Medyum Burak İle Sabun Büyüsü Çalışması

Son yıllarda en çok duyduğumuz medyum Burak ile sabun büyüsü çalışması sonrası istediğiniz amaca rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sabun büyüsü nedir, nasıl yapılır?

Kara büyülerden biri olan sabun büyüsü birine zarar vermek için yapılan büyülerden bir tanesidir. Sabun büyüsü nasıl yapılır ve sabun büyüsü nasıl bozulur pek çok kişi merak eder.

Medyum Burak ile sabun büyüsü çalışması yaptırarak sizler de sabun büyüsü nedir, sabun büyüsü yorumları ve 41 iğneli sabun büyüsü nasıl yapılır sorularına cevap bulabilirsiniz.

Medyum Burak sabun büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gerekenler ve büyü yapılan kişiye nasıl etki edeceği konusunda sizlere bilgi veriyor.

Bu büyünün insan canına mal olacağı dahi söylenir. Birine bu büyü sayesinde kesin olarak zarar verilir. Bir kalıp sabun büyü yapılacak kişiye özel olarak alınır ve daha sonra bir kalıp sabun kaynatılmış suyun içerisine atılır. Sabun sudayken büyü kime yapılacaksa onun ismi 14 kez okunur. Bir kişinin yüzü akla getirilir. Kişinin ismi söylenerek hayal edildiğinde annesinin ismi de homurdanarak bu kişinin tasviri yapılır.

Sabun büyüsü yaptıranlar

Uzun süredir hayatımı elinden alan ve başarısına başarı katan biri için sabun büyüsü yaptırabileceğimi söyledim. Bu büyü sayesinde kişinin psikolojik dengesini altüst olmasını sağlayabileceğiniz ve konsantrasyonunun eksileceğini öğrendim. Ben de bu büyü yaptırdım. 2 kişinin hala hareketlerinde ortaya çıkan değişiklikler hem iş yaşamında hem de ailevi konularda yanlış kararlar almasına neden oldu.

Medyum Burak iletişim bilgilerini merak edenler için; Telefon numarası; 0 553 371 89 94 ve mail adresi; [email protected] hemen iletişime geçin.

Bir önceki yazımız olan Medyum Burak ile Voodoo Büyüsü Çalışması başlıklı makalemizde medyum, voodo büyüsü ve voodo büyüsü belirtileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1104 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
23 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir