Medyum Burak Mayda

Günümüzde medyum işi yapan Medyum Burak Mayda gibi çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bu kişilere ait yorumlar web sayfamızda.

İnsanların mağduriyeti ya da taleplerini karşılayarak onlara bir fayda sağlamaktadır. Medyum olarak hizmet veren bütün insanlar işini samimiyetle ve profesyonelce yapmamaktadır. O yüzden ilk önce araştırma ile başlamak her zaman daha iyidir.  İsim yapmış ve profesyonel hizmet anlayışı ile çalışan medyumlar tercihiniz olmalıdır. Araştırma ve bilgi alabilmek için birçok sosyal mecradan medyum yorumları okuyarak bilgi almak mümkündür. Olumlu yorumlar alan ve işinde profesyonelliği yakalamış medyumlar müşteriler için her zaman daha iyi sonuç vermektedir.

İnsanların beklentilerini ve taleplerini art niyetli olarak sömüren birçok medyum bulunaktadır. Sahte yetenekler ile insanlara yapamayacağı işleri göstererek para kazanmaya hedefleyerek dolandırmaktadır. O yüzden medyum seçimleri oldukça özenli ve araştırılarak yapılması gerekmektedir. Bu tarzda bir medyumdan dolandırılmış insanlar sosyal platformlarda medyum şikayetleri bağlığı ile şikayet konuları yazılmıştır.

Medyum Burak Mayda Kimdir?

Profesyonel ve kaliteli bir medyumluk hizmeti veren Medyum Burak Mayda tanınmış ve oldukça fazla müşteri kitlesine sahip olmuş bir medyumdur. Uzun yıllardır hizmet veren Burak hoca yırt içi ve yurt dışı müşterilere sahiptir. Çeşitli sayıda büyü bilgisi olan Burak hoca her müşterinin taleplerini yerine getirebilmektedir. Bu profesyonelliğin karşılığı olarak her zaman Medyum Burak Mayda yorumları oldukça güzel bir şekilde gelmektedir. Sosyal mecralarda her zaman kaliteyi karalayıcı yorumlarda görmek mümkündür. Medyum Burak Mayda şikayetleri konusunu da görebilirsiniz. Ama bu olumsuz yorumlar hiçbir zaman gerçeği yansıtmadığını bilmelisiniz.

İlk defa medyum arayışı içerisinde olan müşteriler Burak hocayı araştırmak için Medyum Burak Mayda kimdir? Şeklinde aramaları sonucunda birçok yerde bilgisini bulabilmektedirler. Büyü ve büyü bozma işlerini çok iyi yapan hoca için her konuda yardım talebi yapan müşteriler gelmektedir. Büyü yapmak oldukça zor olduğu kadar tehlikeli bir işlem olduğunu da herkes bilmektedir. Büyü konusunda tecrübesi ve bilgi ile her konuda büyüyü hızlı bir şekilde yaparak çok kısa bir sürede etki etmesini sağlamaktadır. Hocanın yaptığı her işlem Medyum Burak Mayda referansolarak görülmektedir.

Medyum Burak Mayda Yorumları

Büyü konusu ile ilgilenen ve bu konuda oldukça bilgi sahibi olan her insan Burak hocayı çok iyi tanımaktadır. Büyü dünyasının profesyonel bir parçası haline gelen medyum kendisinden he zaman olumlu söz ettirmeyi başarmıştır. Şimdiye kadar binlerce büyü yaparak tecrübesini katlayarak devam ettirmektedir. Burak hocayı ilk defa tanıyanlar ve araştıranlar Medyum Burak Mayda dolandırıcı mı? diye sorsa dahi bunun asılsız bir soru olduğunu büyü işleminden sonra kendileri anlamaktadırlar.  İnsanlar bu konuda oldukça fazla dolandırıldığı için bu konuda çok haklılardır. Bu olumsuzluklar içerisinde zaman zaman Medyum Burak Mayda sahtekar mı? Sorusuna denk gelse de yaptığı büyülerin kalitesi ile hepsine çok iyi bir cevap vermeyi başarmaktadır.

Büyü ihtiyacı olan ve ilk defa büyü yaptıracak olan insanlar her zaman ilk önce araştırma yaparak medyum tercih etmelidir. Medyum Burak Mayda güvenilir mi? Sorusuna olumlu cevap alarak büyüsünü profesyonelce yaptırabilirler.

Bir önceki yazımız olan Medyum Ali Sami Hoca Yorumları başlıklı makalemizde medyum, medyum ali sami hoca ve medyum ali sami hoca dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 2308 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
6 Hayır

“Medyum Burak Mayda” için 23 yorum var.

 1. Selamlar ben İstanbul Kadıköy den Derya yaşım 27 özel bir yazılım ajansında yönetici asistanlığı yapıyorum yaklaşık 3 yıldır bu firmada çalışıyorum. Benim müdürümle yani asistanı olduğum kişi ile işe başladığım günden beridir ilişkimiz var. Kendisi ondan önce de arkadaşımdı ve onun vasıtası ile bu işe başlamış bulunmaktayım. Şuan ki gündemimiz yani toplumsal sorunumuz korona olduğundan dolayı firmamız ücretsiz izin verdi bütün çalışanlarına; 3 haftadır işe gidemiyoruz. İşten izine ayrıldığımız günden beridir karantina, sokağa çıkma yasağı, yok ohaliydi, bahaneleri yüzünden görüşemedik. Aradığımda sürekli evinde olduğunu, evde kal kurallarına uyduğunu söyledi. Ben bir süre bu yalanlarına inandım, inanmaya da devam ederdim ancak kendisi açık verdi yakalandı. Beyefendi eski eşi ile görüşmeye başlamış 2 yıl önceki karısı ile. Bunu da benden 2 aydır gizliyormuş Bende çok yakın arkadaşımdan öğrendim onları 2 ay önce gördüğünü söyledi. Aralarında ki ilişki ne derecede bilmiyordum biraz sıkıştırdım eski eşinin uzaktan bi akrabası olduğunu söyledi ve babasının öldüğünü duymuş onun için görüşmüşler ancak bu olaya belli etmesem de sinirlendim. Bir kere görüşen sürekli görüşür diye düşünüyorum ayrılmış gitmişler belki ama ne olacağı hiç belli olmaz çevremden, etraftan, tecrübe sahibiyim kendisini eski eşinden soğutmak için muska hazırlatmak istiyorum. Daha önce başka bi arkadaşım Burak hoca diye birine gittiğini söyledi onlar kız kardeşlerini bi erkekten soğutma işlemi yapmışlar ve tutmuş. Yorumlara göre çok iyi maharetli bir hocaya benziyor ama gene de tedirginim bilgisi olan var mı yada daha önce yaptıran referans verebilecek kişiler varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum #evdekaltürkiye

 2. Merhabalar arkadaşlar! ismimi yazmak istemiyorum gizli kalmasını tercih ediyorum. Ben Burak hocaya işlem yaptırdım ona çok çok teşekkür ediyorum. İnanılması güç ama şaka gibi yıllardır istediğim şeyi 1,5 ayda bana hediye etti. Sevdiğim bir erkek var çok maneviyatına düşkün, muhafazakar dürüst bir kişiliği var benim açık olmamı, ailesel yapımızı pek benimsemedi arada bazı sosyal konular vardı. Ben ona istediği gibi bir kişi olmayı da teklif ettim oldum da ama onu da benimseyemedi. Burak beyi arkadaşım tavsiye etti oda sevgilisinden ayrılmıştı onun için yaptırmış onunda dileği gerçek oldu. Bende aradım hocamızı anlattım ona derdimi bana hamaylımı gönderdi üzerimde sürekli taşıdım dualarını okudum sabırla bekledim gelmesini inanılmaz bir günde beni aradı insanın sevdiği kişi ile birlikte olması çok güzel bir duyguymuş. 41. Günde çıktı geldi, şuan hala taşıyorum kolye yaptırdım. Çok ta mutluyum çok teşekkür ediyorum Burak beye !!! tuttuğu altın olsun derler ya inş. Öyle olur.

 3. Lise zamanlarım da birisine aşık oldum ve aşık olduğum kişi ile tamı tamına lise sonuna kadar ciddi bir ilişki yaşadım. Çok sevdim ve çok sevildim. Kendimi o kadar kaptırmıştım ki ne ailem nede başkası umrumda değildi. Çok güzel giden bir ilişkimiz vardı ve birbirimizi çok seviyorduk. Yani ben öyle sanıyormuşum da diyebilirim. Çünkü ben üniversiteye gitceğim dönem sırf onun için onun bulunduğu bölgeye gittim. Çünkü onunla yakın olmak ve sürekli onunla görüşmek ve rahat olmak bana çok iyi gelecekti. Benim oarya yerleşmemle birlijte hergün görüşmelerimiz oldu. Hatta çoğu zaman benim öğrenci evimde kaloyordu. Fakat bi gün bu rüya bitti ve gerçekler tokat gibi yüzüme çarptı. Bunu öğrendiğimde ise aslında çok geçti. Çünkü ben kendimi ona teslim etmiştim. Ailem böyle bişiyi hayatta kabul etmezdi. Bunun için iki seçeneğim vardı ya onunla evlenmek yada intihar etmek. İlk seçenek gerçekleşmeyecek kadar zordu çünkü benim okulumdan birisiyle birlikte olmaya başlamışt bile.. ne yapacağımı bikmez halde arkadaşıma durumu anlattım ve ona intihar edeceğimi söyledim. Oda bana sakın diyerek Medyum burak hocadan bahsetti. Hemen Medyum burak hocayı aradım ve ona danıştım. Oda bana onun sana geri dönmesini sağlarız sen benim dediklerimi dinle ve harfi hariyen uygula dedi. Bende aynen öyle yaptım tam 28 gün sonunda benden af diledi. Şuan nişanlıyız ve virüsten dolayı düğünümüz ertelendi. Burak hocam burdan size teşekkürlerimi iletiyorum benim hayatımı kurtardınız size minnettarım.. Sizlerde koşulsuz burak hocaya güvenebilrisiniz emin olun çok anlayışlı birisi ve sizi sabırla dinleyerek size yardımcı oluyor…

 4. merhaba arkadaşlar . ben ece , yaşım 26 . bursa da yaşıyorum . benim ömer adın da bi nişanlım vardı . biz onunla cidden cok iyyiydik . ilk baslar da arkadaştık ömer ile . 4 yıllık bir arkadaslık sonrasın da sevgili olduk . aslın da hem ben hem de ömer karşıdır bu şekil de arkadaş olup sonrasın da sevgili olma olaylarına . çok mide bulandırıcı oldugunu birbirimize defalar ca söylemiştik arkadaşlık dönemimiz de . ama ne demişler , büyük lokma ye ama büyük konuşma . malesef biz de ömer ile büyük konustuk ve basımıza bu geldi . ikimiz de sevgili olduk . sonrasın da da sevgililik dönemimiz 3 yıl sürdü . en sonun da da baktık birbirimizi harbi harbi seviyoruz , o olmadan ben yapamıyorum , ben olmadan da o yapamıyor du . zaten bırbırımıze dair her şeyi biliyoduk , ben onun ailesini tanıyor dum , o da benım ailemı tanıyor du . aileler tam olarak tanısmasa da ismen biliyorlar dı birbirlerini . baktık güzel gidiyor ilişkimiz dedik bari bu işi ilerletip nişan takalım . ve öyle de yaptık . ömer ile nişanlandık . nişanlılık sürecimiz 9 ay 14 gün sürdü , günü gününe biliyorum arkadaş lar . ömrümün belki de en güzel günlerini geçirdim onunla . ama işte o benim değerimi bilemedi ve cok ama cok kücük bişeyi bahane etti ve nisanı attı . düşünebiliyor musunuz arkadaş lar , nişanı atan da ben değilim ömer yani . yanlıs anlasılma olmasın lütfen , ben öyle kompleksli birisi değilim yani nişanı nasıl o atar , eğer nişan atılacaksa ben atarım o nişanı demem asla . ben ömeri cok seviyodum . canım dan bile daha cok seviyodum hem de . ama işte ömer yaptı bana yapacagını . bana hayatım da bir kere kazık attı , onda da en buyuk kazıgı attı yani . şimdiye kadar bin kazık atsaydı eger attıgı bu bir kazık kadar üzmezdi benı sanırım . hem nişanlımı , hem sevgilimi hem de en iyi arkadasımı kaybetmıs tım bunun sonucun da . günler ce yemek yemedim , yeme den içme den kesildim . farkın da değilmişim aslın da meger se ömeri ciddi anlam da cok ama cok sevmisim . belki de yedırememıstım cunku ben kımseye asık olmam olamam diyodum . megerse olmusum . ben bu sekıl de üzüntü den kendımı hırpalarken kahrederken bir gün kuzenım geldi bize . beni o halde görünce baya ilgilendi felan saolsun . ama bana bi haber verdi , ben o an adeta yıkıldım . diyeceksınız ne haberi , ömer varya dedi , ee dedim ne olmus dedim , o da ben böyle merakla sorunca bak ece dedi sana bu habri vercem . ama versem mi vermesem mi kararsız kaldım dedi , ama ben yine de eski nisanlısı oalrak bilmen gerektigini dusunerek sana bu haberi veriyorum , senı kendı yerıme koydum ve eger böyle bır durum benım basıma gelmıs olsa ve sen bundan haberın olsa da haber vermesen açıkcası sana kızardım ben den neden bu haberı sakladın dıye , o yüzden de sana bu haberi vecem dedi . ben de yahu ne diyosun çatlatma insanı da söyle dedim . kuzenımın söyledigi söz karşısın da adeta başım dan aşağı kaynar sular döküldü . ama bu gerçekten oldu sanki yani öylesine demıyorum . kuzenımın söyledigine göre ömer , benim en yakın kız arkadaslarım dan biri olan eda ile birlikteydi . sevgili olmus lar bi süre önce , sonrasın da da kendi araların da yüzük takmıslar . ikisinin de parmagın da yüzük varmıs baskaları da görmüş bunu . ben öldüm sanki o an . dedim allah ım ben ne yaptım da benı böyle şerefsiz insanlar ile sınıyosn . biz sevgili olmadan önce iki arkadasın sevgili olması ne kadar mide bulandırıcı diyen ömer , hem benımle sevgili oldu bu sözünü çiğnedi , hem de benle olan nişanını attı ve benım en yakın kız arkadaslarım dan biriyle eda ile sevgili olup yüzük taktı . bir insan ancak bu kadar kendın den nefret ettirebilir di yani . evet ilk baslar da duydugum an da cok ama cok uzuldum . hatta bir an kendımı bile kaybeder gibi oldum , ancak artık üzüntü den ziya de sinire , hatta kine dönüştü bu öfkem . yanı nasıl olabilir di , bu bana nasıl yapılabilir di aklım fikrim hiç bişeyim almıyor du . bu bana değil bir insan evladına nasıl yapılabilir di aslın da bu bile şaka gibiydi . ancak en sinir oldugum ve en cok üzüldügüm nokta ise öemrin nişanı atıp benı terk etmesi eğildi artık , benim böyle bir insan icin günler ce yemeden içmeden kesilmem ve cok dehşet bir şekil de üzülmem , ayrıca ben nasıl olur da bu şekil de ciğeri bile bes para etmez biri ile bunca zaman arkadas olmusum , yetmemıs sevgili olmusum , yetmemıs bir de yüzük takmısım diye kendi kendimi sorguladım durdum hep . ama her şeye ragmen olan olmus tu artık . unutup kendı yoluma bakmam gerek diye dusundum . bence de en dogrusu buydu . kuzenım saolsun hep benım yanım da oldu bu süreç de . gerektigi zaman günler ce kendi evine gitmedi , biz de kaldı ama hep benım yanım da oldu . cidden onun hakkını ödeyemem . her neyse dostlar ben her ne kadar kendı kendıme unutucam bir daha onların adını bile ağzıma anmıcam desem de elim de olmadan dusunuyor dum . onlara acı cektırmek ders vermek istiyodum . ama nasıl yaparım bilmiyodum . bazen kuzenım bazen se de annem yapma etme kızım bırak allahların dan bulsunlar deseler de ben kabul etmıyodum . cunku ben bura da acı cekerken o iki şerefsiz ora da aşk şerbetleri içiyor mutlu mesut güle oynaya nişanlıcılık oynuyolar dı . bunu yanlarına bırakmak istemıyodum onlara bir ders vermek ten baska bişe dusunemıyor dum ama ne olursa olsun bi türlü ne yapabilirim aklıma bişe gelmıyor du . en sonun da kuzenım aslın da bişe yapabiliriz dedi . ben de ne yapabiliriz dedim . ya bilmiyorum garip bişe aslın da dedi . ben de sinirlendim ya çıkar şu aklın da ki baklayı dedim bişe sölüyosun bari devamını getir dedim . o da baslattı anlatmaya dedi böyle böyle ben bi medyum hoca biliyorum , medyum burak hoca . kime ne işlem yapsa tutuyomus . eger biriyle kavgalıysan ve barısmak istiyosan medyum burak hoca ya söylüyomussun sizi barıstırıyomus yaptıgı işemler ile , eger sevgilin den ayrıysan sölüyosun işlem yapıyor ve sevgilinle barısıyor , ya da birini mi ayırmak istiyosun , medyum burak hoca ya söylüyosun onları birbirlerin den ayırıyor ve sogutuyor dedi . ben de ilk duydugum da cok şaşırmış olsam da kabul ettim tamam dedim bu son söyledigini yapalım arayalım ayırsın dedim bian önce . kuzenım korktu benım bu kararlı durusum karsısın da ama en sonun da ısrarlarıma dayanamadı ve numarasını bana verdı medyum burak hoca nın . 0553 371 89 94 numaralı telefon dan medyum burak hoca ya telefon ettım . neler yasadıgımı bir bir anlattım . onca meseleyı hıc kesmeden bölmeden sıkılmadan dinlemesi benı şaşırtıt ve büyük saydı duymamı sağladı . ve en sonun da da allah ın da izni ile yardım cı olabilirim sana merak etme dedi ayırırız onları dedi . ben medyum burak hoca nın bu sözü karşısın da cok sevındım artık onlara bi bedel ödetecek ve acı çektirecek olmanın sevıncını yaşadım . neyse , işlem ıcın ne gerekıyo sa söyledim anlattım medyum burak hoca ya , medyum burak hoca da işlemı tamamladı hayırlısı ile ve bekleme sürecine geçildi . işlemi uyguladık tan 27 gün sonra kuzenımbir gün bize geldi nefes nefese ve müjdeli haberi yüz yüze vermek icin aramadım böyle kostum da geldim boynuna sarılmak icin dedi . nasıl yani ayrılmışlar mı dedim evet dedi kuzenım . bırbırımıze sarıldık dakikalar ca . ögrendıgıme göre ikisi de berbat haldeymıs . hiç umrum da değil , tam aksine içimin yağları eridi . allah kuzenım den de medyum burak hoca dan da razı olsun , eğer onlar olmasaydı asla başaramazdım . ayrıca bu sıte nın admınlerıne buraya yorum yazmamızı sağladıkları ıcın teşekkür ederim . umarım işinize yarar bilgilerimi tecubelerim paylasabılmısımdır . hepınıze hayırl gunler dilerim .

 5. İnternette araştırıp Medyum Burak’ı gördüm ve tavsiyeleri, yaptıkları hoşuma gitti. Sevgilim beni aldatıyordu. aşk büyüsü yaptırıp tekrar birbirimize aşık olduk. Tabii Medyum Burak sayesinde…

 6. Kızımı erkek arkadaşından soğutma büyüsü ile ayırdım. Bu konuda Medyum Burak bana yardımcı oldu ve sonuçtan çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

 7. Mahalledeki sevdiğim kıza deliler gibi aşıktım. Ancak kendisi bana yüz vermiyordu. Ben de arkadaş tavsiye ile Burak Hoca dan aşk büyüsü yardımı aldım. Süper etkilerini sevdiğim kız bana gelince gördüm.

 8. Yıldızım düşük olduğu için bir süredir Burak Hoca ile çalışıyorum. Bana celb hazırladı ve ben de 90 gün bunu taşıyacağım. O da bu sürede aşık etmek için hamaylı hazırlıyor. Kendisinden memnunum ve iletişime çok açık bir insan.

 9. Ailemle sorunlarımız için Burak Hoca dan soğutma büyüsü desteği aldık ve bence soğutmak için celbi konusunda bir numara bir isim kendisi.

 10. Mahalleden sevdiğim erkeğin bana bakmamasından çok mutsuzdum. Kendisini kazanmak için Burak Hoca dan aşık etme büyüsü desteği aldım süper sonuçlar aldığımı da eklemem lazım.

 11. Gerçek medyumları bulmak için bence sözüm dinleyin ve her bulduğunuz medyuma güvenmeyin. Ben Burak Hoca yı bulana kadar akla karayı seçtim. Çok kişiden dolandırıldım ve neyse ki kendisini tanımayı başardım. Doğru insan Burak Hoca.

 12. Aşık etme celbi konusunda destek aldığım Burak Hoca yı tavsiye ederim. Öncelikle altını çizeyim herkes destek alabilir. Yani benim gibi büyüden çekinenler için diyorum.

 13. Erkek arkadaşımla aramız mükemmeldi yalnız tek olumsuz yönü bir türlü evliliğe yanaşmıyordu. Ben de Burak Hoca dan aşk büyüsü yardımı aldım, Sayesinde aramız daha iyi ve evlendik.

 14. Bana çok büyü yapıldığından, bunları da eski eşim ve ailesi yaptı. Bunlardan kurtulmak için bir hoca arıyordum, şanslıyım Burak Hoca ya ulaştım. Kendisi kuvvetli aşık etmek için celbi hazırladı. Bunu az hoca yapabilir zor bir işlem. 90 gün verdiği özel kolyemi üzerimde taşıdım, etkisini gördüm.

 15. Kısmetimin açılması için yani hem aşk hayatımın, hem de maddi anlamda işlerim için Burak Hoca ya aşık etmek için celp yaptırdım. Hemen etkisini görmeye başladım hocama ödediğim paraya değdi.

 16. Bize ayırma büyüsü yapan eşimin ailesinden çekmediğim kalmadı. Burak Hoca bunu tersine çevirdi bize bağlama büyüsü yaptı onların kötülüklerinden şükür kurtulduk.

 17. Sevdiğim kızın ailesi beni maddi durumumdan dolayı kesinlikle istemiyordu. Bunu da Burak Hoca ile aştık diyebilirim. Onun bağlama büyüsü çalışmaları ile ailesi bana ikna oldu ve evlendik.

 18. Oğlumun sorunlu evliliği nedeniyle çok sıkılmıştım. Farklı kişilere danıştım ama bir süre eşine ilgisi olsa da yine evden uzaklaşıyordu. Burak Hoca 15 günde aşık etme celbi hazırladı. Bunu oğlumun boynuna taktım, 90 gün içinde son derece olumlu izlenimler oldu. Oğlum düzeldi.

 19. Sevmediğim bir arkadaşım, kandırarak harika bir çocukla birlikte olmaya başladı. Nasıl sinir oldum, neysek ki Burak Hoca ayırmak için aşık etme hamaylı yaptı da bu fesatın havalarından kurtuldum.

 20. Çok güvendiğim bir insan varsa o da Burak Hoca. Kendisine hem kendim, hem de sevdiklerim için bağlama büyüsü yazdırdım. Boynumdan asla çıkarmıyorum. Onun etkili muskaları ile hayatımız sağlık, bereket doldu.

 21. Sevmediğim bir arkadaşım, gerçekten süper bir kısmet buldu. Bana durmadan hava atıyordu. Bıktım usandım ve ayırma büyüsü için Burak Hoca dan yardım aldım. Bir güzel ayırdım iyi oldu.

 22. Merhaba Sevda Hanım, siz etkiyi ne zaman gördünüz ? Bende Medyum Burak hocama yaptırdım şuanda kolyemi bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir