Medyum Memiş

Gerek medyum Memiş gerekse diğer hocalardan destek almak isterseniz, bu durumda öncelikle, lütfen sitemize tıklamayı ihmal etmeyiniz.

Sitemizin yüzde yüz şekilde gerçekçi, asla ve asla bir hocayı ya da belirli hocaları kayırmayan, gerçekten güvenilir ve doğruları sunan bir site olduğumuzu unutmamalısınız. Bu ilkelerimiz ilk hizmete başladığımız günden bu yana web sitemiz için son derece önemli olmuştur. Kurulma nedenimiz, dürüst çalışan ve gerçek olan, insanlara katkıda bulunmak, onlara huzuru, mutluluğu sunmak olan hocaları ortaya çıkarmaktır. Bu amacımız birinci ve ikinci amacımız ise, sizlerin, yani siz değerli danışanların güvenli isimlerden destek almalarını sağlamaktır. Bu şekilde dolandırılmadan, paranızı ve ümitlerinizi çarçur etmeden de kaliteli bir isme danışmanızı sağlamaktır.

Bir medyumda aranması gereken özellikler

Bir medyumda neler aranmalıdır. Kimler gerçek medyum olduklarına dair ipuçlarını verirler. Bir medyumda doğduğunda gelen, yani sonradan bir eğitimle ya da deneyimle kazanılmayan yetenekler olur. Bu kişiler diğer alemlerle ilişki kurabilirler. Belki rüyalarında, belki bir anda gözlerinin önüne gelir şekilde kişilere baktıklarında onlar hakkında birtakım  detayları bilirler ve görürler. Büyü yapma konusunda bilgileri vardır çünkü manevi ilimler üzerinde çalışmalar yapmış kişilerdir. Ayrıca imanları kuvvetlidir, dini bilgileri vardır, eski yazıya vakıf olan kişilerdir. Elbette bu meziyetleri taşımak herkese nasip olmaz ve bu eğitimleri almak de belki bir ömür boyu sürmektedir. Bir medyum bu özelliklere sahipse size yardımcı olabilir.

Medyumlarda iletişim kurma konusunda size zorluk çıkarmamalıdır. Çünkü onların sizlerden gelen sorulara verilecek cevapları vardır. Bir detay sorduğunuzda onu duruma vakıf olarak yanıt verdiğini anlarsınız çünkü zaten bilirler ve hissederler. Gevelemezler, siz aradığınızda telefonlarını açarlar, mesajlarınıza yanıt verirler. Bu konuda tereddütleri olmaz. Bu rahatlık size de geçer ve onların yanında, onlardan destek almak noktasında kendinizi çok iyi hissedersiniz. Bu da onlara inanmanıza ve olumlu enerji ile dolmanıza yardımcı olur. Herşeyden önce temiz kalple inanırsınız. Hocalar bir süre verdiklerinde bu sürede gerçekten dedikleri olur ve siz olumlu şekilde, kendisinin dediği gelişmeleri görürsünüz. Bilen ve dürüst insanlardır.

İsimlere göre hocaları seçme şansınız sitemizde

İsimlere göre olumlu ve olumsuz medyum yorumları sitemizde yer almaktadır. Olumsuzdan kasıt medyum şikayetleri de elbette adresimizde yer almaktadır. Hem olumlu yorumlara yer vermekteyiz yani bu şekilde sizlerin doğru isimlerle çalışmalarını sağlamaktayız. Hem de olumsuz yorumlarda ile neyin ne olduğunu bilmenizi istiyoruz. Medyum Memiş özelinde ise, hocanın özelliklerine ilişkin yorumları, kendisine danışanlardan bileceksiniz. Medyum Memiş kimdir, nasıl bir hoca, hangi konularda kişiler yardım almış bunu öğrenebilirsiniz. Medyum Memiş güvenilir mi yoksa medyum Memiş sahtekar mı, medyum Memiş dolandırıcı mı işte bu bilgilere de erişebilirsiniz. İşte bu şekilde medyum Memiş referans birilerine ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyum Elham başlıklı makalemizde medyum, medyum elham ve medyum elham dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1980 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
16 Hayır

“Medyum Memiş” için 1 yorum var.

 1. slm arkadaşlar 11 senedir evliyim,evlilik hayatım boyunca maddesel yada manevi çok sıkıntı çektim
  senelrce çalıştım evimin ihtiyaçlarını giderdim,ödemelerini yaptım sanki bir erkek mantığı ile,çünkü eşim
  çok sorumsuz bir adam idi ve çokta tembel ama iki tane evladım var ve bizde ayrılık yok,ailem asla kabul etmedi
  çok uğraştım olmadı bende çekmeye devm ettim mecbur bu adamı böyle,seneler sonra dedesi ölünce yüklü miktarda
  miras kaldı eşime ve o miras onu yoldan çıkardı,bunca kötü huyunun üstüne bide hovardalığı ekledi ve gözgöre göre
  bir genç kadınla dost hayatı yaşamaya başladı,ne yapacağımı şaşırmıştım benim dünyam evlatlarımdı onlar için,ailem
  kabul etmediği için ayrılığı,duruyordum bu evde,bende bir komşu vasıtasıyla o dönemde buldum Burak hocayı telefonunu
  aldım(0553 371 89 94)ve aradım,anlattım sıkıntımı eşimdende ayrılmak istemediğimi zorunlu sebeblerimden dolayı,burak
  hocada eşimle sevgilisini ayırmak için soğutma celpişlemi yaptı,½90 etkisini görüceksin dedi işlemi 2 hafta sonra
  adresime gönderdi bende üzerimde taşımaya başladım hocada dualarını okumaya başladı yaklaşık 3 aylık olma süresi varmış
  kişiden kişiye değişen,1 ay sonra eşim artık eve erkenden gelmeye başladı,hafta sonlarıda hiç çıkmamaya,bizimle daha çok
  ilgilenmeyede,şaşırtıcı değişimler vardı ve 43 gün sonra bir gece yanıma geldi gözleri dolarak beni affet sana yaşattıklarım
  dan dolayı dedi ve sarıldı,açıkçası bukadarınıda beklemiyordum,bende ona sarıldım birlikte ağlamaya başladık,şuan herşey
  sanki ilk evlendiğimiz sene gibi ,içim çok huzurlu,istediğimden fazla şeyler olsu ve burak hocaya borçluyum Allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir