Medyum Burak

Medyum Burak kimdir, öğrenmek ve kendisinden destek almak isteyenler, medyum Burak güvenilir mi yoksa medyum Burak dolandırıcı mı?

En kapsamlı şekilde sitemizden öğrenebilirsiniz. Medyumlar, doğuştan kuvvetli sezgileri ile doğan özel kişilerdir. Onların insanın kişiliğini ve sorunlarını analiz etme, ayrıca nelerin kendisini beklediğini görme şeklinde özellikleri vardır. Bir de diğer alemlerle, üç harfliler, ruhlar alemi ile bağlantıya girebilirler. Belki ses duyarlar, belki hissederler, bu biz normal insanların anlayamayacağı bir durumdur. Ayrıca,medyumluk sonradan bir eğitimle kazanılabilecek bir yetenek de değildir. Bu çok az insana nasip olabilecek bir özel durumdur. Peki gerçek medyumları nasıl bulabiliriz.

Gerçek Medyumu Bulmak Sitemizle Mümkün

Dünyada az sayıda olduğu gibi, elbette ülkemizde de az ve özel sayıda medyum vardır. Bir insanın kaderini ya da geleceğini öğrenmek istemesi, belki büyü desteği almak istemesi gerçekten talep gören bir durum olduğundan, bu konuda dolandırıcı olan, aslında bu şekilde yetenekleri olmayan insanların olduğu da gerçektir. Gerçekten kişilerin beklentileri ve umutları ile oynayıp son derece yüklü paralar alıp, kişileri mağdur ettikleri bilinmektedir. Bu nedenle, resmi hizmet sunma yetkileri olan yani vergilerini veren, gerçekten bu özel yeteneklerle doğan insanları tanımak ve onlardan destek almak çok önemlidir. Bu nasıl olacak derseniz, sitemizin size yol göstereceğini bilmelisiniz.

Medyum yorumları ve medyum şikayetleri içerikleri bulunan sitemiz ülkemiz için bir gerçek medyum rehberidir. Bir hocaya danışmadan önce sitemize tıklamalısınız ve hocalar hakkında inceleme yapmalısınız. Burada daha önceden hocalar ile görüşenlerin yorumlarını bulacaksınız. Hangi medyuma gitmişler, olumlu ya da olumsuz neler yaşamışlar, inceleme fırsatını adresimizde bulacaksınız. İçeriklerimizle, gelen yorumları asla değiştirmeden yayınlamaktayız. Noktasına, virgülüne dokunmadan editörlerimiz yorumlarınızı yayınlamaktalar. Hocaların, medyumların kesinlikle tanıdıklarımız olmadıklarını belirtelim. Tarafsız bir Medyum Burak yorumları ve Medyum Burak şikayetleri adresiyiz ve yorumları olumlu ya da olumsuz olduğu gibi yayınlamaktayız. Bu şekilde, yüzde yüz güven ve objektiflik yakalamaktayız. Sizler de hocalara gitmeden önce en doğru bilgiyi sitemizden alacağınızdan emin olabilirsiniz. Hangi medyum hangi ilde, yaptıkları hizmetler, uzaktan destek verip vermediği, iletişim bilgileri de kategorilerimizde bilgiler olarak yer almaktadır.

Medyum Burak Kategorisi

Sitemizde hem doğru, hem de yanlış medyumları bulacaksınız. İncelemelerimiz ve bilgi detaylarımız tamamen tarafsızdır. Medyum Burak Hoca için de aynı durum geçerlidir. Kendisi hakkında ve sunduğu hizmetler hakkında bilgi almak isterseniz hemen sitemizden yararlanabilirsiniz. İsim kategorilerinde medyumlara özel bölümler bulunmaktadır. Medyum Burak dolandırıcı mı, medyum Burak Güvenli mi en doğru cevapları sitemizde alacaksınız. Büyü yaptıranların, vefk yaptıranların, hamaylı ya da celp yaptıranların yorumları, hoca ile deneyimleri nelerdir, bölümde okuyabilirsiniz. Medyum Burak sahtekar mı, nasıl bir insan, nasıl iletişim kuruyor hepsi sitemizde. Medyum Burak referans sayfasında aradıklarınızı doğru bilgilerle de bulacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Medyum Zihni Hoca başlıklı makalemizde medyum, medyum şikayetleri ve medyum yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1712 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
21 Hayır

“Medyum Burak” için 19 yorum var.

 1. MEDYUM BURAk HOCAYA BİR KONUDA TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORM BU NEDENLE BU MESAJIMI BURADAN YAZIYORIUM KENDİSİNİ ARAYARAK TEŞEKKÜR ETTİM AMA HERKESİN ÖNÜNDE BU TEŞEKKÜRÜ KENDİSİNE BORÇ BİLDİM. BENİM ANLATACAKLARIM BİRAZ DEĞİŞİK BELKİ BANA KIZACAKSINIZ AMA BAZI HAKLI OLDUGUM KONULAR VARDI O YÜZDEN ÖNCESİNDE BANA KIZMMANIZ İÇİN SÖYLEMEK İSTEDİM.
  BEN İKİ SENE BİR KIZLA ÇIKTIM KENDİSİNİ SEVİYORUM AMA AİLESİ BENİM AİLE YAPIMA UYMUYOR HER DEFASINDA AİLEMİ AŞAĞILIYORLAR YEMEĞE GELDİLER YEMEKLERİ ELEŞTİRİYORLAR HADİ KENDİ ARANIZDA ELEŞTİRİN DE BENİM YANIMDA NİYE ELEŞTİRİYORSUNUZ ÇORBA ÇOK SULU OLMUL FASÜLYE SERT OLMUŞ PİŞMEMİŞ IVIR ZIVIR. EVLENDİKTEN SONRADA YNI SORUNLARIN DEVAM EDECEĞİNİ DÜŞÜNDÜM VE AİLEMİ EZDİRMEK İSTEMİYORUM BENDE KENDİMİ ZAVALLI GİBİ HİSSETMEK İSTEMİYORUM. DERKEN DERKEN NİŞANLIMLA ARTIK EVLENMEK İSTEMİYORUM KENDİSİNİ SEVİYORUM AMA BİZİM EVLİLİĞİMİZ ÇOK SAĞLIKLI BİR EVLİLİK OLMAYACAK HERGÜN SIKINTI HERGÜN PROBLEM YAŞANACAĞINI TAHMİN EDİYORUM. NİŞANLIMDA SÖZÜNÜ HİÇ ESRİRGEMEZ NEREDE NE KONUŞACAĞINI BİLMEZ AYNI BABASI GİBİ BİRİSİ O DA AMA GÜZEL GÜZELLİĞİNE KAPILDIM GİTİM. DEDİKLERİ LAFLARDA HİÇ KARŞI TARAF ÜZÜLÜR MÜ ÜZÜLMEZMİ DİYE DÜŞÜNMEZLER NEYSE… BEN ARTIK EVLENMEK İSTEMİYORUM BUNU ANNEMLE DE BABAMLADA UZUN UZUN KONUSTUM KAFAMDA BİTİRME ODAKLI GİTTİM AMA DÜĞÜN TARİHİMİZ BİLE BELLİYKEN NASIL OLUR DA EVLENMEK İSTEMİYORUM DİYEBİLİRİM DİYE KAFAYI YEDİM KARŞIMDA GENÇ BİR KIZ VAR HAYALLERİ VAR EŞYALARI ALMIŞIZ TAKSİTLERİNİ ÖDYOZ DÜĞÜN SALONUNU TUTTUK ALLAHTAN İSTEDİM Kİ KENDİSİ BİR BAHANE BULSUN DA BENDEN AYRILSIN AYRILMAK İSTESİN BEKLEDİM AĞZIMIN UCUNA KADAR GELDİ GİTTİ SÖYLEYEMEDİM. SONRA Bİ ARKADAŞIM BANA DEDİ Kİ SOĞUTMA BÜYÜSÜ YAPTIR SENDEN SOĞUSUN KENDİSİ EVLENMEK İSTEMEDİĞİNİ SÖYLESİN Bİ AN DÜŞÜNDÜM HATTA İKİ KERE DÜŞÜNDÜM YAPTIRSAM NASIL OLUR DOĞRU BİR KARAR MI VERİYORUM FALAN FİLAN DERKEN BEN MEDTUM BURAK HOCAYA ULAŞTIM TIPKİ BURDA ANLATIGIM GİBİ AYNILARINI ANLATTIM BEN KENDİSİNİN BENDEN AYRILMASINI BİŞEYİN AYRILMAMIZA VESİLE OLMASINI İSTİYORUM DEDİM AYIRMA CELBİ YAPTI BANA ÇOK AZ Bİ PARAMI ALDI ÖYLE AMAN AMAN BİR PARALAR ÖDEMEDİM ÇOK DOLANDIRILAN İNSANLAR VARMIŞ BU BÜYÜ SÜREÇLERİNDE BEN TAM ADAMINA DOĞRU YERDE RASTGELDİM İLERLEYEN ZAMANLARDA CELB İŞLEMİ ETKİSİNİ GÖSTERDİ NİŞANLIM BİZ EVLENSEKTE UZUN SÜRMEZ DEDİ BUNU DEMEDEN ÖNCE BABASI BABAMI ARAMIŞ PATAVATSIZ ŞEYLER SÖYLEMİŞ VALLA İYİ OLDU HEREYİ BİTİRDİK TAKTIĞIMIZ BİLEZİKLERİ DE GERİ ALDIK ŞİMDİ EŞYALARI ÖDÜYORDUK BUNU ÇÖZMEYE CALISIYORUZ YA O ÖDESİN ONA KALSIN YA BEN ÖDEYİM BANA KALSIN BAKALIM BİR YOL BULACAZ İNŞALLAHA

 2. Düğünümüze az bir zaman kala nişanlım ayrılmak istedi
  Nişanlımın benden ayrılmak istemesine hak veriyorum çünkü ben bi hata yaptım bu hatanın bedelini de çok acı bir şekilde ödemek zorunda kaldım. Sonuç olarak düğünümüze çok az bir zaman kala nişanlım ayrılmak istedi boy hamaylı yaptırarak onu kendime yeniden bağlamayı başardım detayları anlatayım aslında haksızım ama hatasız kul olmaz sözünü de unutmamak gerekiyor.
  Bizim nişanlanmamız çok hızlı bir şekilde gerçekleşti 3 ay gibi kısa bir sürede söz nişan yaptık 1 yıl sonrasınada düğün tarihi belirlemiştik. Bu süreçte eşyalarımızı aldık ben çalışıyorum nişanlım çalışmıyor maddi durumları da çok iyi sayılmaz. Mobilya mağazasına beyaz eşyacıya perdeciye hep borçla taksitle senetle aldığım maaşı buralara ödemeye başladım. İlk etapda düğüne 2 ay kala borcumu bitireceğime dair senet imzası attım o zman ev tutup eşyalarımızı alırız diye anlaştık şayette elimden geleni yaptım borçların yarısını ödedim kız tarafı da minimum seviyede bana maddi yardım sağlıyordu borçları ödemek için babası da sorumsuz birisi neyse bu kadr özele girmeme gerek yok. Çalışmaktan borç ödemekten o kadar yoruldum ki benim nişanlımın kuzeni bana faceboktan mesaj atmış onunla birkaç yazışmamız oldu ama çok aşk meşk konularına girmedik ben kendisine olmaz gibisinden söylemlerde bulunsamda seni o değil ben hakkediyorum gibisinden mesajlar atınca ben sildim engelledim daha sonra bu yaptığımı kendisine yediremeyince gidip nişanlıma seninki bana faceden yazdı haberin varmı diye söylemiş yazışmaları da bir kısmını silip kendine göre düzenlemiş okutmuş bundan sonra nişanlımda ayrılmak istedi yüzüğü gelip önüme attı ailesine durumu anlatmamış yoksa facia olurmuş falan ben ne yaptıysam dinlemedi açıklama yapmama izin vermedi aslında hem haklı hem haksızım. Daha sonra internetten araştırdım nişanlım benden ayrılmasın evlenelim diye ne yapmam gerektiğine dair yazılar okudum medyum burak hocanın boy hamaylı yazısına denk geldim altına da birsürü insan yorum yazmış benim gibi durumu olanlar dertlerini anlatmışlar onları okuyunca kendimde bir cesaret buldum işlem yaptırdım. Boy hamaylı işleminde bana hocamız dua yazmış ve dua okumuş o duayı yanımdan eksik etmedim bir hafta gibi kısa bir sürede duayı bana ulaştırdı. Sonraları da işte nişanlım ozlem ile aramızı düzelttik ağustos ayında da düğünümüz var medyum burak hocamı da davet edicem inşallah onun sayesinde nişanlım benim yanımdan hiç ayrılmıyor.

 3. Uzun zamandır hoşlandığım biri vardı. Ondan çok fazla karşılık göremiyordum. Medyum Burak ile tanıştım. Onun tavsiyeleri sayesinde sevdiğim erkekten karşılık görmeye başladım. Medyum Burak’a minnettarım…

 4. Mutluluğun adresi Medyum Burak olarak tanımlıyorum. Ulaşmak isterseniz [email protected] internet adresinden ve cep telefonunda 0553 371 89 94 buradan ulaşabilirsiniz.

 5. Ayırma büyüsü konusunda medyum Burak Hoca nın üzerine tanımıyorum. Kızıma musallat olan serseriden bıkmıştım ve kızıma anne olarak sözümü dinletemiyordum. Neyse ki Burak Hoca varda kendisinden aşk büyüsü yardımı aldım.

 6. Evden giden ve kesinlikle beni sonsuza kadar terk ettiğini düşündüğüm kocamı Burak Hoca eve geri getirdi. Bunu da bağlamak için hamaylı işlemi yaptı. Onu başka kadının elinden tekrar bana döndürdü.

 7. Görümcelerim iki tane, durmadan dedikodumu yaparlar. Bunların laflarından bıktığım için Burak Hoca ya bağlama büyüsü yaptırdım. Aman gerçekten çok rahat ettim.Çok şükür.

 8. Soğutma büyüsü çok etkili bir büyü ve ben bunun nasıl olduğunu Burak Hoca ile anladım. Hamayl ve celp konusunda sizde güvenilir hocadan yardım alabilirsiniz.

 9. Maddi sorumlarım, özellikle işsizlik yüzünden bunaldığım eşimle sürekli tartıştığım bir anda arkadaşlarımın ısrarı ile medyum Burak Hoca dan destek aldım. Kendisi beni dinledi ve eşimle aramın açılmaması için bana özel aşık etme celbi hazırladı. Sorunumuz

 10. Neden Burak Hoca derseniz, ben her kendisine danıştığımda bana dürüst olarak yaklaştı. Niyetlerim konusunda ne yapacak, ne kadar süre etkisi olacak bunları hep bana anlattı ve kendisine ayırma büyüsü yaptırdım, hiç sorun yaşamadım diyebilirim.

 11. Beni beğenmeyen sevdiğim kız için Burak Hoca dan aşık etmek için hamaylı desteği aldım. Kız beni prens gibi görmeye başladı ve aşk büyüsü ile de hocam onu bana kazandırdı.

 12. Kocamla iyi anlaşırken, birden sebepsiz kavgalar içine girmeye başlamıştık. Anlatamayacağı şekilde ondan soğumuştum. Evliliğimi kurtarmak için hmen Burak Hoca ya gittik ve bağlama için celbi işlemi yaptırdık.

 13. Nazardan ilişkimi korumak için Burak Hoca dan özel bağlama için hamaylı desteği aldım. Kendi üzerimde her zaman taşıyorum. Gerçekten onun muskasından sonra evliliğim daha huzurlu oldu.

 14. Burak Hoca kızımın harika bir damatla evlenmesini sağladı. Çok düzgün bir çocukla çıkıyordu, ben de işi garantiye almak için hocaya danıştım, hemen gerekli bağlama büyüsü yaptı, oğlanı damat aldık.

 15. Ayırma büyüsü konusunda Burak Hoca nın üzerine tanımıyorum. Babamı nefret ettiğim ve evlenmek üzere olduğu kadında onun büyüleri karşısında başardım çok şükür.

 16. Beni aldattığını üzerimdeki korkunç davranışlarını ve soğukluğunu anlayınca farkettim Burak Hocaya soğutma büyüsü için danıştım. Kötü evlilikten kurtuldum. Kendisinden son derece razıyım, o kadar düzgün bir insan ve beni sorunlarımdan kurtuldu.

 17. Mahalleden beni seven kızın ailesi bir türlü onu bana vermiyordu. Beni neden sevmediler bilmiyorum, birleşmemize karşı çıktılar. Sevdiğimle Burak Hoca ya danıştık, bağlama büyüsü yaptı ve ailesini ikna ettik.

 18. Ben Burak Hoca ile bağlama celbi üzerine çalıştım. Kendisine siz de benim gibi uzaktan danışabilirsiniz. [email protected] üzerinden tüm iletişiminizi bir de cep telefonu üzerinden benim gibi sağlayabilirsiniz.

 19. Nefesine ve bilgisine çok güvendiğim Medyum Burak Hoca dan aşk büyüsü konusunda yardım almaya karar verdim. Anlattım ve kendisi kuvvetli celb hazırladı, 90 gün annemin boynunda idi. Son derece iyi geldi, hocadan çok memnunum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir