Medyum Kara

Medyumlar, dünya üzerinde kişilere yardımcı olmak üzere hizmet veren, bir nevi rehber olan son derece şahsına münhasır kişilerdir.

Medyum Kara ve diğer değerlendirmeler sitemizde. Onlar yaradanın bir hediyesi olarak, herkese nasip olmayacak hasletlerle doğarlar. Belki binde bir görülen insanlardır. Medyum demek, diğer alemlerle, üç harfliler gibi farklı boyutlarda varlıklarla ve ruhlarla iletişim kurabilen kişiler demektir. Bir başka tür medyumlar ise, geçmişi görme, geleceği görme özelliklerine sahip olurlar ve bu şekilde, hem bireylere hem de toplumlara, ülkelere yol gösterebilirler. Medyumlar büyü ile, muska ve vefk desteği ile kendisine danışanlara yardımcı olmaktadır. Tabi bu noktada, gerek dünyada, gerekse ülkemizde önemli bir sorun, dolandırıcıları değil, gerçekten medyumluk özelliklerine sahip olan, dürüst ve samimi kişileri bulmaktır. İşte sitemiz de bunun için var.

Medyumlar, büyüler ve muska ile vefkler konusunda tarafsız ve güncel içerikler

Medyumlarla ilgili tüm bilgileri bulacağınız sitemiz gerçekten dolu bir adres, destek almadan önce kesinlikle ziyaret edin ve doğru şekilde bilgilenin. Büyü, muska ve vefk nedir, büyü çeşitleri nelerdir, hangi niyet için hangi büyüler uygundur gibi bilgilerimizi okumalısınız. Böyle hocadan ne istediğinizi bilirsiniz. Öte yandan, medyum yorumları da medyum şikayetleri de sitemizde sizleri bekliyor. Birçok alanda olduğu gibi, bu alanda da talep ve ilgi yoğun olduğundan, dolandırıcılar da, yetersiz özellikleri olan kişiler de bulunmaktadır. Bu nedenle,dikkatli olmakta fayda var. Sizin için donanımlı bir adres olan sitemizde bilgilenin, ondan sonra hocalarla görüşün.

Medyum Kara ve diğer hizmet veren hocaların en doğru değerlendirmeleri sitemizde

Destek almak istediğiniz medyumlar hakkında, özel kategorilerimizden seçim yapıp bilgilerini inceleyebilirsiniz. Medyum Kara için de diğer medyumlarımız gibi özel bir bölümde bilgileri bulunmaktadır. Medyum Kara kimdir, öncelikle bu bilgiyi alarak başlayabilirsiniz. Kendisi hakkında kişisel bilgiler, bulunduğu şehir, gerekli iletişim bilgileri de yer almaktadır. Medyum Kara dolandırıcı mı, öncelikle bu konuda doğru bilgi alabilirsiniz. Elbette, zaman ayıracaksınız ve ödeme yapacaksınız, umutlarınızı vereceksiniz ve medyum Kara sahtekar mı, yoksa medyum Kara güvenilir mi anlamanız da son derece önemlidir.

Elbette sitemizde bilgileri olan medyumların çalışanlarımız ya da tanıdıklarımız olmadığını ısrarla belirtelim. Medyum Kara yorumları ise medyum kimlik bilgilerinden sonra kategorimizde yer almaktadır. Olumlu ya da olumsuz yorumlar, sizlerden geldiği gibi, editörlerimiz tarafından eksiksiz şekilde eklenir. Bu şekilde, sizin gibi, aynı beklentilerle hocaya danışan ve deneyimlerini yazan üyelerimizi ya da ziyaretçilerimizi bulabilirsiniz. Medyum Kara şikayetleri de aynı şekilde, asla içeriklerinde bir değişiklik yapılmadan eklenir ve güncel şekilde sizlere sunulur. Sitemiz tarafsız, her zaman objektif olarak içeriklerimiz eklenmektedir. Asla içeriklerimizde bir taraf bulunmaz ve medyum Kara referans bilgilerine sonuna kadar güvenebilirsiniz. Sitemiz yüzde yüz tarafsızdır ve günceldir.

Bir önceki yazımız olan Medyum Derman başlıklı makalemizde medyum, medyum derman ve medyum derman dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1056 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
12 Hayır

“Medyum Kara” için 1 yorum var.

 1. Merhaba ben Esin, 24 yaşındayım, muhasebe bölümü mezunuyum. Birçok genç gibi zar zor iş buldum, bu yüzden dört elle sarıldım işime. Kurumsal bir firmada çalışıyorum, acemi olduğum için genelde ayak işlerini yapmak zorunda kalıyorum. Neyse…
  Bölümümüzün şefi Eda Hanım emekliye ayrıldı, Eda Hanım çok katı ve disiplini bir kadındı. Herkese kök söktürüyordu anlayacağınız. Ama gelen gideni aratırmış ya, öyle bir departman şefi geldi ki kabuslarımın konusu oluyordu. Neyse ki Burak Hoca beni kurtardı.
  Departmanın başına Yusuf adında 40lı yaşlarda bir adam geldi. İlk başta herkese çok yakın ve samimi davranıyordu fakat zamanla içindeki şeytan açığa çıktı. Yusuf Bey bildiğiniz sapık, özellikle bana fazlasıyla takıntılıydı.
  Dediğim gibi acemi olduğum için ayak işlerini ben yapıyordum, Yusuf denen adam sürekli beni odasına çağırıyordu. Ben odasında işimi yapmaya çalışırken şeytanlığı çıkıyordu ortaya.
  En kısa zamanda şirketin merkezine mail atarak durumu bildirdim, yetkili biri büroyu ziyaret etti. Bana böyle bir şey olmadığını söyledi. O an küfür ederek çıkmak istedim severek yaptığım işimden ama ailecek maddi olarak zor bir dönemden geçtiğimiz için bir şey yapamıyordum. Tamamiyle kapana kısılmış gibi hissediyordum, ne yapacağımı bilmiyordum. İçten içe ağlayarak gidiyordum işe. Her geçen gün tacizlerin dozu arttı.
  İş çıkışında bir arkadaşımla buluştum, kendisine bu derdimi anlattım. Anlatırken tutamadım kendimi, ağlamaya başladım. Arkadaşım beni sakinleştirdikten sonra Medyum Burak Hoca’dan bahsetti.
  Tutunabildiğim tek dala sıkıca tutundum ve Burak Hoca’yı aradım. Görüşmeye gittiğimde başımdan geçenleri tek tek anlattım. İçimi dökmek çok iyi gelmişti. Hoca soğutma hamaylının bu sorunu çözeceğini söyledi. O kadar mutluydum ki kalbim ağzımda atıyordu sanki.
  Hamaylının 2 aya kadar sürebilen tesir süresini beklemem gerekiyordu. Dayanmaya çalıştım ve bir gün Yusuf ofise geldiğinde bana resmen iğrenerek baktı. O günden sonra beni hiç odasına çağırmadı hatta benimle aynı ortamda bile bulunmadı. Burak Hoca sayesinde sapığımdan kurtuldum. Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir