Muska Nedir? Nasıl Yapılır?

Profesyonel olarak yapılan tüm muska işlemlerini güvenilir olarak yaptırmak için bu konuda uzman bir medyuma başvurmalısınız.

İyi bir araştırmacı olan Medyum Burak bu konularda oldukça başarılıdır. Her anlamda kişilere yardımcı olan Medyum Burak tüm işlemlerde sonuca varana kadar devamlılık gösteriyor. Amerika muska yapan hoca aramalarında da dünya genelinde en çok Burak hoca değerlendiriliyor.

Hizmet konusunda günün her saatinde işlem yapabilen Burak hocaya ulaşım 0553 371 89 94 ya da [email protected] şeklinde olabilmektedir. Kısa sürede dönüş yapan Burak muska nasıl yapılır sorunlarına da en güvenli yanıtı vermektedir. Muska ve büyü olarak bağlantılı işlemlerde de en iyi ve tesiri yüksek olan uygulamayı sunmaktadır. Sürekli araştırma ve bilgilenme halinde olan Medyum Burak her büyü ve muska çeşitleri içinde geniş bir bilgiye sahiptir. Kişi üzerinde bulunan kötü ve negatif enerjinin de giderilmesi için gerekli duaları da uygulayabilmektedir. İyi bir araştırmacı olan Burak hocaya dünyanın her yerinden ulaşmak mümkündür. Avusturalya muska yapan hoca olarak da iletişim alanları da oldukça fazladır. Yaşam biçimini insanlara yararlı olabilmek için değerlendiren Medyum Burak kişinin sosyal hayatı içinde öneriler verebilmektedir. Muska ya da büyü ile sorunlar yaşayan kişilerin arayışları olan muska nasıl bozulur sorunlarında da etkili işlem yapabilmektedir. Olayların gidişatına ve sonuçlarına göre değerlendirmeler yapan Medyum Burak kişiye gerekli çözümü de sunabilmektedir. Almanya muska yapan hoca gibi aramaların çokça bulunduğu Burak hoca, iletişim olarak kolay seçeneklerde sunuyor.

En Çok Kullanılan Muska Çeşitleri

Küçük kağıt şeklinde hazırlanan muska kullanımı oldukça yaygındır. Hem kullanım kolaylığı hem de tesir açısından kaşıt şeklinde bulunan muskalar Burak hoca tarafından da öneriliyor. Avusturya muska yapan hoca ve Belçika muska yapan hoca da kağıt muska kullanımında ön planda tutuluyor. Yurt dışına gönderimi daha kolay olan kağıt muskalar sonsuza kadar etki sağlayarak kullanılabilmektedir. Muskanın işlevine ve kullanım süresine de Burak hoca ile birlikte karar vermeniz mümkündür. Yukarıda bulunan iletişim numarası ve mail adresi üzerinden direkt olarak Burak hocaya ulaşabilirsiniz. İnternet aramalarının en çok olduğu, Danimarka muska yapan hoca ile Fransa muska yapan hoca iletişim alanlarını da rahatlıkla kullanabilmektedir.

Burak Hoca İle En Büyük Korkularımı Yendim

Tesadüfen internet ortamında karşılaştığım Burak hocaya aynı gün ulaşmaya çalıştım. Muskacı hocalar aramalarımda çıkan binlerce hocanın aksine Medyum Burak’ın yaklaşımı da oldukça sistemlidir. Sitemli ve disiplinli çalışan Burak hoca ilk aramamda dönüş yaptı ve sorunuma oldukça bilgili yaklaştı. Yurt dışında olmam ve iletişim konusunda sorun yaşarım diye düşüncelerimde ilk başta vardı. Hollanda muska yapan hoca araması ile bir arkadaşımda Burak hocaya ulaşmış. Bende İsveç muska yapan hoca şeklinde arama yaptım ve çok şükür Burak hoca ile karşılaştım. Muska yapan hoca olarak dünyanın her yerinde tanınan Medyum Burak, her konuda bilgili olarak destek vermektedir.  Yalnız yaşadığımdan beri korkularımda giderek artıyordu. Burak hocanın okuduğu dualar ve önerdiği uygulamalar sayesinde bu durumum artık son buldu. Sonradan öğrendim ki yurtdışında bulunan birçok kişi de Burak hocadan farklı alanlarda yardım alıyormuş. İsviçre muska yapan hoca ya da Lüksemburg muska yapan hoca şeklinde aramalarda sürekli yapılıyor. İletişim konusunda dünyanın her yerine ulaşan Burak hoca Norveç muska yapan hoca aramalarında da ilk ve güvenli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tılsım Nedir? Etkileri başlıklı makalemizde aşk tılsımı, tılsım ve tılsım nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Gizli İlimler
Yazdır
Bu sayfaya 928 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
15 Hayır

“Muska Nedir? Nasıl Yapılır?” için 2 yorum var.

 1. Sevgilimle aramız çok iyiydi uzn zamandır da birlikteydik amam sonra sevgim arkadaşlarıyla daha çok vakit geçirmeye başladı artık yüzünü bile göremez olmuştum sonra bi gün bende gelicem senle dedim kabul etmedi napacaksn erkeklerin için de filan dedi ama ben ısrar ettim onla beraber gittim bi de ne göriyim herkes sevgllsyle gelmiş bizimki bnm gelmemi istiyormuş sonra ortamda bi kız buna çok yakın davranıyodu gözümden kaçmadı kesin beni aldatı diye düşümdüm sonra gilzli gizli bunu takip etmeye başladım bana hep yalan söylüyormuş meğer kızla görüşüyormuş yüksek, ihtimal benden ayrılmak isitoyud doğru zamanı kolluyordu bende hiç ses etmedim bunların ilikisini bildiğimi belli etmedim erkek arkadaşımı seviyodum hala ve ondan vazgeçmezdim bi yolumu bulup onları ayrılmasını, sağlamam lazmdı bn de en yakın akrdşıma gittim durumu anlattım o da bana öneriler sundu ona karşı daha güzel gözük filan dedi ama ne yaptıysam aramız düzelmedi bende sonunda en yakın arkdşımı da aldım yanıma iyi bi medyum arayışına geçtim internetten araştırdık medyum Burak hocanın iyi medyum olduğu Kanaat’ına vardık. Onu aradık başka çarem yoktu sevdiğim adamı kaybedemezdim bi şekilde onu tekrar kendime bağlamam lazımdı o kızdan da soğumasını istiyodum aramızdan çekilmeliydi bi daha böyle bi dutum da yaşamak istemiydim kesim bi sonuç olması lazm dı bende meydum burak hocaya durumumdan bahsettikten sonra bana çnce kızdan ayrılması için soğutma celbi önerdi. soğutma celbini yaptırdık medyumun dediğine göre bu celb kişiden kişiye göre değişiyormuş süresi belli olmazmış bana bir haftada etki edebilir aylarca da sürebilir dedi ama. Bir kaç hafta geçtikten sonra erkek arkadaşım garip davranmaya başladı baktm artık kızla mesajlaşmıyodu en son mesajları ayrılık mesajıydı sonra bir kaç kez kız beni aradı aslında sevgilin seni benle aldatıyordu filan dedi o an anladım ki gerçekten ayrılmışlar bu celb gerçekten işe yaramış o an dünyalar benm olmuştu sonra tekrar medyumu aradım sevgilim bana bağlansın diye celb yaptırdım bu kez şimdi bu celbin işe yaramasını bekliyorum daha yaptıralı bir hafta oldu ama bakalım etki edecek mi

 2. Merhaba ben 32 yaşındayım ismim Seda ve 3 senedir evliyim. Evlenmeden önce kocamla 2 sene sevgililik dönemimiz oldu. Kocam hafta içi geç saatlere kadar çalışır işe öğlen giderdi. O yüzden biz sadece hafta sonları görüşebiliyorduk. Neyse sonra evlendik ve kocam evli olduğu için vardiya değiştirdi ve 09.00-18.00 saatleri arasında çalışmaya başladı.
  Ben birlikte daha çok zaman geçireceğimiz için çok heyecanlıydım ama öyle olmadı en azından ilk başlarda. Kocam eve bir oyun konsolu aldı ve işten eve gelir gelmez onu oynamaya başladı. Yatana kadar başından kalkmıyordu, arkadaşlarıyla oynadığı için sürekli gürültü yapıyordu. Üstüne üslük benim televizyon izlememi de engelliyordu.
  Oyun oynadığı arkadaşlarından birinin eşiyle görüşüyorum ben. Bir gün kahve içmek için buluştuk ve bu konuyu açtım. O da aynı dertten muzdaripmiş. Karşılıklı dert yanmaya başladık yani. En son böyle dert yanmakla olmaz dedik, bir şey yapmamız gerekiyordu. Çünkü biz koca bir çocukla değil bir yetişkinle evlendik. Buluştuğumuz günün akşamı kocalarımızla konuşmaya karar verdik. Ertesi gün tekrar buluşuruz dite sözleştik.
  Akşam kocam eve geldi ve yemek yerken bu durumdan bahsettim. Birlikte zaman geçirmiyoruz, sen hep onun başındasın onunla evlenseydin keşke falan dedim. Bu kadar sert konuşmama rağmen bana arkadaşlarımla biraz oyun oynayıp kafa dağıtıyorum bunda ne var yani diye çıkıştı. Zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalıştı yani. Sinirimden kudurdum. O aleti alıp camdan atmak istedim ama benim inadıma gidip yenisini alırdı.
  Ertesi gün arkadaşım esin ile sözleştiğimiz gibi buluştuk. Onun kocası da benzer şeyler söylemiş. Ne yapsak diye konuşurken hamaylı yaptırmaya karar vedik. Başka türlü oyunun başından kalkacakları yoktu çünkü.
  İnternetten iyi bir hoca araştırdık ve Medyum Burak Hoca’ya denk geldik. Hemen aradık ve eğer müsaitse aynı gün görüşmek istedik. Şanslıydık ve boşluğu vardı. Oturduğumuz yerden kalkıp yanına gittik. Medyum Burak Hoca’ya durumdan bahsettik ve hoca soğutma hamaylı bu sorunu çözer dedi. Bize süreçten bahsetti, tesir etmesi 15-60 gün kadar sürebilir dedi. Sinir olduğumuz bir durumdu ama çok acelesi yoktu.
  O akşam kocam gelip direkt oturdu gene başına. Biraz söylendim ama dinlemedi. Büyü tesir edene kadar bu durumda hiçbir değişiklik olmadı. 27. Gün kocam eve geldi ve bana hazırlan bu akşam dışarıda yiyelim dedi. Yemekteyken benden özür diledi ve oyuna sarıp beni boşladığını bunun tekrarlanmayacağını söyledi. Oyundan soğumak onu mantıklı düşünmeye itmiş olmalıydı. Bu durum beni çok mutlu etti ve o günden sonra tekrar güzel zaman geçirmeye başladık. Ertesi gün Esin’i aradım ve ne olduğunu sordum. Onlarda sinemaya gitmiş. Medyum Burak Hoca iki tane kadının mutluluğunu kolaylıkla kurtardı. Bu işte gerçekten çok iyi Allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir