Medyum Saddam Ali

Medyum, özel güçlere sahip gizli ilimlere hakim bu alanda eğitim alarak kendini yetiştirmiş olan kişidir. Güvenilir medyum bulmak zor olabilir.

Yüzyıllardır karanlık dünyaların sırlarını taşır ve insanlara karşı bu sırları kullanırlar. Bazı medyumlar tamamen iyilik için bazıları da tamamen kötülük için hizmet ederler. Büyü, tüm dinlerde varlığı kabul edilmiş bir olgudur. Büyüler ile insanlar hedeflerine daha hızlı ve kesin bir şekilde ulaşabilmektedir. İnsanlar hayatlarında negatif enerjilere maruz kaldıklarında hiçbir konuda dikiş tutturamaz hale gelirler. Aranızda mutlaka böyle kişiler vardır ve işte benden bahsediyor diyordur. Elinizi attığınız her şey adeta kurumaktadır. Böyle durumlarla başa çıkmak için hepimiz internette araştırma yaparak yola çıkarız ancak tabi bu tek başımıza çözüm üretebileceğimiz bir konu değildir. Bu alanda eğitim almış, yıllarını vermiş kişilerden birinden yardım almak gerekir. Ancak bu şekilde ilim ve tecrübeye sahip bir kişi büyüleri etkili bir şekilde gerçekleştirebilir ve tesirli hale getirebilir.

Medyum seçerken nelere dikkat etmek gerekmektedir?

Bir medyum her şeyden önce güvenilir olmalıdır. Medyum Saddam Ali dolandırıcı mı ya da Medyum Saddam Ali sahtekar mı gibi kafanızda oluşan soru işaretleri için sitemizde yer alan medyum yorumları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Medyum Saddam Ali güvenilir mi sorusunun cevabı Medyum Saddam Ali Hoca yorumları okunduğunda görülebilmektedir. Medyum Saddam Ali Hoca referans yorumları size onun başarısızlıkları hakkında gerçek kişilerin yazdıklarını göstermiş olacaktır. Tüm yorumlar tamamen gerçektir. Herhangi bir ayrım yapılmaksızın Medyum Saddam Ali sitemize yorum eklenmesine izin verilmiştir.

İyi bir hoca her türlü zor büyüyü gerçekleştirmektedir. Kemik büyüsü, papaz büyüsü ve daha nicelerini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Böylece sizler de istediklerinize anında sahip olabilmektesiniz. Büyüler kendisinin öngördüğü süre içerisinde gerçekleşmektedir. Gerçek hocalar danışanları ile yakından ilgilenerek onların sorunlarını dinler ve onlara her konuda destek olmak için tüm bilgi ve becerisini kullanarak çaba sarf eder. Bu sebeple her konuda son derece başarılı işler çıkartır. Danışanlar dilerlerse belirli bir konuda dilerlerse kişiye özel işlem yaptırabilirler. Kişiye özel işlemler son derece teferruatlıdır. Bu yüzden yorumları okumanız tavsiye edilir.

Medyum yorumları gerçekçi mi?

Sitemizde yer alan tüm yorumlar tamamen gerçekçidir. Kişiler bireysel deneyimlerini paylaşmışlardır. Medyum Saddam Ali  şikayetleri sitemizde yer almamaktadır. Kendisi ile ilgili bugüne kadar ki medyum yorumları hep olumsuz olarak seyretmiştir. Medyum şikayetleri sizlere en çok yol gösteren konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Herkes referanslara özen göstermekte ve ona göre hareket etmektedir. Bu şekilde kiminle çalışıp çalışmayacağınıza karar vermeniz daha kolay olacaktır.

İstediklerinizi elde etmek ve hayatınıza huzurlu bir şekilde devam etmek istiyorsanız çalışma ruhsatına sahip gerçek bir medyum ile iletişime geçin ve tüm süreci emin ellere teslim edin.

Bir önceki yazımız olan Medyum Sami başlıklı makalemizde medyum, medyum sami ve medyum sami dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

“Medyum Saddam Ali” için 1 yorum var.

 1. Selamm ben Neslihan, 2 çocuk annesiyim. Kocam Onur’un beni aldattığını öğreneli 1 sene kadar oluyor. Bu iğrençliği ilk duyduğumda yıkıldım elbette ama kendimi toparlamam çok uzun sürmedi.
  Boşanmak, ona hediye olur diye düşündüm. Hem ben 2 çocukla birlikte ortada kalacaktım.
  Olayı detaylı anlatayım… Kızımı okula bıraktıktan sonra iş yerine uğrayıp Onur’a bir merhaba demek istedim. Gittiğimde Onur yok sahile gitti dediler. Şaşırmıştım, mesai saatinde kocamın sahilde ne işi var diye düşünerek sahile gittim. Sahil boyunca yürüdüm ve restoran/kafelerin içinde kocamı aradım. Sahilde uzun ve sinirli bir yürüyüşten sonra. Kocamı gördüm, bizim sokakta yaşayan Aslı’nın karşısında…
  Sinirden ağlamaklı oldum. Onur’u aradım ve napıyorsun dedim. İşteyim çalışıyorum falan dedi. Kapattım telefonu, içeri girdim. Yanlarına gittiğimde ne diyeceğimi bilmiyordum. Sadece çığlık atmak, bağırmak istiyordum.
  Ben masanın başındayken donakaldım, onlar da bana bakarak dondular. Kimse konuşmadı, konuşamadı. Çıkıp gittim ben de. Çocuklarım olmasa terk ederdim o şehri ama insanın çocukları olunca ilk onları düşünüyor.
  Çocuklarımın geleceğinden endişe ettiğim için eve döndüm. Kendimi odaya kapattım ve ağlamaya başladım. 2-3 saat aralıksız ağladıktan sonra Arzu(en yakın arkadaşım) ve buluşmak istediğimi söyledim.
  Arzu’ya olan biteni anlatmayı düşünüyordum aslında ama karşımda durunca kocamdan boşanmak konusunda emin olmadığımı, eğer bunları anlatırsam boşanma olayını alttan alan kadın olarak kalacağımı fark ettim ve tuttum kendimi.
  Arzu aciliyeti olan şeyin ne olduğunu sordu tabii. Bir şeyler uydurdum ve zaman öldürdüm. Eve döndüğümde büyük bir ikilemin tam ortasındaydım. Onur’a mesaj atığ eve gelmemesini söyledim.
  1-2 gün sonra sinirim azaldı, internetten benzeri durum yaşayan kadınlarla konuşmaya çalıştım. En son bir kadına rastladım ve konuşmaya başladık. Kadın, kocasının onu aldattığını öğrenince Medyum Burak Hoca’ya gitmiş, kocasına bağlama hamaylı yaptırmış. Kısa süre sonra adamın gözü karısından başkasını görmez olmuş. Kadın ilk başlarda burnu sürtsün diye yüz vermemiş adama.
  İlerleyen zamanda adam, hayatının en zor dönemini geçirdiğini söylemiş.
  Kadınla konuştuktan sonra kararımı vermiştim, Burak Hoca’yı aradım.
  Görüşmeye gittim ve olayı anlattım. Burak Hoca hamaylı yaptırmanın ciddiyetinden, ne kadar güçlü olduğundan ve tesir/yapım süresinden bahsetti.
  Tesir süresini beklerken kocamı eve almadım. Hatta hiç konuşmadım. Yağmurlu bir günde benim çocuklarla eve dönmemi beklemiş. Arabadayken, içimden teşekkür ettim Burak Hoca’ya, hamaylı tesir etmişti. Onur yalvardı bana, gözüm senden başkasını görmüyor bundan sonra hayatımda senden başkası olmayacak diye. 20-30 gün kadar süründürdüm. Apartmanın kapısında yatar hale geldi en son.
  Bu olaydan sonra kocam bana çok daha ilgili davrandı, çok daha iyi bir koca oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.