Medyum Edis

Medyum Edis hakkında bilmek istedikleriniz nelerdir. Kendisinden destek almak mı istiyorsunuz sayfamız destekçiniz olacak.

Arkadaşlarınızdan, tanıdıklarınızdan ya da çevrenizden, internet üzerinden medyum Edis kimdir şeklinde bilgiler ve duyumlar mı aldınız. Bu bilgilerin gerçek olup olmadığını sadece bir tek adreste anlayabilirsiniz. Sitemizden. Ülkemizde hoca olarak kendini sunan, medyum olduğunda bahisle hizmet veren kişilerin bilgilerini ve kendilerinden destek alanlardan, deneyim yaşayanlardan alınan yorumların tamamını adresimizde bulacaksınız. Belki bu kişi gerçek ve yetenekleri ile size yardımcı olacak bir medyum, belki de bir dolandırıcı ya da size yetecek biri değil. İşte bu sitemizdeki analizlerle anlayabilirsiniz.

Medyum Edis özelinde analizlerimizin özellikleri

Medyum Edis özelinde örnek verelim ve sitemizin içeriklerini sizlere kısaca aktaralım. Medyum Edis yorumları sizlerden geldiği şekilde, bir eksiltme ya da eklemeler olmadan, yani içerikleri kesinlikle değiştirilmeden sitemizden yayınlanır. Editörlerimiz, büyük bir titizlikle ve anlık şekilde gelen yorumları inceler, yorumların güncel olmasına, bu özelliklerini yitirmemelerine çok dikkat edilir. Memnun kalmadığınız noktaları da mutlaka yazmalınız, medyum Edis şikayetleri de adresimizde yer alır. Amaç okuyucuların bilgilenmesi ve buna göre, medyum Edis güvenilir mi buna karar vermesidir. Yorumlardan ve genel anlamda bilgilerden edinilecek kanaate göre, sitemizden faydalanan okuyucularımız medyum Edis sahtekar mı, medyum Edis dolandırıcı mı incelemiş ve fikir edinmiş olurlar. Sadece bu özellik için de değil elbette, her hocanın bilgi alanı ve yetkin olduğu işlemler farklı olabilir. Bir hoca mükemmel papaz büyüsü yapabilir ancak papaz büyüsü bozma işlemi yapamaz. Yani sitemizdeki bilgiler sayesinde, sizin için hangi hoca uygun buna da karar verebilirsiniz. Özel anlamda, medyum Edis referans bilgilerine ulaşırsınız, diğer medyumlar için de aynı durum geçerlidir.

Tılsım İşlemi Hakkında Bilgiler Mevcut

Medyum kategorimizde, hocalar ile ilgili iletişim bilgileri, hizmet alanları, olumlu ya da olumsuz medyum yorumları bulunmaktadır. Elbette medyum şikayetleri de çok önemlidir ve seçim yaparken okumalısınız. Ayrıca hocaların yaptıkları işlemler konusunda da bilgi sahibi olacağınız makaleler bulunmaktadır. Hocaların yapmakta oldukları işlemlerden biri de tılsımdır.

Tılsım, kötülüklerden koruma, nazarlardan kurtulma, kısmet açma, aşk getirme gibi özellikleri olan bir işlemdir. Gizli ilimlere vakıf olan hocalar bu işlemi yapabilirler. Özel bazı malzemeler ve duaların gücü kullanılır. Taşlar üzerinden ya da birtakım değerli eşyalar üzerinden bu işlem yapılır. Bu malzeme üzerinden taşınarak, tılsımın etkisi kişiye yansımış olur. Hocanın dediklerini uygulamakla birlikte, tılsım yapılan bu malzemeyi yanınızda ya da üzerinizde taşımanız gerekir. Hocanın dediği sürede bunu taşıyarak ve yapmanızı istediği, abdest alma, dua etme gibi ya da farklı ritüelleri uygulayarak emelinize ulaşabilirsiniz. Elbette size nasıl bir işlem yapması gerektiğini medyum kendisini, sizin durumunuza göre belirleyecektir. İşte bu nedenle gerçek bir medyumdan destek almak çok önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Medyum Yusuf başlıklı makalemizde medyum, medyum şikayetleri ve medyum yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 3750 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
26 Hayır

“Medyum Edis” için 17 yorum var.

 1. Karımı gördüğümde ilk gün ki gibi heyecan duymuyordum. Ona tekrar aşık olmak istiyordum. Medyum Burak’a aşk büyüsü yaptırdım eşime tekrar aşığım ve şimdi mutluyuz. Çok teşekkürler.

 2. Yaşı ilerlemiş bekar bir bayanım. Artık evlenmek istiyorum. Sevdiğim erkeği kendime bağlamak için bağlama büyüsü konusunda Medyum Burak’tan bana yardımcı olmasını istedim. Yaptığı işlemler ile onun bana bağlanmasını sağladı. Sonuçtan çok memnunum.

 3. Eşimle ayrılsam da bir türlü onu unutamayan bir bayandım.İçten içe onu geri istiyordum. Çok yakın dostum benim durumumu anladığından Burak Hoca dan aşık etmek için celp konsunda destek al dedi. Ben de ulaştım sağolsun eşimle benim yeniden bir araya gelmem

 4. Karımla son derece sorunlu bir boşanma aşamasındaydık. Onu sorunsuz bir boşanmaya kesinlikle ikna edemiyordum. Ailem sayesinde Burak hoca dan soğutma büyüsü desteği aldım ve her şey yoluna girdi.

 5. Haneme büyü yapıldığını, garip lekeler görünce annem anladı. Biz varlıklı ve göz önünde bir aileyiz. Kıskananımız da çok. Neyse ki Burak Hoca varda soğutma büyüsü yaparak sorunlarımızı çözdü.

 6. Bağlama için celb ile eşimle aramın gerçekten mükemmel olmasını Burak Hoca sağladı. Ben kendisinden çok memnun kaldım ama kesinlikle sizin de destek almanızı öneriyorum.

 7. Babam ben bildim bileli alkolik ve sarhoş bir insandır. Evden de iyice uzaklaştı. Ta ki Burak Hoca ile bir araya gelene kadar. Kendisi bağlama büyüsü yaparak babamı eve bağladı.

 8. Mahallemdeki kız için Burak Hoca dan kızkardeşimin ısrarı ile aşık etme hamaylı desteği aldım. Sonuç ise harika oldu, dürüst bir insan olur olmaz ya da şu kadar sürede olur der açıkça.

 9. Eşimle aramın açılması için Burak Hoca ya danıştım ve bana ayırma hamaylı hazırladı. Celb, hamaylı deyince kesinlikle medyum Burak Hoca derim.

 10. Kendim ve çocuklarım için, her zaman kıskanılan bir aile olduğumuzdan Burak Hoca dan bağlama için celp desteği aldım. Olumlu enerjiler ve sağlık, bereket evimize doldu.

 11. Benim için bir başvurum varsa, aklıma gelen sorulara 7 24 yanıt alabilmem çok önemlidir. İşte bu nedenle Burak Hoca dan Allah razı olsun diyorum. Bir soğutma için celp için kendisinden yardım aldım ve ne zaman istesem benimle iletişim kurdu.

 12. Burak Hoca ile bağlama büyüsü çalışması yaptık. Ben çok güzel bir bayan değilim, bu nedenle sevdiğim erkeğin beni fark etmeme durumu vardı. Bunu hocamla aştık.

 13. Medyum Burak Hoca bence aşık etme büyüsü denince en iyi isim. Hamaylı ve celbi yapma olsun, birçok konuda deneyimledim ve asla pişman olmadım.

 14. Oğlum otuzlu yaşlarında bir türlü evlenmiyordu. Bulduğum kızlara bakmıyordu bile. Ben de Burak Hoca ya hem bağlama büyüsü, hem de aşk büyüsü yaptırdım ve nihayet onu evlendirdim.

 15. Babam annemden ayrıldıktan sonra çeşitli kız arkadaşlar edindi, sonuncusu ise berbat bir kadındı. Tam bir ahlaksız ve Burak Hoca sayesinde babamın gözünü boyayan bu kadından kurtuldum. Onlara etkili bir ayırma büyüsü yaptı.

 16. Beni aldatan sevgilimin pişman olması için hemen hocaya danıştım. Medyum Burak Hoca ile iletişim kurmamı arkadaşlarım önerdiler. Kendisinin dediklerinden, paragöz asla olmamasından, bu sürede olur, bu şekilde olur diye açıklamalarından memnun kaldım. Bağl

 17. Burak Hoca dan aldığım soğutma büyüsü yardımı sayesinde, ablamı kendisine musallat olan adamdan kurtardık. Uzaklaştırma bile aldık bu adam bir türlü yakamızı bırakmadı, hocanın büyüsü etkili oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir