Medyum Emine Hoca

Medyum Emine Hoca referans ve ülkemizde hizmet sunan diğer hocalarımızın referans bilgilerine göz atmak isterseniz yazıyı okuyun.

Ülkemizdeki tek güvenilir adresin medyum sitemiz olduğunu bilmelisiniz. Ülkenin en fazla tıklanan medyum, medyum yorumları ve medyum şikayetleri sitesi olarak, 7 gün, 24 saat güncellemelerimiz söz konusudur. Sitemizin çok fazla tıklanması ve ilgi görmesi elbette boşuna değil. Sitemiz inter aktif olarak hizmet sunmaktadır. Bunun anlamı, üyelerimizden, ziyaretçilerimizden gelen ve medyumlarla yaşadıkları deneyimlere, aldıkları hizmetlere ilişkin olan tüm görüşlerini, gerek olumlu, gerekse olumsuz yorumlarını ele alarak, bir değişiklik, ekleme ya da çıkarma yapmaksızın sizlerin okumalarına sunmaktayız.

Sitemizde Hocaların Güven Durumuna ve Hizmetlerine Göz Atabilirsiniz

Medyum Emine Hoca ve diğer medyumlar hakkında, aslında ülkemizde genel şekilde ve aktif olarak hizmet sunan medyumların değerlendirmelerini sitemizde bulacaksınız. Ana sayfamıza tıkladığınızda, öncelikle genel bilgileri bulacaksınız. Buna göre, medyum kimdir, hangi özellikleri olmalıdır, dürüst ve gerçek bir medyum nasıl olmalıdır, büyü ve büyü çeşitleri, muska ile vefk nedir, nasıl olmalıdır gibi bilgileri sitemizde içerikleri zengin makalelerden okuyabilirsiniz.

Medyumlar ile ilgili bölüme gelince. Medyum kategorimizde, isme göre aramalarınızı ve medyumlar için hazırlanan sayfaları inceleyebilirsiniz. Buna göre, medyumların yorumları çok önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Sizlerden gelen yorumları, yaşadıklarınız, medyum iletişimde başarılı mı, aramalara ve mesajlara dönüş yapıyor mu,dert dinliyor mu, ilgili mi ilgisiz mi, para konusunda yaklaşımı nedir tüm bu bilgileri iletebilirsiniz. Yorumlarda bu bilgileri okuyabilirsiniz. Güvenilir ve gerçek bir medyum mu, büyü yapma, büyü bozma yetenekleri var mı, hangi büyülerde iyi, muska, vefk yapar mı gibi birçok konuyu inceleyebilirsiniz.

Medyum Emine Hoca Kategorimiz

Medyum Emine Hoca özelinde de kendisiyle görüşmek isteyenler yorumlardan ve değerlendirmelerden incelemelerini yapabilirler. Buna göre, Medyum Emine Hoca yorumları neler ve ne zaman yazılmış, en güncel yorumlar, aslında ilk yorumdan son yoruma kadar okunabilir. Varsa, medyum Emine Hoca şikayetleri de mutlaka okunmalıdır. Genel anlamda medyum Emine Hoca kimdir bu konuda da ilgili kategoriden bilgi alabilirsiniz. Medyum Emine Hoca dolandırıcı mı, medyum Emine Hoca sahtekar mı, medyum Emine Hoca güvenilir mi tüm bu soruların cevapları sitemizde…

Seçtiğiniz ve görüşmek istediğiniz medyumla ilgili sitemizden değerlendirmeleri incelerseniz, sağlıklı bir şekilde, medyumun sizin için uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Öte yandan, elbette tamamen tarafsız bir siteden yardım almak sizin için olması gerekendir. Altını çizerek belirtelim, medyumları kesinlikle tanımayız ve onların kesinlikle reklamını yapan bir adres değiliz. Emin olabilirsiniz ki, değerlendirmelerimiz tamamen sizlerden gelen yorumlar ile sınırlanmaktadır ve sizlere de yansıtılmaktadır. Eklemelerimiz ya da belirli kişileri kayırmamız, kesinlikle söz konusu bile olamaz. Ülkemizin en iyi medyumlarını, gerçek ve güvenilir olan kişileri sizlere aktarmak en önemli hedefimiz.

Bir önceki yazımız olan Medyum Zihni Hoca başlıklı makalemizde medyum, medyum şikayetleri ve medyum yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Hocalar
Yazdır
Bu sayfaya 10207 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
27 Hayır

“Medyum Emine Hoca” için 18 yorum var.

 1. Merhaba ben Tülay, 59 yaşındayım. 29 yaşındaki kızım Gizem’e üzülmekten hipertansiyon, şeker gibi hastalıklar çıktı. Ama sonunda kurtardım kızımı… Anlatayım size olayı.
  Kızım 5 sene kadar önce evlendi. Damadım Ferhat ilk başlarda çok iyi biriydi. Kızımla evlenmeden önce 1 sene kadar görüştüler. Evlendikten kısa bir süre sonra Nisa adında dünyalar tatlısı bir torunum oldu.
  Nisa doğduktan sonra Ferhat’ın kızıma davranışları kötüleşti. Bağırmaya, sürekli kavga çıkartmaya başladı. Nedenini anlamıyordum, kızımın üzülmemem için her şeyi anlatmadığını da düşünüyordum.
  Kızım bir gün geldiğinde vücudunda yara izleri vardı. Yaz ayı olmasına rağmen uzun kollu giymişti ama boynundaki yara izini gördüm. Bir çizgi halinde morluk vardı. Kızım bu ne diye sordum telaşla. Nisa ile oyun oynarken çizdi dedi. Ufacık kız nasıl morarttı diye düşündüm ama üstelemedim.
  O günden sonra yakın takibe aldım kızımı. Günde 2-3 kez arayıp ne yaptığını, Ferhat’la nasıl gittiğini soruyordum. Her seferinde geçiştiriyordu beni. Bir gün samimi olduğu alt komşusunu aradım ve sana ses geliyor mu? diye sordum.
  Her gece bağrışma sesleri, arada bir Gizem’in çığlık sesleri geliyor dedi. Telefonu kapattım ve ağlamaya başladım. Benim gözümden sakındığım kızımı Ferhat denen adam dövüyordu. Kızımı aradım ve bana gel çay içeriz dedim. Tabii ki aklımda onları boşamak vardı.
  Kızım gelince şiddete maruz kaldığını kabul etti ama Ferhat’ın zor bir dönemden geçtiği için böyle yaptığını söyledi. İleride düzelecekmiş. Kızıma çok kızdım, çekip gitti. Karşıma geçmiş ona şiddet uygulayan adamı savunuyordu.
  Ben kararımı vermiştim, kızım konuşunca istemiyorsa soğutma hamayıl yaptıracak ve kızımı yanıma alacaktım.
  Çevremden çokça duyduğum Medyum Burak Hoca’ya gittim. Olan biteni anlattım, Ferhat’a soğutma hamayıl yaptırmaya karar verdim. Böylelikle ayrıldıktan sonra bir sapık gibi kızımın peşinden koşmasını engellemiş olacaktım.
  Hoca hamayıl’dan bahsetti. 10 günlük yapım süresi ve 60 güne kadar çıkan tesir süresi uzun geldi ama çok güçlü bir şey olduğu için normal geldi.
  Eve geldikten sonra kızım ve torunum için bir oda ayarladım evimde. Yapmam gereken tek şey beklemekti. Diken üstündeydim tabii ki. Ya şu an kızımı dövüyorsa diye düşünmekten geceleri uyuyamıyordum.
  Bir gece geç saatlerde kapım çaldı, Gizem ağlayarak girdi içeri. Ferhat boşanmak istiyor bizi evden attı diye…
  2 sene geçti bunların üzerinden. Kızım şimdi mutlu, Ferhat denen adam bizden uzak.
  Allah Burak Hoca’dan razı olsun!

 2. Sevgilimle aram kötüydü ama bir türlü onunla iletişime geçemiyordum. Medyum Burak bağlama büyüsü ile çok mutluyum. Sizlere de öneririm…

 3. Bağlama celbi yaptırmak istiyorsanız, kesinlikle Burak Hoca ya gidin. Bu konuda kesinlikle bir numara o. 0 553 371 89 94 kendisinin direk hattı. Randevu almanızı tavsiye ederim.

 4. Aşık etme büyüsü konusunda Burak Hoca yı kesinlikle tek geçerim. Aşık etme celbi ile asla karşılık alamadığım aşkımı bana kazandırdı. Çok memnun kaldım, gerçek bir hoca kendisi.

 5. Nişanlım yurtdışına çalışmaya gidince karalar bağladım. Kesinlikle gitmesini istemedim ve bir an önce dönmesini istiyordum. Burak Hoca bize bağlama büyüsü hazırladı ve o bana döndü, burada iş buldu.

 6. Aşık etmek için celb desteği almak isterseniz mutlaka Burak Hoca yı seçin derim. Çok özel bir konu için kendisinden celb desteği aldım ve 90 gün sabırla bekledim, sonuç süperdi.

 7. Damadıma fazla güvenmeyince muska desteği almak istedim. Çok sahte hoca var o yüzden güvenemiyordum. Kayınvalidem uzun uzun araştırdı ve medyum Burak Hoca dan destek aldık. Bağlama için hamaylı konusunda doğru seçimi yaptık çok düzgün bir insan.

 8. Aşık etme konusunda süper aşık etme hamaylı yapan varsa o da Burak Hoca. Yüzüme bile bakmayan adamı bana kul köle etti. Yedi günde hazırladı ve etki süresi, belirtiler tüm dedikleri de oldu. Gerçek hoca o bence.

 9. Kumar illetinden bir türlü kurtaramadığımız eniştemin durumuna, öncelikle ablam sonra tüm aile çok üzülüyorduk. Ablamla sürekli kavga ediyorlardı ve evden uzaklaşıyordu. Burak Hoca hazırladığı bağlama için celb ile bizi bu durumdan kurtardı hocam.

 10. Bağlamak için hamaylı ile eşimle aramın mükemmel olmasını sağladım. Burak Hoca sayesinde tabi. Eşim işyeri açtı ve işleri bir anda arttı, geliri yükseldi. Ben de aklını çelmesin diye hocadan bağlama büyüsü yardımı aldım.

 11. İşyerimde sürekli gözü üstümde olan şefimden bıkmıştım, onun yüzüden kariyerim de yerinde sayıyordu. Ben de Burak Hoca ya danıştım. Hazırladığı bağlama büyüsü ile onu bertaraf ettik.

 12. Sevdiğim kız aynı zamanda benim yanımda çalışıyordu. Aramızda 15 yaş olması yüzünden ailesi evlenmemize karşı çıktı. Burak Hoca nın bağlama büyüsü çalışması ile kavuştuk. Kendisinden çok memnun kaldık.

 13. İşyerimde yükselmem ve hedefime varmam bu kadar kısa sürede nasıl oldu herkes merak ediyor. Bunun sırrı aslında Burak Hoca nın bağlama büyüsü desteğinde gizli. Kötü niyetli kişileri uzaklaştırdı benden. Bana çok destek oldu.

 14. Kimle görüşsem, maddi durumum iyi ve gerçekten güzel bir bayan olsam da evliliğe gitmiyordu. Burak Hoca bana bağlama büyüsü işlemi yaptı da bu konuda gelişmelerle hayatımın erkeği ile tanıştım.

 15. Sevdiğim kızın bana gelmesi için büyüden korkarım, temiz kalbimle dualar ediyordum. Annem celp yaptırabiliriz bu büyü değil dedi. Burak Hoca varmış, onların bildiği gittik ve bize aşık etmek için celbi hazırladı. Etkisini gördüm.

 16. Sınıfta sevdiğim kız için ailemin ısrarı ile Burak Hoca ya danıştım. Beni arkadaş olarak görüyordu ve ilgisini belirli bir seviyede tutuyordu. Ben ise aşıktım, hocam aşık etme aşk büyüsü yaparak gerçekten bunu sağladı.

 17. Hamile eşim sürekli kabuslar görüyordu. Birbirini çok seven ve maddi durumu iyi olan bir aileyiz. Kıskanılan bir çiftiz. Dedim acaba büyü mü yapıldı, ben bunlara inanan bir adamım. Burak Hocayı akrabalarım buldu aşk büyüsü yaptı ve hocanın yaptığı işlem s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir