Medyum Hakan Büyük

Medyum Hakan Büyük ve medyum olarak hizmet sunan, yardımcı kişilerin özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Ülkemizde tek medyum, hoca rehberi olan sitemizde tamamen gerçek yorumları bulacaksınız.  Hem de sizden gelen, hiçbir detayı değiştirilmeyen gerçek yorumlarla. Siz deneyimleyen ziyaretçilerimizden gelen yorumları ve yazıları, asla ve asla değiştirmemekteyiz. Objektif bir site olarak, bu hocaların hiçbirinin bir tanıdığımız olmadığının altını çizelim. Medyumların hiçbiri tanıdıklarımız olmadığı gibi, komisyon aldığımız kişiler de kesinlikle değildir. Tarafsız, rehber niteliğinde olan bir medyum rehber sitesiyiz. 7 24 her zaman yeni yorumları asla içeriklerinde değişiklik yapmadan, olduğu gibi yayınlamaktayız. Tüm ülkemizden gelen yorumlara yer vermekteyiz.

En Doğru Medyumlar Sitemizin Kategorilerinde

Gerçek medyum nasıl olmalıdır… Gerçek medyum temiz kalbi ile, kendisine doğuştan hediye olan yetenekleri ile insanlara destek vermektedir. Onlar kişinin geçmişini görerek geleceği hissederek rehberlik ederler. Bu şekilde, sorunları, başına gelenleri bilirler ve buna göre destek olurlar. Diğer alemlerle bağlantıları vardır ve büyüleri yapabilirler. Kişilere yapılan büyüleri bozarak, onları bu olumsuz etkilerden kurtarabilirler. Bu kişilerin para talepleri olmaz, para onlar için her zaman ikinci plandadır. Kişilerin yani kendilerinden destek isteyenlerin karşılayamayacağı miktarları istemezler. Belki yüzyüze, belki uzaktan destek olabilirler. Celb, vefk, hamaylı konularında destek verebilirler ve bunlar kişiye yardımcı olur çünkü hocalar onları kişiye özel yaparlar.

İşte bu özellikleri taşıyan kişiler gerçek medyumdur. Bizim ülkemizdeki gerçek medyumlar dinimizi de iyi bilirler. Allah inançları vardır. Bu özellikleri olmayan, kötü niyetleri ile sahte hocalık yapanlar da bulunmaktadır. İşte bu kişilerden uzak durmak için sitemizin rehberliğine güvenebilirsiniz. Medyum yorumları sitemizde hem olumlu hem de olumsuz olarak yer almaktadır. Medyum şikayetleri sizlerden geldiği gibi yayınlanır. Bu şekilde, siz değerli ziyaretçilerimiz hangi hoca iyi, hangisi kötü net olarak anlayabilirsiniz. Sitemiz dolu içeriği ve kesinlikle tarafsız olması ile çok özeldir. Bu nedenle yüksek bir güvenilirliğe sahiptir. Her zaman tarafsız olmamızdan emin şekilde incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Medyum Hakan Büyük Yorumları ve Değerlendirmeleri

Medyum Hakan Büyük kimdir, medyum Hakan Büyük ülkemizde hizmet veren, sizlere yardımcı olan medyumlardan biridir ve sitemizde kendisi hakkında yorumları bulabilirsiniz. Siz de kendisinden destek aldıysanız her zaman sitemize yorum olarak gönderebilirsiniz. Tamamen objektif yorumlar ve değerlendirmeler ile kendisi hakkında olumlu ya da olumsuz kararı siz vereceksiniz. Medyum Hakan Büyük referans bilgileri adresimize sizleri bekliyor. Medyum Hakan büyük güvenilir mi, medyum Hakan Büyük dolandırıcı mı öncelikle bu durum sizde netleşecek. Değerlendirmeleri inceledikten sonra içiniz rahat olarak destek alma ya da almama kararını verebileceksiniz. Medyum Hakan Büyük sahtekar mı tüm bu soruların cevabını net olarak Medyum Hakan Büyük şikayetleri ve Medyum Hakan Büyük yorumları adresimizden içiniz rahat alacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Medyum Armağan başlıklı makalemizde medyum, medyum armağan ve medyum armağan dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1184 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
23 Hayır

“Medyum Hakan Büyük” için 1 yorum var.

  1. Eniştem ve ablam ile üniversiteyi onların ilinde kazandığım için onlarla yaşamaya başlayalı 5 ay olmuştu. İlk zamanlarda ablamda eniştem de oldukça ilgili ve rahat etmemi sağlarken, alışma döneminden sonra ablam burası senin evin diyerek rahat olmamı söyledi ve eskisi kadar üzerime düşmedi. Buraya kadar aslında her şey normaldi. Ablam çalışıyırdu ve bazı günler gece 12 de geliyordu işten. Bu sırada eniştemin ilgili davranışları azalmak yerine artmış ve şüphe edici davranışları oluyordu. Bu ister istemez beni rahatsız ediyordu. Ne yapsam, nasıl davransam bilmiyordum. Sonunda ablamın işte oldğı ve benim odamda ders çalıştığım da yanıma geldi ve elinde bir meyve suyu ile ne yapıyorsun bakalım diyerek odama kapıyı bile tıklatmadan daldı. Ders çalıştıpımı söyledim ve sandalyemin arkasına elini koyarak sana meyve suyu getirdim diyerek masama bıraktı. Bu sırada saçlarımla oynarken ne kadar güzel olduğumu ama farkında olmadığımı, ablanla tanışmasaydım seni kaçırmazdım gibi sözlere başladı. İşte tam da o an anladım hislerimde yanılmadığımı. Bana bunları söylerken korktum ama cesaretimle sen ne diyorsun ne biçim konuşmalar bunlar diyerek bağırmaya başladım. O sırada ablam içeri girdi ve ne oluyor diyerek karşıma çıktı. Eniştem hemen konuya girerek hanım efendiyi rajatsız ettimişiz meyve suyu getirmiştim ama heralde sinirleri üzerinde diyerek hemen konuyu değştirdi. Ablam da bana ters ters bakarak odadan çıktılar. O gün ilk adım olmuştu ve bunun sürekli devamı geldi. Gözle tacizler kapı aralarından beni izleme banyodayken delikten izleme gibi nice olaylar ardı arkasına geldi. O sırada tabi ki aileme ben artık çok rajatszlık verdim yurda yada arkadaşlarımla eve çıkıyım desem de ailem hayır orda güvendesin dediler. Durumdan bahsetsem ablamla belki de düşman olacaktık çünkü ablam kör kütük aşıktı kocasına bana inanmazdı bile bu belliydi. Bende ailemi yurda çıkmam ve eniştemi kendimden soğutmak için araştırmalara girdim. Bu sırada nette Burak hocaya rastladım ilkten emin olamasam da başka çarem olmadığı için kendisini aradım. İyi ki aramışım hayatımı kurtardı resmen.. Ailemin ikna olması kısa sürede celb sayesinde gerçekleşti. Yurda çıktım ve bu sadece 10 gün sürdü. Eniştemin benden soğuması ve yakamı bırakması ise 30 gün falan sürdü. Ama sonuçta rahatladım .. Hatta ablamlara bazen ablamın ısrarı üzerine yemeğe falan gidiyorum eniştem evde bile olmuyor. Ablam özürlerini iletti ama işi çıktı canım diyor. Bende içimden bir ohh çekiyorum. Sorunu olan mutlaka Burak hocaya iletsin muhteşem birisi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir