Medyum Sibel Naz Hoca

Medyum Sibel Naz Hoca olsun, diğer hocalar olsun, hepimiz zaman zaman ihtiyaç duyduğumuz anlarda gerçek hocalardan destek almak isteyebiliriz.

Bu çok normal bir durum ve doğru kişiden yardım almak şartıyla gerçekten bizlere katkıları olması doğal. Doğru hocaları bulmak ise çok kolay değil, çünkü, maalesef piyasada çok sayıda gerçek olmayan, dolandırıcı sahte hocalar var. Biz temiz kalpli insanlar olduğumuzdan, gördüğümüz her hocayı gerçek sanırız, saygı duyar ve hürmet ederiz. Oysa, para kazanmak, bizim sırtımızdan beklentilerimizi sömürüp, kazanç elde etmek için de ortada dolaşan çok tipler vardır. Bunların amacı aslında hem haksız kazanç elde etmek ve bir de üstelik gerçek hocaların da adını lekelemektir. Yani her iki taraf için de bu tiplerin çok zararı vardır. Ayrıca, suç işlemekte oldukları da malum. Bu ahlaksız insanlardan uzak durmak gerekir. Medyum sitemiz de bunun için hayata geçmiştir.

Medyum Sitemiz ve İsim Analizlerimiz

Kişileri son derece özen, gerçekten zor durumda kalmalarına neden olan sahtekarların afişe olmasının zamanı artık geldi. İşte bu nedenle, medyum yorumları içeren sitemizi de mutlaka incelemelisiniz, bundan sonra sitemizden seçimlerinizi yaparak hocaları aramalısınız. Tarafsız ve korkusuz bir göz olarak, medyum şikayetleri konusunda da sınırsız bir yayın ilkemiz bulunmaktadır. Bir hocanın yanında yer almak, diğerini kötülemek kesinlikle tarzımız değildir. Asla medyum reklam sitesi değiliz, bir kar elde etme amacımız, hocalardan para almak, komisyon almak gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Bu konuda, yani tarafsızlık konusunda ne kadar özenli bir adres olduğumuzu içeriklerimizi incelediğinizde anlayacaksınız.

Medyum Sibel Naz Hoca gibi isimler üzerinden de incelemelerinizi yapabilirsiniz. Bu şekilde, ilgilendiğiniz isim noktasında, Medyum Sibel Naz Hoca kimdir, gayet sağlıklı şekilde vakıf olabilirsiniz. Tabi Medyum Sibel Naz Hoca güvenilir mi sadece bu hoca ile ilgili yollanan ve sitemizde yayınlana yorumlara göz atmanız son derece mümkündür. Hem olumlu yorumlar, hem de olumsuz yorumlar sitemizde yayınlanacak ve sizler hem Medyum Sibel Naz Hoca yorumları, hem de Medyum Sibel Naz Hoca şikayetleri inceleme fırsatını bulacaksınız. Tam da Medyum Sibel Naz Hoca referans bilgileri çıkacak karşınıza, yani, Medyum Sibel Naz Hoca dolandırıcı mı, Medyum Sibel Naz Hoca sahtekar mı bunu gerçekten en doğru şekilde öğreneceksiniz.

Hocalardan vefk yardımı alabilirsiniz

Vefk desteği hocalardan alınabilecek desteklerden biridir. Tabi bu konuda yani siz kendisine danıştığınızda, sizin durumunuzu inceleyerek ne tür bir yardımda bulunacağına hoca karar verecektir. Durum gerektiriyorsa, vefk işlemi de yapabilir. Vefk işlemi hocalar tarafından 7 günde hazırlanmaktadır. Muska ile dualardan oluşan bir uygulamadır. Hoca okumanız gereken duaları verir ve tamamen size özel bir muska hazırlar. Bu muskanın kişinin üzerinde 40 gün durması gerekmektedir. Tabi bu süre içinde elbette, yapmanız gereken başka detayları hocalar size aktaracaktır. Bundan başka bu 40 gün boyunca abdeste almalısınız ve içki de içmemelisiniz. Her vefk kişinin talebi, sorununa ilişkin olduğundan bir vefk yani muska diğer insana uymaz.

Bir önceki yazımız olan Medyum Saliha Hoca başlıklı makalemizde medyum, medyum saliha hoca ve medyum saliha hoca dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Hocalar
Yazdır
Bu sayfaya 1502 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
19 Hayır

“Medyum Sibel Naz Hoca” için 1 yorum var.

 1. slm arkadaşlar eşimle 1 sene çıktık 2 yıldırda evliyiz en son beş ay öncesine kadar hayatımı cehenneme
  çevirmişti saolsun ama çokta sevdiğim için teredemedim onu,baştan belliydi nasıl olduğu gördüm aslında atalarımız
  doğru demişler bir insan yedisinde neyse yetmişindede odur diye,o misal işte senelerdir alkol bağımlılığından
  kurtulamadı,içince remen farklı bir insana,aslında canavara dönüşüyordu eşim,herşeye bir bahane bulup kavga çıkartıyor
  kırıp döküyordu ortalığı,bende korkumdan sesimi çıkartamıyor,elim ayağıma dolanıyordu,artık son zamanlarda işteki
  gerginliğide yansıyınca dayanılmaz bir halalmıştı evliliğimiz,bir çıkış yolu aramaya başladım internetteki siteleri
  araştırmaya başladım bir gün bir sitedeki yorumlar çok ilgimi çekti,sitemin içeriğinide okuyunca aradığım herşeyi
  buldum işte bu dedim [email protected] sitenin ismi arkadaşlar bu siteden burak hocanın telefonunu buldum ve aradım
  hocayı anlattım alkole olan müptelalığını ve bana yaptığı eziyeti eşimin,hocamda alkolü bırakması ve bana bağlanması
  için bir celp işlemi yaptı %90 etkili olan ve 2 hafta içinde gönderdi bu işlemi bende bu içinde dua olan gümüş kolyeyi
  taşımaya başladım üzerimde,işlem oluşum süresi 15 ile 90 gün arasıymış,yaklaşık 2 hafta içinde eşim artık eve erken gelmeye
  dışarda içki içmemeye başladı 39.günde evde içtiği içkiden dolayı gece sabaha kadar istifra etti bugün 46.gün ve eşim 1 haftadır
  azına içki koymuyor,tövbe etti,inanılır gibi değil,Allah senin ne muradın varsa versin burak hocam tuttuğun altın olsun
  sayende artık huzura erdim,şimdi çok mutluyumm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir