Medyum Burak ile Karı Koca Ayırma Büyüsü

Uzaktan mesafe ile Medyum Burak ile karı koca ayırma büyüsü çalışması yaparak, aşık olduğum adamın bana gelmesini sağladım.

Medyum Burak ile karı koca ayırma çalışması

Büyülerin etkili olduğunu biliyordum ama medyum Burak Hoca sayesinde bunu ne kadar kapsamlı bir olgu ve dünya olduğunu çok daha iyi olduğunu anladım. Kendisi başka bir şehirde yaşamaktaydı ve bu asla sorun olmadı. Uzak mesafede yaşayan herkes, kendisinden benim gibi yardım alabilir. [email protected] adresinden kendisiyle her zaman iletişim kurabilir. Benim gibi size de yardımcı olacaktır. 0 555 371 89 94 numaralı telefon ile de kendisinden görüş ve destek, danışmanlık alabilirsiniz. Uzaktan da ayırma büyüsü konusunda yardım alabilirsiniz. Resimle ayırma büyüsü yapılabilecek büyülerden biri ve Burak Hoca size en iyisini sunacaktır.

Karı koca ayırma büyüsü nasıl yapılır

Kendisi sizden büyü için malzemeler isteyebilir, resim gibi ve bunları da kendisine vermelisiniz. Gönderebilirsiniz. Ayırma büyü nasıl yapılır size detaylı olarak anlatacaktır. Elbette birileri size ayırma büyüsü yapmış olabilir, ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız, bunu da hoca ile öğrenebilirsiniz. Ayırma büyüsü belirtileri olacaktır, bunları kavramak için hocadan bilgi almalısınız. Elbette çiftlerin arasında soğukluk, tartışmalar olmaya başlayacaktır. Medyum Burak ile ayırma büyüsü her zaman etkili neticeler verir, çünkü hangi duaların olacağını, yapılması gerekenlerini o bilir. Ben karı koca ayırma büyüsü çalışması ile amacıma ulaştım. Ayırma büyüsü yorumları da her zaman olumlu ve siz de kendisinden yardım almalısınız bence.

Bir önceki yazımız olan Medyum Burak ile Kilit Büyüsü başlıklı makalemizde büyü, en etkili kilit büyüsü ve kilit büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1328 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
19 Hayır

“Medyum Burak ile Karı Koca Ayırma Büyüsü” için 1 yorum var.

 1. Merhaba ben Nazlı 49 yaşındayım 25 senedir evliyim ve Nazan adında 23 yaşında bir kızım var. Kızımın uzun süredir bir ilişkisi vardı. Bize evlenmek istediğini söyledi. Biz ona daha çok genç olduklarını ve sevgilisi Murat’ın daha düzgün bir işi olmadığını söyledik. Bize bağırdı çağırdı ve çekti gitti evden.
  Birkaç saat sonra geri döndüğünde uzun uzun konuştuk ve neden evlenmemesi gerektiğini anlattık. Bizi anladığını düşünmüştük ama yanılmışız. Bu olaydan bir ay kadar sonra Nazlı’yı kahvaltıya çağırmak için odasına gittiğimde yoktu. Telaşla dolabını açtım ve kıyafetleri orada değildi. Kızım ailesini geride bırakmış ve kocaya kaçmıştı. Olduğum yere düşüp hıçkırarak ağlamaya başladım. Kocam geldi ve ne olduğunu sordu. Gördüğü şeylerden sonra sorun yok ben hallederim diyip çıktı evden. Kocam 3-4 gün hiç aramadı beni daha sonra eve geldi. Çok sinirliydi kızımız Nazan’ı 400 km uzakta bulmuş. Evlenmiş geri gel demiş böyle olmaz demiş ama kocası polis çağırmış. Kocam ne yapacağını bilemiyordu donmuş haldeydi. Ben ne yapacağımı çok iyi biliyordum ama kuyruğunu kıstırıp gelecekti eve.
  Kocamın kızımızı aradığı sırada ben de boş durmadım ve internetten araştırma yaptım. Medyum Burak Hoca’nın yaptığı soğutma hamaylı ile karşılaştıktan sonra çözüm önümde duruyordu. Kocam eve o şekilde geldikten sonra hocayı aradım ve durumu anlattım. Yapım ve tesir süresini beklememiz gerekiyordu ama yine de yapacak bir şey yoktu. Hocaya kocasının kızımdan soğumasını istediğimi söyledim. Kızımın biraz acı çekip kendisine çeki düzen vermesi gerekiyordu.
  Hoca ile görüşmemiz bitince yapmam gereken tek şey beklemekti. Çok sancılı bir bekleme süreci geçirdik tabii ki. Kızımla hiç konuşmuyorduk ne yapıyor ne ediyor bi’haberdik.
  Ben hoca ile konuştuktan 40 gün kadar sonra sabahın erken saatlerinde kapı çaldı. Karşımda elinde valizi ve gözünde yaşıyla bekleyen Nazan’ı gördüm. İçeri alıp telaşlıymış gibi ne olduğunu sordum. İçten içe mutluydum tabii. İyice sarıldım kızıma ve bana kocasının onu nasıl terk ettiğini anlattı…
  Kızım eve döneli 1 sene oluyor. İlk başlarda epey acı çekti ama şu an gayet iyi. Bir işe girdi ve gayet güzel bir hayatı var. Burak Hoca’ya ne kadar teşekkür etsek az.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir