Medyum Mustafa Burak Mayda

Son yılların geleceğe karşı alınabilecek önlemler ile ilgili hizmet veren hocaları arasında Medyum Mustafa Burak Mayda yer alıyor.

Sabırsızlıkla beklediğiniz tüm işlemleri sizler için gerçekleştirmektedir. Medyum yorumları ve medyum şikayetleri incelendiğinde pek çok medyum arasında daha iyi düzeyde hizmet verebildiği görülmektedir. Ancak Medyum Mustafa Burak Mayda hakkında daha fazla bilgi toplamak istiyorsanız Online olarak araştırma yapabilirsiniz ve medyum Mustafa Burak Mayda şikayetleri konusunda bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’de ve yurtdışında Online olarak hizmet veren Medyum Mustafa Burak Mayda kimdir, Medyum Mustafa Burak Mayda güvenilir mi öğrenmek istiyorsanız online adresi üzerinden Medyum Mustafa Burak Mayda referans mesajlarını incelemeniz mümkün olacaktır. Bu sitede yer alan yorumcuların çoğu güvenilir ve gerçekten işlem gerçekleştiren kişilerdir. Medyum Mustafa Burak Mayda sahtekar mı araştırmasını yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu yorum yapan şahısların gerçekten dolandırıcı olup olmadığını incelemektir.

Medyum Mustafa Burak Mayda Kimdir?

Türkiye’de ve dünya üzerinde pek çok ülkede Online olarak hizmet veren Mustafa Burak Mayda büyü ve tılsım konusunda da zor durumda olan kişilere destek olmaktadır. Büyü yaptıranların tercih ettiği kişiler arasında yer alan Mustafa Burak Mayda dolandırıcı mı arayışınızda karşınıza çıkan isimler arasında yer alıyor. Uzun yıllardır Türkiye’de gibi uygulamaları talep eden kişiler tarafından yakından tanınan medyum, medyum yorumları ve başarılı hizmetler verdiği görülen isimlerden bir tanesidir. Tam olarak kişilere vermiş olduğu hizmetlerden emin olamadığınız kişilere karşı temkinli davranmak özellikle de medyum yüksek fiyat talepleri karşısında şüpheci davranmalısınız. Aksi takdirde medyum olarak kendini tanıtan ve kişilerin maddi olarak kayba uğramasının yanında manevi olarak da sıkıntı yaşamasına neden olan pek çok isim bulunmaktadır.

Medyum Mustafa Burak Mayda Yorumları

Pek çok medyum da olduğu gibi Medyum Mustafa Burak Mayda yorumlarını incelediğimizde de hem olumlu hem de olumsuz yorumları görebilmekteyiz. Ancak Medyum Mustafa Burak Mayda yorumları veya Medyum Mustafa Burak Mayda referans yorumları yer alıyor mu şeklinde araştırma yaparak ve yakın çevrenizde bu hocanın uygulamalarından yararlananlar olup olmadığını inceleyerek başarılı olup olduğundan emin olabilirsiniz. Aksi takdirde ciddi bir problem yaşayabilir ve manevi olarak yaşayabileceğiniz gibi maddi olarak da kayba uğrayabilirsiniz.

İletişim numaraları ve online adresi üzerinden arayarak sizler de içinde bulunduğunuz durumu izah edebilir ve hakkında olumsuz yorumları inceleyebilirsiniz. Mustafa Burak Mayda kimdir, referansları nelerdir, dolandırıcı mı tüm bu konularda fikir sahibi olduktan sonra kendiniz için uygulama talebinde bulunabilirsiniz. Online olarak hizmet veren ve yıldızname falı baktırabileceğiniz bu medyum ile uygulatacağınız yöntemler sayesinde çok daha fazla görüşebilirsiniz. Üstelik yaptıracağınız uygulamalar için ödeyecek olduğunuz ücretler pek çok medyumun talep ettiği ücrete göre düşüktür.

Bir önceki yazımız olan Medyum Ersun başlıklı makalemizde medyum, medyum ersun ve medyum ersun dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 2900 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
23 Hayır

“Medyum Mustafa Burak Mayda” için 20 yorum var.

 1. Sevdiğim kızı istemeye gittik ailesi vermedi
  3 sene birlikte olduğum kız arkadaşımla işin ciddiyetine geldiğimiz hafta benden bir adım soğumasına şahit oldum uzak duruyor soğuk davranıyor falan ikimiz oturup konuştuk evlenmeye karar verdik ailelerimizi tanıştıralım dedik tamam dedi akşam sende konuş bende konuşayım dedim ertesi gün tabi soğuk konuşmalarına maruz kaldım ailesi benimle evlenmesine izin vermemiş daha beni görmediler bile daha evlenmek için erkenmiş okulum varmış iş hayatım öncelikliymiş ne evlenmesi falan demişler kıza öellikle babası demiş bunları bir evin bir kızı olması da benim şansızlığım olsa gerek. Benim ailem hiç bişey demedi neyse kız arkadaşım soğuk bir şekilde yinede gelin isteyin dedi ailesinin söylemleri onu etkilemiş belliki o da evlenmek istemiyor gibi konuşmalarından bunu anladım. İlk olarak tanışmaya gittik neyse hoş beş karşıladılar bir hafta sonra çikolatamızı çiçeğimizi aldık istemeye gittik babası dediki benim kızımın evlenmesi için daha erken bu iş hayırlı olmaz dedi neyse biz evimize geri dndük babam üzüldü ben üzüldüm annem de üzüldü ama annem her zaman sen daha iyilerine layıksın falan diyip bana moral verdi. Sonraki günlerde kız arkadaşım bnmle görüşmek istemediğini bitsin artık falan demeye başladı ben psikolojik olarak çok etkilendim özellikle internetten kızın ailesi kızını kendi rızası ve gönüllü olarak nasıl erkeğe verir nasıl evlenmesine rıza gösterir diye yazılar okudum araştırdım evlenme büyüsü diye bi yazıya denk geldim evlenme büyüsünü araştırdım ters tepebillirmiş günaha girermişiz ailem ben onun ailesi psikolojik olarak etkilenirmiş bu yazıları okuyunca moralmen yine çöktüm sonra birde bunları büyü yapan medyumun ağzından dinleyim dedim yazılara itibar etmeyim belki birisi kafadan yazmıştır diye düşündüm medyum Burak hoca diye bir medyumu telefonda aradım evet dedi okudukların doğru büyüler tehlikeli dedi ama büyü kadar etkili dua işlemleri ile yapılan celb yapalım dedi . Celb ne dedim anlattı bana hiçbir olumsuz şeyi yokmuş tek tek anlattı bana neyse sonuç olarak yaptırdım evlenme celbi yapın hocam dedim ödemesini gönderdim 1 hafta sürer benim dua yazmam dedi sana adresine gönderirim dedi o duayı yanından eksik etme dedi 10-15 güne herşey düzelir inşallah dedi kendisi bana çok güven verdi neyseki yaptırdım elime dua ulaştı sonra kız arkadaşıma mesaj attım bir ara gelin isteyin bidaha dedi babam benim halime üzülmüş senin istediğin olsun kızım demiş hayat senin hayatın falan demiş ya o kadar garipki birkaç hafta öncesinde farklı konuşan adam resmen imana gelmiş. Gittik istedik allahın izniyle aramızda söz yaprık bir ay sonrada nişan yapmayı düşünüyoruz ama sanırım yine kendi aramızda olacak aslında büyük nişan daha iyi olurdu ama malum çok kalabalık oluşturmak iyi değil bu aralar. Kısaca mutluyum, sevinçliyim medyum Burak hoca da çok iyi bir insan kaç defa telefonda aradım ne güzel sohbetler ettik o da benim adıma çok sevinmiş.

 2. Erkek arkadaşıma iş bulmasını sağlayıp babamı evlenmeme razı ettim
  Evet arkadaşlar benim erkek arkadaşım var iki yıldır birbirimizi seviyoruz ve çok sadık bir ilişkimiz var bu iki yılın artık mutlu sona ulaşmasını istedik aramızda oturup konuştuk evlenmeye karar verdik ancak erkek arkadaşımın düzgün bi işi yok günlük işlere gidiyor lojistik depolarda tırla gelen malları indiriyor veya yüklemesini yapıyor ben asla yaptığı işten dolayı kendisini küçümsemedim ben ise üniversite mezunuyum biyerde çalışıyorum babamla konuştuğumda direk olarak bana ne iş yapıyor diye sordu bende anlattım olmaz dedi düzgünce işi olmayan bir adama ben nasıl kızımı vereyim dedi istemedi düzgünce bi iş bulsun biraz çalışsın dedi ondan sonra bakarız dedi babam aslında melek gibi bir adam ama kendimi onun yerine koyduğum zaman hak vermiyor değilim benimde kızım olsa aynı şekilde bir erkek arkadaş bulup karşıma getirse işi olmayan adama kızımı vermem fakat ortada bi sıkıntı var iş bulamıyor ve yaptığı işten de memnun olduğu için kendisini serbest olarak daha rahat hissediyor. Belli bir zaman iş aramasını sağladım ama hiç bi iş bulamadı yasadıgımız şehirde de iş sıkıntısı olduğundan dolayı biraz zorlandık bir süre önce istanbula gitmek istedi oralarda iş bulurum diye ama o da olmaz çünkü o orda ben burda olmaz hem iş bulsa ne olacak orda nasıl evlenip gideriz birsürü sıkıntı çıkar diye o da olmadı sonra ben konuyu medyuma danışarak çözmeyi başardım. Medyum burak hocaya evlenme celbi yaptırdım. Öncesinde durumu kendisine anlattım aranızdaki sorun ne olursa olsun çözülür evlenmenize sorun olan neyse o da çözülür dedi iş bulamıyor işsiz olduğu için babam vermiyor beni dedim aradan bir iki ay gibi bir zaman geçtikten sonra iş buldu hemde çok güzel bir iş gelecği de var sigortası da yatıyor evlenmemizin önünde hiç engel kalmadı babamda artık sorun yok diyor evlenmemizin önünde hiç bişey yok kısmet olursa yakın zamanda beni istemeye gelecekler evlenme celbi yapan medyum burak hocaya sonsuz teşekkür ediyorum bu arada erkek arkadaşımın bu işlemi yaptırdığımı bilmiyor bilmesini istemiyorum gururlu birisi çünkü

 3. Sevgilimle kısa zaman önce bir araya gelmiştik bizi arkadaşlarımız tanıştırmıştı benm çok yakın bi arkdşımla onun arkdaşı sevgiliydi bizi tanıştırdılar biz de sevgili olduk kısa zaman da bende onu çok sevmeye başladım başlarda gerçekten çok ilgili böyle centilmen kibar bi erkekti ssürekli olarak bana çiçekler alır üprizler yapardı sonra radan aylar geçti üç ay kadar birlikte olduk ama üç ayon sonunda bana karşı bi oğuk davranmayah başladı onunla knşmaya çalştım ama ne olduğunu bi türlü anlatma dı dedim belki işle alakalı sournu vardur ya da ailevi bişiyler vardır dedim çok üstüne gitmedim ama sonra ilişkimiz giderek kötü olmaya başladı artık doğru düzgün beni aramamaya başladı göüşmez olduk gerçekten artık ayrılcaz diye çok körkaya başladım sonra bi gün beni aradı konuşaım diye kend kafasında herşeyi ayarlamış tabi o ayrılmak istediğini söyledi bende tutamadım kendimi ağlamaya başladım çok üzüldüm gitmesini istemedim ama başkasına aşık olduğunu söyledi bunu söyleyince ben iyice yıkıldım hemen bi medyum araştırdım medyum burakı buldum ona gittim ve sevgilimin sevgiği kişiden ayrılması soğuması için celb yaptırdım bu celbi yaptırdıktan sonra medyumun demesine göre üç hafta sonra sonuç alrırsın dedi gerçekten üç harta sonra sonuç aldım sevgilim o kızdan ayrılmış bende mesaj attım seni çok özleedim konuşalm mı filan diye ama benle konşmak istemeiğini söyledi bende medyuma gittim tekrar bu sefer de aşk celbi yaptırdım ki sevgilim bana geri dönsün tekrar aşık olsun sonra medyuma bu celbi yaptırdıktan sonra gerçekten seviglim beni aradı pişan olduğınu söyledi ço özür dile ve bana s,priz yaptı şimdi tkrar birlikteyiz gerçekten iyiki bu celblerin hepsini yaptırmışım yoksa sevgilim o kızla sevgili olacktı benide çoktan unutmuş olurdu ama şimdi biz bilrikteyiz ve çok mutluyuz iyi kide bu celbilerin ikisini de yaptırmışım sevdiği ile mutlu olmak isteyenle medyum buraka giderek aşk celbi yaptırıp mutlu olabilirler geçrektne işe yarıyo siz de sevdiğinize bu şekilde kısa zaman da kavuşailirsiniz.

 4. Çok sevdiğim bir arkadaşım aşık olmaması gereken bir adama aşık olmuştu. Onunla birlikte olsa mutlu olamayacaktı. Medyum Burak’a ayrılma büyüsü yaptırdım. Kısa sürede ayrıldıklarını gördüm. Teşekkürler…

 5. Oğlum hiç istemediğim ve beğenmediğim bir kızla evlenmek istiyordu. Evlense mutsuz olacağından emindim. Bu sebeple Medyum Burak’tan yardım istedim ve onların ayırma büyüsü ile ayrılmalarını sağladık. Evlenmekten şu anda vazgeçtiler.

 6. Beni aldatan sevgilimi geri döndürmek için Burak Hoca dan aşık etmek için hamaylı yardımı aldım. Bu konuda süper bir isim. Kendisinin dediği sürede sevgilim geri döndü, kollarıma.

 7. Bizi başka kadın için terk eden babam dönsün diye medyum Burak Hoca dan yardım aldık. İyi ki annemle hocaya danışmışız. Gerçekten içten şekilde bize yardımcı oldu ve soğutma büyüsü sonuç verdi.

 8. Uzaklara giden sevdiğim her gün aklımdaydı. Bir süre dönmeyecekti ve o yüzden öncesinde Burak Hoca dan bağlamak için celbi işlemi konusunda yardımı almıştım. Sonrasında artık gelsin istedim ve kazasız belasız dönsün diye tekrar kendisinden yardım aldım.

 9. Çok iyi giden ilişkimiz bir anda kötüleşmeye başlayınca, annemin dostlarında Burak Hoca nın telefonunu aldık. Kendisinin celb ve hamaylı konusunda çok iyi olduğunu duymuştuk. Gerçekten bize de çok yardımcı oldu.

 10. Burak Hoca dan ömürlük şekilde,sevdiğimle evliliğim konusunda aşk celbi desteği aldım. Dedikleri gün gün ve sürede oldu. Kendisini size de tavsiye ederim, evliliğim de muhteşem gidiyor gerçekten.

 11. Ben bağlama celbi konusunda Burak Hoca dan iyisini tanımıyorum. Kendisinden rakiplerim için bu büyüden istedim, dediği sürede yaptı ve etkisi süper oldu.

 12. Soğutma büyüsü konusunda Burak Hoca kesinlikle bir numara. Kızım güzeller güzeli ve yüz vermediğimiz bir aile büyü yapmış. Hocanın soğutma büyüsü işlemi sayesinde bu illetten kurtulduk.

 13. Ailem için Burak Hoca dan aşık etme celb desteği aldım. Ailecek sorunlar olmaktaydı. İlişkimiz bir anda bozulmuştu. Bu nedenle kendisinden bağlama için celbi işlemi aldık ve 90 günde dediklerini yaptık, üzerimizde taşıdık. Gerçekten iyi sonuçlar almaya başladık.

 14. Maddi durumu ailemden çok yüksek bir gençle görüşüyordum ve ailesi beni istemiyordu. Ben de Burak Hoca ya danışma şansını elde ettim. Kendisinin bağlama büyüsü çalışmaları sayesinde ailesi beni tanıdı ve sevdiler.

 15. Mutlu bir ilişkiniz ya da evliliğiniz olmasını istiyorsanız, benim gibi Burak Hoca dan bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Biz onun yardımı ile harika bir ilişkiye sahibiz, hem ömürlük şekilde.

 16. Çok özel bir insan olduğunu düşündüğüm Burak Hoca ya ayırma için hamaylı konusunda danışmaktayım. Kendisini yaşam rehberim olarak görmekteyim ve hamaylı da mükemmel etkili.

 17. Eşimin bana bağlanması aşık olmasının gerçekleşmesi için bir hocadan aşık etme hamaylı desteği almak istedim. Arkadaşlarım benim için araştırma yaparak Burak Hoca nın bilgilerini verdiler. Kendisi celp ve aşık etme büyüsü işlemleri ile niyetlerimin gerçek olmasını sağladı.

 18. Kız arkadaşım ortada benim için hiçbir neden yokken, kafam karışık diyerek ilişkimizi bitirdi. Karalar bağladım, evlenmeyi düşündüğüm kadındı. Burak Hoca annemler yardım alırlar, bana da bağlama büyüsü yardımı oldu. Neyse ki süper bir insan ve sevdiğim kı

 19. Aşık etme hamaylı işlemini yapan Burak Hoca sayesinde gerçekten ilişkim mükemmel oldu. Erkek arkadaşım Bora benim kadar özen göstermiyordu ilişkimize. Ben onu çok daha fazla seviyordum, hocamın işlemi sayesinde artık benden daha aşık.

 20. Mahallede komşularım, maddi durumumuz düzeldikçe dedikodumuzu yapmaya başladılar. Bıktım kıskançlardan, annemle Burak Hocayı bulduk. Hemen bağlama büyüsü yaptırdık. Sıkıntılarımızdan kurtulduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir