kadar çıktık sonra ailelerimiz tanışsın evlenmek üzere bi adım atalım dedik ilk etapda babam istemedi hoşlanmadım dedi açık açık cvık hareketleri olan birisi olarak gördü sonra ikna ettim bir şekilde sözlendik, Aralık ayında nişan yaptık ama nişan yaptıktan sonra değişti. Ağırdan almalar patavatsız konuşmalar babama saygısızlık etmeler eşya alınacak hepsini bize aldırmaya calısmak alkol içmeye başlaması falan iyice tuaflaştı anlam veremedim babam her zaman yol yakından vazgeç bundan sana koca olmaz diyip duruyor. Temmuz ayında düğünümüz var kaşmış şurda iki ay ev kiraladık eşyaları aldık içine koyduk evi düzdük çeyizimi yerleştirdim yani ortada şuan tek sorun özgürdeki değişiklikler bir an önce kendisini toplaması lazım yoksa gerçekten bende vazgeçicem zaten vazgeçtim ayrılalım nişan bitti desem onun hiç umurunda bile olmayacak bundan eminim sanki büyülenmiş gibi adam anlam veemedim. Ben aramasam aradığı sorduğu bile yok eve gidelim ailece bakalım neyimiz eksik bakalım diyoruz o da yok yeni evlenecek bir insan ilk defa bi eve geçecek insan merak etmezmi etmiyor adam. Sonra ben büyü yapıldığından şüphelendim benim bi yengem var abimin karısı o hiç çekemez beni ondan şüphe ettim kesin ben ayrılayım evlenemeyim diye büyü yaptırmıştır diye düşündüm anneme de söyledim hatta olabilir kızım dedi. Ben araştırdım evet medyumun birisi sen evlenme diye nasibini kapatma büyüsü yaptırmışlar sana o da senin evlenecğein erkeği etkiliyor dedi yani büyü beni eklememiş kısmetim olan kişiyi etkisi altına almış. Bu özgür olmasa başkası da olsa ben evlenemeyecekmişim. Bir şekilde bozun hocam büyüyü dedim bozalım dedi işlemler yaptı bişeyler yaptı şu gün bugün tutar etkisi çıkar ama değişen hiçbir şey olmadı. kaç defa da bu medyuma para gnderdim büyü olduğunu söylüyor ama büyüyü çözemiyor belli bir zaman sonra artık telefonuma da bakmadı zaten medyum hoca neyse allaha havale ettim onu sonra medyum burak diye bir hocanın telefon numarasını aradım ibağlama celbi yapalım dedi. Hem böylelikle birbirinize bağlanırsınız aranızda kırgınlık küsme saygı sevgi gibi şeyler yeniden oluşur dedi tamam dedim dua ile yapılacak dedi bu işlemin bir zararı olmaz dedi yaptırdım 15 gün veya 90 gün içinde mutlaka sonuç alırsın ded ben 20-25 gün sonra nişanlımın kendine kendi özüne döndüğünü gördüm büyü çözüldü yeniden bana bağlandı babamdan özür diledi şimdi iyiyiz. Ama yengemin son birkaç gündür yüzünden düşen bin parça sende allahından bul yenge… abime söylesem seni mafeder ama neyse allah var yukarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir