Medyum Sefa

Medyum Sefa dahil olmak üzere, tamamen tarafsız ve güncel medyum yorum ve analizlerini tek bir sitede görmeye ne dersiniz.

Medyumlar isim isim, zorlanmadan, sitemizden inceleyebilirsiniz. Sitemizi oluşturmaya nasıl karar verdik. Bunu kısaca anlatalım sizlere. Sahte hocalardan mağdur olan insanların sayısı gerçekten hiç de az değildir. Ben medyumum, ben hocayım diye dolaşan, insanlara yardımcı olacaklarından bahseden birçok sahte hoca, kişilerin paralarını hem de yüklüce miktarda alarak, zamanlarından ve ümitlerinden çalarak onları zarara uğratmaktalar. Bu durum kişilerin gerçek medyumlardan da uzaklaşmalarına, onlara güvenememelerine neden olmaktadır. Aslında gerçek bir medyum, bir insana çok şey katabilir.

Medyumlarda Aramanız Gereken Özellikler Nelerdir

Bir medyum, Allah vergisi olan yetenekleri ile bizlerden çok ama çok farklıdır. Onlar diğer alemle, ruhlar alemi ile özellikle cinler alemi ile temas kurabilirler. Onlara komut verebilirler ve bu şekilde bizlere yardımcı olabilirler. Büyülerin tesiri ile hocalar niyetlerimize uygun şekilde işlemlerin yapılmasını sağlayabilirler. Aşık etmek, evlenmek, giden eşi, sevgiliyi geri getirmek, muhabbet artması, bağlama, ayırmak ya da çiftleri soğutmak, ikna etmek, dil bağlama, kısmetin açılması gibi birçok niyetle büyü yardımı alabilir insan. Papaz büyüsü, canbar büyüsü, yumurta büyüsü, kaşık büyüsü, süryani büyüsü gibi birçok büyüye gerçek medyumlar vakıftır. Hangi derde ya da kişinin durumuna, hangi büyü ile yardımcı olacaklarını iyi bilirler. Bu nedenle gerçek medyumu seçmek çok önemlidir.

Bir de niyetlere göre büyüler vardır, beyaz büyü, gri büyü ve kara büyülerdir bunlar. Kara büyüler ölüme varacak şekilde kötüniyetle zarar verme amacı içeren büyülerdir. Beyaz büyüler aşık etme ya da muhabbet artma gibi temiz niyetlerle yapılan büyülerdir. İkisinin arasında niyetleri içeren büyüler ise gri büyülerdir. Bunları ayıracak, en doğru şekilde uygulayacak olan kişi ise hocadır yani medyumdur.

Medyumları doğru şekilde sitemizden seçebilirsiniz

7 24 günde şekilde, medyum yorumları ile güncellenen sitemizde en doğru ve tarafsız medyum analizlerini bulabilirsiniz. Medyum yorumları olumlu olabilir, kişiler gerçek bir hocadan destek alma şansını yaşayabilirler. Bunu da sitemize iletmeleri ve aktarmaları son derece yerinde olacaktır çünkü mutlaka başkalarının da gerçek bir hocadan destek almasına vesile olmuş olurlar. Öte yandan, hocalar yani gerçek, samimi kalpleri ile yeteneklerini insanlara sunmak isteyen medyumlarla, kişileri buluşturmak son derece önemlidir. Sahte hocalar yüzünden gerçek medyumların da mağdur olduğunu bilmek gerekir. Bunun yanında, medyum şikayetleri de özgürce sitemizde yer bulmaktadır.

Medyum Sefa özelinde, medyum Sefa kimdir, bunu da en net şekilde sitemizden öğrenebilirsiniz. Medyum Sefa yorumları, olumlu ya da olumsuz şekilde yani medyum Sefa şikayetleri olarak sitemizde yer alacaktır. Tam bir medyum Sefa referans bilgilerini sitemizde bulacaksınız. Medyum Sefa dolandırıcı mı, medyum Sefa güvenilir mi, medyum Sefa sahtekar mı, bundan emin olarak kendisiyle iletişim kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyum Okan Karataş başlıklı makalemizde medyum, medyum okan karataş ve medyum okan karataş dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 3105 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
17 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir