Medyum Burak ile Soğutma Büyüsü

Medyum Burak ile soğutma büyüsü çalışması ile oğluma musallat olan gelinimden sonsuza kadar kurtuldum. Kimse beni kınamasın.

Medyum Burak ile Soğutma Büyüsü Yaptıranlar

Kendisinden oğlum da bende çok çektik. Soğutma büyüsü sayesinde, bunu elde ettim, bana vesile olan kişi de medyum Burak Hoca. Neler çektiğimi bilen arkadaşlarım bir hoca arayışına girdiler. Deyim yerindeyse, nefesi kuvvetli bir hoca aradık, soğutma büyüsü yaptıranların yorumları da dikkate alındı ve Burak Hoca ile iletişime geçmeye karar verdik. Burak Hoca aslında, son derece merhametli ve temiz kalpli bir insan, kesinlikle kara büyüleri yapmıyor. Onları bozma desteği veriyor, ancak neler çektiğimizi anlatında kendisi bana destek oldu. Ayrıca soğutma büyüsü nasıl yapılır bildiği gibi, soğutma büyüsü bozma duası konusunda da son derece yetkin. Soğutma büyüsü nasıl bozulur Burak Hoca bilir, asla başkasına güvenmem.

Soğutma Büyüsü Etkileri

Kendisinden yardım aldım ve kısa sürede soğutma büyüsü belirtileri, hocanın dediği şekilde kendini göstermeye başladı. Gelinim bize musallat olmayı bıraktı ve çok şükür oğlum rahat bir nefes aldı. Ben de anne olarak artık çok mutlu ve huzurluyum. Gelinimin sürekli olarak kullandığı bir eşya üzerinden hoca bu büyüyü hazırladı. Sizin de inanmanız ve kendisine güvenmeniz çok önemli. Medyum Burak ile soğutma büyüsü için 0 553 371 89 94 telefon numarası buradan arayabilirsiniz. [email protected] ise kendisinin mail adresi. Yüzyüze ya da mesafeli olarak kendisiyle iletişim kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyum Burak ile En Etkili Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde aşk büyüsü, aşk büyüsü nasıl yapılır ve aşk büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 672 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
9 Hayır

“Medyum Burak ile Soğutma Büyüsü” için 1 yorum var.

 1. Merhaba, 26 yaşındayım ismim Rana, üniversiteden tanıştığım Alp ile 4 senelik bir ilişkim var. Birbirimizi çok seviyoruz ve çok mutlu bir çiftiz. Alp’in bir çocukluk arkadaşı var adı Baki. Alp ile Baki aynı apartmanda yakın zamanlarda doğmuş iki insan. Çocuklukları birlikte geçince yetişkinlik döneminde de ayrılmamışlar. Çok farklı bir arkadaşlıkları olduğunu düşünüyordum ancak yaşadığım bir olay bunun balon olduğunu düşündürttü.
  Bir akşam kalabalık bir grup ile oturuyorduk, oradan çıktıktan sonra uğramam gereken bir yer vardı ve Baki benim de orada işim var ben bırakırım dedi. Kabul ettim ve arabaya bindik. Giderken yol boyunca bana bakışı hiç hoşuma gitmedi. Bir şeyler olduğunu seziyordum. Gitmek istediğim yere geldiğimizde bana dönüp iğrenç bir şekilde ‘Kaçamak ister misin?’ dedi. İğrendim o an ondan. Bunu bana hadi beni geçtim, Alp’e nasıl yapabilirdi.
  İnip işlerimi halletmeye çalıştım ama bu olay hep aklımdaydı. Alp’i aradım ve yanıma gelmesini söyledim. Her şeyi anlatacaktım, kararlıydım. Alp geldi ve onunla konuşmak istediğim önemli bir şey olduğunu söyledim. Oturduk ve her şeyi anlattım. Bana dönüp ‘ Bizi her zaman kıskandın, aramızı bozmak için bunu söylüyorsun.’ Dedi. Çığlık atarak ağlamak istedim orada. Taksiye bindim ve eve geldim. Bir daha Alp’i ne gördüm ne de konuştum. Birkaç defa aradı beni ama sonra anladı ayrıldığımızı.
  Ama içimde bir intikam ateşi yanıyordu, aralarını bozmak istiyordum. Bu söylediğim bile bozmadıysa, ne yaparsam bozulabilirdi? İnsan üstü bir güce ihtiyacım olduğu ortadaydı ve cevap tam bu cümlede duruyordu. Aralarını bozmak için soğutma hamaylı yaptıracaktım. Arkadaşlarımdan bolca methini duyduğum Medyum Burak Hoca’ya gidecek ve intikamımı alacaktım. Arayıp randevu aldım ve hocanın yanına gittim. Anlattığım şeylerden sonra hocanın beni hiç yargılamaması, dikkatli bir şekilde dinlemesi çok elzemdi.
  Bana sürecin nasıl işleyeceğinden bahsetti. Çok kolaydı yapmam gereken tek şey 15-60 gün arasında değişen tesir süresini beklemek sonrasında zaferimle mutlu olmaktı.
  Burak Hoca ile görüştükten yaklaşık 40 gün kadar sonra Alp ile Baki’nin yumruk yumruğa kavga ettiğini, hatta Baki’nin bana söylediklerini itiraf ettiğini Alp’in ağzından duydum. Yanında bolca özür ve barışma isteğiyle tabii ki. Kabul etmedim, ben istediğimi almıştım ve zafer sarhoşluğumla baş başa kalmak istiyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir