Medyum Saliha Hoca

Medyum Saliha hoca biyografisi ve de referansı, aynı zamanda da medyum Saliha Hoca’nın tüm yorumları bu sitede mevcuttur.

Platformumuzda medyumlara ve de büyülere, aynı zamanda da tüm bu tarz uygulamalara dair olan her ne var ise size sunulmaktadır. Bu da demek oluyor ki platformumuzun tam da size göre olan yanları vardır. Bunun en büyük nedeni de, insanlar konu büyü olduğu zaman aydınlanmak istemektedirler ve sitemize daima kafadaki soru işaretlerini almaktadır. Ezber bozan bir büyü skalası mevcuttur bizim sitemizde. Arama yerimizde hangi büyüyü yazsanız o büyü çıkar ve ardından da o büyünün nasıl yapıldığından tutun ne gibi kriterler ile hayata geçerliği de oraya çıkar. Bu derece geniş açılı bir sitede siz de kendinizi aradığınızı bulmuş bir halde görebileceksiniz.

Büyülerin Sınırsız Türleri Vardır

Büyüler çok ama çok geniş alan kaplarlar manevi hayatta. Bir büyünün binlerce alt dalı yani binlerce türü olabilir. Medyumlarınız site bu konuda daha da yetkili bilgiler verecektir muhakkak ki. İnsanların daha önce hangi medyum ile ne için çalıştıklarını ve de memnun kalıp kalmadıklarını öğrenmeniz için medyum yorumları ve medyum şikayetleri kısmında ne yazdıklarına bakabilir, bu sayede biraz da olsa bilgi ve de deneyim kazanmış olabilirsiniz. Aynı zamanda da medyum Saliha hoca şikayetleri yazılarını da sitemizden bulabileceksinizdir. Tabii bunlardan daha da önce yapmanız gereken bir şey vardır ki, eğer medyum Saliha hoca ile çalışacaksanız, medyum Saliha hoca kimdir diye bir araştırmanız gerekir. Tabii platformumuzda bu bilgiye de ulaşabilecek, işte o zaman bu siteden her şeye kolaylık ile ulaşabileceğinizi bir kez daha anlamış olacaksınız. Kimin ne olduğunu ve de en önemlisi de büyülerin ne amaçla ne zaman kim tarafından uygulandığını en net şekilde anlamak için sitemizden bir yere ayrılmamalısınız.

Medyumların Yetkileri Vardır

Medyumlar ruhani bir ortam ile irtibat halinde oldukları için ve yoğun manevi güçlere de sahip oldukları için birçok konuda yetkileri vardır. O nedenle gerçek bir medyum bu tarz konuların bahsi olduğunda çok ama çok bilgili ve yetenekli olur, size de bunu belli eder. Etrafta yalancı ve de sahtekâr medyumların çok olması neden ile hangi medyum ile çalışacağınıza çok büyük oranda dikkat etmenizi öneririz. Sitemizde var olan linklerden medyum Saliha hoca dolandırıcı mı başlıklı olanlarına tıklayabilir, bu konu hakkında yazılanları da okuyabilirsiniz.

Medyum Saliha hoca güvenilir mi diye merak ettiğinizde size en yardımlı olacak yazı medyum Saliha hoca referans yazısı olacaktır. Bu yazıda hoca hakkında var olan tüm özgeçmiş ve de bilgiler vardır. Bu sayede siz de emin olarak bilgilere ulaşacak ve bir karar vereceksinizdir mutlaka ki.

Bir önceki yazımız olan Medyum Kadıhan Hoca başlıklı makalemizde medyum, medyum kadıhan hoca ve medyum kadıhan hoca dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Hocalar
Yazdır
Bu sayfaya 3057 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
19 Hayır

“Medyum Saliha Hoca” için 10 yorum var.

  1. Akraba evliliği ne kadar hoş karşılanmasa da dayı oğlu ile evlenmek istiyorum. Bu duruma herkes karşı geliyor. Tek çözümün kuzenimin bana evet demesi olduğunu düşündüm. Bu düşünce ile Medyum Burak Hoca’nın kapısını çaldım ve derdimi paylaştım. O da aşk hamaylı işlemi ile 10 günlük bir işlem yapabileceğini iletti. İşlemi yaptı. 2 ay taşıyacağım bir kolye hazırladı. Kısa sürede bana aşık olan kuzenim benimle evlenmek istiyor. Sonuçtan çok memnun kaldım. Herkese Medyum Burak’ı tavsiye ederim.

  2. Kuzenim işyerindeki birine ilgi duyuyor. Kuzenimi çok severim. Fakat ilgi duyduğu kişi ona çok ilgisizmiş. Bu sebeple Medyum Burak ile görüşme yaptım. Sonuçta aşk hamaylı ile sevdiği kişiyi bizim kuzene bağlayabileceğini söyleyen Medyum Burak’a hemen işleme başlamasını söyledim. Kuzenim sevdiği kişi ile artık çok mutlu. Birbirini çok sevdiklerini evleneceklerini söylüyorlar. İyi ki varsın Medyum Burak.

  3. En yakın arkadaşıma aşık oldum. Fakat onun bizim sınıftan çkanka olduğum biriyle görüştüğünü öğrendim. Onları yakınlaşmış görmeye dayanamıyorum. Bu sebepten dolayı ayırma celbi işlemi yaptırmak istedim. Medyum Burak ile görüştüm ve onları birbirinden uzaklaştırmayı istediğimi belirttim. Ayırma işlemi yaptı 14 gün süren bu işlem sonrası aşk büyüsü de yaptırmayı düşünüyorum. Fakat şuan her şey yolunda neredeyse ayrıldılar diyebilirim. Birbirine karşı o kadar soğudular ki sürekli kavga ediyorkar. İyi ki varsın Medyum Burak.

  4. Normalde rahat ve herşeyi sıkıntı yapmayan biriyim. Mahallemizde beni etkileyen bir hatun gördüm. Ona deli gibi aşık oldum. Onunda beni sevmesi ve aşık olması arzusuyla yandım tutuştum. Bu sebeple Medyum Burak Hoca yardımını almak istedim. Aşk celbi işlemi için arkadaşımdan aldığım 0553 371 89 94 numaralı telefon ile Medyum Burak hocam ile iletişime geçtim. Bana 3 ay üzerimde taşıyacağım kolye verdi. Henüz 1. Ay bitti ama gelişmeler beni memnun edecek seviyede. Medyum Burak’a minnet duyuyorum.

  5. Sevdiğim kişiden bir türlü vazgeçemiyordum. Deli dolu bir aşıktım. Karşımdaki kişi de bir o kadar benden uzak biri idi. Kendisine yakın olmamdan şikayetçi idi. Onu kendime bağlamak için Medyum Burak ile görüşme gerçekleştirdim. Aşık etmek için hamaylı işlemi yaptı. 1 haftadır işlem sürüyor. Değişiklikleri şimdiden hissetmeye başladım. Teşekkürler Medyum Burak.

  6. Hayatımdaki kişiden bir an önce ayrılmak istiyorum. Ailem istedi diye onunla evlenmek zorunda bırakıldım. Fakat onu sevmiyorum ve hiçbir şekilde uyuşmuyorum. Ne yapsam diye karar kara düşünmeye başladım. 6 ay sonrasında düğün tarihi konuldu. Bir tanıdık tavsiyesi ile Medyum Burak ile tanıştım ve soğutma büyüsü yaptırdım. Yapılan işlemin üstünden yaklaşık 2 ay geçti etkilerini görmeye başladım benden giderek soğuyor. Teşekkürler Medyum Burak.

  7. Kayın pederim ev içindeki olaylara çok fazla müdahale ediyor. Bu durum stres olmamamıza ve kavga etmemize sebep oluyor. Huzurumuzun kaçmasına sebep oluyor. Benzer bir problem nedeniyle Medyum Burak’tan destek alan arkadaşımın yaşantısındaki düzelmeleri gördüğüm için [email protected] mail adresine durumu bildirdim. Kısa zamanda bana dönüş yaptı. Soğutmak için hamaylı yaptı. Artık kayınpederim uzak duruyor. Yardım elin için teşekkürler Medyum Burak.

  8. Okulda sevgilim benim yanıma geldiğinde kankam dediğim arkadaşımla son derece yakınlaşıyor. Bende bu sebeple fazlasıyla kıskançlık hissediyorum ve sonucunda sinirleniyorum. Aralarındaki bu bağı bozmak ve onları soğutmak için Medyum Burak ile görüştüm. Soğutma büyüsü yapacağını söyledi. İşlemi yaptıralı yaklaşık 1.5 ay oldu. Sevgilimin ile kankamın arası açılmaya başladı bile. Çok muyluyum. Medyum Burak’ı tavsiye ederim.

  9. Arkadaşıma fazla bağlıyım. Ayrıca onun kendi eşiyle olan ilişkisini de fazlasıyla kıskanıyorum. Başta kanka olduğumuz için ona karşı yakınlık duyduğumu sanıyordum ama sanırım ona aşığım. Onun da bana olan bağlılığını arttırmak için bağlama büyüsü yaptırmak amacıyla 0553 371 89 94 numaralı telefonu arayarak Medyum Burak ile görüşme gerçekleştirdim. Aşık etmek için hamaylı işlemi yapacağı konusunda anlaştık: Henüz 10 gün oldu. Kankam eskiye göre sanki bana daha yakın ve samimi davranıyor. Sonuçları sabırsızlıkla bekliyorum. İyi ki varsın Medyum Burak.

  10. Kendi halinde pek de sosyal olmayan bir kişiyim. Etrafımdaki kişileri etkilemek için sıcaklık büyüsü yaptırmak istiyordum. Özelikle de hoşlandığım kişiye. Bu sebeple 0553 371 89 94 numaralı telefondan Medyum Burak hocama ulaştım derdimi anlattım ve aşık etmek için celp işlemi önerdi. İşlemi yaptı. Bana verdiği kolye adeta uğurum oldu. 3 aydır çevremde daha da sevilen bir kişi oldum. Şuan için her şey çok güzel gidiyor. Teşekkürler Medyum Burak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir