Medyum Zihni Hoca

Kaliteli ve tecrübeli bir hizmet veren sitemiz Medyum Zihni Hoca olumsuz ve olumlu yorumları ile danışanların beğenisini kazanmaktadır.

Büyü yapma işlemleri yüzyıllardır yaşamın içerisinde olan bir konudur. Büyü yapan herkes iyi niyet ile büyü yapmamaktadır. Büyü kötü amaçla yapılmış ise yapılan kişiye kötü sonuçlar verebilir. Medyum bu büyüleri yapan kişiye denir. Her medyum genellikle iyi niyetle yapılan büyüler yapmaktadır. Büyüler çeşitli gruplara ayrılmaktadır. Medyumlar tecrübe ve bilgiye dayalı büyüler yaparak insanlara hizmet sunmaktadır.

Her medyum yaptığı için kalitesi ve olumlu sonuçları işe popüler olur. Hoca tüm sosyal alanlarda medyum yorumları içerisinde olumlu sonuçlar alan sayılı medyumlar arasında yer almaktadır. Bu sosyal  alanlar içerisinde binlerce medyum için çeşitli yorumlar yapılmaktadır. Büyü yaptırmak isteyen insanlar bu sosyal alanlar içerisinden bilgi alabilirler. Bu alanlar içerisinde her medyum için medyum yorumları ve medyum şikayetleri yer almaktadır.

 

Medyum Zihni Hoca Şikayetleri

Büyücülük işi dünya üzerinde yapılan en zor ve en riskli meslekler içerisinde yer almaktadır. Bu meslek için gereken en önemli etkenler bilgi ve tecrübedir. Tecrübeli bir medyum birçok alanda büyü yapmasının verdiği bir kaliteye sahiptir.

 

Medyum Zihni Hoca kimdir? Sorusuna cevap arayan her müşteri araştırmaları sonrasında hocanın tecrübesiz ve profesyonel olmayan bir hizmet sunduğunu görebilmektedir. Ülkemiz içerisinden ve yurt dışından namı oldukça geniş çevreye yayılan gerçek çok sayıda hoca vardır. Medyum Zihni Hoca yorumları olumsuz olmaktadır. Olumlu ve olumsuz alınan her yorum bir sonraki müşteriye referans olabilmektedir.

Sosyol medya ve sosyal ağlar sayesinde popülerliği artan gerçek medyumlar  daha uzak kitlelere de hizmet sunma imkanına sahip olmuştur. Bu alanda Medyum Zihni Hoca şikayetleri olarak aramlar sitemiz üzerinden oldukça fazla çok olmaktadır. Hocanın olumsuz çok fazla yorumunu bulabilen insanlar genellikle gönül rahatlığı ile büyü yaptırmamakta yada bu işlemden vazgeçmektedir. Büyü yaptıran ve hocanın hizmetlerinden oldukça memnun olmayan müşteriler araştırma yaptıkları sosyal ağlara olumsuz olarak yorumlarını yapmaktadırlar. Bu olumsuz yorumlar Medyum Zihni Hoca referans olarak kabul edilmemektedir.

 

Sosyal Medya ve Webde Medyumlar

Günümüzde en hızlı ve en doğru bilgiye ulaşmanın yolu sosyal medya ve web siteleridir. Büyü yaptırmak isteyen her insan bu konuda her bilgiyi kısa zaman içerisinde araştırarak bilgi alabilmektedir. Medyum Zihni Hoca ile ilgili tüm araştırmaları bu alanlardan yapabilirler. Medyum araştırmaları genellikle olumsuz yorumların olup olmadığı ile başlar. Medyum Zihni Hoca güvenilir mi? Medyum Zihni Hoca dolandırıcı mı Araştırmaları yapan müşteriler güvenilir bir medyum olmadığını hocanın aldığı olumsuz yorumlardan anlamaktadır.

En çok araştırılan arama kelimesi arasında bulunan Medyum Zihni Hoca sahtekar mı? sorunu aynı şekilde verilen olumsuz yorumların detayları içerisinde nasıl güvenilir olmayan bir medyum hizmeti verildiği anlatılmaktadır. Olumsuz yorumlar sonucunda hocaya ulaşmaktan vazgeçen kişiler büyü yaptırmak için başka kişi bulurlar. Büyü yaptırmak isteyen ve bu konuda defalarca dolandırılan insanların bulunduğunu herkes bilmektedir. Medyum Zihni Hoca dolandırıcı mı? sorusu müşterilerin aklına gelmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Medyum Baransel başlıklı makalemizde medyum, medyum baransel ve medyum baransel dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 2695 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
21 Hayır

“Medyum Zihni Hoca” için 3 yorum var.

  1. Ayırma celbi ile kocamdan nihayet ayrılabildim
    Kocamla severek evlendm ama ilerleyen zamanlarda aşkın sevginin karın doyurmadığını nladım çünkü bnm kocam çalışmıyor eli ayağı tutuyor iş bul çalış diyorum çalışmıyor zar zor gönderiyorum işe bir iki gün çalışıp işten çıkıyor sorunu ne bilmiyorum normalde şen şakrak bi adam ben çalışıyorum bnm kazancımla evi geçindiriyoruz ancak tek maaş yetmiyor br tane kız cocugumuz var okul masrafları çıkacak önümüzdeki yıl ben nasıl üstesinden gelicem evimiz kira kırk kanaat geçiniyoruz yok adam çalışmıyor hadi el işinde çalısmıycan git dışarlarda bişeyler sat pazara git çarsıya git kendi işini yap ona da yok diyor öğlene kadar yatıyor gece geç saate kadar bilgisayarda oyun oynuyor okey oynuyormuş napıyor orda kadınlarla mı konuşuyor bilmiyorum anlamadım 6 yıllık evliyi bu arada ama daha fazla dayanamadım ben en son dayanamadım bu iş böyle olmaz kadir ayrılalım artık ben yoluma sen yluna bak memleketine mi gidersin burda dururmusun annenin evine mi gidersin ben dayanamıyorum ben çocugumuda yanıma alır çalışır geçinirim dedim. Ayrılmak istemiyorum dedi böyle deyincede iş uzayacak diye düşündüm kendi kendine benden boşanmak istesin diye ayırma büyüsü yaptırdım medyumun adı aklıma gelmedi yaptığı büyü hiç bişeye yaramadı 3 ay boyunca sürekli beni kandırdı bnm kocam inatçmıyş büyü tutmuyormuş onda yok şöyle ypok böyle diyip durdu adam sonra telefonlarıma bakmadı neyse dolandırıldık hakkımı helal etmiyorum ona da zaten parayı zor kazanıyoruz sağlık olsun diip umudumu kestim ondan son olarak bi arkadaşımın önerisi üzerine medyum burak hocayla telefonda görüştüm ilkten temkinli yaklaştım ağzını aradım dolandırıcımı değilmi diye gayet iyi bi hocaya benziyordu paranın yarısını gönderirim tutarsa sonra kalanını gönderirim dedim kabul etti neyse aradan 40 45 gün gibi bi zaman geçti kocam ben seninle aynı evde yasamak istemiyorum ben gidiyorum dedi ayrılalım dedi ben şok oldum asla ayrılmam diyen adam ayrılmak istedi benimde işime gelir vallah dedim öyle ayrıldık tabi medyum burak hocanın hakkını yiyemem kalan ödemesini de gönderdim kendisine allah yolunu bahtını açık etsin sana uzun ömürler versin dedim telefonda sağolsun

  2. Ben 56 yaşında bi kadınım 25 yaşında bi kızım var tek evin tek kızı ancak 22 yaşında bi evlilik yaptı bizim istemediğimiz bir evlilik yaptı 1 yıl evliliğini yürütebildi sonra ayrıldılar aradan biraz zaman geçtikten sonra yeniden bir araya geldiler şimdi aynı evde yaşıyorlar resmi olarak boşandılar ama evliymiş gibi aynı evde kalıyorlar ya tam anlamıyla resmi olarak ve imam nikahlı olarak yaşasınlar aynı evde kalsınlar ya da ayrılsınlar ben dinine düşkün birisiyim bu şekilde günah başında babası yok bu adamla aynı evde yaşamaları benim akrabalarım çevrem eşim dostum hiç iyi gözle bakmıyor rahatsız oluyorum laf çarpanlar oluyor kızım beni dinlemiyor sanki hiç bişey yokmuş gibi dost hayatı yaşıyorlar gibi hoşlanmıyorum bu durumdan ayrıldıktan sonra 1 yıl yanımda kaldı evlilik yaptığım için çok pişmanım anne diyodu ama şimdi yine hiç pişman olmamış gibi o adamın yanına gitti. aklıma bu kocası olacak adam geri getirme büyüsü geri döndürme büyüsü falan mı yaptırdı diye düşünüyorum bnm kızım hiçbir zaman gidecek gibi durmuyodu ben bu büyüyü bozdurmak istiyorum araştırma yaptım büyü bozan medyumlarla konuştum bir tanesine işlem yaptırdım 2 ay byunca bekletti beni para verdim kaç defa hiç işe yaramadı ayrılmadı aksine daha da çok benden uzaklaştı şimdi medyum burak hocaya ulaştım kendisi ayırma hamaylı yapalım ayrılırlar evine geri döner kızın dedi. Ben bi de hocam kızım yanıma gelsin ya da kocasıyla nikah kıysın istiyorum dedim hoca bana sen ne istiyosan onu niyet eder yaparız dedi düşündüm taşındım ayrılsınlar kızım benim yanıma gelsin dedim ayırma hamaylı işlemi yaptırdım 2 hafta önce dün kızım aradı anne ben anlaşamıyorum yanına geri gelsem bana kızmazsın demi dedi valla gidişat iyi gibi çok karmaşık duygular içerisindeyim inşallah kızım geri gelir eski kocası olacak adam da kızımdan uzak durur sağlıcakla

  3. Medyum zihni hoca insanları boş laflariyla kandıran insanlara yalan söyleyen DOLANDIRICIDIR. İnanmayın zihni hocanın dediği laflara yalan yanlış şeyler söylüyor ağır cumleler söylüyor tersliyor engelliyor whatsaptan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir