Medyum Şennur

Medyum Şennur yorumları ve medyum şikayetleri sitemiz hayat yolunda kaybolmuş kişilerin dikkatlice gideceği limana ulaşmasını sağlar.

 

Hayat seçimlerden ibarettir. Hayat denen çetin yolda hepimiz bir rehbere ihtiyaç duyarız. Özellikle de önemli kararlar arifesindeysek bu böyledir. Bir de yaşamsal tutkularımız vardır. Bir türlü istediğimiz ancak sahip olamadığımız ya da nasıl sahip olacağımızı bilmediğimiz. Bizler iyi ya da kötü enerjileri daima üzerimize çekeriz. Çektiğimiz enerjiye göre bir yaşam sürdürürüz. Bunların farkında olmadığımızda rotası belli olmayan gemi gibiyizdir. Medyum, rotamızı bulmamıza yardımcı olacak, psişik güçleriyle bize yardımcı olacak kişidir. Medyumlar üçüncü gözleri açık olduğundan dolayı farklı boyutlar ile iletişime geçebilmektedir. Bu şekilde de öncesi ve sonrası ile ilgili bilgilere sahip olabilmekte ve bu şekilde bizi yönlendirebilmektedirler. Doğuştan yeteneklidirler ancak yetenek yeterli değildir. Gizli bilimler üzerinde araştırma yapar; çalışırlar. Bu şekilde çeşitli öğretiler, ritüellerle sorunları çözebilirler.

 

Medyumlar sayesinde istediğim her şeyi elde edebilir miyim?

İnsan hayatta hep mutluluk diler haliyle. Aşk, aile, çocuklar, sağlık, iş, kariyer. Sürekli en iyisini istemez miyiz? Bu tür isteklerin gerçekleşmesi için pozitif enerji içerisinde olmak gerekmektedir. Bu nasıl olur; hayatımıza pozitif enerjiyi nasıl çeker; negatif enerjiden nasıl uzaklaşırız? Sitemizde yer alan Medyum yorumları bu konularda sizi oldukça aydınlatacaktır. Hayatımızı iyileştirecek kişiyi ararken karşımıza medyum şikayetleri de çıkacaktır. Günümüzde kendini medyum zanneden birçok sahtekar vardır. Bu kişiler insanlara fayda sağlamak şöyle dursun yaşananları daha da zorlaştırarak içinden çıkılmaz hale getirirler. Sitemizde Medyum Şennur şikayetleri olup olmadığı ile ilgili bilgi bulabilirsiniz. Medyum Şennur hakkında yapılan yorumlar fikir sahibi olmanızı kolaylaştırır.

 

Gerçek medyumlar işini titizlikle yapan; danışanlarının sorunlarını kendine dert edinerek birçok çözüm yolunu bir araya getiren kişilerdir. Gerçek medyumlar kendini insanların hayatını daha yaşanabilir daha huzurlu hale getirebilmeye adamış; bu alanda çalışmalar yapmış son derece değerli kişilerdir.

 

Kafanızda yer alan Medyum Şennur Sahtekar mı ya da Medyum Şennur dolandırıcı mı gibi soruların cevapları için de yine sitemizde yer alan şikayetleri ve yorum detaylarını inceleyebilirsiniz.

Medyum Şennur Kimdir?

Medyum Şennur yaptığı işlerde ki başaru oranı tam olarak bilinmemektedir bundan dolayı dikkat çekmektedir. Kendisi ile çalışma fırsatı bulan kişilerin Medyum Şennur yorumları sitemizde yer almaktadır. İnceleyerek fikir sahibi olabilir; karar verme aşamasındaysanız yorumları okuyarak bu kişiye işlem yaptırıp yaptırmamaya karar verisiniz.Medyum Şennur Güvenilir mi sorusuna da en iyi yanıt sitemizde yer alan Medyum Şennur referans sorusunun yanıtınıda sitemizde bulabilirsiniz.

 

Hayatı kabusa dönen birçok insana yardım elini uzatmış ve onların huzura kavuşmasını sağlamış gerçek hocalar bulunmaktatır. Negatif enerjileri ruhumuzdan uzaklaştırmayı başarırsak mutlu bir yaşama doğru adımlarımızı sıklaştırmış oluruz. Sitemize tıklayıp işini iyi yapan medyumlardan destek alarak siz de hızlı bir şekilde yaşamını düzene sokan kişiler arasında ki yerinizi alırsınız. Böylece kendiniz için, aileniz için, arkadaşlarınız için en doğru seçimi yapmış olursunuz. Medyum Şennur gibi hakkında olumlu yada olumsuz yorum bulunan medyumları tercih etmeniz yada etmemeniz sizin kararınız olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Medyum Rahime başlıklı makalemizde medyum, medyum rahime ve medyum rahime dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1940 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
21 Hayır

“Medyum Şennur” için 1 yorum var.

  1. 52 yaşında bir kadın olarak telefonumdan bu mesajı yazmak için elimden geleni yapıyom şimdiden okudunuz için teşekür ederim kendimi tanıtayım sizlere 3 çocuk annesiyim 1982 yılında evlendim. Evlendiğim günden beridir kocam alkol alıyor. Bana çok eziyet etti çocuklarımı büyütmek için mücadele verdim şükür geçen sene son evladımı da evlendirdim karı koca baş başa kaldık. Bu baş başa kalmak benim için bir mutluluk değil. 35 senedir alkol alıyor beni aldatıyor şiddet desen uyguluyor kendisi de 58 yaşında benden büyük emeklisi yok, günü birlik yaşıyoruz yaşadık. Belki bi erkek evladım olsaydı bana sahip çıkardı ama kızların hepsi evlendi gitti çoğu şeyine göğüs gerdim dövdüler baktım hastalandı baktım ama hiçbir zaman alkolalmasından kurtulamadım bugün eline para geçse yine içer yine eziyet eder bana. 2 yıldır boşanmak için mücadele veriyorum beni dinlemiyor ayrılamazmışım beni byle yıllarca çektin az daha sabret diyor bugün varım yarın yokum diyor kafası ayıkken düzgünce konusabilior ama bnm söylediklerşm bir kulağından giriyor diğerinden çıkıyor çok sinir bozuvu bir insan kendisine bakmaz nerede nasıl konuşacağını bilmeyen bir insanla kaç yılımı geçirdim. Gecen sene ayırma celbi yaptırdım etkisini gösterdi artık boşanmak tamamen benim elimde gibi bişey oldu süt dökmüş kediye döndü eziyeti devam etsede boşanma konusunda bana karşılık vermeye başladı celb etkisini gösterdi ama bus efer ben boşansam mı boşanmazsam mı diye düşünmeye başladım yıllarca psikolojik olarak baskısı altında yasadıgım için kendime güvenemedim neyseki yıllarca boşanmak sitemyen adam boşanmayı kabul etti ve 3 ay önce ayrıldık ben kendime bi ev tuttum işe girdim çalışıyorum şükür kendi ayaklarımın üstünde durabiliyorum. Medyum Burak ayırma büyüsünde çok iyi beni can kulağıyla dinledi asla dolandırıcı birisi değil işini iyi yapan medyumlar arasında emin olabilirsiniz. Ben çok araştırdım medyumlar hakkında çok olumsuz şeyler anlatılıyor ama burak hoca öyle birisi değil ben yararını gördüm herkes görür mü görmzmi faydasını bilmem sağalcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir