Medyum Murat Osman Yorumları

Türkiye’de medyum olanlar genellikle eleştirilmektedir. Medyum nasıl olunur ve sonradan tercih edilen bir meslek midir?

Şeklinde pek çok kişi araştırma yapıyor. Medyum yorumları ve medyum ile ilgili merak edilenler arasında bu mesleğin nasıl sağlanabildiği de yer almaktadır ve bu dünya ve ruhlar dünyası ya da canlılar ve ruhani varlıklarla ilgili her iki dünya ile de iletişim kurabilen kişiler anlamı taşımaktadır. Kelime anlamı olarak da bunu çağrıştırmaktadır.

Medyumlar dünya ve ruhani dünya arasında aracı olarak görülmektedir ve bu kişilerin kalp gözü açık olduğu bilinmektedir. İnsanlar hakkında bilgi verebilirler, onların hayatları, kişilikleri ile ilgili tanımadıkları halde bilgi paylaşabilmektedirler. Sağduyuya sahip olan ve önsezilerinin güçlü olduğu bilinen bu kişiler bu gücü Allah’tan almışlardır ve hiçbir zaman değiştirme gibi bir durum söz konusu değildir.

Medyum Murat Osman Türkiye’de hizmet veren medyumlar arasında güvenilir olmayan medyumlardan bir tanesidir. Medyum Murat Osman yorumları genellikle pek çok medyuma göre olumsuz olarak yapılmaktadır. Elde etmiş olduğunu söylediği hisler dışında sahtekarlık yaparak para kazanmak isteyen bir kişi olduğu söylenmektedir. Böyle durumlarda medyum şikayetleri olumsuz yapılmaktadır ve tamamen haksız kazanç elde etmeye yönelik bir sektör haline getirilmiş olmaktadır. Ancak medyum Murat Osman kimdir şeklinde araştırma yaptığınızda bu medyumun yapmış olduğu uygulamalar ve elde etmiş olduğu başarısız olan sonuçlar görülebilmektedir. Medyum Murat Osman referans konusunda güvenilir olmayan bir hocadır. Medyum Murat Osman sahtekar mı diyorsanız hocanın sahtekar olduğu ve pek çok kişiye tesirli büyüler uyguladığını söylemesine rağmen hiçbir tesir olmadığı yapılan yorumlardan anlaşılabilmektedir.

Medyum Murat Osman Kimdir?

Türkiye’de ve Dünyada pek çok şehirde hizmet veren Medyum Murat Osman kimdir bu konuda araştırma yapabilirsiniz. Medyum Murat Osman dolandırıcı mı şeklinde bir kaygı yaşıyorsanız bu kaygının ne kadar doğru olduğunu yorumları okuyarak anlayabilirsiniz. Bu hocadan destek alanların şikayetleri sizlere hoca hakkında bilgi verecektir.

Medyum Murat Osman güvenilir mi diyorsanız bu hocanın bugüne dek vermiş olduğu hizmetler genellikle sorunlu ve olumsuz görülmektedir. Medyumun çalışmaları hakkında bilgi almak gerekir. Medyum Murat Osman sahtekar mı endişesi taşıyorsanız olumsuz yorumları okuyun. Büyü yaptırmak istiyorsanız çevrenizde daha önceden bu medyuma başvurmuş kişilerin şikayetlerini dinleyebilirsiniz. Yapılan olumsuz yorumlar sizi fikrinizden çaydıracaktır. Medyum Murat Osman referans konusunda sorun yaşattığı için kişinin güvenilirliğinden emin olamayacaksınız.

Medyum Murat Osman Başarısız Uygulamaları

Medyum Murat Osman pek çok medyum Murat Osman yorumları gibi olumsuz yorumlarla sizlerin karşısına çıkabilmektedir. Medyum Murat Osman şikayetleri, Medyum Murat Osman pek çok kişi için kötü sonuçlanan uygulamalarda bulunmuştur ve şikayetleri genellikle talep edilen fiyatları açısından yapılabilmektedir. Ancak bu medyum medyum Murat Osman sahtekar mı sorusunu akla getirmektedir. Hocanın yapmış olduğu uygulamaları tesirlerinin olmaması fiyatla ilgisi bulunmamaktadır. Aşk büyüleri, ayırma büyüsü, sıcaklık büyüsü, işiniz için, ters giden özel yaşam için destek alabileceğiniz uygulamaları yaptırmak için farklı bir medyum seçmeniz yararınıza olacaktır. Medyum Murat Osman hoca tarafından uygulandığı söylenen bu uygulamalardan başarısız sonuç alan yüzlerce kişinin şikayetine sitemizde yer verilmiştir. Tesir etmeyen uygulamalarla sizler de hayalini kurduğunuz hayata kavuşacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Medyum Murat Osman sizlere bu konuda sorunlu bir hayata neden olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Medyum Bestami Hoca başlıklı makalemizde medyum, medyum bestami hoca ve medyum bestami hoca dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 2666 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
12 Hayır

“Medyum Murat Osman Yorumları” için 3 yorum var.

  1. Selamlar arkadaşlar ben Mehmet İstanbul dan 4 çocuk babasıyım İstanbul ofis malzemeleri satan bir markette çalışıyorum depoculuk yapıyorum benim başıma çok kötü bir olay geldi çalıştığım markette depo müdürü tarafından iftiraya uğradım. Orada sürekli bana taşıma işi yaptırdıkları için malların girişinden çıkışından envanterden haberim olmaz sadece şuradan al şuraya koy yaparım sayım zamanı gelince bana eksik olan bazı ürünler hakkında sorular sorunca bende ona ters yaptım kendisi ile aramızda sürtüşme oldu ve ondan sonra benimle hep uğraşmaya başladı patronumuz bizi çok sever bizde onu severiz benim hakkımda ona yalan yanlış söylemlerde bulunup sürekli uğraşıyordu olayı eşim ile paylaşmak durumunda kaldım bana burak hocamı tavsiye etti önce anlamadım bu adamın bana ne gibi yardımda bulunacağını sonra hocamla görüştük bana dil bağlama vefki yazdı normalde vefk aileler arası iletişimde de etkiliymiş ama iş yerindeki patronlarınızla üstlerinizle olan bozuk iletişim içinde geçerli oluyor neticede sizin başınıza bela olan kişinin ismi yazılı oluyor. İşlemden sonra işime devam ettim hocamın yazmış olduğu vefki taşımaya başladım ilk 20 gün aynı şekilde devam etti sonrasında adam resmen benden uzak durmaya başladı orada anladım bu olayın gücünü sonra ki hafta dan sonra da bu kişi işten çıkarıldı neden çıkarıldığını çok merak ettim şirket içinde bir süre gizlediler ama sonradan haberini aldık ki depo malzemelerini çalması yüzünden çıkmış. Benim yüzümden çıktığını düşünüp üzülmüştüm ama kendi etmiş kendi bulmuş. Buradan hocama tekrar saygılarımı sunuyorum, çok teşekkür ediyorum. Buradan herkese tavsiye ediyorum hocamı Numarası da buraya bırakayım güvenip aramak isteyen buyursun 0553 371 89 94

  2. Sevdiğim kızı istemeye gittik ailesi vermedi
    3 sene birlikte olduğum kız arkadaşımla işin ciddiyetine geldiğimiz hafta benden bir adım soğumasına şahit oldum uzak duruyor soğuk davranıyor falan ikimiz oturup konuştuk evlenmeye karar verdik ailelerimizi tanıştıralım dedik tamam dedi akşam sende konuş bende konuşayım dedim ertesi gün tabi soğuk konuşmalarına maruz kaldım ailesi benimle evlenmesine izin vermemiş daha beni görmediler bile daha evlenmek için erkenmiş okulum varmış iş hayatım öncelikliymiş ne evlenmesi falan demişler kıza öellikle babası demiş bunları bir evin bir kızı olması da benim şansızlığım olsa gerek. Benim ailem hiç bişey demedi neyse kız arkadaşım soğuk bir şekilde yinede gelin isteyin dedi ailesinin söylemleri onu etkilemiş belliki o da evlenmek istemiyor gibi konuşmalarından bunu anladım. İlk olarak tanışmaya gittik neyse hoş beş karşıladılar bir hafta sonra çikolatamızı çiçeğimizi aldık istemeye gittik babası dediki benim kızımın evlenmesi için daha erken bu iş hayırlı olmaz dedi neyse biz evimize geri dndük babam üzüldü ben üzüldüm annem de üzüldü ama annem her zaman sen daha iyilerine layıksın falan diyip bana moral verdi. Sonraki günlerde kız arkadaşım bnmle görüşmek istemediğini bitsin artık falan demeye başladı ben psikolojik olarak çok etkilendim özellikle internetten kızın ailesi kızını kendi rızası ve gönüllü olarak nasıl erkeğe verir nasıl evlenmesine rıza gösterir diye yazılar okudum araştırdım evlenme büyüsü diye bi yazıya denk geldim evlenme büyüsünü araştırdım ters tepebillirmiş günaha girermişiz ailem ben onun ailesi psikolojik olarak etkilenirmiş bu yazıları okuyunca moralmen yine çöktüm sonra birde bunları büyü yapan medyumun ağzından dinleyim dedim yazılara itibar etmeyim belki birisi kafadan yazmıştır diye düşündüm medyum Burak hoca diye bir medyumu telefonda aradım evet dedi okudukların doğru büyüler tehlikeli dedi ama büyü kadar etkili dua işlemleri ile yapılan celb yapalım dedi . Celb ne dedim anlattı bana hiçbir olumsuz şeyi yokmuş tek tek anlattı bana neyse sonuç olarak yaptırdım evlenme celbi yapın hocam dedim ödemesini gönderdim 1 hafta sürer benim dua yazmam dedi sana adresine gönderirim dedi o duayı yanından eksik etme dedi 10-15 güne herşey düzelir inşallah dedi kendisi bana çok güven verdi neyseki yaptırdım elime dua ulaştı sonra kız arkadaşıma mesaj attım bir ara gelin isteyin bidaha dedi babam benim halime üzülmüş senin istediğin olsun kızım demiş hayat senin hayatın falan demiş ya o kadar garipki birkaç hafta öncesinde farklı konuşan adam resmen imana gelmiş. Gittik istedik allahın izniyle aramızda söz yaprık bir ay sonrada nişan yapmayı düşünüyoruz ama sanırım yine kendi aramızda olacak aslında büyük nişan daha iyi olurdu ama malum çok kalabalık oluşturmak iyi değil bu aralar. Kısaca mutluyum, sevinçliyim medyum Burak hoca da çok iyi bir insan kaç defa telefonda aradım ne güzel sohbetler ettik o da benim adıma çok sevinmiş.

  3. Üniversitede tanışarak uzun yılların sonunda evlendiğim kocam, kısa süre önce beni aldattğını öğrendim. Aslında beni aldatmasının nedeni nedir bilmiyorum ama tek bildiğim şey ondan ayrı kalmam mümkün deil. Çünkü eşimi çok seviyorum ve ayılmak istemiyorym. Bunun yerini onun o kadını bırakması gerektiğini düşünerek eşime bile belli etmeden pek çok yol denedim ayrılmaları için. Fakat ne yaptıysam kar etmedi. Sonunda eşimle konuşmaya karar verdim. Eşim de bunu bekler gibi ayrılalım dedi ve evden gitti. Bu durum beni daha çok zora soktu. Kadınla konuştum ama bu seferde eşimin hakaretlerine maruz kaldım. Eşimin ailesiyle konuştum onlar her ne kadar benim yanımnda olsalar da oğullarına dur diyemediler. Aylar bu şekilde geçerken ben gittikçe eridim. Kendi ayaklarımın üzerinde duramıyor bir bağımlılık gibi eşimi aradım durdum. Fakat kendisine hiç ulaşamadım. İşinden ayrılmış hatta il değiştirmişti. Bana belki bu yazıyı okuyanlar yüzsüz deseler de hamileydim ve çocuğumu kurduğum yuvammı kaybetmek istemiyorum. Eşim hamile olduğumu bile bilmiyordu bilse de bişi değişmezdi biliyordum. Bir tanıdığımıun tavsiyesi üzerine Burak hocayla yollarımız kesişti. Durumu ona ayrıntıları ile anlattım. Bana celb yapmayı teklif etti ve şüpghe bile etmeden hemen kabul ettim. Çok dşeğil Burak hocanın çalışmasının ardından 1 ay geçmeden eşim telefon açtı ve beni rüyasında gördüğünü kıcağında bir kız çocuğu olduğunu söyledi. Bende hamile olduğumu söyledim Sevinmişti evet şaka değil sevinmişti. Kafası epey karışıktı ama belli etmemeye çalıştı. Aradan bi 10 güne yakın geçtiğinde ise kapıdaydı. Geldi ve çok ağladı hatalıydım beni affet diyerek üzüntüsünü belli etti. Şuan barıştık ve çok mutluyuz. Hocam çok saol sen olmasan hayatta başaramazdım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir