Medyum Süleyman Hoca

Güvenilir internet siteleri ile iletişime geçerek online ortamda medyumişlemlerinin birçok kısmından yararlanmak mümkündür.

İnsanların medyum araştırması daha çok online ortamda olmaktadır. Genel anlamda bilgi ve araştırmanının hakim olduğu medyum işlemleri profesyonel olarak bulunan kişiler tarafından yapılan Medyum yorumları ile de belli olmaktadır.

 

Gerçek medyumlar bu anlamda hem sürekli olarak araştırmakta hem de özel güçlere sahip olarak işlem yapabilmektedir. Kaliteli hocalar tarafından yapılan telefon görüşmesi ya da online konuşma sıkıntılarınızda gerekli çözüm için yeterli olacaktır.Araştırmaları doğrultusunda elde ettiği bilgileri kendi güçleri ile birleştirerek en çetrefilli işlemlerde bile kısa sürede sonuç alabilmek güvenilir bir medyum bulmak ile mümkündür. Günlük olarak belirli işlem kapasitesinde çözüm odaklı çalışma sağlayan hocalar dünyanın her yerinden insan ile görüşme yapabilmektedir.

 

Medyum Süleyman hoca, Medyum Süleyman hoca yorumları sitemiz sayesinde halkımız bilgilenmektedir.. Bunun için illaki birebir yorumları okuma yapmak gerekmektedir.

Medyum Süleyman Hoca Şikayetleri

Dünyanın dört bir yanından gerçek medyumlar ile iletişime geçen kişilerden ötürü sürekli aktiflik söz konusu olmaktadır. Online şekilde yorumları okuma imkanı sağlanan isteyen sitemiz üzerinden de Medyum Süleyman hoca şikayetleri de kolaylıkla okunabilmektedir.

 

İşini güvenilir yapan gerçek hocaların işlemleriinn yoğun olması halinde de asistanlar devreye girmektedir. Buna rağmen her işlem öncesinde hoca kişilerle birebir telefon görüşmesi de yapmaktadır. Hem işlemin garanti sonuç vermesi hem de işlem yapılma süresinin bildirimi için direkt görüşme de her işlem öncesinde yapılmaktadır.

 

Medyum Süleyman hoca dolandırıcı mı gibi soruların yanı sıra Medyum Süleyman hoca sahtekar mı şeklinde sorularda online ortamda bulunmaktadır. Soruların aslı olduğunu gösteren binlerce yorumlar vardır. Süleyman hoca ile iletişime geçen kişiler tarafından yorumlar tarafsız olarak yapılmaktadır. Özellikle güven konusuna önem vermeyen Medyum Süleyman hoca titiz bir şekilde çalışma yapmamaktadır. Bu gibi durumların olması açısından şeffaf hizmet vermek isteyen sitemiz Medyum şikayetleri bölümünü de sürekli olarak açık bırakmaktadır. Olası durumlarda Medyum Süleyman hoca şikayetleri de bu bölüme yazılabilmektedir. Bu zamana kadar bu alanın dolu olması da Süleyman hocanın çalışmalarının başarısız olmasının göstergesidir.

Medyum Süleyman Hocaya Nasıl Ulaşırım?

En çok sorulan sorularından biri olan Medyum Süleyman hoca kimdir sorusunun yanıtı da sitemizin yorumlar bölümünde giriş sayfasında bulunmaktadır. Bu bilgiler yeterli gelmediği durumlarda olumsuz işlede adı geçen Süleyman hoca olumsuz referanslarda edinmiştir. Kişiler tarafından yapılan Medyum Süleyman hoca referans araştırması da sitemizde ve online ortamda mevcut bulunmaktadır. Bu şekilde güven sorunlarını da meydana gelecektir. Medyum Süleyman hoca şikayetlerine kolayca ulaşmak online sayfamızdan mümkündür.

Dünyanın her yerinden zaman farkı bulunmadan ulaşım imkanı sağlayan medyum yorumları sitemiz, yoğunluk durumlarında da kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Hayatınızın zor zamanlarını iyi hale dönüştürmek ve mutlu yaşamak bu şekilde mümkün olabilmektedir. Sistem tarafından yapılan erişimlerde Medyum Süleyman hoca güvenilir mi sorunlarına verilen olumsuz yanıtlar ile karar vermeniz kolaylaşmış olmaktadır.

 

Her anlamda işlemlerin çözülmesine büyük bir gayret gösteren gerçek hocalar hayatınıza olumlu şekilde yön vermenize kolaylık sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Medyum Mehmet Hoca başlıklı makalemizde medyum, medyum mehmet hoca ve medyum mehmet hoca dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

“Medyum Süleyman Hoca” için 6 yorum var.

  1. Merhabalar ismim Selma öncelikle Burak hocama teşekkür etmek istiyorum buradan, çünkü benim bu olay da en büyük destekçim oldu. Erkek arkadaşım ile okulda tanıştık üniversite de ilk senemizde çok iyi giden ilişkimiz vardı aşırı kıskançlık yüzünden bitti. Ayrılmak zorunda kaldım. Her şeyime karışıp, her konuştuğuma cephe almaya başladı. Bu olay çevreme ve bana rahatsızlık vermeye başlayınca mecburiyetten bitirdim, çünkü korktum sonunu görebilmiştim ama geç uyandım. Şiddetin en alasını yaşattı bana pislik herifi evime gelip apartmanda olay çıkardı, beni asansör boşluğuna itti kolumu kırdı. Hastanelik oldum aylardır psikiyatra gidiyorum. Ailemden olayı saklamak istedim ama kolum kırılınca maalesef duymak zorunda kaldılar çok üzüldüler ve bana çok kızdılar annem memleketimizden yanıma geldi gittik şikayetçi olduk 2 gün tuttular sonra serbest kaldı zamanında şikayetçi olmadığımız için sonra bıraktılar. İyiki de gelmiş canım annem Burak hocamla tanıştırdı beni derdimizi anlattık, içimizi çok rahatlattı bize ayırma ve soğutma vefki yazdı şuan işlemim hala devam ediyor 36 gün oldu ancak kesin bir şekilde kurtuldum diyebilirim. Keşke en başında annem bilseydi de bu kadar sorun yaşamasaydım ben bu işlere hiç inanmazdım daha doğrusu böyle bir şey aklıma bile gelmedi , böyle bir şeyin olduğunu da bilmiyordum öğrenmiş oldum çok sağolsun Burak bey gönülden tavsiye ediyorum eğer başınızda böyle bir şey varsa bence burak beyle görüşmelisiniz.

  2. Tuğçe ben arkadaşlar Ankara da yaşıyorum öncelikle buradan burak hocama çok çok özel teşekkürler etmek istiyorum burada bir sürü arkadaş ona teşekkür etmiş ama ben hepsinden daha çok teşekkür etmek istiyorum burak hocamım sayesinden gün yüzü gördüm ben bi eşeklik ettim lisede sevdiğim bi çocuk vardı onunla uzun yıllardan sonra tekar karşılaştım nasıl olduysa eski halimize bi anda döndük bir süre görüştükten sonra tabi ve birlikte yaşamaya başladık benim lisede sevdiğim çocuk oldugu için kendisine güvendim evime aldım çok güzel giden günlerimizin ardından illa kötü bi olay yaşamam gerek bu adamın ne olduğunu anlamaya başladım aslında lisede sevdiğim çocuk olmadığını anladım karakteri ile 1 sene boyunca beni aldattı başka bi kadınla değil sadece bana sürekli yalanlar ve rol yaparak yaptı bunu ona güvenmiştim onun için bir çok şeye kefil oldum ama kandırdı beni neticede sonrasın da psikolojik şiddete başladı ve evimden atmak zorunda kaldım ama arkasında bıraktığı pislikleri ve kendisi bi kere bana bulaştı çok zor kurtardım kendisini kendimden şuan bundan bahsederken bile içime daraltı geliyor inş. Her şeyi unutacağım az kaldı bu pislikten beni burak hocam kurtardı başıma bela oldu kaç gece karakolluk olduk gönderemedim burak hocama gittim bana ayırma hamaylısı yaptılar ve kurtardılar sihir gibi gitti çok sevinçliyim herkezin bi çekeceği var herkezin başına gelecek vardır önemli olan kurtulabilmek size tavsiye ediyorum arkadaşlar burak hocam çok ilgili ve diğerleri gibi dolandırıcı alçak değil. Şuan 2. Bi işlem yaptıracağım kendisine bunun bitmesini bekliyorum evlilik için şuan ki tek hedefim evlenip çoluk çocuk sahibi olmak

  3. Evimdeki huzursuzluk ve bitmeyen kavgalar için medyum arayışına girmiştim. Karşıma Süleyman hoca çıktığında bir umut bu kötü enerjiden kurtulabileceğimi düşündüm. Süleyman hoca ile görüştüm ve büyü yaptırmak istediğimi söyledim evimde huzur ve mutluluk istediğimi söyledim. Ancak nereden anladıysa bilmiyorum evimde büyü olduğunu söyledi. Halbuki bir işlem bile yapmamıştı. Bana yaptığı açıklamalar ise ulvi varlıkları gönderdiği yönündeydi. O zamanlar büyülü ilimlere çok yabancı olduğum için kandırıldığımı anlayamamıştım. Fakat benden aldığı tek şey param olmadı. Gereksiz yere vaktimi ve umutlarımı o kadar boşa harcadı ki. Sürekli talimatlar veriyor şunu yapmalısınız bunu yapmalısınız diyor. Ardından biraz daha para istiyor ve belli dualar gönderip bunu okuyun diyor. Ama asla sonuç odaklı bir işlem yapmıyordu. En son canıma tak etti ve ne zaman sonuç alacağımı sordum. Ben onu sorgulayınca ahlaksızca konuşmaya başladı. Süleyman hoca sahtekardan başka bir şey değildir. Kaybettiğim paradan çok beni aylarca uğraştırmasına umutlarımla ve vaktimle oynamasına üzülüyorum. Bunu okuyanlara önerim Süleyman hocanın tek sözüne inanılmamasıdır. Medyumluğa dair tek bir niteliğe bile sahip değildir kendisi.

  4. Sahtekar Süleyman Hocanın kurbanlarından birisi de benim. Beni kandırdığı zaman her soruma mantıklı cevapları vardı. Söylediği yalanlar o kadar tutuyordu ki araştırdıklarım ile bir saflık edip inanıverdim. Ama hakkındaki yorumları okumam gerekirmiş öncesinde. Ne söylediği bir sonucu alabildim ne de başka bir şey. Olan parama ve umutlarıma oldu. Kendisine kısa süre önce ulaştım ve durumumu açıkladım. Bana evimde büyü olabileceğini söyledi ve yapılması gereken belli işlemlerden bahsetti. Sorduğum sorulara verdiği cevaplar internetten okuduklarım ile uyuşunca inandım bende. Talimatlarını uygulamaya başladım. Ama bir süre sonra benden yapılamayacak şeyler istemeye başladı. Ahlaksız adamın istemeye başladığı şeyler ile bir yanlışlık olduğunu anladım. Sahtekar olduğunu anladığımı anlayınca bana ağza alınmayacak laflar etti ve numaramı engelledi. Sahtekar Süleyman hoca kesinlikle uzak durulması gereken birisidir. Kendisine işlem yaptırmak gibi bir hataya düşülmemesi gerekir.

  5. Süleyman Hoca ile görüşüp işlem yaptırmayı düşünenler kesinlikle bu hatadan hemen dönsünler. Maalesef bir süre önce ben de bu hatayı yapma gafletinde bulundum. Benimle artık ilgilenmeyen eşimi kendime bağlama suretiyle büyü yaptırmak istiyordum. İnternette araştırmalar yaptım ve bu büyüyü yapabilecek belli başlı medyum hocalara ulaştım. Süleyman Hoca da onlardan biriydi ama keşke yolum kesişmeseydi bu dolandırıcı Süleyman Hoca ile. Kendisine istediğim işlemi söylememe rağmen saçmalayarak farklı işlem yapmaktan bahsetti. Büyülü işlemlere dair hiçbir bilgisi ve deneyimi yokmuş gibi konuşuyordu çünkü araştırdığım büyü işlemlerini olduğundan farklı şekilde anlatıyordu. Belki bir bildiği vardır dedim güvendim kendisine. Bu mecrada bu kadar sahtekar olduğundan bir haberdim. Sahtekar medyum Süleyman hoca tam tamına 4bin TL mi aldı bende acımadan. Karşılığında ise bana sadece pişmanlık ve hayal kırıklığı verdi. Sakın güvenip inanıp işlem yaptırmayın.

  6. Nerden iletişim kurdunuz numarası var mı sizde ? Umarım aynı kişi değildir 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir