Medyum Deha

Manevi dünyanın, havas ilminin zenginlerini bizlere taşıyacak Medyum Deha hakkında en doğru yorumları sitemizde bulabilirsiniz.

Allah hediyesi olan yetenekleri ile doğan, insanlara geleceği görme ve diğer alemlerle, varlıklarla iletişim kurma yetenekleri ile yardımcı olan medyumlar, gerçekten öngörüleri, iletişim yetenekleri, dini bilgileri ve imanları ile de bizlere çok yardımcı olurlar. Ancak, dolandırıcılardan yani aslında medyum hocalık yetenekleri olmamakla birlikte, para kazanmak için kötü niyetlerini ortaya koyan kişilere karşı da çok dikkatli olmak gerekir. Bir medyum nasıl olmalı, öncelikle sitemizde bilgilendirici yazıları okuyunuz. Sonrasında medyum yorumları ile medyum Deha referans ve diğer medyum kategorilerini inceleyiniz.

Muska ve Vefkler Nelerdir, bu konuda hocalardan destek alabilirsiniz

Muskaların ve vefklerin bizler üzerindeki olumlu etkileri yüzyıllar içinde kanıtlanmıştır. Zaten yüzyıllar boyunca halkımız özellikle muskaların gücüne inanmıştır ve bunu da kullanmıştır. Muskaları hastalıklardan korunmak için, bir sağlık problemi varsa bunun giderilmesi için kullanmak mümkündür. Kişi hem kendi, hem de ailesinin ya da çocuklarının sağlığını korumak için bunların gücünden yararlanabilir. Kısmetin açılması, ya da kişinin üzerinde bulunan kısmetsizliğin giderilmesi için, evlenmek ya da nişanlanmak gibi nedenlerle kem gözlerin çiftin üzerinden gitmesi için muska yapılabilir. Olumlu enerji almak, nazardan kaçınmak için de bu şekilde muska hazırlatmak mümkündür. Vefkler de yine bu şekilde koruyucu özellikleri olan uygulamalardır. Ayrıca aşk için, sağlık, şans, bereket için de niyet edilerek, hocalara kişiye özel vefk hazırlaması istenebilir.

Muskalar ve vefkler özel ve kişiye özel uygulamalardır. Bu uygulamalarda, anlaşılmaz ancak anlamlı olan tılsımlı sözler, simgeler, yıldız işaretleri, rakamlar, özel ebced hesapları, rumuz ile işaretler, insan ve hayvan resimleri, harfler ve şekiller yer almaktadır. Bu özel elemanlar belki bize muskanın ya da vefkin içini açıp okuduğumuzda anlamlı gelmez, ancak medyum tarafından belirli bir ritüel ve anlam dahilinde hazırlanır. Bu nedenle, tamamen kişiye özel ve kişinin niyetine ya da amaçladığını duruma göre hazırlanmaktadır. Bu konuda maalesef birçok dolandırıcı da ben vefk hazırlarım, ben muska yaparım diye ortada dolanmaktadır. İşte bu kişilerin eline düşmemek, para kaptırmamak için sitemizden medyum yorumları ve medyum şikayetleri incelemek son derece önemlidir.

Doğru medyumları sitemizden seçebilirsiniz

Özellikle dışarıdan bakıldığında anlayamayacağımız ve kendimizi en doğrusunu bildiğimizden bahisle hocamıza teslim edeceğimiz vefk ile muska çalışmalarında en doğru isimleri bilmemiz çok önemlidir. Bu nedenle, sitemizin rehberliğinden ayrılmamanızı tavsiye ederiz. Medyum Deha özelinde en doğru değerlendirmeleri de bulacaksınız. Medyum Deha kimdir, medyum Deha yorumları ve medyum Deha şikayetleri konusunda gerek olumlu, gerekse olumsuz yorumları sitemizde bulabilirsiniz. Medyum Deha dolandırıcı mı, medyum Deha sahtekar mı, Medyum Deha güvenilir mi, işte tüm bu bilgileri sitemizden en güncel ve objektif yorumlarda bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Medyum Işıl başlıklı makalemizde medyum, medyum ışıl ve medyum ışıl dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 789 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir